Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Ridas

„O ką man reiškia RLS?“ Rašinėlio konkursas - 6-asis RLS gimtadienis

Recommended Posts

Serveryje žaidžiu nuo pat jo startavimo pradžios, žaidžiu su labai ilgomis pertraukomis, serveris bei jo žaidėjai sudedamosios dalys smagaus žaidimo pagrindui. Serveryje esu matęs tiek šilto - tiek šalto, teko būti aukštose pareigose. Prisimenu tuos laikus, kai RLS žaisdavo 20 žmonių, tada nebuvo taip įdomu kaip dabar, prisimenu laikus kai galima buvo akis į akį pabendrauti serveryje su savininkais, eidavo jiems "panardyti" dėl privilegijų. Yra tekę ir pelnytai gauti prižiūrėtojo bei globalaus moderatoriaus pareigas. Žaidimo pradžioje buvau eilinis naujokas, tačiau šiuo metu, esu vienas iš seniausiai užsiregistravusių. Prisimenu kai visi buvo tik paprasti naujokai, o dabar didžioji dalis senbuvių yra palikę šį serverį, o tokia nostalgija prisiminus juos. Daug naujų žaidėjų, mano akimis daug naujokų, kurie prieš metus, ar daugiau laiko užsiregistravo - dabar yra pasiekę aukštumas. Tad tai įrodo, kad ir dabar užsiregistravę naujokai gali tapti ne tik serverio, bet ir jo komandos dalis. Naujokams galėčiau patarti nenuleisti rankų patyrus nesėkmę, naujokams patarčiau semtis patirties iš senbuvių, iš jų paprašyti patarimų, žinoma naujokai buvo ir bus palaikomi kitų seniau žaidžiančių čia. Na, per mano žaidimo laiką, keitėsi ne tik veidai, bet ir komandos nariai, DPKT ir ilgai gumą tempęs Skrudžas, kurio dėka d0Nt'as praktiškai vienas dirbo. :D Na, iš savo žaidimo istorijos daug ir negaliuprisiminti, nes buvęs daug pertraukų, tai įrodo tai, jog nesu turintis itin daug patirties taškų žaidėjas, tačiau esu ir būsiu šio serverio dalis. Ačiū jog skaitėte ir geros jums dienos!

 

 

trumpai drūtai

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2014 metų lapkritis. Bežaidžiant vieną futbolo žaidima online rėžime ,sutikau lietuvį, ilgai kalbėjomės, kol priėjom prie samp temos. Jisai žaidime buvo užsivadinęs Tomas_Shanai, jisai žaidė jau serveryje gal metus laiko ir pakvietė mane taip pat prisijungti. Užsiregistravau serveryje, pradžiai daug dalykų paaiškino apie serverį, apvežė po sales, davė šiek tiek pinigų pradžiai įsitvirtinti. Netrukus susipažinau su dar keliais žaidėjais, Andrius_Winter bei Lukas_Monstr. Vakarais visi susitikdavom, važinėdavomes po miestą, linksmai leidom laiką. Keista, tačiau prmas darbas su pakvietimu buvo maždaug už mėnesio po mano paskyros užregistravimo. Tai buvo apsaugos darbas pas tuometinį direktorių Vincente_Delboske, atrankoj atsimenu vienoj rankoj laikiau telefoną, kuriam buvo visa darbo informaciją ir t.t o su kita atsakinėju į klausimus  tuomet man buvo šioks toks kaip sakant ekstrymas. Čia išdirbau kelias savaites, susiradau daugiau draugų, pradėjau rimčiau žiūrėti į serverį. Per visą mano žaistą laiką galiu teigti, jog Vincentes direktoriavimas apsaugoj buvo geriausias mano matytų. Čia vyko labai dažnos, įdomios bei įvairios treniruotės, užduotys. Vienu žodžiu, darbe tikrai netrukdavo veiklos. Palikus Vincentei direktoriaus postą,  persikėliau į FTB darbą. Tai galima įvardinti kaip antrą mano žaidimo etapą. Tuomet grobimai vykdavo visą dieną, teisėsaugos visada būdavo pilnas serveris. Man, kaip naujokui buvo labai sunku įsitvirtinti, tuomet serveryje tarp teisėsaugos bei mafijų/gaujų tvyrojo karšta atmosfera, vos į gatvę išvažiuodavai, ir jau žiūrėk ligoninei kimarini  tačiau buvau labai pareigingas, į darbą žiūrėdavau labai rimtai, tuometinis direktorius buvo Danke_Green. Bedirbdamas šiame darbe įgyjau nemažai patirties, pramokau šaudyti, vairuoti, išmokau įvairiausių taktikų grobimuose, kurias išnaudoju ir iki šiol. Bedirbdamas darbe susibendravau su Turbo_Butch. Vieną dieną susipykau su daugeliu kolegų iš teisėsaugos, kad neva dėl mano kaltės pralaimėjom grobimą, tačiau Turbo mane užstojo, išreiškė savo nuomone apie juos pačius, atsimenu, kaip mane gyrė, jog esu pareigingas, visada pasidarau bent minimalius įrodymus prieš kažką baudžiant ir panašiai, o kas pažinojo Turbo, žino, kaip jis mokėjo koliotis. Tuometinė teisėsauga man įsiminė geriausiai, visi direktoriai buvo atsidavę savo darbui, šauksmai, riksmai per teamspeaką(ypač Cola). Aišku, būdavo reikalas tam, kadangi teisėsaugoi buvo nemažai naujokų, pradedančiųjų žaisti, tame tarpe ir aš, o kovoti reikėdavo prieš serverio elitą, t.y "mafijozus" "šiknas" ir t.t. Sunku buvo labai jiems pasipriešinti, ta "Šventoji Trejybė" tiesiog dominuodavo serverį, pasiilgau tų laikų.

