Lukas_Monstr

TeamSpeak papeikimai

Recommended Posts

QldOuuY.png

Apie nusižengusį privilegijuotą asmenį galite pranešti čia.

Anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė: 
  • Pažeidėjo Vardas_Pavardė: 
  • Kokį pažeidimą atliko peikiamas asmuo?: 
  • Pažeidimo įrodymai: 

Rls Teamspeak komanda.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
prieš 14 valandų, Jeremy_Anthem parašė:
  • Jūsų Vardas_Pavardė: Jeremy_Anthem
  • Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Daniel_Rus
  • Kokį pažeidimą atliko peikiamas asmuo?: Free ban 
  • Pažeidimo įrodymai: https://imgur.com/ofjkFuD

Įrodymai yra viskas gerai. 

Tokiais prikolais apie b.priž ilgai dar negalvok. :)

• Patinka 2

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
16 minutes ago, Mantas_Cassilas parašė:

Nebeverk. Nusikeikiai gavai baną verksnį.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 1 valandą, Mantas_Cassilas parašė:

Verksnys kad parasiau ppk, nes per kzk flegma bana gavau? xD

Flegma tai tik tu. Ir žinai, kad pats keikeisi, gavai ban. Tai ko čia atėjai į tą frm paverkt?

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
  • Jūsų Vardas_Pavardė:  Smith_Juozas
  • Kokį pažeidimą atliko peikiamas asmuo?: Praktiškai free ban, atėjau į rūsų kanalą pakalbėt su kolegom, tame kanale buvo Daniel_Rus, pasisveikinau su kolegom ir iškart Danielis pasakė neįžeidinėti žmonių, nesupratęs ką ižeidžiau pasakiau, kad nesijaustu kažkuo ir "neachuelintu" - prasileidau baną, norėčiau išgirsti recordą ką netaip pasakiau ar jis pasikarščiavo šioje situacijoje. P.S atejau i kanala su kitu nick, nes buvau tai uzmiršęs - turėjau RM kanale operatoriaus privilegijas, Danielis net neperspėjęs nuimė jas, nemanau, kad be įspėjimo iškarto tai galima daryti.
  • Pažeidimo įrodymai:  2409ee2429ef55935f27600bc9597c38357.png
Redaguota . Redagavo Smith_Juozas

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
32 minutes ago, Smith_Juozas parašė:
  • Jūsų Vardas_Pavardė:  Smith_Juozas
  • Kokį pažeidimą atliko peikiamas asmuo?: Praktiškai free ban, atėjau į rūsų kanalą pakalbėt su kolegom, tame kanale buvo Daniel_Rus, pasisveikinau su kolegom ir iškart Danielis pasakė neįžeidinėti žmonių, nesupratęs ką ižeidžiau pasakiau, kad nesijaustu kažkuo ir "neachuelintu" - prasileidau baną, norėčiau išgirsti recordą ką netaip pasakiau ar jis pasikarščiavo šioje situacijoje. P.S atejau i kanala su kitu nick, nes buvau tai uzmiršęs - turėjau RM kanale operatoriaus privilegijas, Danielis net neperspėjęs nuimė jas, nemanau, kad be įspėjimo iškarto tai galima daryti.
  • Pažeidimo įrodymai:  2409ee2429ef55935f27600bc9597c38357.png

Del bano nieko nepasakysiu nes manau jeigu gavai baną tai ne free. O del operatoriaus nuemimo gaus žodinį įspėjimą. Nebent del bano turi ką pasakyti @Daniel_Rus

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

#CryMorexddd Pirmiausia įsitikink kas tau nuemė privilegijas ir pnš :) 

Spoiler

f860342d0c2c0134482fa84fc8c6371a619.png

Kaip Benas tau nuemė privilegijas tu sakai:

Juozas: Ei daniel *keiksmai* ką darai?
Daniel: Nesikeik
---Po 5 min-----

Juozas: neaiškink tu gal man?

Daniel: Apsiramink biški

Juozas: tu gal eik na*ui ar *keiksmai* na*ui (Nesu tikras kurį įžeidima man panaudojo ar pirmas ar antras variantas bet vienas iš jų)

@Saška_Finazonik

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
23 minutes ago, Daniel_Rus parašė:

#CryMorexddd Pirmiausia įsitikink kas tau nuemė privilegijas ir pnš :) 

Peržiūrėti paslėptą turinį

f860342d0c2c0134482fa84fc8c6371a619.png

Kaip Benas tau nuemė privilegijas tu sakai:

Juozas: Ei daniel *keiksmai* ką darai?
Daniel: Nesikeik
---Po 5 min-----

Juozas: neaiškink tu gal man?

Daniel: Apsiramink biški

Juozas: tu gal eik na*ui ar *keiksmai* na*ui (Nesu tikras kurį įžeidima man panaudojo ar pirmas ar antras variantas bet vienas iš jų)

@Saška_Finazonik

Tai tu ikelk record'a ,nes aš žinau ribas iki kiek sau galiu leist, sakiau neaiškink ,nes tu visada sakai žmonėms nusiramink,be to sakai, po penkiu minučiu mano citatą, aš teamspeakę spėjau išbūt probs... 2minutęs tavo dėka, jeigu pats sėdi depresijoj tai nesuprantu kodėl kitus tai turi veikti, man tai tavo negyvumas vpš neįdomus, aš atėjau pas šaika pakalbėt - tu iškart erezijas kelt pradėjai pirmas tavo sakinys neįžeidinėk nors tik spėjau pasisveikint, o Saška jei sakai užmetė baną reiškes nefree, toks didelis pasitikėjimas šituo veikėju prie gero neprives. Tas žodinis įspėjimas tas pats kas man sakytum susikišk savo papeikimą į gerą vietą.

Danieli tau patarimas išlysk iš savo depresijos viena diena. 

Btw dėl operatoriaus nuimimo man neitin galvą skauda tiesiog per daug jautruolis esi.

Redaguota . Redagavo Smith_Juozas

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
1 minute ago, Smith_Juozas parašė:

Tai tu ikelk record'a ,nes aš žinau ribas iki kiek sau galiu leist, sakiau neaiškink ,nes tu visada sakai žmonėms nusiramink, jeigu pats sėdi depresijoj tai nesuprantu kodėl kitus tai turi veikti, man tai tavo negyvumas vpš neįdomus, aš atėjau pas šaika pakalbėt - tu iškart erezijas kelt pradėjai pirmas tavo sakinys neįžeidinėk nors tik spėjau pasisveikint, o Saška jei sakai užmetė baną reiškes nefree, toks didelis pasitikėjimas šituo veikėju prie gero neprives. Tas žodinis įspėjimas tas pats kas man sakytum susikišk savo papeikimą į gerą vietą.

Tu žmogau supranti, kad aš niekada nebaninu žmonių free ir jei aš baninčiau free papeikimų į dieną sulaukčiau minimum po 5, nes šiandiena prižiūrėjau 5 kanalus ir banų buvo ir visko, bet papeikimo nei vieno nesulaukiau, o tai reiškias, kad aš nebaninu už nieką :) Tu žmogau esi aklas ar ne? aš tau pateikiau įrodymus kas tau nuemė privilegijas ko tu dar čia pisies prie manęs? Tu atėjei į kanalą ir pradėjei ahujelint kol galiausiiai nenusikeikiai ir pasakiau raminkis ir pnš (buvai perspėtas) vėliau sakau apsiramink tu čia arba prie gero neprieis ir mane pasiuntei nu tai kam čia dabar verki tam forume? Ir tu man neaiškink ką man daryti ką ne :) p.s aš atėjęs prižiūrėt kanalą kaip šnd tylėjau, o ne kažkokias erezijas (nžn ar čia lietuviškas žodis) kėliau taip, kad

#CryMoreItMakesMeHappy

#FribanEzPz

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 13 valandų, Smith_Juozas parašė:

Tai tu ikelk record'a ,nes aš žinau ribas iki kiek sau galiu leist, sakiau neaiškink ,nes tu visada sakai žmonėms nusiramink,be to sakai, po penkiu minučiu mano citatą, aš teamspeakę spėjau išbūt probs... 2minutęs tavo dėka, jeigu pats sėdi depresijoj tai nesuprantu kodėl kitus tai turi veikti, man tai tavo negyvumas vpš neįdomus, aš atėjau pas šaika pakalbėt - tu iškart erezijas kelt pradėjai pirmas tavo sakinys neįžeidinėk nors tik spėjau pasisveikint, o Saška jei sakai užmetė baną reiškes nefree, toks didelis pasitikėjimas šituo veikėju prie gero neprives. Tas žodinis įspėjimas tas pats kas man sakytum susikišk savo papeikimą į gerą vietą.

Btw dėl operatoriaus nuimimo man neitin galvą skauda tiesiog per daug jautruolis esi.

Prižiūrėtojai bei aukštesnių priv. atstovai neprivalo darytis įrodymų, viską tuom ir baigsim, peace.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
  • Jūsų Vardas_Pavardė:  Dynomite_Dizzle
  • Pažeidėjo Vardas_Pavardė:  Daniel_Rus
  • Kokį pažeidimą atliko peikiamas asmuo?:  free ban
  • Pažeidimo įrodymai: 
  • bbf116cfb8b4654551c91d886f5527c5296.PNG

Last convo we made :

Dynomite : " Joo, tu jam papasakok, kiek mes pinigų uždirbam, papasakok, kad mes jo oplia pavaduotoją špokinam. (po šito gavau ban)

*Nebuvau įspėtas. Kiek žinau prieš blokuojant už keiksmus reikia įspėti vartotoją.

Redaguota . Redagavo Dynomite_Dizzle
  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 1 valandą, Tpaba_Akgandzia parašė:

Anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė: Tpaba_Akgandzia
  • Kokį pažeidimą atliko peikiamas asmuo?:  Užblokavo už keiksmus, neperspėjęs, jog nesikeikčiau, po vieno "Blet" užblokavo mane.
  • Pažeidimo įrodymai: https://i.imgur.com/TJvJXOO.png

prieš 1 valandą, Dynomite_Dizzle parašė:
  • Pažeidimo įrodymai: 

Last convo we made :

Dynomite : " Joo, tu jam papasakok, kiek mes pinigų uždirbam, papasakok, kad mes jo oplia pavaduotoją špokinam. (po šito gavau ban)

*Nebuvau įspėtas. Kiek žinau prieš blokuojant už keiksmus reikia įspėti vartotoją.

Sveiki, grobimo nebuvo nieko nebuvo, aš neprivalau įspėti. Dynomite pats žinai, kad mėgsti keiktis ir nereikia čia įrodinėt, kad esi ''šventas'' tigi kiti girdėjo kaip pavartojai žodį ''o blet'' ir tada iš karto sakei, ''oi netyčia''

• Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 1 valandą, Daniel_Rus parašė:

Sveiki, grobimo nebuvo nieko nebuvo, aš neprivalau įspėti. Dynomite pats žinai, kad mėgsti keiktis ir nereikia čia įrodinėt, kad esi ''šventas'' tigi kiti girdėjo kaip pavartojai žodį ''o blet'' ir tada iš karto sakei, ''oi netyčia''

o tai įrodymai ? Pasakos pasakom. Skundai tai yra ne nuo manęs vieno, reiškia ne mes čia sapnuojam

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
29 minutes ago, Dynomite_Dizzle parašė:

o tai įrodymai ? Pasakos pasakom. Skundai tai yra ne nuo manęs vieno, reiškia ne mes čia sapnuojam

Kaip pilnai persiskaitysi taisykles tada suprasi :) 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 4 valandų, Dynomite_Dizzle parašė:
  • Pažeidimo įrodymai: 

Last convo we made :

Šikna visi žinom, kad tu daug keikies tad viskas ok. I įrodymų darytis nereikia jiems tad čia irgi viskas ok.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Susikurkite forumo paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Privalote būti forumo narys, jei norite komentuoti

Susikurti paskyrą

Registruokitės ir tapkite RLS projekto dalimi!

Kurti naują forumo paskyrą

Prisijungti

Jau turite forumo paskyrą? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Dabar skaito   0 nariai

Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri