Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Invision_Power

Papeikimas - DP nariams

Recommended Posts

Anketa

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Lukas_Monstr  Tpaba_Akandzia
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: DP
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Direktorių Prižiūrėtojų nekokybišku darbu, bei skubotų sprendimų darymu. Taigi, buvau nušalintas už WH. Esu serverio PRIŽIŪRĖTOJAS, kuris padeda netik NAUJOKAMS, bet ir prižiūrėdamas įvairius vykdomus grobimus ar zonas. Būdamas Prižiūrėtojas, aš paklausiau Lukas_Pain, ar galėčiau gauti LEIDIMĄ, naudoti WH. Jog užtikrinti kokybišką darbą abejose srityse. Gavus Pain'o leidimą, aš pradėjau naudoti WH. Tad kai buvo parašytas Lukas_Monstr papeikimas, per jį aš naudojau WH, per kurį žmogus taipogi buvo "relogeris", bei filmodamas, pamačiau jog Monstr'as pats pažeidinėja savo sukurtas BMT taisykles. Taigi, norėčiau jog būtų įsikišta ir kitų komandos narių tam, jog būtų priimtas teisingas SPRENDIMAS!
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandosnario nusižengimą?:

OOXpQOg.png

  • Patinka 2
  • Cha Cha 5
  • Liūdnas (-a) 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

O kas Painas toks kad galėtų duot leidimus čytint? Tai davai aš su kuriuo nors komandos nariu susitariu kad leistų man naudot Aimą, airbrk ar spreada, ir kai būsiu nubaustas sakysiu, kad man leido? Atsigauk bšk, jeigu esi pagalbos grupės prižiūrėtojas tai ir būk juo, tam ir yra serveryje tvarkos palaikymo grupė, kad gaudytų čytus ir TIK jiems leista naudoti wh... 

Dabar, Darius_Blogizzz parašė:

O patvirtinimas kad gavai leidima? Foto, arba tegul @Jonas_Pain patvirtins.

Tai jeigu turėsiu irdm kad man leido airbrk naudot, tai nebanins manęs niekas? :)))

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Atsiprašau, kad komentuoju, bet jau nebegaliu. Gerai, kokią teisę turi Painas tau duoti leidimą naudoti WH? Kas jis Savininkas?? Taisyklės yra vienodos tu neesi Tvarkos palaikyme, tad negali naudoti to WH. Nesvarbu ar tau Painas leido ar ne. Jis pats turi gauti leidimą iš Rido arba Donto tau leisti naudoti WH.  

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Hebra, jeigu Painas dave leidima be Tazo sutikimo, jam sikna dega ne ka maziau. Davai duokit graziai viska issiaiskinti, o ne iskarto bangas kelti.

  • Dėkingas (-a) 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

8 minutes ago, Darius_Blogizzz parašė:

Hebra, jeigu Painas dave leidima be Tazo sutikimo, jam sikna dega ne ka maziau. Davai duokit graziai viska issiaiskinti, o ne iskarto bangas kelti.

A kakoj skirtum su tazo leidimu ar be jo, tas pats š kaip ir minejau, tada ir aš prašausi leidimo naudot airbrk ir ramu, nieks banint negalės. Prisidirbo tai lai sėdi ramus. Kam tada skirtingos tos priž grupės?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Gerai užteks čia pašaliniams komentuot jei nežinot situacijos.  Jo aišku aš nei savininkas, nei Ridas, bet taip pagalvojus  stengiesi, kad serveryje būtų kuo mažiau kenkančių žaidėjų ir + dar pasisiūlo padėt gaudyt nors  nepriklauso intencyviai nepriklauso.

 

Pirmas dalykas, taip leidau jam naudoti WH, nes tuo metu kai su tvarkos prižiūrėtojais buvo ne kas t.y jų buvo mažai ir jie buvo  nelabai aktyvūs,  Dovydas paklausė TeamSpeak'e ar galiu naudoti WH tuo metu dar serveryje siautė čyteriai, norėjo jis padėti, o jūs tik užsipuolat kaip visada.  Kam Dovydas kenkė?  Laukiat progos, kad tik pakenkti jam. Vapše kiek buvo šiuo metu neteisingai užblokuotų žaidėjų dėl Dovydo? Na kiek žinau tai nei vienas, negavau nei vieno nusiskundimo dėl jo.  

 

Bet jūs kokie juokingi esat Dovydas nepriklausomai draugas ar ne baudžia vienodai ir jūs dabar jaučiat tokią neapykanta jam, kad ir dabar parašė PPK DP ir iškart sako "OŽYS *keiksmai* KA TU CIA SVAIGSTI BLE " Jei patys DP daro klaidų ir nesilaiko savų taisyklių tai tegul ir atsako  už jas. O ką daryti jei kiti bijo ar nenori susipykti su jais tai Dovis už visus padarė gerą darbą, kad nepraleidžia pro akis, kad ir jie daro klaidų.

