Recommended Posts

UVB6hI4.png

Pamatėt, kad darbuotojas nusižengė taisyklėms, rašote čia.

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė:

2. Darbuotojo Vardas_Pavardė:

3. Kokį nusižengimą padarė darbuotojas:

4. Įrodymai:

• Patinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
On 1/27/2018 at 22:27, Lukas_Cola parašė:

UVB6hI4.png

Pamatėt, kad darbuotojas nusižengė taisyklėms, rašote čia.

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė:

2. Darbuotojo Vardas_Pavardė:

3. Kokį nusižengimą padarė darbuotojas:

4. Įrodymai:

1. Sngo_Kas

2.Brazzeris_Premium

3.As nujokas siame zadime ir jis uzdejo ita ir surakino ir dabar sedziu kalejime

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Paulius_MMoliugas

2. Darbuotojo Vardas_Pavardė: Boza_Drifteris

3. Kokį nusižengimą padarė darbuotojas: Jūs tvarkykitės visi, atiminėja gun lic antra karta per diena, ir sudeda free starus. Mest tokius ** lauk iš tssg, snarglių prisirinke

4. Įrodymai:  https://imgur.com/a/zUqZy

https://imgur.com/a/1SOm7

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
11 minutes ago, Paulius_Moliugas parašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Paulius_MMoliugas

2. Darbuotojo Vardas_Pavardė: Boza_Drifteris

3. Kokį nusižengimą padarė darbuotojas: Jūs tvarkykitės visi, atiminėja gun lic antra karta per diena, ir sudeda free starus. Mest tokius ** lauk iš tssg, snarglių prisirinke

4. Įrodymai:  https://imgur.com/a/zUqZy

https://imgur.com/a/1SOm7

Cia irdm Zieti nuo 2:45.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 9 valandų, Karolina_Strike parašė:

Šiuo atvėju irodimu neradau nes tiesiog po banko grobimo pamiršau ijungti filmavima ir nepastebejau kad nefilmavau visko, kaip man parvaziuojant nuo savo bazes tu mane susaudei susprogdinai auto po to megydamas uzlipti ant savo transporto aš tave surakinau ir dejau starus. Kur padariau /to ar dar kur? Padariau /tpd Ir pasiemiau transporto priemone kad galečiau tave išvesti y jail.

prieš 9 valandų, Karolina_Strike parašė:

Nu tai įrodyk kad šaudžiau aš ir panašiai o tada kažką tai sakyk .

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

1. Jūsų Vardas_Pavardė king_Vegeta

2. Darbuotojo Vardas_Pavardė: @Tumas_Mafijozas

3. Kokį nusižengimą padarė darbuotojas: Visiskai nesigaudo tssg, nemoka btt. Uzmete draugelis free bega kai buvo daugiau uz 3.20km. Veliau jokiu staru ir pns nieko nedejo, o kitas tssg sudejo, o jis kaip ir nusiplove. Jo zodziais as saudziau, nors as nesaudziau o mano kompanijonas.

4. Įrodymai:https://imgur.com/a/JMIPZ

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 1 valandą, King_Vegeta parašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė king_Vegeta

2. Darbuotojo Vardas_Pavardė: @Tumas_Mafijozas

3. Kokį nusižengimą padarė darbuotojas: Visiskai nesigaudo tssg, nemoka btt. Uzmete draugelis free bega kai buvo daugiau uz 3.20km. Veliau jokiu staru ir pns nieko nedejo, o kitas tssg sudejo, o jis kaip ir nusiplove. Jo zodziais as saudziau, nors as nesaudziau o mano kompanijonas.

4. Įrodymai:https://imgur.com/a/JMIPZ

Nes į rt racija paraše ušmeskit bega aš uzmeciau tada padariau tpm y baze pasijamiau masina ir atvariau prie taves

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
9 minutes ago, Tumas_Mafijozas parašė:

Nes į rt racija paraše ušmeskit bega aš uzmeciau tada padariau tpm y baze pasijamiau masina ir atvariau prie taves

Tikrai??? tai laukiu ird kur kas tai parase

Dabar, King_Vegeta parašė:

Tikrai??? tai laukiu ird kur kas tai parase

ir beto kodel jie patys negalejo uzmest??? o kitiems liepe? xddddddddd

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
6 minutes ago, Kristupas_Storm parašė:

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kristupas_Storm

2. Darbuotojo Vardas_Pavardė: Merc_Edes

3. Kokį nusižengimą padarė darbuotojas: "Jūs bėgate nuo policijos"  (free starai) juk sustojau.

4. Įrodymai:https://imgur.com/a/90CvZ

Kai parasiau bega tada tik sustojiai butum taip ir numynes

Kai islipau is masinos pradejiai vaziuoti ir tada kai tik uzdejiau bega sugalvojiai sustoti

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
35 minutes ago, Merc_Edes parašė:

Kai parasiau bega tada tik sustojiai butum taip ir numynes

Kai islipau is masinos pradejiai vaziuoti ir tada kai tik uzdejiau bega sugalvojiai sustoti

Nu gerai aš važevau, bet tu man nieko nesakei. Tsg išlipai iš  car ir bėgioti pradėjai. 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
1 minute ago, Kristupas_Storm parašė:

Nu gerai aš važevau, bet tu man nieko nesakei. Tsg išlipai iš  car ir bėgioti pradėjai. 

Buvo signalai su h raide sustokite i salikele sustojiai ir kai islipau tu nuvaziavai ;)

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Taip tu spaudinėjai H , bet aš buvau toli todėl man matėsi tik vienas kartas kaip parašyta "Sustokite į šalikelę" tada tu sustojai parašei "s" (hui znai) tai pamaniau, kad nieko nereiškia ir nuvažiavau tada uždėjai bėga ir grįžau atgal. Kur čia bėdos?

53 minutes ago, Merc_Edes parašė:

Buvo signalai su h raide sustokite i salikele sustojiai ir kai islipau tu nuvaziavai ;)

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
53 minutes ago, Kristupas_Storm parašė:

Taip tu spaudinėjai H , bet aš buvau toli todėl man matėsi tik vienas kartas kaip parašyta "Sustokite į šalikelę" tada tu sustojai parašei "s" (hui znai) tai pamaniau, kad nieko nereiškia ir nuvažiavau tada uždėjai bėga ir grįžau atgal. Kur čia bėdos?

ne nu tu ziaurus esi :D spaudinejau tokiam paciam atstume visus kartus nebepezek ir kai islipau pyst ir nuvaziavai. nesirosiu svaistyti savo laika su tavim cia suda maldamas

Redaguota . Redagavo Merc_Edes

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
East_End   

1. Jūsų Vardas_Pavardė: East_End

2. Darbuotojo Vardas_Pavardė: Gucci_Saga

3. Kokį nusižengimą padarė darbuotojas: SVEIKO PROTO PRARADIMAS , FREE IST IR DAR SU GAUJINEIS ŠAUDE Į TSSG . RAŠYKIT Į BLISTA 

4. Įrodymai: https://imgur.com/a/YER5s

Redaguota . Redagavo East_End

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
1 minute ago, Gytis_Valentas parašė:

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Gytis_Valentas

2. Darbuotojo Vardas_Pavardė: Benas_Offensive

3. Kokį nusižengimą padarė darbuotojas: Darbas (rakinimas) ne su darbo transportu. Yra tam Cargobob/Hydra, ar kitų teisėsaugos sričių Maverick.

4. Įrodymai: https://imgur.com/a/QpOEa

Taip tai yra ne darbinis transportas, bet tai nėra koks sultanas kuris man duoda kokio pranašumo ar ko, o ir mano rangas neleidžia daugiau nieko nei patriot. O dėl kitų teisėsaugos sričių, FTB direktoriaus nėra, o ir niekam nėra paslaptis kokie santykiai yra armijos ir pd, paprašai ką nors ignoruoja, arba mute deda. Tada taip aš esu kaltas ir atsiprašau nuoširdžiai.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
3 minutes ago, Benas_Offensive parašė:

Taip tai yra ne darbinis transportas, bet tai nėra koks sultanas kuris man duoda kokio pranašumo ar ko, o ir mano rangas neleidžia daugiau nieko nei patriot. O dėl kitų teisėsaugos sričių, FTB direktoriaus nėra, o ir niekam nėra paslaptis kokie santykiai yra armijos ir pd, paprašai ką nors ignoruoja, arba mute deda. Tada taip aš esu kaltas ir atsiprašau nuoširdžiai.

Taisyklės yra taisyklės. Tu manai, kad jei reikia spresti, ką rinktis: darbinį cargobob, ar adminų sraigtasparnį, geriausia rinktis adminų sraigtasparnį? Reikėjo imti cargobob, valdžia tikrai supratingai leistų ir tikrai nebaustų, kad ir neturi to rango. O dabar - taisykles jau tikrai RIEBIAI pažeidi. Atsiprašyti reikėjo ankščiau, kai kalbėjom prieš išvežant mane į jailą.

Redaguota . Redagavo Gytis_Valentas

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
1 minute ago, Gytis_Valentas parašė:

Taisyklės yra taisyklės. Tu manai, kad jei reikia spresti, ką rinktis: darbinį cargobob, ar adminų sraigtasparnį, geriausia rinktis adminų sraigtasparnį? Reikėjo imti cargobob, valdžia tikrai supratingai leistų ir tikrai nebaustų, kad ir neturi to rango. O dabar - taisykles jau tikrai RIEBIAI pažeidi. Atsiprašyti reikėjo ankščiau, kai kalbėjom prieš išvežant mane į jailą.

Paprasčiausiai panaudojau tą admin sraigtasparnį surakinant, daugiau nieko juk išvežiau gi su cargobob.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
11 minutes ago, Benas_Offensive parašė:

Paprasčiausiai panaudojau tą admin sraigtasparnį surakinant, daugiau nieko juk išvežiau gi su cargobob.

Koks skirtumas? Pažeidei B.T.T. taisyklę vis tiek.

Čia tas pats kai su Infernus pagausi bėglį, surakinsi, bet išveši su SFPD jį į kalėjimą. Tai galvoji, čia pažeidimo nėra?

• Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Dabar, Gytis_Valentas parašė:

Koks skirtumas? Pažeidei B.T.T. taisyklę vis tiek.

Čia tas pats kai su Infernus pagausi bėglį, surakinsi, bet išveši su SFPD jį į kalėjimą. Tai galvoji, čia pažeidimo nėra?

Nėra tokios taisyklės, kad negalima pats Colos klausiau. Va kokia taisyklė - 

1. Draudžiama dirbti su nuosavu transportu, apranga. [Išimtis aukšto rango SWAT, TPV]

image.thumb.png.01ffd58f78e4bcfcdc4ce2ce716b5624.png

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Susikurkite forumo paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Privalote būti forumo narys, jei norite komentuoti

Susikurti paskyrą

Registruokitės ir tapkite RLS projekto dalimi!

Kurti naują forumo paskyrą

Prisijungti

Jau turite forumo paskyrą? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Dabar skaito   0 nariai

Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri