Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Ridas

Anoniminis papeikimas - Lukas_Monstr (3)

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @Lukas_Monstr
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: DP
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Su vienu armijos darbuotoju gaudėmė bėglį Jack_Marozy, paskui pastebėjau,kad jis bėgos nebeturi, kadangi nepraėjo 15 min,tai pažiūrėjau kas atžymejo ir žiūriu mielasis monstriukas,nors niekas jo neprašė.
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?:  

 

https://imgur.com/a/IQkgC9O

 

Jack_Marozy gs narys tai stopudovai monstro draugelis koks

 

  • Patinka 3
  • Cha Cha 2
  • Pasimetęs (-usi) 3
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

O iš kur mum dabar žinot, kad tu jį gaudei ? negali būti toks variantas, jog po relogo susibugino bega, ko daugiau prašyt, kad būtų nuimta susibuginusi bėga, paprasti teisėsaugininkai bijo, nes galvoja gaus blistus, aišku reik rašyt kažkam viršesniam

  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Vincente_Delboske parašė:

O iš kur mum dabar žinot, kad tu jį gaudei ? negali būti toks variantas, jog po relogo susibugino bega, ko daugiau prašyt, kad būtų nuimta susibuginusi bėga, paprasti teisėsaugininkai bijo, nes galvoja gaus blistus, aišku reik rašyt kažkam viršesniam

Video pazek 

 

Redaguota . Redagavo Edvis_Tam

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

9 minutes ago, Edvis_Tam parašė:

Video pazek

nėra jokio video yra viena nuotrauka kurioje parašyta /atzymejo, gerai tas anoniminis asmuo važinėdamas gatve sugalvojo parašyt /atzymejo, pamatė, jog monstras atžymėjo jack, dar geriau, jog tas anonimas yra monstro heiteris, monstras 2/3, kodėl gi nepabandžius ką ?

 

Ponai moderatoriai, manau negausiu paskutinio ispėjimo, nes niekur neparašyta, jog negalima komentuot pašaliniams.

Redaguota . Redagavo Vincente_Delboske

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

27 minutes ago, Vincente_Delboske parašė:

nėra jokio video yra viena nuotrauka kurioje parašyta /atzymejo, gerai tas anoniminis asmuo važinėdamas gatve sugalvojo parašyt /atzymejo, pamatė, jog monstras atžymėjo jack, dar geriau, jog tas anonimas yra monstro heiteris, monstras 2/3, kodėl gi nepabandžius ką ?

Yra toks dalykas ,kad pastaruoju metu mafijozai/gaujiniai naudojasi bugu per kuri atsijungus su /ant ir starais arba bunant su /bega palaukia tam tikra laika ir prisijungus neatsiranda jaile. Dar yra tycinis interneto laido istraukimas per kuri irgi isvengiamas jailas. O paskui praso teisesaugos ,kad nuimtu bega ,nes pagal juos yra nekalti. @Ridas apie sita niekur nera kalbama todel spresk tu.

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

11 minutes ago, Vincente_Delboske parašė:

nėra jokio video yra viena nuotrauka kurioje parašyta /atzymejo, gerai tas anoniminis asmuo važinėdamas gatve sugalvojo parašyt /atzymejo, pamatė, jog monstras atžymėjo jack, dar geriau, jog tas anonimas yra monstro heiteris, monstras 2/3, kodėl gi nepabandžius ką ?

 

Ponai moderatoriai, manau negausiu paskutinio ispėjimo, nes niekur neparašyta, jog negalima komentuot pašaliniams.

 

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveiki, verksniai, paaiškinsiu, kaip viskas buvo. 