 

Ir duodu 100% galvojat, kad ginu jį :D Na jei nukentėsiu, nukentėsiu, bet nemanau, kad reikia bausti žmogų, kuris daro gerą dėl serverio.

 

- PEACE -

 

ir pls pašaliniai nekomentuokit

Redaguota . Redagavo Jonas_Pain
sr jei yra klaidų, skubėjau labaj, shulej esu tai zn. HEITERIAI PAREIKIT
  • Patinka 9
  • Dėkingas (-a) 2
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Uz aimus nenusalina uz wh nusalina xdd warke, parasykit kai uz pliusa baninsit, laukiam filmuko "nesaliskieji" =D

Redaguota . Redagavo Kaspiux_Meow
  • Patinka 7
  • Cha Cha 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Painai, o kam yra prižiūrėtojų rezervai ar pan? Išrenki aktyvius ir viskas, pamatai kad neaktyvus nušalini ir imi kitus... O kaip žinom tai visi yra lygus, leiskit visiem priž wh naudot ir nebus problemų, ar Dovydas kažkuo išskirtinis, kad jam vienam leidai?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Rezervai? Kai į tvarkos grupę užpildo vos 5 ar 7 ir reik atmest, zjbs ane? Jei kiti prižiūrėtojai būtų pasisiūle padėti manau būčiau leidęs,  kuriais nepasitikiu,kurie piktnaudžiautu WH tai ir neleisčiau, bet dabar pasitikiu juo ir leidau :D

Redaguota . Redagavo Jonas_Pain

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Klausimas DP valdžiai: Nuo kada už WH direktoriai yra šalinami, o už kitus čyt ne? Like Daniel, naudojo smcm, gavo ban, vienas įsp, o čia už wh šovė 5 įsp :D. Tai taip išeina, kad WH YRA LABAI KENKĖJIŠKAS ČYTAS serveryje, jog reikia taip žiauriai bausti?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Tonny_Corleone parašė:

Klausimas DP valdžiai: Nuo kada už WH direktoriai yra šalinami, o už kitus čyt ne? Like Daniel, naudojo smcm, gavo ban, vienas įsp, o čia už wh šovė 5 įsp :D. Tai taip išeina, kad WH YRA LABAI KENKĖJIŠKAS ČYTAS serveryje, jog reikia taip žiauriai bausti?

Ir tada Daniel panaudojo tiesiog kad tvora perlipt, nes su sraigtu metinejau ji, buvau ten. Sakiau kad jis nieko blogo nepadare, dar ir ban sove xDD Siaip jo, uz WH salinti -.-

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Darius_Blogizzz parašė:

Ir tada Daniel panaudojo tiesiog kad tvora perlipt, nes su sraigtu metinejau ji, buvau ten. Sakiau kad jis nieko blogo nepadare, dar ir ban sove xDD Siaip jo, uz WH salinti -.-

Dar kai WH naudojamas neblogiems tikslams :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Koks skirtumas, blogiems ar neblogiems tikslams, tai yra neleistina programa, jis ją naudojo ir už tai buvo nubaustas... Aš irgy buvau bana už wh gavęs kai filmavau jog banka bugina, pripažinau kaltę, atsibaninau ir toliau žaidžiau, o čia visi draugeliai susirinkę bandot atmazint jį nuo bausmės... Reikėjo imt tvarkos palaikymo priž ir nebūtų reikėję čia verkšlent koki DP blogi, kad už čytus nušalino...

  • Nepatinka 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Suprasčiau jei tas wh būtų naudojamas gaujoj ar dar kažkur, bet dabar kaip jį naudojo pagauti pažeidėją xDDD nžn, nemėgau Armio seniau, nes nuo jo gaudavau teisingus banus, kiek matau nemėgstat dabar Zipo, nes atlieka savo pareigas lol.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Man tai senai jesni tie dp va gavau čj trečia bana budamas direktorium ir ka salina? Ne , nes tipo draugas tiek to, o va o*vyda iskarto sakau jesna iskarto kai pasijeme babidi i dp savam dave o ne pvz dzioraldui kuris nusipelnes esa, randoma pasijema ir nesamones daro dabar dviese. Visus nusalint ir nauja komanda rinkt gereuse. 

@Jonas_Pain 4real solution butum invision perkeles i tvarkos priž ar kaskas pan. Ir niekam nebutu kile jokiu klausimu.

Ggwp uz menesio gali rasyt motyvacini kad galetum insidarbint i taxi dw.

