Jonas_Pain

Naujieji X - osios kadencijos prižiūrėtojai!

Recommended Posts

plotnai čia visai, sveikinu, AI BĖJE. 6 žmonės direktoriuose / pavaduotojuose sėdi, o kaip minėjai, pirmuma teikti prižiūrėtojaus pareiguose, o kaip dabar, bent jau iš mano akių, jų darbo kokybė yra gan šūdina, ar tik dar labiau nepakenks jų darbo funkcionavimui? 

Redaguota . Redagavo Punto_Cvr

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
prieš 7 valandų, Punto_Cvr parašė:

plotnai čia visai, sveikinu, AI BĖJE. 6 žmonės direktoriuose / pavaduotojuose sėdi, o kaip minėjai, pirmuma teikti prižiūrėtojaus pareiguose, o kaip dabar, bent jau iš mano akių, jų darbo kokybė yra gan šūdina, ar tik dar labiau nepakenks jų darbo funkcionavimui? 

Gaudami priziuretojus dazniausiai jie tampa aktyvesni kaip tik, tai gal net i gera

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 7 valandų, Punto_Cvr parašė:

Kiek pateikdavo man ataskaitas viskas ok su jais buvo  :)  sutinku  būdavo tokių momentu, kad nepadėdavo kiekvieną kartą, kai prašydavo, bet kai matau tai viskas ok yra su jais :)  

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 15 valandų, Gabis_Plaipa parašė:

kada is blisto isbrauksi

as jo prasheu mane ishbraukt sake nekada tai tu jem biski ddos ok?

svejkinu naujus priz

Redaguota . Redagavo Rytis_Gun

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.

• Dabar skaito   0 nariai

Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri