Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Ridas

Anoniminis papeikimas - Lukas_Monstr (2)

Recommended Posts

Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Lukas_Monstr
Peikiamo komandos nario pareigos?: DP
Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Šališkasis DP, kuris bando traukti draugeliu iš nelaimės sušveldinandamas jiem bausmes, tiksliau visiškai bando ištraukti, nors įrodymai neginčijami. Galima sakyt propoguoja čytinimą šiam servery. TAIP PAT manau dp turėtų būti nešališkas, bet padeda mafijom, gaujom, kurių direktoriai, pavaduotojai yra geri draugai ir žaidžia kartu su juo lolą. Teisėsauga ir taip žlunga, nėra nei TPV, nei kas vadovauja, bet vistiek Monstras padeda mafijoms grobimuose.
Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Hi0Un8DsA0Q

https://i.imgur.com/V0C9Q49.jpg

  • Patinka 2
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

*Izeidimai* *keiksmai* tu Barrio, maniau tu normalus. 

1. Jis parašė, kad nenušalina Gabio dar prieš tai, kai Smečeris su Dontu paskelbė galutinį verdiktą ir patvirtino įrodymus, nes jų sprendimas tiesiog užsitęsė, o iki tol situacija 50/50 buvo.

2. Koks skirtumas, kas su kuo žaidžia lol'ą?:DDD Su tavim nežaidžia, nes tu esi *keiksmai* *įžeidimai* ir tau iki jo IQ augt dar kokius gerus 5 metus.

3. Monstr serveryje pražaidžia ne tiek ir daug, dalyvauja keliuose grobimuse ir  dėl to yra šališkas? Jei jam patinka nusiklastamos frakcijos, tai iki galo atimsit malonumą žaist?:DD

 

Linkiu tiesiog užaugt, bei išlipt iš 30IQ ribos. Išmokt galvot bent 2 žingsnius į priekį. Kas bus kai nuversi Luką? 

 

Tūkstančiai įžeidimų tokiems i š s i g i m ė l i a m s

  • Patinka 4
  • Liūdnas (-a) 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

@The_Vodkius Tikrai??? Tu ben matei įrd tuos, kad čia taip šneki? Aš esu toks dužes ant tų čytų, kad wpš nieko nenusimanau, bet pažiūrėjus tą video, DRĄSIAI GALIMA PASAKYT, KAD ČYTINO, JAU ČIA IR AKLAS TOKĮ DALYKĄ PAMATYTŲ... Nu ok Smechas patvirtino įrd, kas jam neaišku? Ogi viskas sukūrė tokią versiją, taip išpūtė tą burbulą, kad WOWWWWWWW ir to pasekoje sugebėjo apkaltinti DARIŲ_Troll, kuris wpš kulką paleido, tai tipo mums toikio DP REIKIA? Dar kažkaip tas Monstras sueidavo man, bet kai pamačiau, ką darodo, kaip bando iškišt čyterį, jį gelbėt, kaltint kitą, tai jau vsio galvoju.

  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, King_Vegeta parašė:

@The_Vodkius Tikrai??? Tu ben matei įrd tuos, kad čia taip šneki? Aš esu toks dužes ant tų čytų, kad wpš nieko nenusimanau, bet pažiūrėjus tą video, DRĄSIAI GALIMA PASAKYT, KAD ČYTINO, JAU ČIA IR AKLAS TOKĮ DALYKĄ PAMATYTŲ... Nu ok Smechas patvirtino įrd, kas jam neaišku? Ogi viskas sukūrė tokią versiją, taip išpūtė tą burbulą, kad WOWWWWWWW ir to pasekoje sugebėjo apkaltinti DARIŲ_Troll, kuris wpš kulką paleido, tai tipo mums toikio DP REIKIA? Dar kažkaip tas Monstras sueidavo man, bet kai pamačiau, ką darodo, kaip bando iškišt čyterį, jį gelbėt, kaltint kitą, tai jau vsio galvoju.

Matosi, kad nenusimanai čytuose, ofc aš irgi ne tiek kiek Monstr, bet aš žinau tiek, kad 100% aimo tu nepagausi, kai žmogus tiesiog bukai laksto aplink kitą, bei taip bando pagauti aimą. Belieka pelytė į dešinę pusę vesti ir viskas lol.

Ir šiaip savo nuomonės turėjimas nėra pažeidimas. ;))

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

10 minutes ago, The_Vodkius parašė:

Matosi, kad nenusimanai čytuose, ofc aš irgi ne tiek kiek Monstr, bet aš žinau tiek, kad 100% aimo tu nepagausi, kai žmogus tiesiog bukai laksto aplink kitą, bei taip bando pagauti aimą. Belieka pelytė į dešinę pusę vesti ir viskas lol.

