Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
King_Vegeta

rr su star buginimas

Recommended Posts

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  King_Vegeta
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Smith_Juozas
4. Kaip buvo čytinama: Buvo bugininamą. Nežinau net kaip tiksliai šį buginimą įvardinti, bet jis kuomet buvo surakintas jis padarė rr, kad išvengtų jailo bausmės. Bugas toks jog kuomet padarai rr su /ant ir starais, tu turėtum atsirasti jaile, tačiau kai nesijungi į srv 1h ar ten ilgiau tu į jailą neatsisėdi. Taip ir padarė šis žaidėjas padarė rr ir tik po 1h viršaus parėjo į žaidimą ir nesėdėjo jaile.
5. Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/nY43Bux
6. Papildomi komentarai (nebūtina):

  • Patinka 1
  • Cha Cha 1
  • Pasimetęs (-usi) 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

tik nesakyk, kad čia dėl jo jog man dvacokas ir visdar sampą lošiu.

arba kitas variantas pasidarai ss kai bičas surakintas crasha gauna ir po pusęs metų nufotkini, kad jis nesėdi kalėjime.

  • Patinka 3
  • Nepatinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

On 2018-05-11 at 14:50, Smith_Juozas parašė:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

tik nesakyk, kad čia dėl jo jog man dvacokas ir visdar sampą lošiu.

arba kitas variantas pasidarai ss kai bičas surakintas crasha gauna ir po pusęs metų nufotkini, kad jis nesėdi kalėjime.

Jo mes visi esam alergiski/ant komandai, crah gaunam tik tada kai /ant o taip tai zaidziam ir zaidziam. Tu atidžiau pasižiūrėk į ss ir į visus laikus. NEĮMANOMA atsijungus su 200 star ir /ant grist i srv jame pabūt ten 5 min išeit iš jailo ir vėl susirinkt 200 star. 20m. bet proto 0.

Redaguota . Redagavo King_Vegeta
  • Patinka 1
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tai nėra bugas ir už tai negali būti blokuojama. Pats esu ne kartą klausinėjęs @d0Nt kokias jis čia sistemas padaręs ir jis man aiškiai pasakė, jog prisijungimas po 1h nebėra relogas, tad ir sistema jo padaryta taip, kad į kalejimą nesodintų. Tad dar kartą kartoju, kad už tai nėra blokuojama (nors ir pačiam apmaudu, kad tokie dalykai padaryti. bet ne aš čia bosas. o dauguma šiuo dalykų besinaudojančių žaidėjų tiesiog yra nesąžiningi, nejaučiantys ribų ir nežinantys ką reiškia garbingas žaidimas nariai, man liūdna už jūsų tokį elgesį).

 

p.s. kadangi kiek žinau Smith atsiblokavo, gali rašyti skundą ir bandyti iš donto atgauti išleistus kreditus.

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Vierch_Rajon  Justas_Ses 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.