Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Tom_Wild

Peikiu Jokubas_Boss

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Jokubas_Boss
  2. Pažeidimo aprašymas: Taip aš įžeidžiau Badd_Karma, nes jis įžeidė mane. Tada Jokubas_Boss užmetė man mute, o Baddd_Karma su Lukas_Magnum nemutino, nors jie mane prie pat jo įžeidinėjo. Taip pat tas pats Jokubas šaipėsi iš manes, kad aš sėdžiu mute. Manau šį prižiūrėtoja reikia gerai nubausti, nes taip tikrai nesidaro. Ta prasme ok aš gavau mute nes įžeidžiau, bet kodėl kitų jisai nemutino kai jie visi trys mane įždeininėjo? Manau jeigu tu nori but toks pareigingas administratorius, tai turi visus vienodai nubausti, o ne tik mane viena ir paskui toliau nesamones daryti ir pnš.
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/8BgCY

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

13 minutes ago, Wild_Tom parašė:
  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Jokubas_Boss
  2. Pažeidimo aprašymas: Taip aš įžeidžiau Badd_Karma, nes jis įžeidė mane. Tada Jokubas_Boss užmetė man mute, o Baddd_Karma su Lukas_Magnum nemutino, nors jie mane prie pat jo įžeidinėjo. Taip pat tas pats Jokubas šaipėsi iš manes, kad aš sėdžiu mute. Manau šį prižiūrėtoja reikia gerai nubausti, nes taip tikrai nesidaro. Ta prasme ok aš gavau mute nes įžeidžiau, bet kodėl kitų jisai nemutino kai jie visi trys mane įždeininėjo? Manau jeigu tu nori but toks pareigingas administratorius, tai turi visus vienodai nubausti, o ne tik mane viena ir paskui toliau nesamones daryti ir pnš.
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/8BgCY

Sakiau atsiusk įrodymus ir uzmutinsiu, bet pats sakiai "susitiksim ppk" tai ka žn, o aš tiesiog nemačiau ir tiek. Imkit žėkit logus.  

 

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Jokubas_Boss parašė:

Sakiau atsiusk įrodymus ir uzmutinsiu, bet pats sakiai "susitiksim ppk" tai ka žn, o aš tiesiog nemačiau ir tiek. Imkit žėkit logus.  

 

zmogau xddd kaip tu galejai nematyt jei tu kartu su jais stovejai, metei zvebgus ir pns???? Bangiai mes cia tas diskusijas nuspres Tazas. O ird nesiunciau todel, nes turejai proga ir ji uzmutinti, bet nemutinai, beto pasiziurek visus ss ir pazesim kaip tu nematei. Sneka eina ne apie ta badd uzmutina, o todel, kad tu elgies nesaliskai vienus mutindamas, o kitus ne ir pns. Turejai proga baddd uzmutinti jaile, bet to nepadarei, o tik metei tuos ,,xddddddddd,, daugiau niekio.

Redaguota . Redagavo Wild_Tom

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Wild_Tom parašė:

zmogau xddd kaip tu galejai nematyt jei tu kartu su jais stovejai, metei svengus ir pns???? Bangiai mes cia tas diskusijas nuspres Tazas. O ird nesiunciau todel, nes turejai proga ir ji uzmutinti, bet nemutinai, beto pasiziurek visus ss ir pazesim kaip tu nematei.

Nu tiesiog nemačiau, vienu metu buvau nuejas dar nuo pc tai tuo labiau, aš tai ir nepradėjau čia ginčo tik pateikiau ird xD

 

Redaguota . Redagavo Jokubas_Boss

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Jokubas_Boss parašė:

Nu tiesiog nemačiau, vienu metu buvau nuejas dar nuo pc tai tuo labiau, aš tai ir nepradėjau čia ginčo tik pateikiau ird xD

 

https://imgur.com/8hl2Mdt https://imgur.com/odYwwfn https://imgur.com/G0vDAPB kur tu cia afk? Gal aklas, nes nezinau net

Redaguota . Redagavo Wild_Tom

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

6 minutes ago, Wild_Tom parašė:

https://imgur.com/8hl2Mdt https://imgur.com/odYwwfn https://imgur.com/G0vDAPB kur tu cia afk? Gal aklas, nes nezinau net

net nežiuriu tu ss, nes buvau afk ne su esc, o tiesiog palikęs. Sedėjau prie pc ir valgiau tai nelabai kreipiau dėmesį xD Būtum pateikęs įrd bučiau ir užmutines. IŠ NIEKO REIKIA DARYT TRAGEDIJA? -_-

28 minutes ago, Wild_Tom parašė:
  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Jokubas_Boss
  2. Pažeidimo aprašymas: Taip aš įžeidžiau Badd_Karma, nes jis įžeidė mane. Tada Jokubas_Boss užmetė man mute, o Baddd_Karma su Lukas_Magnum nemutino, nors jie mane prie pat jo įžeidinėjo. Taip pat tas pats
    Citata

    Jokubas šaipėsi iš manes

    koks tau čia šaipimasis xddd Tiesiog pats prisišneki o po to eina DIDVYRIAI  rašyk pepeikimus xDD 
  3. , kad aš sėdžiu mute. Manau šį prižiūrėtoja reikia gerai nubausti, nes taip tikrai nesidaro. Ta prasme ok aš gavau mute nes įžeidžiau, bet kodėl kitų jisai nemutino kai jie visi trys mane įždeininėjo? Manau jeigu tu nori but toks pareigingas administratorius, tai turi visus vienodai nubausti, o ne tik mane viena ir
    Citata

    paskui toliau nesamones daryti ir pnš.

    Gali išplėsti minti? 
  4. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/8BgCY

 

Redaguota . Redagavo Jokubas_Boss

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Jokubas_Boss parašė:

net nežiuriu tu ss, nes buvau afk ne su esc, o tiesiog palikęs. Sedėjau prie pc ir valgiau tai nelabai kreipiau dėmesį xD Būtum pateikęs įrd bučiau ir užmutines. IŠ NIEKO REIKIA DARYT TRAGEDIJA? -_-

Jo xddd valgiau, neziurejau i pc, bet replikas ejo metyt?? Ta prasmes, cia tu logiskai pamastyk replikas eina metyt, nematant situacijos ir pns?? Krc xdd laukiam tazo ir vsio

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

18 minutes ago, Wild_Tom parašė:

Jo xddd valgiau, neziurejau i pc, bet replikas ejo metyt?? Ta prasmes, cia tu logiskai pamastyk replikas eina metyt, nematant situacijos ir pns?? Krc xdd laukiam tazo ir vsio

tai kart nuo karto pažėdavau ir parašydavau xddddd Taze tu Taze xDDDD

Esmė jog būtum atsiuntęs įrodymus ir bučiau užmutinęs, bet ne, tau gi geriau parašyt papeikimą... 

 

Redaguota . Redagavo Jokubas_Boss

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

17 minutes ago, Jokubas_Boss parašė:

tai kart nuo karto pažėdavau ir parašydavau xddddd Taze tu Taze xDDDD

Esmė jog būtum atsiuntęs įrodymus ir bučiau užmutinęs, bet ne, tau gi geriau parašyt papeikimą... 

 

Krc xdd metyk tas savo atmazkes man dzin realiai, pats kaltas, kad nemutinai kai tryse daret nesamones(ne viena syki). As ir daug atmazkiu galiu sugalvot ir pns, bet ird visi matos.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Wild_Tom parašė:

Krc xdd metyk tas savo atmazkes man dzin realiai, pats kaltas, kad nemutinai kai tryse daret nesamones(ne viena syki). As ir daug atmazkiu galiu sugalvot ir pns, bet ird visi matos.

kiek tau dar kartu kartot? xddddd pats nenorėjai tai ir negavo. Butum atsiunte ss butu ir gave tas mutes. xD  ATMAZKE TU XDDDD

Pirma gal paskyra susikurk pagal sampo nicka xdd

Redaguota . Redagavo Jokubas_Boss

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Jokubas_Boss parašė:

kiek tau dar kartu kartot? xddddd pats nenorėjai tai ir negavo. Butum atsiunte ss butu ir gave tas mutes. xD  ATMAZKE TU XDDDD

Pirma gal paskyra susikurk pagal sampo nicka xdd

xddddd o jis paprase mane uzmutinti??????????? Ar savavaliskai emiai ir uzmutinai?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

7 minutes ago, Wild_Tom parašė:

xddddd o jis paprase mane uzmutinti??????????? Ar savavaliskai emiai ir uzmutinai?

Prašė. Ir šiaip galvojau kad ir man rašiai, tai iš dalies nieko tas nekeičia.

 

 

Redaguota . Redagavo Jokubas_Boss

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Jokubas_Boss parašė:

Prašė. Ir šiaip galvojau kad ir man rašiai, tai iš dalies nieko tas nekeičia.

 

 

Tai jeigu prase turejai pasidaryti ird pagal viska. Prie ko cia tu???? jeigu jis mane pasiunte ir *keiksmais* pavadino. Beto negaliu rasyti is Tom_Wild paskyros, nes su ja yra problemu, jeigu pavyks ridui sutvarkyt, per rasysiu ppk su ta paskyra kad nebutu problemy.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

9 minutes ago, Wild_Tom parašė:

Tai jeigu prase turejai pasidaryti ird pagal viska. Prie ko cia tu???? jeigu jis mane pasiunte ir *keiksmais* pavadino. Beto negaliu rasyti is Tom_Wild paskyros, nes su ja yra problemu, jeigu pavyks ridui sutvarkyt, per rasysiu ppk su ta paskyra kad nebutu problemy.

Tai iš kur tu žinai jog nėra įrd? xDD + tavo ss matos jie. krc nebėr čia ką xDD fakts tas jog nenorėjai jog gautu mute tai ir negavo, butum norėjas nebutum puoles papeikima rašyt o butum atsiuntes ss 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

9 minutes ago, Jokubas_Boss parašė:

Tai iš kur tu žinai jog nėra įrd? xDD + tavo ss matos jie. krc nebėr čia ką xDD fakts tas jog nenorėjai jog gautu mute tai ir negavo, butum norėjas nebutum puoles papeikima rašyt o butum atsiuntes ss 

Tai jei papraso, kad mutint tu turi pasidaryt ird xddddd kad tas zmogus praso ir pns tai jei yra pateik. Man svarbiausia ta situacija yra kai tu nesaliskai elgies mane bausdamas, o kitu ne ir dar pats ta pati darydamas, del to ir parasiau ppk, nes nesamone yra kai vienas baudi, o kiti ale draugai ar kas nebausiu ir pns ir toliau ta pati darysim. Manau kaip susiprotejai uzmutinti mane, jog ji izedziau, tai turejai susiprotet, kad ir juos reikia uzmutinti del nusizengimo, bet to neoadarei ir toliau ta pati daret. Viskas tikrai baigiam ta free postinima ir laukiam sprendimo

@Tazas_Romero labai nepyk, kad rasau ne per Tom_Wild forumo acc, nes su ta paskyra yra problemu ir man neleidzia prie jos prisijungti, bet pranesiau ridui apie problema ir manau ispres, o jeigu spes sutvarkyt, tai jeikas perrasysiu sita ppk su ta savo Tom_Wild forumo paskyra

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

13 minutes ago, Wild_Tom parašė:

Tai jei papraso, kad mutint tu turi pasidaryt ird xddddd kad tas zmogus praso ir pns tai jei yra pateik. Man svarbiausia ta situacija yra kai tu nesaliskai elgies mane bausdamas, o kitu ne ir dar pats ta pati darydamas, del to ir parasiau ppk, nes nesamone yra kai vienas baudi, o kiti ale draugai ar kas nebausiu ir pns ir toliau ta pati darysim. Manau kaip susiprotejai uzmutinti mane, jog ji izedziau, tai turejai susiprotet, kad ir juos reikia uzmutinti del nusizengimo, bet to neoadarei ir toliau ta pati daret. Viskas tikrai baigiam ta free postinima ir laukiam sprendimo

xDDD pirmiausia tai įrodymus atsiunčia į forumą, antra tu rašai papeikimą ne dėl to, trečia kam man pateikt įrodymus jei tavo pačio ss matosi kaip tu įžeidinėji, kaip jie gali būti draugai jeigu aš jų net nepažystu xD Ir šiaip mutinau už įžeidimus po tavo parašymo tave nes tiesiog nemačiau jų įžeidimu, o po to jie keikėsi (kaip ant ss matosi) o keiksmai ta ką žinau, nusikeikia visi tai nepuoliau iškart mutint už keiksmus, įžeidimai manau yra svaresnė priežastis mutinti.  Tau tai gal ir free postas, bet man tai ne. Nes matau kaip tokie kaip tu tik nori man suveikti įspėjimą, būtum norėjas būtum atsiuntęs ss ir būtų jie gavę /mute. Bet kaip matau tau lengviau ant širdies jog parašytum papeikimą ir galbūt gaučiau įspėjimą. :) Pats dar rašiai "geriau papeikimą parašysiu" "susitiksim papeikime" kažkas tokio. (tarp logu rašai taip). Eik parašyk dar koki papeikimą. MAŽU RAMESNE BUSI 

Redaguota . Redagavo Jokubas_Boss

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Jokubas_Boss parašė:

xDDD pirmiausia tai įrodymus atsiunčia į forumą, antra tu rašai papeikimą ne dėl to, trečia kam man pateikt įrodymus jei tavo pačio ss matosi kaip tu įžeidinėji, kaip jie gali būti draugai jeigu aš jų net nepažystu xD Ir šiaip mutinau už įžeidimus po tavo parašymo tave nes tiesiog nemačiau jų įžeidimu, o po to jie keikėsi (kaip ant ss matosi) o keiksmai ta ką žinau, nusikeikia visi tai nepuoliau iškart mutint už keiksmus, įžeidimai manau yra svaresnė priežastis mutinti.  Tau tai gal ir free postas, bet man tai ne. Nes matau kaip tokie kaip tu tik nori man suveikti įspėjimą, būtum norėjas būtum atsiuntęs ss ir būtų jie gavę /mute. Bet kaip matau tau lengviau ant širdies jog parašytum papeikimą ir galbūt gaučiau įspėjimą. :) Pats dar rašiai "geriau papeikimą parašysiu" "susitiksim papeikime" kažkas tokio. (tarp logu rašai taip)

PATEIK MAN IRD KAD JIS TAVES PAPRASE MANE UZMUTINTI!!!!!!!!!! OK MANE UZMUTINAI UZ IZD VISKAS OK, BET VELIAU GI JU IZD IRGI MATEI GALEJAI MUTINT TAIP PAT KAIP IR MANE, BET NEMUTINAI. TAI TA PRASME JEIGU TU TAIP NEPRIEMIAI TU KEIKSMU, KODEL MANE MUTINAI, O TU DVIEJU NE????????? TAIP TIKRAI NORIU TAU ISP SUVEIKTI, NES TU JO NUSIPELNIAI UZ SAVO SITOKI ELGESI, KITA SYKI GAL ZINOSI, KAIP REIKIA ELGTIS, O NE TAVE BAUSIU, TAVE NE IR TOLIAU TYCIOJAMES, PRAVARDZIUOJAM IR PNS DAROM KA NORIM.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

30 minutes ago, Wild_Tom parašė:

PATEIK MAN IRD KAD JIS TAVES PAPRASE MANE UZMUTINTI!!!!!!!!!! OK MANE UZMUTINAI UZ IZD VISKAS OK, BET VELIAU GI JU IZD IRGI MATEI GALEJAI MUTINT TAIP PAT KAIP IR MANE, BET NEMUTINAI. TAI TA PRASME JEIGU TU TAIP NEPRIEMIAI TU KEIKSMU, KODEL MANE MUTINAI, O TU DVIEJU NE????????? TAIP TIKRAI NORIU TAU ISP SUVEIKTI, NES TU JO NUSIPELNIAI UZ SAVO SITOKI ELGESI, KITA SYKI GAL ZINOSI, KAIP REIKIA ELGTIS, O NE TAVE BAUSIU, TAVE NE IR TOLIAU TYCIOJAMES, PRAVARDZIUOJAM IR PNS DAROM KA NORIM.

Ka tu čia čia dabar rašai? xDD Kam man darytis įrodymus jog manęs prašo mute? xddd P.s Caps išsijunk (ten prie shift kur yra) xD  Sakiai nebe free postinsi, tai ką čia veiki? 

Redaguota . Redagavo Jokubas_Boss

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 19 valandų, Tom_Wild parašė:
  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Jokubas_Boss
  2. Pažeidimo aprašymas: Taip aš įžeidžiau Badd_Karma, nes jis įžeidė mane. Tada Jokubas_Boss užmetė man mute, o Baddd_Karma su Lukas_Magnum nemutino, nors jie mane prie pat jo įžeidinėjo. Taip pat tas pats Jokubas šaipėsi iš manes, kad aš sėdžiu mute. Manau šį prižiūrėtoja reikia gerai nubausti, nes taip tikrai nesidaro. Ta prasme ok aš gavau mute nes įžeidžiau, bet kodėl kitų jisai nemutino kai jie visi trys mane įždeininėjo? Manau jeigu tu nori but toks pareigingas administratorius, tai turi visus vienodai nubausti, o ne tik mane viena ir paskui toliau nesamones daryti ir pnš.
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/8BgCY

Tai, kad pirmas pradėjai nėra dėl ko pykti :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

5 minutes ago, Baddd_Karma parašė:

Tai, kad pirmas pradėjai nėra dėl ko pykti :)

Hah as ir nepykstu ant taves, o tik ant jokubo, kuris eidamas priziuretojo pareigas elgiasi nesaliskai. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Pagal pateiktas Tom nuotraukas papeikimo pradžioj (nes čia visa pasaka gaunasi iš jūsų postų), susidarau įspūdį kad Jokubas galėjo užmutinti kitus šitos situacijos dalyvius. Tad papeikimas yra priimamas, o Jokūbas įspėjamas prižiūrėtojo įspėjimu. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Vierch_Rajon  Edvinas_Neon 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.