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

„Arba tu dūchini kitus arba kiti dūchina tave“. Neseniai mačiau šitą klipuką kuris atspindi daug gyvenimo ir ypač internetinių kietuolių. Su savo tais ožiais ir t.t tai juokinat. Sėdi dešimtmečiai bendro suvokimo neturintys žmonės ir dar drįsta akis draskyt ( tikrai ne visi, yra ir normalių, o kai kurie ir vyresni 0 supratimo tik 100 laido riteriškumo) Kaip žmogaus nekenti viskas ką jis daro atrodo tau blogai, nes esi per daug susitelkęs pakenkti jam, o apie savęs pastebėjimą net nekalbėsiu. Pusė  tų arba visi kurie čia sako, kad banint, šalint naudoja dar daugiau negu tą wh ir vaidina šventuolius. Aišku gi čia internetas, jeigu realiai tave dūchina tai tu dūchinsi kitus sampe, nes why not reikia gi kažkur atsigriebt ir pakenkti kažkam, nes man tą patį daro, kuo aš kitoks? Grįžtant prie WH aišku  tai žaidimą lengvinantis dalykas, bet ar geriau vienas su wh kuris pagauna kitus 10 su kitais čytais ar vienas be wh ir kiti laisvai su čytais laksto? Dažnai reikia laužyti taisykles, kad pasiektai geresnio.

 

 

P.S Monstro šališkumą patvirtinanti taisyklė: Teisėsauga nuo stogų šaudyt negali, o Mafija gali.  :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Redaguota . Redagavo Adas_Тwin
Papildžiau P.S
  • Patinka 7

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikas, Dovydai. Dabar paimkim Luko situaciją, jam parašomas papeikimas, jog naudoja administratoriaus komandas banko grobime, jam dabar yra paskutinis likęs įspėjimas, nuo kurio galimai jį gali šalinti nuo DP pareigų, visi aiškinat, jog dėl tokų mažmožių neverta šalinti direktoriaus, nes jis niekam nekenkė. But wait a sec, tada kuom dėtas Luko /get, bei /gydyti komandų naudojimas? Banke buvo 2 ar 3 žmonės ir atgetino Juozą, o per Dovydo wallhacka matėsi, kiek daug teisėsaugos atstovų parvažiuoja į banką išminuoti padėtą bombą, nenustebčiau jeigu bomba buvo išminuota, o jis kažkam irgi pakenkė jog atgabeno vieną žmogų į pasipriešinimą? Nemanau, ko pasekoje jis dėl tokio menkniekio gauna paskutinį įspėjimą bei Rido sprendimu esa nušalinamas nuo pareigų, tuomet taisyklės yra visiem vienodos ir visiem tenka atsakyti už padarytas klaidas. Jonas neturi jokių įgaliojimų duoti leidimą naudoti palengvinančias programas apart Tazo, baik traukti Dovydą iš duobės, Jonai. Direktorių priežiūros komanda taip pat gali lipti iš duobės, sakydami, jog buvo gautas leidimas iš DP narių naudoti /get bei /gydyti komandas banke, truputėlį prasilenkia su logika, argi ne? Pasikartosiu dar kartą, jeigu dėl tokių mažmožių yra šalinamas bei įspėjamas Lukas_Monstr, tuomet kodėl tu išskirtinis? 

 

Kodėl žmonės bando versti komandos narius dėl menkiausių nusižengimų? Ar jum neužtenka drąsos parašyti patiem komandos nariam į AŽ ir paaiškinti situaciją, dėl ko jūs esate nepatenkinti komandos narių daromu darbu? Daugiau žodžių neturiu, jeigu visi esam lygūs tai visi ir prisiimam atsakomybę už nusižengimus. I'm out.

  • Patinka 17
  • Dėkingas (-a) 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

30 minutes ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

Sveikas, Dovydai. Dabar paimkim Luko situaciją, jam parašomas papeikimas, jog naudoja administratoriaus komandas banko grobime, jam dabar yra paskutinis likęs įspėjimas, nuo kurio galimai jį gali šalinti nuo DP pareigų, visi aiškinat, jog dėl tokų mažmožių neverta šalinti direktoriaus, nes jis niekam nekenkė. But wait a sec, tada kuom dėtas Luko /get, bei /gydyti komandų naudojimas? Banke buvo 2 ar 3 žmonės ir atgetino Juozą, o per Dovydo wallhacka matėsi, kiek daug teisėsaugos atstovų parvažiuoja į banką išminuoti padėtą bombą, nenustebčiau jeigu bomba buvo išminuota, o jis kažkam irgi pakenkė jog atgabeno vieną žmogų į pasipriešinimą? Nemanau, ko pasekoje jis dėl tokio menkniekio gauna paskutinį įspėjimą bei Rido sprendimu esa nušalinamas nuo pareigų, tuomet taisyklės yra visiem vienodos ir visiem tenka atsakyti už padarytas klaidas. Jonas neturi jokių įgaliojimų duoti leidimą naudoti palengvinančias programas apart Tazo, baik traukti Dovydą iš duobės, Jonai. Direktorių priežiūros komanda taip pat gali lipti iš duobės, sakydami, jog buvo gautas leidimas iš DP narių naudoti /get bei /gydyti komandas banke, truputėlį prasilenkia su logika, argi ne? Pasikartosiu dar kartą, jeigu dėl tokių mažmožių yra šalinamas bei įspėjamas Lukas_Monstr, tuomet kodėl tu išskirtinis? 