1. Pats numetei video, kai man uždedi bėgą ir manęs negaudai.

2. Jei būtų galimybė atsidaryti chat log'us, parodyčiau, jog prašiau teisėsaugininko, kad nuimtu man bėgą.

3. Turėjau skubiai padaryti anglų kalbos darbą, todėl turėjau išjungti žaidimą, nes jis man trukdė. https://imgur.com/a/fBUql5x. Padaręs darbą turėjau eiti padaryti kelis namų ruošos darbus, užtrukau beveik 3valandas. Tuo metu visi teisėsaugininkai buvo aFk, arba buvo tik tokie adaptuoti, kaip tu, kuriems reikia 1 valandą aiškinti, kad privalau nueiti nuo kompiuterio, nes turiu reikalų. Buvo prisijungęs Monstr, todėl paprašiau jo, nes kaip minėjau AŠ LABAI SKUBĖJAU. Dėl šitokio š rašyt papeikimus ir verst DP nary, manau, yra vaikiška. Jūs net patys nesuprantat ką darot, kas laukia, jei nuversit Monstr. Suaukit vieną kartą ir nebeverkit dėl tokių dalykų. @Ridas Jei būtų buvęs bent vienas subrendęs žmogus teisėsaugoje, būčiau prašęs, kad bėgą man nuimtu jis, tačiau buvo vienintelis Monstr. 
Įrodymai, kad nebuvau prisijungęs nuo tada, kai atsijungiau: 

QfrBmOj.png

 

 

@Justas_Morello trenk galvą į sieną, geros dienos. ;)

Redaguota . Redagavo Jack_Marozy
  • Patinka 8
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sutinku su Jack_Marozy pats dirbu teisesaugoje jau gana ilga laika ir galiu pasakyt, kad jei koks gaujinis/mafijinis/ civilis papraso nuimti bega tai niekas neima(net as) tiesiog ignoruoja ir viskas ir niekas neziuri kokia ten situacija ir pns.

Redaguota . Redagavo King_Vegeta
  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

18 minutes ago, Jack_Marozy parašė:

Sveiki, verksniai, paaiškinsiu, kaip viskas buvo. 

1. Pats numetei video, kai man uždedi bėgą ir manęs negaudai.

2. Jei būtų galimybė atsidaryti chat log'us, parodyčiau, jog prašiau teisėsaugininko, kad nuimtu man bėgą.

3. Turėjau skubiai padaryti anglų kalbos darbą, todėl turėjau išjungti žaidimą, nes jis man trukdė. https://imgur.com/a/fBUql5x. Padaręs darbą turėjau eiti padaryti kelis namų ruošos darbus, užtrukau beveik 3valandas. Tuo metu visi teisėsaugininkai buvo aFk, arba buvo tik tokie adaptuoti, kaip tu, kuriems reikia 1 valandą aiškinti, kad privalau nueiti nuo kompiuterio, nes turiu reikalų. Buvo prisijungęs Monstr, todėl paprašiau jo, nes kaip minėjau AŠ LABAI SKUBĖJAU. Dėl šitokio š rašyt papeikimus ir verst DP nary, manau, yra vaikiška. Jūs net patys nesuprantat ką darot, kas laukia, jei nuversit Monstr. Suaukit vieną kartą ir nebeverkit dėl tokių dalykų. @Ridas Jei būtų buvęs bent vienas subrendęs žmogus teisėsaugoje, būčiau prašęs, kad bėgą man nuimtu jis, tačiau buvo vienintelis Monstr. 
Įrodymai, kad nebuvau prisijungęs nuo tada, kai atsijungiau: 

QfrBmOj.png

 

 

@Justas_Morello trenk galvą į sieną, geros dienos. ;)

Gaudžiau ir aš ir Ridas_Boscka,tik pamačiau,kad tave kaškas nutelino į ls miestą,todėl aš irgi nusitelinau ir sekiau,ir paskui pamačiau,kad bėga nuimta...Kam prisidirbt ir paskui verkt kad N.D daryt? Per mano ss matos kada bėga nuėme,prieš 0 minučių, tai reiškia,kad buvau ir on ir gaudžiau,nes iškart pastebėjau,kad nuėme...Man neidomu ar darei ar nedarei kokių namų darbų ar buvai prisijungęs ar ne...Nieks neklausė ar gali nuimt tau bėga,tiesiog paimė ir nuėmė nors ir buvai gaudomas.

23 minutes ago, Jack_Marozy parašė:

Sveiki, verksniai, paaiškinsiu, kaip viskas buvo. 

1. Pats numetei video, kai man uždedi bėgą ir manęs negaudai.

2. Jei būtų galimybė atsidaryti chat log'us, parodyčiau, jog prašiau teisėsaugininko, kad nuimtu man bėgą.

3. Turėjau skubiai padaryti anglų kalbos darbą, todėl turėjau išjungti žaidimą, nes jis man trukdė. https://imgur.com/a/fBUql5x. Padaręs darbą turėjau eiti padaryti kelis namų ruošos darbus, užtrukau beveik 3valandas. Tuo metu visi teisėsaugininkai buvo aFk, arba buvo tik tokie adaptuoti, kaip tu, kuriems reikia 1 valandą aiškinti, kad privalau nueiti nuo kompiuterio, nes turiu reikalų. Buvo prisijungęs Monstr, todėl paprašiau jo, nes kaip minėjau AŠ LABAI SKUBĖJAU. Dėl šitokio š rašyt papeikimus ir verst DP nary, manau, yra vaikiška. Jūs net patys nesuprantat ką darot, kas laukia, jei nuversit Monstr. Suaukit vieną kartą ir nebeverkit dėl tokių dalykų. @Ridas Jei būtų buvęs bent vienas subrendęs žmogus teisėsaugoje, būčiau prašęs, kad bėgą man nuimtu jis, tačiau buvo vienintelis Monstr. 
Įrodymai, kad nebuvau prisijungęs nuo tada, kai atsijungiau: 

QfrBmOj.png

 

 

@Justas_Morello trenk galvą į sieną, geros dienos. ;)

Beje, bėga nusiema 15 min po gavimo, tai nebepliaušk,kad nieks negaudė,ir norėčiau ss visgi kur monstrui rašei,kad n.d ar dar kašką reikėjo daryt, remiuosi faktais ne gandais.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

5 minutes ago, Edvis_Tam parašė:

Gaudžiau ir aš ir Ridas_Boscka,tik pamačiau,kad tave kaškas nutelino į ls miestą,todėl aš irgi nusitelinau ir sekiau,ir paskui pamačiau,kad bėga nuimta...Kam prisidirbt ir paskui verkt kad N.D daryt? Per mano ss matos kada bėga nuėme,prieš 0 minučių, tai reiškia,kad buvau ir on ir gaudžiau,nes iškart pastebėjau,kad nuėme...Man neidomu ar darei ar nedarei kokių namų darbų ar buvai prisijungęs ar ne...Nieks neklausė ar gali nuimt tau bėga,tiesiog paimė ir nuėmė nors ir buvai gaudomas.

Nenorėjau atsijungt, nes būčiau gavęs 24h. https://imgur.com/a/GRe0voI pats pateikei įrodymus, kai tavęs klausia žmogus ar nuimt begą, ar ne. Aš būtent šito žmogaus prašiau nuimt bėgą. Jei tu esi tešlagalvis ir apsiverkei dėl kažkokios bėgos, tai ką žinau. Tau dašunta, kad man reikėjo būtinai išeiti iš žaidimo? Monstr vienintelis žmogus, kuris pasielgė supratingai, o kiti jus esat apsiverkę vaikai, kurie apart žaidimo nieko nežinot. :D:D

Redaguota . Redagavo Jack_Marozy

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Jack_Marozy parašė:

Nenorėjau atsijungt, nes būčiau gavęs 24h. https://imgur.com/a/GRe0voI pats pateikei įrodymus, kai tavęs klausia žmogus ar nuimt begą, ar ne. Aš būtent šito žmogaus prašiau nuimt bėgą. Jei tu esi tešlagalvis ir apsiverkei dėl kažkokios bėgos, tai ką žinau. Tau dašunta, kad man reikėjo būtinai išeiti iš žaidimo? Monstr vienintelis žmogus, kuris pasielgė supratingai, o kiti jus esat apsiverkę vaikai, kurie apart žaidimo nieko nežinot. :D:D

Tai kam šaudei, gavai už tai bėga ir fsio...Apsiverkę vaikai :DD man atrodos,kad tu čia labiau verki,nei kas kitas šitoj temoj.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Turiu idėja. Kokiąąąą? Sukuriam ppk komandos nariam, nors iš visų žaidžia tik 2. JOOOO ZJBS JEI KAS NEPATIKS GALĖS NURAMINT ŽAIDĖJAI. cmon neprikolink Ridai, bėga nuima rašom ppk, kokso kelis gramus ppk, su tokiais nusižengimais gal dp nušalinam? :D Ir taip aiški situacija Jack'as atėjo padėt gs, gavo bėga, o jie ją paliko, kadangi į gs baze važiuot knistis ten šaudytis tiesiog neverta (tng žn), todėl monstras bėga nuėmė ir viskas, ar tsg reikėjo Jack'ui išeit, o žinant mūsų geruosius pareigūnus, jie po pirmo karto pasiduoda ir palieka bėga. Manau tokius papeikimus Ridai turėtum siūsti Monstrui į a.ž. (kad galėtų atsakyti į juos) ir praėjus kuriam laiko tarpui (jei tokių daug susikaupia) kelt į forumą. Iš abiejų Monstr įspėjimų abu žinau kokie pieviški buvo ir dabar nenusiramint palikt monstrą ant vieno įspėjimo iki nušalinimo yra grūzas bšk. Labiau chill į viską žiūrėkit ir smagiau žaist bus :D

  • Patinka 6
  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Edvis_Tam parašė:

Tai kam šaudei, gavai už tai bėga ir fsio...Apsiverkę vaikai :DD man atrodos,kad tu čia labiau verki,nei kas kitas šitoj temoj.

Norėjau padėt draugui ir eit lauk iš samp'o. Verkčiau aš, jei rašyčiau papeikimus DP nariui dėl tokių šūdų. Okey, nebedarykim chato, Ridas nuspręs kaip viskas bus. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

8 minutes ago, Jack_Marozy parašė:

Nenorėjau atsijungt, nes būčiau gavęs 24h. https://imgur.com/a/GRe0voI pats pateikei įrodymus, kai tavęs klausia žmogus ar nuimt begą, ar ne. Aš būtent šito žmogaus prašiau nuimt bėgą. Jei tu esi tešlagalvis ir apsiverkei dėl kažkokios bėgos, tai ką žinau. Tau dašunta, kad man reikėjo būtinai išeiti iš žaidimo? Monstr vienintelis žmogus, kuris pasielgė supratingai, o kiti jus esat apsiverkę vaikai, kurie apart žaidimo nieko nežinot. :D:D

Pamastom logiskai. Tu zinodamas, kad neturesi laiko ,padedi zmogui pabegti taip pat rizikuodamas buti paciam pagautam. Padedant gavai beglio statusa. Ir mes turim nuimti bega vien delto nes tu neturi laiko. Jei neturi laiko tiesiog pasiduok , o i jaila patekes atsijunk. O ne Cituoju tavo zodzius ''Verkti'' Teisesaugai kurioje yra Lukas_Monstr ,kad tau nuimtu bega.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

33 minutes ago, Darius_Blogizzz parašė:

As vosada nuemu nes as kulturos zmogus

 

41 minutes ago, King_Vegeta parašė:

Sutinku su Jack_Marozy pats dirbu teisesaugoje jau gana ilga laika ir galiu pasakyt, kad jei koks gaujinis/mafijinis/ civilis papraso nuimti bega tai niekas neima(net as) tiesiog ignoruoja ir viskas ir niekas neziuri kokia ten situacija ir pns.

Žinau šita situacija kodėl dauguma nejema, viska tai žinau, nes buvau Armijos Direktorius. Dažniausiai parašo ten civilis ar gaujinis ir t.t., kad nujimtų bėga dažniausias būna iš teisėsaugos srities tiesiog ignoravimas, nors dažniausiai to žmogaus nebgaudo, o ir būna tokie dalykai jeigu nujemi prasideda panašiai kaip su monstru rašymas ppk kodėl nujėmiai bėga atseit gaudžiau nors dažniausiai būna kaitina arba šiaip po miesta važinėja, kol buvau FTB pavas ir Armijos direktorius ne vieni tokie teisėsaugoj pasitaikydavo, kad svarbiausiai bėga užmesta gal kas nors kitas pagaus ir įduos :)

Redaguota . Redagavo Martynas_Hardas
  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Najo... Nors ir pažeidimas padarytas, bet pagalvokit logiškai, ar verta nušalinti Direktorių Prižiūrėtoją už tai, jog jis nuėmė bėgą? Atsakymą manau patys žinot. O į papeikimus Ridas turėtų žiūrėt griežčiau ir neleist rašyt tų fakin papeikimų už kiekvieną pirstelėjimą. Peace.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Gerai, paaiskinsiu nes nesuprantate. Ridas skelbia situs papeikimus, noredamas isgirsti ZAIDEJU NUOMONE. Manau jis nenori klausti jusu tiesiogiai apie Luko darba, saliskumo or whatever, nes iskarto prasides 'MONSTR SHALINA' 'KADA ANKETOS I DP' ir pns. Tad chill out, jeigu papeikimas egzistuoja, nereiskia kad bus salinamas ar nubaustas.

  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

13 minutes ago, Darius_Blogizzz parašė:

Gerai, paaiskinsiu nes nesuprantate. Ridas skelbia situs papeikimus, noredamas isgirsti ZAIDEJU NUOMONE. Manau jis nenori klausti jusu tiesiogiai apie Luko darba, saliskumo or whatever, nes iskarto prasides 'MONSTR SHALINA' 'KADA ANKETOS I DP' ir pns. Tad chill out, jeigu papeikimas egzistuoja, nereiskia kad bus salinamas ar nubaustas.

Pagal paskutinius papeikimus žiūrėk, 2/3 seniuk ir jau ieško kito dp pagalbininko per mėn :Dd tai apie kokį chill out kalbi? :D

Redaguota . Redagavo Andrius_Crazy

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

13 minutes ago, Darius_Blogizzz parašė:

Gerai, paaiskinsiu nes nesuprantate. Ridas skelbia situs papeikimus, noredamas isgirsti ZAIDEJU NUOMONE. Manau jis nenori klausti jusu tiesiogiai apie Luko darba, saliskumo or whatever, nes iskarto prasides 'MONSTR SHALINA' 'KADA ANKETOS I DP' ir pns. Tad chill out, jeigu papeikimas egzistuoja, nereiskia kad bus salinamas ar nubaustas.

2/3. Tai jooo, Ridas tik nuomonės nori, nebijokit, viskas bus gerai. Manau kvailas būdas taip sužinot apie DP nuomonę.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

6 minutes ago, Andrius_Crazy parašė:

Pagal paskutinius papeikimus žiūrėk, 2/3 seniuk ir jau ieško kito dp pagalbininko per mėn :Dd tai apie kokį chill out kalbi? :D

Labiau turejau omeny butent sita ppk. Nu cia mano nuomone.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nėra galimybės žaidėjams peikti komandos narių - blogai. Atsirado - vėl blogai. Dabar jau ir matau pasiūlymus dar man pačiam atsirankiot kurie papeikimai yra verti temos kūrimo kurie ne.. Jesus.. Jei aš gaunu papeikimą, aš jį visada įkelsiu, nesvarbu ar tai būtų papratas pirstelejimas ar prištampuotas visas hektaras - papeikimai kuriami ne tik tam, kad jie būtų priimti, o kad žaidėjai matytų kas vyksta ir kokie nepasitenkinimai kyla iš žaidėjų, kad žinotų dėl ko  yra verta rašyti papeikimus ir dėl ko ne. Kas iš to, jei nebūčiau pvz. sukūręs šios temos? Gaučiau dar 58 analogiškus papeikimus ir visiems turėčiau atrašinėti "dėl tokio š ppk nerašomas"? arba pačiam Lukui juos visus išsiuntinėt ir duoti jam į visus atsakinėt? Prašau, pradėkit bent truputį mąstyti ir galvoti apie kitų (jau labiau mano asmeninį) laiką. O ir verkimai dėl Luko gautų įspejimų mane patį tuoj pravirgdys. Įspejimai du, kurie apskritai yra gauti per tris mėnesius virsta į "mano" norą Luką pašalint iš komandos. Keli iš čia esančių komentatorių tai taip prajuokino, kad tikriausiai visą naktį reiks bandyt tramdytis ir kaimynų nepažadinti..

 

O apie patį papeikimą: Jacko argumentai kaip ir viską pasakė, tiesa, keista, kad pats Lukas nieko neparašė. Tikiuosi, kad kitą kartą Lukas nepatingės ir į /sms parašęs paklaus ar žaidėjas dar yra gaudomas ar ne, kad analogiškų situacijų nebebūtų. Už tokį pažeidimą bausti įspejimu yra nelogiška, todėl to ir nedarysiu, tikiuosi peikiantysis tą supranta. 

 

Peace.

 

 

  • Patinka 3
  • Dėkingas (-a) 1
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.