Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Simas_Music

Čytas Andrius_Crazy

Recommended Posts

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Simas_Music
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Andrius_Crazy
4. Kaip buvo čytinama: Nitro modas
5. Įrodymai (būtina):  

6. Papildomi komentarai (nebūtina): Visas video neaiškus, bet 16 sec, bahuriukas ant 2 ratų per greit įsibegėjo. Visi atmazai ir fanboyai, laukiami komentarų sekcijoje

 

 

 

 

  • Patinka 2
  • Cha Cha 3
  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

O nepagalvojai, kad Voodoo gali būti nuosava ? dabar pabandyk į voodoo įsidėt nitro ir tada pavažiout.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Vincente_Delboske parašė:

O nepagalvojai, kad Voodoo gali būti nuosava ? dabar pabandyk į voodoo įsidėt nitro ir tada pavažiout.

Šitas vienas iš gersnių girdėtų, visame video nesimato nitro animacijų, + kas dirbdamas gs perka voodoo ir nusidažo žaliai. :DDd Sori bahuras, bet su tokias najuokink pasaulio :Ddd

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

7 minutes ago, Simas_Music parašė:

Šitas vienas iš gersnių girdėtų, visame video nesimato nitro animacijų, + kas dirbdamas gs perka voodoo ir nusidažo žaliai. :DDd Sori bahuras, bet su tokias najuokink pasaulio :Ddd

Kadangi agurkynėje dirbi nesuprasi paaiškinsiu. Ant darbinės voodoo neina užsidėti hidraulikos, o hidraulika yra voodoo yra pranašumas zonose užšokt ant kokio nors stogo ar pnš. Ždž nukrypom nuo temos, lauksim ką @The_Smecher nuspręs, savo nuomonę išsakiau. 

 

O dėl tavo nitro animacijų: 

 

  1. Tu net nebuvai prie pats jo privažiavęs tai galvoji iš 2km atstumo matysis kaip naudoja nitro, ir jeigu be effektų modo išviso nėr apie ką kalbėt.
  2. Samp'as yra bugovas dalykas, todėl nevisada kiti mato kada žaidėjas naudoja nitro.
  3. Nitro naudojamas, kad greičiau pasiekti mašinos maksimalų greitį, todėl galėjo sunaudoti nitro ten 10sec ir tada mašina jau važiuoja 200+ greičiu ir kol nestabdai pats tol ir ji lėks.

sa-mp-607.png

Redaguota . Redagavo Vincente_Delboske
  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Vincente_Delboske parašė:

Kadangi agurkynėje dirbi nesuprasi paaiškinsiu. Ant darbinės voodoo neina užsidėti hidraulikos, o hidraulika yra voodoo yra pranašumas zonose užšokt ant kokio nors stogo ar pnš. Ždž nukrypom nuo temos, lauksim ką @The_Smecher nuspręs, savo nuomonę išsakiau. 

 

O dėl tavo nitro animacijų: 

 

  1. Tu net nebuvai prie pats jo privažiavęs tai galvoji iš 2km atstumo matysis kaip naudoja nitro, ir jeigu be effektų modo išviso nėr apie ką kalbėt.
  2. Samp'as yra bugovas dalykas, todėl nevisada kiti mato kada žaidėjas naudoja nitro.

sa-mp-607.png

Pasikartosiu iš naujo, 16sec pažiūrėk, jei čia 2km tai ok, o kad iš vietos 200km/h važiuoja irgi varinatas, nes sampas gi "bugovas dalykas"

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Wuuut, kai žaidime parašei kad kelsi video tikrai galvojau nerašai rimtai, bet jau žinau kaip rls veikia, dar patvirtins tokius įrd.
1. Jau nelabai suprantu tu mane čia su noss pagal tave pagavai ar alt? Man rašai alt, čyt skiltį noss. Ok fine
2. Tavo pateiktame voodoo važiuoja tiesiai, kaip ir tavo hpv, per tiek laiko manau reikėtų suprast kad skirias vairavimas drag ir race, pačiam video kai suki susilėtini sau moto.
3. Ping skirtumas, gta 2004metų žaidimas cmon seni :DD
4. Voodoo max greitis kažkur 189 (jei neklystu, kažkur aplink), tau peržengus 190 riba (kas matosi nuo 0:15sec), tu mane per 3sec prisivijai.
5. Jei jau filmuoji situacija "BE ČYTŲ GI DABAR YRA", tai bent bandyk atkartot tapatį, o ne pisu tpdrag su pakeltais ratais ir čytas gi :DDD
6. Vakar mane užbanino, kad išsitelinau kai tu mane stabdei (tai suprantama kad tu filmuoji) ir man dabar prieš tave noss modą ar alt spaust? Cmon mažiau panikos, daugiau sampo vairavimo pamokėlių :DDD
7. Kur įsibegėjimas nuo tiesiog vietos nuo 0, o kur nuo apie 130km/h greičio.

