Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Jokse_Absolut

Bugeris Adas_Twin

Recommended Posts

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Absolut_Jokse
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Adas_Twin
4. Kaip buvo čytinama: Bugina su gyventi liko - rakino, važinėjo.
5. Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/M2AqbN2
6. Papildomi komentarai (nebūtina):

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Is it just me or is this lazy writing? 

Jeigu čia buginimas, tai kaltę pripažįstu(nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia), bet
Pradėkime nuo pradžių: Šitas dalykas egzistuoja koki du metai. (pastebėjau, kad negalima ten tokioj pozoj šaudyt ar kažko pan
Keliaujame toliau: Susipažinus(t.y gero žmogaus kuris rašo papeikimą pasakius), kad tai buginimas suskaubau atrakinti ir paleisti žmogų kuris mane surakino, nes klysti yra žmogiška ir savo klaidų greitai pasimokiau.
Dar toliau: Gerasis žmogus siūlė susitarti, jeigu būčiau sutikęs būtų neįvykdytas teisingumas(Šiuo atvėju nežinau kas teisinga t.y gausiu baną ar ne). Ir šis žmogus būtų sutrukdęs įvykti teisingumui betkuriuo atvėju( https://imgur.com/a/0716Uex ) Tad mano manymu jis turi būti nubaustas bet kokiu atvėju.

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Adas_Тwin parašė:

Is it just me or is this lazy writing? 

Jeigu čia buginimas, tai kaltę pripažįstu(nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia), bet
Pradėkime nuo pradžių: Šitas dalykas egzistuoja koki du metai. (pastebėjau, kad negalima ten tokioj pozoj šaudyt ar kažko pan
Keliaujame toliau: Susipažinus(t.y gero žmogaus kuris rašo papeikimą pasakius), kad tai buginimas suskaubau atrakinti ir paleisti žmogų kuris mane surakino, nes klysti yra žmogiška ir savo klaidų greitai pasimokiau.
Dar toliau: Gerasis žmogus siūlė susitarti, jeigu būčiau sutikęs būtų neįvykdytas teisingumas(Šiuo atvėju nežinau kas teisinga t.y gausiu baną ar ne). Ir šis žmogus būtų sutrukdęs įvykti teisingumui betkuriuo atvėju( https://imgur.com/a/0716Uex ) Tad mano manymu jis turi būti nubaustas bet kokiu atvėju.

 

Man labai įdomu kas gręsia už žinutę? Hmm

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Jokse_Absolut parašė:

Man labai įdomu kas gręsia už žinutę? Hmm

Žinutės tikslas buvo susitarti t.y už tam tikrą sumą,kreditus ar kitokią paslaugą panaikinti įrodymus ir neleisti įvykti teisingumui. Kas betkuriuo atvėju yra blogai ir kenkia visiem T.Y kenkimas serveriui.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

On 2018-05-26 at 14:26, Jokse_Absolut parašė:

Man labai įdomu kas gręsia už žinutę? Hmm

:)) here you go

 

Atmesta, manau kitą kart žinosi, jog už tokius dalykus gresia ban. have a nice day bois and grilz

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.