Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Vikarijus_Finger

Savaitės naujienos

Recommended Posts

Taigi, sumaniau sukurti laikraštį, nes pastarieji patalpinti buvo labai senai. Prie laikraščio dirbau kelias dienas šiek tiek prisėsdamas, o štai šiandien - baigiau. Džiugu, kad vyksta laikraščių konkursas (nors tai nebuvo pagrindinė laikraščio kūrimo priežastis), tad praleistas laikas gal kiek ir atsipirks! Žinau, kad galbūt kai kam nepatiks, kad žinios yra išgalvotos. Mano galvą atsibostų laikraščiai, kuriuose būtų monotoniškai aprašomi tik nauji direktoriai, kažkoks žinomas žmogus užblokuotas, ar kažkoks nušalinimas.. Norisi įvairovių, o žaidime jų nėra tiek daug..

 

2Ektn7m.png

 

ashEkbW.png

 

O999hji.png

 

UjzmPI7.png

Redaguota . Redagavo Vikarijus_Finger
Ištaisiau kelias klaidas
  • Patinka 10
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Geruliminis čia tėvai. Viršeli paskaičius galvojau dacet, bet pascrollinus žiū dar yra afiget. Šaunuoliminis jaunuolis es. Like shėr subskraib

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 11 valandų, Justas_Morello parašė:

@Punto_Cvr į vienus vartus seni

 

meh dvi dienas tokia paleva ruošt irgi pieva, p.s pas mane humoristinis kokio ir prašė ez

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Punto_Cvr parašė:

meh dvi dienas tokia paleva ruošt irgi pieva, p.s pas mane humoristinis kokio ir prašė ez

Rinksiu laimetoja ne as, o komanda ;dd

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Darius_Blogizzz parašė:

Rinksiu laimetoja ne as, o komanda ;dd

Vistiek rašei tu, kad humoristinio nori, ir asmeniškai man bent jau tokie laikraščiai nėra įdomus skaityti, kaip ir manau pusei serverio žaidėjų :D Bet šaunuolis Vikarijau

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 8 valandų, Punto_Cvr parašė:

meh dvi dienas tokia paleva ruošt irgi pieva, p.s pas mane humoristinis kokio ir prašė ez

Dvi dienas ruošt manau čia yra normaliai. Kol sugalvoji idėją (bene sunkiausia), kol nuotraukas pasidarai, kol sugalvoji kaip viską išdėstyt, kol tekstą parašai, tai ir gaunasi tos dvi dienos. Neilgai sėdėdavau prie kūrimo, tai ir gaunasi taip.

 

prieš 8 valandų, Punto_Cvr parašė:

Vistiek rašei tu, kad humoristinio nori, ir asmeniškai man bent jau tokie laikraščiai nėra įdomus skaityti, kaip ir manau pusei serverio žaidėjų :D Bet šaunuolis Vikarijau

Būna žmonių, kurie nesupranta humoro ir tiems humoristiniai laikraščiai (tokie, kaip tavo) nepatinka. Būna tokių, kurie nori tokių paprastesnių laikraščių, kuriuose nėra didžiuolių humoristinių bombų, kad net darosi graudu nuo tų visų juokelių (aš čia kalbu ne apie tavo laikraštį, neišsigask, kalbu apskritai), tad tie skaito tokius paprastesnius laikraščius. O kad tokie laikraščiai nėra įdomūs skaityti pusei serverio žaidėjų, drįsčiau teigti, kad klysti. Neargumentuosiu, tačiau teigiamų ir nuotaiką keliančių nuomonių yra daugiau, negu blogų komentarų. Kiekvienam žmogui skirtingai. Ačiū už nuomonę. 

Redaguota . Redagavo Vikarijus_Finger

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

PvDPwLN.png

 

Jau rytoj įšeis antrasis laikraščio numeris!

Redaguota . Redagavo Vikarijus_Finger

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Super, o ten kur horoskopai ir yra Šauliai, tai ten tame tekstuke paminėjai 2 kart Žuvis, neturėjai parašyt vietoj Žuvims galima manipuliuoti , Šauliams? Bet čia jei susimaišei, menka problema, nes visas darbas tai SUPER. Lauksiu tolimesnių darbų.  

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.