Jau ant tiek pesimistiškai žiūrėt į viską, kad nepagauni ir eit verkt į forumą ;DD

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Andrius_Crazy parašė:

Jei jau filmuoji situacija "BE ČYTŲ GI DABAR YRA", tai bent bandyk atkartot tapatį, o ne pisu tpdrag su pakeltais ratais ir čytas gi :DDD

Nelabai suprantu, kadangi dirbu "agurkyne" @Vincente_Delboske apie kokius pakeltus ratus kalbi? Toliau, prie ko čia ping skirtumas kaip pas mane 20-30pingo ir tai yra mažai ir 7 pas tave topinis yra. :DDd Išsibegėjimas nuo 0, koks skirtumas aš važiuosu nuo 0 ar 130 kiekvienoje mašinoje yra speed limitas, vistiek spidometras sustos ant 189km/h. Andriau, galvojau orginalesnis esi, pasistenk labiau ;)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Simas_Music parašė:

Nelabai suprantu, kadangi dirbu "agurkyne" @Vincente_Delboske apie kokius pakeltus ratus kalbi? Toliau, prie ko čia ping skirtumas kaip pas mane 20-30pingo ir tai yra mažai ir 7 pas tave topinis yra. :DDd Išsibegėjimas nuo 0, koks skirtumas aš važiuosu nuo 0 ar 130 kiekvienoje mašinoje yra speed limitas, vistiek spidometras sustos ant 189km/h. Andriau, galvojau orginalesnis esi, pasistenk labiau ;)

Gerai pas tave 20 pas mane 100, skirtumas didelis ;), aš kalbu apie įsibėgėjimą tu apie speed limitą, ok fine. Laukiam Smecherio sprendimo.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Labas vakaras ponios ir ponai, atsiprasau, kad komentuoju, tiesiog yra serveryje zmoniu, kurie nieko nesupranta ir jiems kazko nepavykus padaryti jie apsiverkia. Net jei ir Andrius_Crazy naudojo nitro, tai wtf seni, los santos mieste yra garazas, kuriame gali issimesti nitro i darbine masina...  [atsiprasau, jei cia free post]

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Andrius_Crazy parašė:

aš kalbu apie įsibėgėjimą tu apie speed limitą

Nu kox skirtumas įsibegėjimas ar limitas vistiek 189 neviršysi... 

 

12 minutes ago, Andrius_Crazy parašė:

Jau ant tiek pesimistiškai žiūrėt į viską, kad nepagauni ir eit verkt į forumą ;DD

Nerašyčiau, jei normalei žaistum.

1 minute ago, Jack_Marozy parašė:

Labas vakaras ponios ir ponai, atsiprasau, kad komentuoju, tiesiog yra serveryje zmoniu, kurie nieko nesupranta ir jiems kazko nepavykus padaryti jie apsiverkia. Net jei ir Andrius_Crazy naudojo nitro, tai wtf seni, los santos mieste yra garazas, kuriame gali issimesti nitro i darbine masina...  [atsiprasau, jei cia free post]

 

Pagaliau fanboyai pasipylė, šaunu kad nitro įsidėjai, parodyk mano video kur pas jį nitro yra, ir jei 189 viršysi su nitro nupirksiu kebaba.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

krč nosas neprideda greičio tik greičiau įsibegėji, btw kaip edga sakė nitro garaže gali įsimest su hydrauliku bei video matosi kaip po bšk artėji. Video nk neįrodo :D 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 2 valandų, Carl_Morreti parašė:

krč nosas neprideda greičio tik greičiau įsibegėji, btw kaip edga sakė nitro garaže gali įsimest su hydrauliku bei video matosi kaip po bšk artėji. Video nk neįrodo :D 

40-50 sec žiūrėk į mapa. Jis nuo manęs tolsta, nors pagal įdėja aš turėčiau greičiau važiuot.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

9 minutes ago, Simas_Music parašė:

40-50 sec žiūrėk į mapa. Jis nuo manęs tolsta, nors pagal įdėja aš turėčiau greičiau važiuot.

Tau dar neatsibodo? Mašinai sukant gali išlaikyti pilną greitį, moto to padaryti negali, ffs ką dar atkasi iš vid, detektyve?

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Buvo daug versijų - viena, jog naudoja ALT, kita, jog turi infinty NOS, testavimai, jog HVP įsibegėja greičiau, bet nepamirškim, jog viskas prasidėjo nuo ~110km/h, įsidėjus NOS, būna jog nerodo jo kitiems žaidėjams tad nenoriu daryti klaidos ir užblokuoti žmogų už tokius įrodymus kuris gali būti nekaltas. Per mažai įrodymų, atmesta.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.