Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Vincente_Delboske

Dzioraldas_Golden

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė):Žaidime Dzioraldas_Golden, forume @Jason_Harris
  2. Pažeidimo aprašymas: Užblokavo už admin cmd piknaudžiavimą norėčiau, jog pateiktu įrodymus.
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): http://www.part.lt/perziura/df1f5dc2186abe7134d8ffa9caf9478a798.png

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tu dar drįsti papeikimą rašyt?? Gėdos jausmo netekai? Xdddd Grąsini žmogų uždosinti, nes tavo pavaduotojas gavo baną TEISĖTAI, įtikinėji jį pravesti kreditus už tai ir dar gale to neteisėtai užmutini ir įkalini. 

"tj ird palaukt nereik????" Turi tu juos išvis? Xaxaxa, nebuvai tu toks ankščiau... direktorius dar ale

 

Free mute ir free jail - https://imgur.com/a/NPGWp

Redaguota . Redagavo Jason_Harris

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Apie kokius tu dosinimus čia kliedi. Visų pirmą tu įrodymų paprašyk prieš banindamas

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Vincente_Delboske parašė:

Apie kokius tu dosinimus čia kliedi. Visų pirmą tu įrodymų paprašyk prieš banindamas

Visą situaciją žinau ir sekiau nuo pat jos pradžios. Yra nuotraukos, video, taip kad nebemulkink liaudies. Užblokavau teisingai ;)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

14 minutes ago, Jason_Harris parašė:

Visą situaciją žinau ir sekiau nuo pat jos pradžios. Yra nuotraukos, video, taip kad nebemulkink liaudies. Užblokavau teisingai ;)

Kokie dar video... laikas teisingas, priežastis teisinga taip pat, bam iškarto /lban 24h paaiškink man dėl to.

  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

8 minutes ago, Vincente_Delboske parašė:

Kokie dar video... laikas teisingas, priežastis teisinga taip pat, bam iškarto /lban 24h paaiškink man dėl to.

Įrodymus pateik dėl mute ir jail.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Jason_Harris parašė:

Įrodymus pateik dėl mute ir jail.

Kodėl dabar tau turiu pateikt ? tegu San_Aivaras rašo MAN administratoriaus papeikimą ir aš ten pateiksiu.

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

53 minutes ago, Vincente_Delboske parašė:

Kodėl dabar tau turiu pateikt ? tegu San_Aivaras rašo MAN administratoriaus papeikimą ir aš ten pateiksiu.

Jeigu turėčiau įrodymus, tai juos ir pateikčiau, o ne knisčiausi bandydamas įtikinėti čia..

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Gerai seniukai, galim šitą užbaigt vienu iš 2 būdų:

 

1. @Vincente_Delboske pateikia įrodymus dėl mutes ir jail'o. Jeigu pateikia ir jie geri - Džioraldui įspėjimas už netinkamą blokavimą. 

 

2. @Jason_Harris pateikia įrodymus dėl Vincentės grąsinimo ddosinti, kreditų prašymo ir t.t. Jeigu pateikia ir jie geri - Džioraldas negauna įspėjimo ir blokavimas teisingas.

 

Nes dabar yra blokavimas, o įrodymų - nėra. Jeigu neįvyksta nei 1, nei 2 variantas - Džioraldas gauna įspėjimą už netinkamą blokavimą.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Tazas_Romero parašė:

Gerai seniukai, galim šitą užbaigt vienu iš 2 būdų:

 

1. @Vincente_Delboske pateikia įrodymus dėl mutes ir jail'o. Jeigu pateikia ir jie geri - Džioraldui įspėjimas už netinkamą blokavimą. 

 

2. @Jason_Harris pateikia įrodymus dėl Vincentės grąsinimo ddosinti, kreditų prašymo ir t.t. Jeigu pateikia ir jie geri - Džioraldas negauna įspėjimo ir blokavimas teisingas.

 

Nes dabar yra blokavimas, o įrodymų - nėra. Jeigu neįvyksta nei 1, nei 2 variantas - Džioraldas gauna įspėjimą už netinkamą blokavimą.

Vince, ką tu meluoji? Kaip tu apsimeti, kad nieko nežinai. Kad gavo Ruky bana nes pasakiau, o tu išmetei iš darbo, grasinai ddossais ir prašei rls10 po to rls30 prasiust ir negana to dar free mute ir free jail davei kol afk buvau..

