Lukas_Monstr

TeamSpeak papeikimai

Recommended Posts

5 minutes ago, Dynomite_Dizzle parašė:

Tai bičas ateis ir banins kada norės ? :D 

Prasideda. Paprastai už nieką nebaninama pagalvok pats jeigu jis banintu ka noretu ir kada noretu papeikimu butu tikrai ne vienas ir ne du. Tai va

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
11 minutes ago, Saška_Finazonik parašė:

Prasideda. Paprastai už nieką nebaninama pagalvok pats jeigu jis banintu ka noretu ir kada noretu papeikimu butu tikrai ne vienas ir ne du. Tai va

Mano laikais už kiekvieną baną reikėdavo įrodymus pateikt. Tu kam prižiūrėtojus renki ? Dėl TeamSpeak kokybės ar, kad draugeliai ką veikt turėtų ? 

Šauniai dirbat kai pačius jus reikės pradėt filmuot, tam, kad TeamSpeak'u galėčiau naudotis.

giphy.gif

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
34 minutes ago, Dynomite_Dizzle parašė:

Mano laikais už kiekvieną baną reikėdavo įrodymus pateikt. Tu kam prižiūrėtojus renki ? Dėl TeamSpeak kokybės ar, kad draugeliai ką veikt turėtų ? 

Šauniai dirbat kai pačius jus reikės pradėt filmuot, tam, kad TeamSpeak'u galėčiau naudotis.

giphy.gif

Tai tu palauk. Visu pirma parodyk man bent vieną prižiūrėtoją kuris dėjo tau free baną už tai ko tu nedariai. Tokių pas mus nera, antra jusų laikai jau praėjo ir reikia kažką keisti savo komandos nariais pasitikim visi tad įrodymų jiems darytis nereikia. Jeigu manai, kad jie frybanina tuomet pats darykis įrodymus kanalo prižiūrėjimo metu. Viskas su šia žinute tolimesnes diskusijos baigiasi, kitaip gausi įspėjimą už bereikšmį rašymą. Sėkmės. Jeigu ką susisiek TS pakalbėsim viską paaškinsiu kaip norėsi.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
  • Jūsų Vardas_Pavardė: Invision_Power
  • Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Lukas_Quatro
  • Kokį pažeidimą atliko peikiamas asmuo?: Pradėjo jau per daug sau leisti, darytai tai kas jam patinka. :)  Iškickino iš kanalo du kartus, dar šiknai papokinau paklausiau, ar galiu būti kanale, atsakė gali, o tas pasiėmė užbanino už klaidingos informacijos teikima. Kaip tu gali žinoti? Jei man Kanale esantis Pavaduotojas leidžia būti jame. :)@Saška_Finazonik
  • Pažeidimo įrodymai: https://imgur.com/a/xmHg5

IR TIKRAI JAU PRAŠAU, NUBAUSKITĘ JĮ NORMALIAI, DARO KAS JAM ŠAUNA Į GALWA. :)

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Dabar, Invision_Power parašė:
  • Kokį pažeidimą atliko peikiamas asmuo?: Pradėjo jau per daug sau leisti, darytai tai kas jam patinka. :)  Iškickino iš kanalo du kartus, dar šiknai papokinau paklausiau, ar galiu būti kanale, atsakė gali, o tas pasiėmė užbanino už klaidingos informacijos teikima. Kaip tu gali žinoti? Jei man Kanale esantis Pavaduotojas leidžia būti jame. :)

Visu pirma jus patys susitarkit, nes as gavau kitoki atsakyma is jo. :D juokini tu mane jau per daug. https://gyazo.com/46af4c3d4c4cfdf22f7c180fbaccf4fe

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
1 minute ago, Lukas_Quatro parašė:

Visu pirma jus patys susitarkit, nes as gavau kitoki atsakyma is jo. :D juokini tu mane jau per daug. https://gyazo.com/46af4c3d4c4cfdf22f7c180fbaccf4fe

Tu turi įsigilint į situacija, o ne banint 4 valandom. Visgi esi prižiūrėtojas, o ne Bandomasis kuriam reikia viską aiškint.  :) Nieko nebūčiau sakęs jei tai būtų 30 minučių banas. Bet tai yra 4 valandų.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
1 minute ago, Invision_Power parašė:

Tu turi įsigilint į situacija, o ne banint 4 valandom. Visgi esi prižiūrėtojas, o ne Bandomasis kuriam reikia viską aiškint.  :) Nieko nebūčiau sakęs jei tai būtų 30 minučių banas. Bet tai yra 4 valandų.

Ar tu supranti ka rasai? Bausmese yra 4val, kodel tureciau 30min banint? :D

• Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
1 minute ago, Lukas_Quatro parašė:

Ar tu supranti ka rasai? Bausmese yra 4val, kodel tureciau 30min banint? :D

O tu dabar pamatęs įrodymus, supranti ką tu rašai? Ar tai buvo pateikta melaginga INFORMACIJA? Aš pateikiau tokia kokia man pasakė Pavaduotojas, o tu kuria jis pateikia, Ar aš ją pateikiau melagingai? :D Aš tau parašiau tai ką jis man parašė, jog aš galiu. Bet tavo IQ to nesuprantą. Tad paaiškinsiu, Už buvimą kanale ( 2 kick, poto 30min ban). O jei tu pateiki melagingą informaciją tai tu turi blokuoti žaidėja 4 valandom. Tu įsigilinai į situaciją? Matau, kad ne NES IQ tau to neleido. Įrodymus pamatęs, tu turėtum spręsti šia bėdą. O ne darytai kažką jog mazint savo šikną. :)))))))

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
1 minute ago, Invision_Power parašė:

O tu dabar pamatęs įrodymus, supranti ką tu rašai? Ar tai buvo pateikta melaginga INFORMACIJA? Aš pateikiau tokia kokia man pasakė Pavaduotojas, o tu kuria jis pateikia, Ar aš ją pateikiau melagingai? :D Aš tau parašiau tai ką jis man parašė, jog aš galiu. Bet tavo IQ to nesuprantą. Tad paaiškinsiu, Už buvimą kanale ( 2 kick, poto 30min ban). O jei tu pateiki melagingą informaciją tai tu turi blokuoti žaidėja 4 valandom. Tu įsigilinai į situaciją? Matau, kad ne NES IQ tau to neleido. Įrodymus pamatęs, tu turėtum spręsti šia bėdą. O ne darytai kažką jog mazint savo šikną. :)))))))

nu kalbek ka nori, galiu ir 6 paprasyt pratest su tavo pacio irodymais nes izeidineji :D https://imgur.com/a/MgdOq

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 5 valandų, Invision_Power parašė:
  • Kokį pažeidimą atliko peikiamas asmuo?: Pradėjo jau per daug sau leisti, darytai tai kas jam patinka. :)  Iškickino iš kanalo du kartus, dar šiknai papokinau paklausiau, ar galiu būti kanale, atsakė gali, o tas pasiėmė užbanino už klaidingos informacijos teikima. Kaip tu gali žinoti? Jei man Kanale esantis Pavaduotojas leidžia būti jame. :)@Saška_Finazonik

Banas teisingas, jeigu Lukui pranešė, kad jis tave gali kickinti tai kame problėmos? Juk Jis neprivalo visų klausinėti ,, O jam leido čia būti ar galiu kickinti e? Rimtai pasakykit nežinau ką daryt'' Taip nebus jeigu jis paklausė Dynamito ir jis pasakė, kad gali kickinti tai taip why not? Taip gal banas truputėli ir klaidngas dėl valandų tačiau už tai bausti jo niekas neturi nes jis banino pagal savo nuožiūrą ir supratimą. ^^ @Lukas_Quatro kitą kartą dėl tokios situoacijos kreipkis į Mane arba į Smechą. :)

• Patinka 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
  • Jūsų Vardas_Pavardė:  Tpaba_Akgandzia
  • Pažeidėjo Vardas_Pavardė:  @Daniel_Rus
  • Kokį pažeidimą atliko peikiamas asmuo?:  užbanino už keiksmus. Jokių keiksmų nebuvo, suprantu, kad čiūvas norgėj pinigą kala ir gal primiršo, kaip lietuviai šneka, bet nesuprantu, gal jūs ten ausis jiem praskalaukit prieš duodant prižiūrėtojus, nes paskutinis žodis mano buvo "karoče", gal mano suvalkietiškas akcentas jam pakišo koją nesuprantu, bet davai nedarom izdivalkių.
  • Pažeidimo įrodymai: https://www.part.lt/img/2abb8432d4ea9ae64bbe0e3f2bd35bff963.png

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
49 minutes ago, Tpaba_Akgandzia parašė:
  • Jūsų Vardas_Pavardė:  Tpaba_Akgandzia
  • Pažeidėjo Vardas_Pavardė:  @Daniel_Rus
  • Kokį pažeidimą atliko peikiamas asmuo?:  užbanino už keiksmus. Jokių keiksmų nebuvo, suprantu, kad čiūvas norgėj pinigą kala ir gal primiršo, kaip lietuviai šneka, bet nesuprantu, gal jūs ten ausis jiem praskalaukit prieš duodant prižiūrėtojus, nes paskutinis žodis mano buvo "karoče", gal mano suvalkietiškas akcentas jam pakišo koją nesuprantu, bet davai nedarom izdivalkių.
  • Pažeidimo įrodymai: https://www.part.lt/img/2abb8432d4ea9ae64bbe0e3f2bd35bff963.png

Sveikas, Trava :) Lenkų kalboje ,,*keiksmai*" ne keiksmas geras ane? Tačiau šiuo metu tu esi Lietuvis ir čia *keiksmai* yra keiksmas tad banas teisingas... Ir nustokit už viskoi šudą ppk rašyt jeigu žinot, kad esat kalti...

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
2 minutes ago, Saška_Finazonik parašė:

Sveikas, Trava :) Lenkų kalboje ,,*keiksmai*" ne keiksmas geras ane? Tačiau šiuo metu tu esi Lietuvis ir čia *keiksmai* yra keiksmas tad banas teisingas... Ir nustokit už viskoi šudą ppk rašyt jeigu žinot, kad esat kalti...

Sveikas, visų pirma nickneimas mano juodai ant balto parašytas, jeigu neįžiūrai, akinukus užsidėk, nedaug laiko juk užima. Visų antra, parašyk viską normaliai, nes su „*keiksmai*“ surast nieko neina apie ką tu čia sapalioji. Jeigu turėjai omenyje žodį „karoče“, tai ne joks lenkų kilmės žodis, o rusų kilmės, manyčiau Daniel turėtų suprast, nes vis gi Rus prie jo vardo prirašytas, tai traktuoju, jog rusiškai turėtų kažkiek suvokti, „karoče“ žodis išvertus iš rusų, reiškia „Trumpiau tariant/Vienu žodžiu“, tai nelabai suprantu, per kurią vietą aš panaudojau keiksmažodį, m?

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
1 minute ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

Sveikas, visų pirma nickneimas mano juodai ant balto parašytas, jeigu neįžiūrai, akinukus užsidėk, nedaug laiko juk užima. Visų antra, parašyk viską normaliai, nes su „*keiksmai*“ surast nieko neina apie ką tu čia sapalioji. Jeigu turėjai omenyje žodį „karoče“, tai ne joks lenkų kilmės žodis, o rusų kilmės, manyčiau Daniel turėtų suprast, nes vis gi Rus prie jo vardo prirašytas, tai traktuoju, jog rusiškai turėtų kažkiek suvokti, „karoče“ žodis išvertus iš rusų, reiškia „Trumpiau tariant/Vienu žodžiu“, tai nelabai suprantu, per kurią vietą aš panaudojau keiksmažodį, m?

Tu Video pažiūrėk mano aukščiau įkelta :) ir pasilėtink ant 0.75x ir puikiai išgirsi savo žodyną :)
#FRIBAN

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
2 minutes ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

O ne dzin, kad tavo kalboje yra žodis *keiksmai*? Ar tu reikia klausos aparato? Į tolimesnes diskusijas nesivel nes gausi forumo įspėjimą. Dw

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

rip priz

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Policija su taxistais žada daryt bendra treniruotė todėl aš atsimovinau invision pakalbėt, o painas atstovauja kartu taxistus per kitą acc :) p.s o ką tu darai armijos valdžios kanale? :)

#NICEXPWINDOWS

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
1 minute ago, Daniel_Rus parašė:

Policija su taxistais žada daryt bendra treniruotė todėl aš atsimovinau invision pakalbėt, o painas atstovauja kartu taxistus per kitą acc :) p.s o ką tu darai armijos valdžios kanale? :)

#NICEXPWINDOWS

bendra trenke apkalbineja sake

• Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Susikurkite forumo paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Privalote būti forumo narys, jei norite komentuoti

Susikurti paskyrą

Registruokitės ir tapkite RLS projekto dalimi!

Kurti naują forumo paskyrą

Prisijungti

Jau turite forumo paskyrą? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Dabar skaito   0 nariai

Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri