Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Gytis_Quattro

Perku King_Vegeta

Recommended Posts

prieš 9 valandų, Gytis_Quattro parašė:
  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @King_Vegeta 
  2. Pažeidimo aprašymas: Mhm prisijungiau i accounta gavau mute... Free mute ir netinkamas mute laikas ;)
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/DMKVC

Ta prasme ar tau su galva negerai ar kas??? Pats darai nesamones ir paskui verki dėl pasėkmių???? Krč graudu yra. Ta prasme tu atėjai su savo kitu acc dėjai man free mute ir pasišalinai iš srv, ane tipo matai tu man free užmesi tau viskas ok bus, bet ne. Tu ką manai ateisi per kitą acc darysi nesamones, ateisi su kitu viskas bus ok??? Pamiršk pats kaltas esi man dėjai free mute aš tau dėjau free mute. Tazai nežinau kaip tu, bet manau suprasi mano šį poelgį, nes pats dėjo free mute, pabėgo iš srv,atėjo su kitu acc lyg nieko nebūtų buvę. Pats prisivirė košės, tai tegul ir neverkia. Va ird https://imgur.com/a/ZIYkX p.s pildau per edvina, nes vegeta bane

Redaguota . Redagavo Edvinas_Neon

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Abu įspėti, kadangi tiesiog netinkamos mutes. Vegetai nereikėjo iš keršto dėti mutes, nuo to niekam geriau nebuvo šitoj situacijoj. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.