Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Gytis_Valentas

Peikiu Benas_Offensive

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Benas_Offensive
  2. Pažeidimo aprašymas: Esu karo medikas, ir grobimo metu iškickino, su priežąstim „nesa“. Paklaustas jis man sakė, kad aš jam maišiausi, bet tai ką aš žinau. Jei aš stoviu prie durų ir gydau teisėsaugininką, o šis negali kiaurai mane su maišu praeiti, įšeiti iš banko, tai jis gali mane kickinti? Nors esu karo medikas, joks ne pašalinis. Neradau tokios bausmės, kuri leistų kickinti už tokią priežąstį. O jo įvardinta priežąstis „nesa“ visiškai nieko nepasako.
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/zq3il
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nespėjau įvardinti priežasties, nes mane tuo metu ŠAUDĖ 6 TEISĖSAUGININKAI, AČIŪ UŽ SUGADINTĄ GROBIMĄ ir grasinimais 24h ban. Bausk mane Tazai, už tai, bet mano manymu tai yra nesąžininga žinant, kad jo nei neina nušaut, nei jo pastūmsi, nes jis non stop healinas, kai jis yra karo medikas. Piktnaudžiauk ir toliau taip, gl seni.

 

6e07283e07852e3244883a2e3012d58f586.png

 

 

 

 

  • Patinka 1
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

17 minutes ago, Benas_Offensive parašė:

Nespėjau įvardinti priežasties, nes mane tuo metu ŠAUDĖ 6 TEISĖSAUGININKAI, AČIŪ UŽ SUGADINTĄ GROBIMĄ ir grasinimais 24h ban. Bausk mane Tazai, už tai, bet mano manymu tai yra nesąžininga žinant, kad jo nei neina nušaut, nei jo pastūmsi, nes jis non stop healinas, kai jis yra karo medikas. Piktnaudžiauk ir toliau taip, gl seni.

 

6e07283e07852e3244883a2e3012d58f586.png

 

 

 

 

Neturiu nieko blogo prieš tave, bet nuo tokių tavo kalbų ir įrodymų vemti norisi. Už sugadintą grobimą tai visada prašom, toks mūsų, karo medikų, šūkis!

Sakai, kad neįmanoma manęs nušauti, nes aš gydausi, bet kur įrodymai, kad aš save gydyčiau daug kartų? Čia įrodymai, kad aš prie durų, bet kur įrodymai, kad neįmanoma manęs nušauti? Ar bent pabandei apšaudyti? 

Čia tas pats, kai sakyčiau, kad tavęs neina nušaut, nes tu su INV vaikštai, bet net nebūčiau pataikęs į tave nei vienos kulkos ir nebūčiau apšaudęs. xdd

Aš nemanau, kad reikėtų išgalvoti savas bausmes. Visos jos paminėtos bausmių temoje. Jei neapskaičiavai, kad nespėsi įvardinti išspyrimo iš serverio priežąsties, tai gal reikėjo visiškai nekickint?

Ir jokio piktnaudžiavimo čia nėra. Turint omeny, kad gydytis (ar suteikti šarvus) galima tik kas 1sec, kas reiškia, kad nušauti tikrai nėra sunku.

Redaguota . Redagavo Gytis_Valentas

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

5 minutes ago, Gytis_Valentas parašė:

Neturiu nieko blogo prieš tave, bet nuo tokių tavo kalbų ir įrodymų vemti norisi. Už sugadintą grobimą tai visada prašom, toks mūsų, karo medikų, šūkis!

Sakai, kad neįmanoma manęs nušauti, nes aš gydausi, bet kur įrodymai, kad aš save gydyčiau daug kartų? Čia įrodymai, kad aš prie durų, bet kur įrodymai, kad neįmanoma manęs nušauti? Ar bent pabandei apšaudyti? 

Čia tas pats, kai sakyčiau, kad tavęs neina nušaut, nes tu su INV vaikštai, bet net nebūčiau pateikęs į tave nei vienos kulkos ir nebūčiau apšaudęs. xdd

Aš nemanau, kad reikėtų išgalvoti savas bausmes. Visos jos paminėtos bausmių temoje. Jei neapskaičiavai, kad nespėsi įvardinti išspyrimo iš serverio priežąsties, tai gal reikėjo visiškai nekickint?

Ir jokio piktnaudžiavimo čia nėra. Turint omeny, kad gydytis (ar suteikti šarvus) galima tik kas 1sec, kas reiškia, kad nušauti tikrai nėra sunku.

Kokias 1sek? Tu gydais nežmoniškai, bet kurio tssg paklausk ar tų pačių mafijozų

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Benas_Offensive parašė:

Kokias 1sek? Tu gydais nežmoniškai, bet kurio tssg paklausk ar tų pačių mafijozų

Taip tik atrodo... Kad ir kiek bemaigysi pasigydyt, vis tiek 1 sekundės ANTIFLOOD lieka. Gali į /timestamp žiūrėt, štai

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

32 minutes ago, Gytis_Valentas parašė:

Taip tik atrodo... Kad ir kiek bemaigysi pasigydyt, vis tiek 1 sekundės ANTIFLOOD lieka. Gali į /timestamp žiūrėt, štai

Gali ginčytis kiek nori, man jau nebesvarbu.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Benas_Offensive parašė:

Gali ginčytis kiek nori, man jau nebesvarbu.

Aš nesiginčyju, paprasčiausiai, argumentuotai atsakau į tavo atsakymą.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Gytis_Valentas parašė:

Aš nesiginčyju, paprasčiausiai, argumentuotai atsakau į tavo atsakymą.

Gali įrodynėti, kiek nori paprasčiausiai nepakeisi to fakto, kad tu neigi kažką blogo padaręs, o ir tavęs nei nušaut nei pastūmt NEIŠEINA.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Benas_Offensive parašė:

Gali įrodynėti, kiek nori paprasčiausiai nepakeisi to fakto, kad tu neigi kažką blogo padaręs, o ir tavęs nei nušaut nei pastūmt NEIŠEINA.

Jei nepataikysi kulkos - tai ir neįšeis nušaut.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Viskas čia normaliai, tu blokuoji praėjimą su komandomis, ir tikiesi kad kažkas neiškikins tavęs? :D Ypač jei dar gydeisi. Benas priimė teisingą sprendimą tokioj situacijoj. Dar Beno vietoj kreipčiausi į medikų direktorių kad nubaust Gytį.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Jerry_Stars  Vikarijus_Finger  Markas_Nerd 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.