Redaguota . Redagavo San_Aivaras

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Tazas_Romero parašė:

Gerai seniukai, galim šitą užbaigt vienu iš 2 būdų:

 

1. @Vincente_Delboske pateikia įrodymus dėl mutes ir jail'o. Jeigu pateikia ir jie geri - Džioraldui įspėjimas už netinkamą blokavimą. 

 

2. @Jason_Harris pateikia įrodymus dėl Vincentės grąsinimo ddosinti, kreditų prašymo ir t.t. Jeigu pateikia ir jie geri - Džioraldas negauna įspėjimo ir blokavimas teisingas.

 

Nes dabar yra blokavimas, o įrodymų - nėra. Jeigu neįvyksta nei 1, nei 2 variantas - Džioraldas gauna įspėjimą už netinkamą blokavimą.

Nu ja, aš free blokuosiu ir rizikuosiu adminą prarasti kaip komandos narys :D

Užblokavom Ruky, pradėjai @Vincente_Delboske grąsint per TS San_Aivarui, kad be neto ir liks ir panašiai, tada žmogus į mane kreipėsi. Aišku, nedurnai padarei, kad nerašei į sms sampe, kad uždosinsi, o kvietei į ts, kad nenufilmuotų(https://www.youtube.com/watch?v=KIygwxM-1m8&t=2s)

Prašai kreditų už tai iš žmogaus ir nuėjus afk jam uždedi free mute ir free jail(kelių min intervalu, kad neatrodytų free). Ne ne ne, nepaeis tokie dalykai, ypač kai esi direktorius. Į tai turėtų atkreipti dėmesį ir @Lukas_Monstr

https://www.youtube.com/watch?v=Y4DOJZ-9eDU

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

8 minutes ago, Jason_Harris parašė:

Nu ja, aš free blokuosiu ir rizikuosiu adminą prarasti kaip komandos narys :D

Užblokavom Ruky, pradėjai @Vincente_Delboske grąsint per TS San_Aivarui, kad be neto ir liks ir panašiai, tada žmogus į mane kreipėsi. Aišku, nedurnai padarei, kad nerašei į sms sampe, kad uždosinsi, o kvietei į ts, kad nenufilmuotų(https://www.youtube.com/watch?v=KIygwxM-1m8&t=2s)

Prašai kreditų už tai iš žmogaus ir nuėjus afk jam uždedi free mute ir free jail(kelių min intervalu, kad neatrodytų free). Ne ne ne, nepaeis tokie dalykai, ypač kai esi direktorius. Į tai turėtų atkreipti dėmesį ir @Lukas_Monstr

https://www.youtube.com/watch?v=Y4DOJZ-9eDU

Tavo įrodymai nieko neįrodo nes jis parašo "kas man bus" aš parašiau tai ką kalbėjom per ts, o mes kalbėjom visai apie kitką, o ne apie tavo išgalvotus dosus ir kitas nesąmones.

  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Vincente_Delboske parašė:

Tavo įrodymai nieko neįrodo nes jis parašo "kas man bus" aš parašiau tai ką kalbėjom per ts, o mes kalbėjom visai apie kitką, o ne apie tavo išgalvotus dosus ir kitas nesąmones.

Nu ką tu meluoji xddd pats Aivaras patvirtino kame esmė yra. Tu nesimazines įrodymus pateik

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Koks skirtumas, kad tas Aivaras patvirtino. Tazas prašė, kad pateiktum įrd kaip aš prašau kredus arba siūlau dossint ?? wat ? tipo negalima prašyti kredų suvelt kokią nesamonę ir tokie kliedesių prisklausęs šaut lempišką baną už admin cmd piknaudžiavimą.

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

7 minutes ago, Vincente_Delboske parašė:

Koks skirtumas, kad tas Aivaras patvirtino. Tazas prašė, kad pateiktum įrd kaip aš prašau kredus arba siūlau dossint ?? wat ? tipo negalima prašyti kredų suvelt kokią nesamonę ir tokie kliedesių prisklausęs šaut lempišką baną už admin cmd piknaudžiavimą.

Tai jaigu tu mane i ts kvietei ir aš nespejau pasijungt filmavimo programos, tai iš kur aš juos gausiu? Tik i /sms turiu

Redaguota . Redagavo San_Aivaras

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

11 minutes ago, Vincente_Delboske parašė:

Koks skirtumas, kad tas Aivaras patvirtino. Tazas prašė, kad pateiktum įrd kaip aš prašau kredus arba siūlau dossint ?? wat ? tipo negalima prašyti kredų suvelt kokią nesamonę ir tokie kliedesių prisklausęs šaut lempišką baną už admin cmd piknaudžiavimą.

Puikiai suprantama, kad po Aivaro "išskundimo" prieš tavo pavą tu be priežasties kreditų neprašytum, visaip jo nevadintum ir tuo labiau Aivaro klausimas "kas bus jeigu neprasiųsiu" jau rodo, kad tu jį prievartauji dėl kredų(nors ir taip matosi). Ir dar aišku kvieti į TS "dar kartą" pagrąsinti ddossu, o nebūtų patogiau per sms tai parašyt? "Oj gi as ce tik krd prasau ka negalima?" 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

koks dar dosas aš nesuprantu, gerai jis "paožino" mano pavaduotoją jį užbanino ir sukišo į grubius. Išvis mes nukrypstam nuo temos, tu mane užbaninai už admin cmd piktnaudžiavimą tai kur tie įrd kaip piktnaudžiavau jomis ?

3 minutes ago, Jason_Harris parašė:

 Ir dar aišku kvieti į TS "dar kartą" pagrąsinti ddossu

Ts išvis mes net nebendravom, jeigu jau kviečiu į TS - viskas jau ten aš jį prievartausiu grasinsiu dossais ir kitomis nesąmonėmis. Fsio neberašyk nuspręs Tazas ką daryti ir tai nemanau ar jis vienas čia šitą maklę nesamoningą spręs.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Vincente_Delboske parašė:

koks dar dosas aš nesuprantu, gerai jis "paožino" mano pavaduotoją jį užbanino ir sukišo į grubius. Išvis mes nukrypstam nuo temos, tu mane užbaninai už admin cmd piktnaudžiavimą tai kur tie įrd kaip piktnaudžiavau jomis ?

Ts išvis mes net nebendravom, jeigu jau kviečiu į TS - viskas jau ten aš jį prievartausiu grasinsiu dossais ir kitomis nesąmonėmis. Fsio neberašyk nuspręs Tazas ką daryti ir tai nemanau ar jis vienas čia šitą maklę nesamoningą spręs.

Štai įrodymai https://imgur.com/a/j3GzX

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Vincente_Delboske parašė:

koks dar dosas aš nesuprantu, gerai jis "paožino" mano pavaduotoją jį užbanino ir sukišo į grubius. Išvis mes nukrypstam nuo temos, tu mane užbaninai už admin cmd piktnaudžiavimą tai kur tie įrd kaip piktnaudžiavau jomis ?

Ts išvis mes net nebendravom, jeigu jau kviečiu į TS - viskas jau ten aš jį prievartausiu grasinsiu dossais ir kitomis nesąmonėmis. Fsio neberašyk nuspręs Tazas ką daryti ir tai nemanau ar jis vienas čia šitą maklę nesamoningą spręs.

Tai kad tu pilstai iš tuščio į kiaurą xD

Ai, dabar jau nebendravot.. ne, mes nekrypstam nuo temos, tai susiję tarpusavyje. Free jail ir free mute - baną gavai, nes piktnaudžiavai komandomis siekiant pakenkti ir atsikeršyti. Thats it, net "įrodymų" pateikt negali, kurių, aišku, net nėra :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

7 minutes ago, Vincente_Delboske parašė:

koks dar dosas aš nesuprantu, gerai jis "paožino" mano pavaduotoją jį užbanino ir sukišo į grubius. Išvis mes nukrypstam nuo temos, tu mane užbaninai už admin cmd piktnaudžiavimą tai kur tie įrd kaip piktnaudžiavau jomis ?

Ts išvis mes net nebendravom, jeigu jau kviečiu į TS - viskas jau ten aš jį prievartausiu grasinsiu dossais ir kitomis nesąmonėmis. Fsio neberašyk nuspręs Tazas ką daryti ir tai nemanau ar jis vienas čia šitą maklę nesamoningą spręs.

Dar su Džiora sedejom pokalbiu 2 kanale, tik Džiora išejo tu prisistatei ir tapati pakartojau ką pirmai sakei.Džiora vel atejo ir tu pasakei ,,Supratai?'' 

Redaguota . Redagavo San_Aivaras

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, San_Aivaras parašė:

Dar su Džiora sedejom pokalbiu 2 kanale, tik Džiora išejo tu prisistatei ir tapati pakartojau ką pirmai sakei.Džiora vel atejo ir tu pasakei ,,Supratai?'' 

Tai joo, tik atėjau į kanalą "a supratai?" Ir "ate du*ai" xddddd

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Vince o įrodymus pateiksi, kad cv  šaudžiau ir i /vp rašiau?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Vierch_Rajon 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.