 

Laikas bėgo, atėjo vasara. Dabar negaliu tuo patikėti, tačiau  vasaros laikotarpiu serveryje pražaisdavau vidutiniškai 300 minučių. Turbo_Butch gavo armijos direktoriaus pareigas. Tuomet netikėjau, jog galiu būti valdžioje, tačiau Turbo tai paneigė. Suteikė man pirma šansą pasireikšti mano pirmojo pavaduotojo pareigose. Dar pamenu tą dieną, kai gavau pareigas ir džiaugiaus visą vakarą, lyg milijona būčiau laimėjęs, buvo išties cool jausmas. Deja, džiaugsmas truko neilgai, kartu ketinom valdžią išlaikyti iki vasaros pabaigos, tačiau to nepadarėm, įvyko kivirčas tarp kitų teisėsaugos sričių ir mūsų(armijos). Vaidui(Turbo) atsibodo šis spaudimas ir netrukus palikom abudu valdžią. Sekanti mano stotelė buvo TRV pas tuometinį direktorių Tom_White. Čia taip pat užtrukau ne per ilgiausiai - maždaug savaitę laiko. Perkopiau 150'000 bendros patirties taškų ribą iš jų buvo apie 50'000-60'000 teisėsaugos. Didžiausia mano tuometinė svajonė buvo patekti į mafijas, manau tokia pat svajonė būdavo pas daugelį kitų žaidėjų, kadangi tuomet į mafijas/gaujas patekti buvo išties gana sunku. Buvau giliame minuse mafijų/gaujų patirties taškuose, reikėjo eiti tenais. Puikiai sutardavau su Lukas_Monstr, todėl gražiai užklausiau, ar negalėtų manęs tenais įkišti, jokio atsakymo negavau, tačiau po 10 sekundžių gavau pakvietimą dirbti CN gretose. Buvo vienas kaifas dominuoti prieš teisėsaugą, įgyti patirties nusikalstamose frakcijose žaidime, įgyti naujų pažinčių. Pajaučiau labai didelį skirtumą tada teamspeake teisėsaugos ir mafijų/gaujų atžvilgiu. Teisėsauga visada būdavo įsitempusi, labai nervingai visi kalbėdavo ir t.t, o mafijose visai kita atmosfera tvyrojo teamspeake. Čia visi atsipalaidavę šnekučiuodavosi, skaldydavo "džeukus", leisdavo muzoną ir būdavo lafa. Šiame serveryje svarbiausia turėti liežuvį, susibendraut su patyrusiais žaidėjais ir tu gali pasiekti serverio aukštumas. Natūralu, jog naujokai neįsitvirtinę serveryje, nesusirade draugijos, serverį palieka. Mano nuomone, su naujokais reikia bendrauti, juos bent minimaliai įtvirtinti serveryje, kad neliktų vieni kaip pirštai, nes kas čia žino, gal jie ateityje bus atsakingi už direktorius, prižiūrėtojus ir panašiai, svarbiausia niekada nesakyt niekada. Kaip pvz galiu paimti buvusį RLS žaidėją Lauris_Game. Susibendravom su juo dirbant armijoj pas Turbo. Kogero, visam serveriui atrodė, jog jis beviltiškas žmogus, kuris nieko nemoka. Pradžioje tokios pat nuomonės buvau ir aš. Turbo šį kart užstojo mano bendravardį ir pasakė man, jog niekada nesakyk niekada. Laikui bėgant Turbo žodžiai pasitvirtino. Laurio charakteris tapo visiškai kitoks, rašysena tapo visiškai kita, žaidimo supratingumas ir t.t. Aš, gavęs apsaugos direktoriaus postą ,iškart daviau jam pasireikšti pavaduotojo poste. Čia išbuvo berods savaitę. Visi pradėjo mane keikti, žinot kiek įvairiausių "narų" prieina pas naujai išrinktą direktorių bei tikisi gauti pavaduotojo postą. Turbo norėjo, jog Lauris gautų pagaliau tą šansą valdžioje, kad įsitvirtintu ir įgytų patirties valdžioje.(Vaidas ir Lauris gerai sutardavo realybėje). Laurio neatsiklausęs skyriau jį pavaduotoju, ir  per tą savaitę paneigė visų "heiterių" sakytas kritikas. Lauris sugebėjo darbe palaikyti gerą atmosferą, privilioti daug naujokų į apsaugos darbą, net sugebėjo pravesti kelias treniruotes. Aš buvau apšalęs, nes jis naudos darbui įnešė daugiau, nei aš. Todėl niekada nereikia nuvertinti jokio žaidėjo, kad ir koks bebūtų, nes jis ateitį gali pralenkti patį Tave. Paskui įsidarbinau GS gaujoj pas tuometinį bosą Titazzz_Ltu. Čia man buvo vėl gi visai nauja vieta, skirtingas veiksmas,  turėjau virš 30’000 mafijų/gaujų patirties taškų,todėl jau galėdavau šaudyti UZI ginklu pašaudydavau visai neblogai. Puikiai bendradarbiavom su kolegom, su direktoriumi. Neatsimenu dėl kokios priežąsties, tačiau Titas staiga paliko direktoriaus postą ir gauja išsiskirstė. Paskui mano žaidime darbai keitėsi labai įvairiai, išties buvau, ir manau visdar esu lojalus darbuose. Lojalumas, arba kitaip tariant ištikimybė tam tikram darbui yra labai gera savybė. Pasitikėjimo iš valdžios pusės, jeigu kaitaliosi darbus kas kelias dienas,tikrai neįgausi. Lojalumas vėliau pasireiškia teigiama puse, tavim labiau pasitikės aplinkiniai, taipogi gausi reputacijos, kuri gali praverst tavo ateities planams šiame serveryje. Toliau žaidime valdžia į savo rankas gaudavau labai dažnai, gavau labai daug pasitikėjimo iš tuometinių direktorių, valdžioje savimi patenkintas buvau visada, nuolat įsitvirtindavau savo poste bei visada puikiai sutardavau su savo darbuotojais.