Ir šiaip savo nuomonės turėjimas nėra pažeidimas. ;))

Nu jo kas keisciausia, kad Gabis tai wps sikna suglaudes tylejo, o Monstras ant nekalto zaidejo bande sustumt? Tokiu ird neuztenka kazi? Viskas ok turek ta savo nuomone, as isakau savo.

Redaguota . Redagavo King_Vegeta

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

silent aimas :DDD nu blet :DDDDD prikolinat cj hebra 

 

skaitykit, bega puslankiu bicas, visiskai nekeisdamas trajektorijos,priesais saudanti zmogu, kuris turi gaujinio patirties daug daugiau nei musu gerbiamasis ignas mafiso iq zonose (nu ne tik zonose XDD) ir tipo tas saudantysis be aimo (siuo atveju kaip saket silent aimas lol)  nepataikys 18 kulku is 26? okey, reiskiasi cia draudziama moket saudyt,nes bana gausi.

also, animaciju bugas, kuri smechas turi jau senai zinot, del kurio uzbanines crazy pats nusvilau lygiai tokioj pacioj situacijoj, del kurio buvo uzbanintas ir unsafe, kuri taip pat atbanino kaip ir crazy. 

ir dar *keiksmai* ziurekit i pramissintas kulkas, visos jos buvo pramissintos tada, kai musu gerbiamasis ignas mafiso sokinejo ir kiek protingiau judejo zonoje. tai nzn, as savo kaltes nepripazinsiu, o del to neturetu but baudziamas ir monstr, nes jis siuo metu pasielge tinkamai (jauciu vienintelis is valdzios).

 

gerai apzvelgiant viska, yra priimtas sprendimas - NEBAUST MONSTRO *keiksmai*

aciu uz demesi, pagarbiai silent aimas XDDD

 

p.s as snd jau nebegirtas

p.s.s visokie king vegetos ir kiti slyskit *keiksmai*, nemastot visiskai ka snekat

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

nu kam šiki plaipa į kelnes, gi visi nuo labai senai žino, kad mėgsti pakapot su aimu, per tas zonas

nereik nieko įrodinėt, prisidirbai tai tavo bėdos

o jeigu už tokius įrodymus neblokuojama, tai greit visi eina google.lt gta sa andreas multiplayer download silent aim - no ban, čia tiesiog susibugino animacijos. 

 

o čia ginčytis su monstro gerbėjais tokiais kaip vodkius tai yra laiko švaistymas ir pranešimų rinkimas, kalbą tą ko niekad negalėtų pasakyt realybėj į akis. 

Redaguota . Redagavo Barrio_Guerilla
  • Patinka 2
  • Liūdnas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 2 valandų, Barrio_Guerilla parašė:

nu kam šiki plaipa į kelnes, gi visi nuo labai senai žino, kad mėgsti pakapot su aimu, per tas zonas

nereik nieko įrodinėt, prisidirbai tai tavo bėdos

o jeigu už tokius įrodymus neblokuojama, tai greit visi eina google.lt gta sa andreas multiplayer download silent aim - no ban, čia tiesiog susibugino animacijos. 

 

o čia ginčytis su monstro gerbėjais tokiais kaip vodkius tai yra laiko švaistymas ir pranešimų rinkimas, kalbą tą ko niekad negalėtų pasakyt realybėj į akis. 

Tai ką siūlai?:)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 2 valandų, Barrio_Guerilla parašė:

nu kam šiki plaipa į kelnes, gi visi nuo labai senai žino, kad mėgsti pakapot su aimu, per tas zonas

nereik nieko įrodinėt, prisidirbai tai tavo bėdos

o jeigu už tokius įrodymus neblokuojama, tai greit visi eina google.lt gta sa andreas multiplayer download silent aim - no ban, čia tiesiog susibugino animacijos. 

 

o čia ginčytis su monstro gerbėjais tokiais kaip vodkius tai yra laiko švaistymas ir pranešimų rinkimas, kalbą tą ko niekad negalėtų pasakyt realybėj į akis. 

Aj nu cytas gi ir aklas budamas atpazista cytus,sori as silent aimas pasidodu:((((

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 3 valandų, Barrio_Guerilla parašė:

 

 

o čia ginčytis su monstro gerbėjais tokiais kaip vodkius tai yra laiko švaistymas ir pranešimų rinkimas, kalbą tą ko niekad negalėtų pasakyt realybėj į akis. 

as galeceu, kuriam gumyno uzkampi giweni

  • Cha Cha 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

12 minutes ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

as galeceu, kuriam gumyno uzkampi giweni

o ką tu nr iš manęs? ir iš vis prie ko čia tu ? ;d

  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

26 minutes ago, Barrio_Guerilla parašė:

o ką tu nr iš manęs? ir iš vis prie ko čia tu ? ;d

nu o tai ko tu nori is manes;DDDDDDDDDDD man ir idomu kur gyveni;((

  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 14 valandų, Barrio_Guerilla parašė:

kalbą tą ko niekad negalėtų pasakyt realybėj į akis

 

SR BOXIORAS;DDDDDDDDDDDD MATOS RIMTAS IŠ AVATARO IR PARAŠO, ČIA GAL TAVO TĖVAS AR TRENERIS? NES MATOSI GERAI VAIDINA;DD 

 

prieš 23 valandų, King_Vegeta parašė:

sugebėjo apkaltinti DARIŲ_Troll

 

Perdidelė dalis jūsų nesuprato mano argumento. Paskaityk ką rašiau apie Darių po nuotraukomis dar kartą.

 

https://forumas.rls.ltqe/index.php?/topic/68370-čytas-gabis_plaipa/

 

Nei vienoj vietoj nebandžiau prikišt Dariaus kaip papildomą šaulį, o prikišt Dariaus ANIMACIJAS. Tos nuotraukos ne šiaip sau buvo įkeltos, o kad pabraukt faktą, kad Dariaus animacijos yra susibuginusios, ir kad visažinis Barrio nei kiek neišmano apie čytus, kadangi vos pamatęs kreivą kulką - "SILENT AIM SILENT AIM VERCEM MONSTRA QRW PER BORTA JOBANA DUHA PISO MAN BLIST NES CYTAU ZINAU AS KAD NE FREE BET NERA IRODYMU PXMAN". 

 

Gabis, čyteris, silent aimas, dontas patvirtino smečas patvirtino, monstras nenušalino - nunx salint gg dpctt ;-Ppp

 

Jeigu teigiama, kad direktorius čytina, jo direktoriaus likimas priklauso nuo manęs. Smechas yra čyterių prižiūrėtojas, jis priima sprendimus ar žmogus čytina ar ne. Aš esu direktorių prižiūrėtojas, aš priimu sprendimus ar žmogus tinkamas toliau eiti savo pareigas ar ne. Abu Smechas ir dont yra žmonės, klysta bei daro klaidas kartas nuo karto. Nei vieno iš jų aklai neklausysiu, jeigu turiu priešingą nuomonę kuri aš manau yra teisinga - veiksiu pagal savo nuomonę, ne jų. d0Nt'as yra minėjęs, jeigu yra bent kiek šansų, kad tai nebuvo čytai - įrodymai nepatvirtinami. Gabio situacijoje šie šansai yra ypač nemaži.

 

Vaizdo įrašo esmė - parodyt, kad tai ką padarė Gabis yra labai įmanoma, o ir kreivos kulkos sampe nieko nuostabaus.

 

https://youtu.be/7mR78RAc4Mc

 

  • Patinka 6
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

 @Lukas_Monstrnu žn, ne taip bšk supratai, ne tame reikalas. ne, kad sudaužyt kažką, bet šneka ką nepasakytų į akis - nemalonus jausmas arba bijotų.

  • Dėkingas (-a) 1
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nors ir pats d0Nt labiau linsta į nuomonę, jog buvo čytinama, DPKT nariai taip pat yra žmonės ir jei jų nuomonė išsiskiria, jie turi teisė pasirinkti savo sprendimą, ypač kai dėl įrodymų galima ginčytis. Gaila, kad komanda nebėra tokia vieninga ir dėl tokių sprendimų prasideda kovos. Įspejimo komandos narys negaus.

 

Tačiau, kadangi nusiskundimai Luku ir jo šališkumu vis nedingsta ir nuolat didėja, įpareigoju jį per vieną mėnesį nuo šio pranešimo (iki liepos 6d.) susirasti bent vieną pagalbininką (DPKT narį) kuris prisijungtų prie komandos. Turėdami didesnę DPKT komandą, turėsime ir dar vieną galvą su savo nuomone (jei tik Lukas susiras už save sugebantį pastovėti, nešališką žaidėją, o ne žmonų po padu lol), tikiuosi, kad tokias bėdas išspręsime lengviau.

 

@Lukas_Monstr sėkmės paieškose

 

2bppr3.jpg

 

 

  • Patinka 9
  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.