 

Labiausiai įsiminsiu savo pirmajį gautą direktoriaus posta. Tai buvo PD direktoriaus postas. Užpildžiau anketą kaip sakant šiaip sau, norėjau pažiūrėti, kokias mano daromas klaidas aprašys tuometinis DPKT pirmininkas Cooler_Master. Rinkimo dienos ėjo, anketų buvo gal 4-5. Daug kas laikė mane favoritu, jei neklystu, ant mano anketos buvo uždėta apie 50 reputacijos taškų. Aišku, tie reputacijos taškai nieko nenulemia, tačiau manau suteikia nemažai motyvacijos pildytojui. Grįžau atsimenu vakare iš kiemo ir iškart lindau į forumą, ten jau puikavosi Coolerio PD direktoriaus rinkimų analizės tema. Iš lėto scrolinau į apačią, kol išvydau savo žaidimo vardą žalios spalvos, buvo neapsakomai daug džiaugsmo bei motyvacijos padaugėjimas man. Šį savo postą laikau savo sėkmingiausiu, jame išbuvau 34dienas. Per pirmas trejas dienas jau surinkau pilną komanda, kuri buvo aktyvi, labai darbšti. Vidutiniškai PD buvo prisijungusių po 8-10, kas mane labai džiugino. Iš darbuotojų niekas nebuvo nusivylęs mano atsidavimo PD firmai bei įnašo į ją. Taipogi galvas lenkiu ir savo tuometiniams pavaduotojams, Gabi_Nesvarbu, Turbo_Butch, Skirmantas_Pro, Gabi_Nesvarbu, David_Dyzel. Jau per pirmas direktoriavimo dienas supratau, jog nėra jau toks ir kosmosas būnant valdžioje, tereikia pasitikėti savimi ir reikia turėti motyvacijos, jeigu ruošiesi imti direktoriaus pareigas. Po tiek daug postų, nusprendžiau kuriam laikui palikti serverį bei leisti sau atsipūsti nuo žaidimų. Pertraukoj ištvėriau neilgai, kadangi pasiilgau savo draugų šitame serveryje,serverio atmosferos, linksmų vakarų, grobimų, įvairiausių nesamonių teamspeake, tokių kaip: naktinis skambinėjimas žmonėms  tiesiog fantastika. Kiek esu žaidęs serverių, šis serveris daugiausiai mane pritraukė prie jo.

 

Apibendrinant norėčiau pasakyti naujokams, jog niekada nereik nuleist rankų, visada stengtis eiti pirmyn, ieškot pažinčių, kad greičiau įsitvirtintum serveryje. Kitus žaidėjus norėčiau paraginti suteikti pagalba naujokams, jog jų tik daugėtų, nes jie yra mūsų serverio ateitis. Dėkui visiems žaidėjams, su kuriais bendravau ir tebendrauju, kad palaikė mane įvairiausiai momentais, kad puikiai praleidom šiuos pusketvirtų metų šiame serveryje, per kuriuos gavau geresnį, stipresnį charakterį, patyriau įvairiausių momentų, šis laikotarpis buvo praleistas FANTASTIŠKAI, niekad net nepagalvojau, jog atėjęs paprastu naujoku, per trejus metus būsiu praėjęs 6kart direktoriaus kėdę, 10 kart pavaduotojo ir kad susirasiu šitiek draugijos šiame serveryje. Pačiam serveryje jau nuo pat pradžių vertinau serverio draugiją, kuri kaip išliko, taip ir liko ir tikiuosi liks tobula. Norėčiau padėkoti šiems žmonėms, be kurių, manęs čia nebūtų: Turbo_Butch, Rokutis_Drift, Lauris_Game, Karolina_Anderson, Tomas_Shanai, Andrius_Winter, Lukas_Monstr, Cooler_Master, Laimis_Over, Feat_Thompson, Dofka_Neiko, Tom_Back, Gabi_Nesvarbu, Karolis_Mldc, Edga_Kill ir daugybė kitų, tikiuos dar nuveiksim daug ko, myliu jus chebra <3 . Sveikinu RLS su praėjusiu 6-uoju gimtadieniu, nors žaidžiau tik pusę šio projekto gyvavimo laikotarpio, tačiau esu kategoriškai nusistatęs puikią nuomonę apie šį serverį, kiek yra stengiamasi dėl jo būklės ir žaidėjų skaičiaus. Ačiū Visiems ;)

Pagarbiai - Deshawn_Wilson

Redaguota . Redagavo Deshawn_Wilson
  • Patinka 5
  • Dėkingas (-a) 3
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

0a72780b768dc5e4c6a8d0b5928c24ce564.png&

 

Atsiprašau visų, ypač dalyvių, kurie nekantravo sužinoti rezultatus, už labai ilgą šio konkurso baigtį. Turėjau daug asmeninių priežasčių ir problemų, bet juk tai nepasiteisinimas, ane? Na, tikiuosi tie, kurie mane mylėjot, mylėsit ir dabar, kadangi prizinės vietos buvo tik trys :(. Labai dėkoju visiems už nuostabias istorijas, buvo tikrai malonu prisiminti ir pačiam savo praeitį, dalyje rašinėlių rasti dalykus, kuriuos ir pats atsimenu, 

 

Pagrindinei administracijai būtent šie darbai pasirodė įdomiausi, orginaliausi ir vertingiausi prizinių vietų!

  • I vieta skiriama @Deshawn_Wilson 1000 kreditų + Administratoriaus 3lvl bei VIP pareigos 30d. + Image:Vehicle_434.jpg
  • II vieta skiriama @Aivaras_Russia - 700 keditų + Administratoriaus privielgijų pratęsimas bei VIP narystė 30d
  • III  vieta skiriama @Tonny_Corleone - 500 kreditų + Administratoriaus 2lvl bei VIP narystės pratęsimas 14d.

 

 

Kreditus ir mašiną uždės @d0Nt

@Deshawn_Wilson pranešk į kokią mašiną pakeisti laimėtąją (parduok vieną, nusipirk betkokią iš turgaus ir pavadinimą parašyk man į AŽ)

Privilegijos jau uždėtos/pratęstos

  • Patinka 6
  • Dėkingas (-a) 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.