 

Kodėl žmonės bando versti komandos narius dėl menkiausių nusižengimų? Ar jum neužtenka drąsos parašyti patiem komandos nariam į AŽ ir paaiškinti situaciją, dėl ko jūs esate nepatenkinti komandos narių daromu darbu? Daugiau žodžių neturiu, jeigu visi esam lygūs tai visi ir prisiimam atsakomybę už nusižengimus. I'm out.

Radai ką lyginti. Žmogų kuris pažeidžia taisykles dažnai, kad ir jos menkos ir kuris jas pažeidžia retai ir be jokio šanso, bandymo pasitaisyti - yra šalinamas per visus galus.  Kaip sakoma visi gyvuliai lygūs, bet kai kurie gyvuliai lygesni už kitus. P.S WH toks common cheat, kad sėdžiu ts ir girdžiu ten 5 ten 4. Juokingiausia tai, kad matosi chatas virš galvų per banko sienas ir matai rašo " jų kokia 10" "jie keli". Nėra paprasta pagauti žmogų naudojat šitą hacką, bet manau jis mažiau žalos daro negu aimas, spreadas teleportas ar paprastas BTT pažeidimas getinant.. WH Turėjimas negali pakeisti rezultato, o getinimas dar vieno žmogaus į grobimą gali pakeisti rezultatą.

 

P.S Invisionas naudojo nepiktybiškai, o Monstras ? :))

Redaguota . Redagavo Adas_Тwin
P.S

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

24 minutes ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

Sveikas, Dovydai. Dabar paimkim Luko situaciją, jam parašomas papeikimas, jog naudoja administratoriaus komandas banko grobime, jam dabar yra paskutinis likęs įspėjimas, nuo kurio galimai jį gali šalinti nuo DP pareigų, visi aiškinat, jog dėl tokų mažmožių neverta šalinti direktoriaus, nes jis niekam nekenkė. But wait a sec, tada kuom dėtas Luko /get, bei /gydyti komandų naudojimas? Banke buvo 2 ar 3 žmonės ir atgetino Juozą, o per Dovydo wallhacka matėsi, kiek daug teisėsaugos atstovų parvažiuoja į banką išminuoti padėtą bombą, nenustebčiau jeigu bomba buvo išminuota, o jis kažkam irgi pakenkė jog atgabeno vieną žmogų į pasipriešinimą? Nemanau, ko pasekoje jis dėl tokio menkniekio gauna paskutinį įspėjimą bei Rido sprendimu esa nušalinamas nuo pareigų, tuomet taisyklės yra visiem vienodos ir visiem tenka atsakyti už padarytas klaidas. Jonas neturi jokių įgaliojimų duoti leidimą naudoti palengvinančias programas apart Tazo, baik traukti Dovydą iš duobės, Jonai. Direktorių priežiūros komanda taip pat gali lipti iš duobės, sakydami, jog buvo gautas leidimas iš DP narių naudoti /get bei /gydyti komandas banke, truputėlį prasilenkia su logika, argi ne? Pasikartosiu dar kartą, jeigu dėl tokių mažmožių yra šalinamas bei įspėjamas Lukas_Monstr, tuomet kodėl tu išskirtinis? 

 

Kodėl žmonės bando versti komandos narius dėl menkiausių nusižengimų? Ar jum neužtenka drąsos parašyti patiem komandos nariam į AŽ ir paaiškinti situaciją, dėl ko jūs esate nepatenkinti komandos narių daromu darbu? Daugiau žodžių neturiu, jeigu visi esam lygūs tai visi ir prisiimam atsakomybę už nusižengimus. I'm out.

Neesu nei už Monstr nuvertimą, nei prieš jo nusižengimus, bet viską ką rašei pirmoj pastraipoj yra žodžių žaismas.

"Banke buvo 2 ar 3 žmonės ir atgetino Juozą" - Sw Juozai, (aš buvau /dpzu, galit tikrint logus @Ridas lmao)

"Per Dovydo eh matėsi kiek daug atvažiuoja teisėsaugos atstovų atvažiuoja į banką išminuoti padėtą bombą, nenustebčiau jeigu bomba buvo išminuota" - čia manau atsakymas būtų paprastas. Raktinis žodis yra JEIGU, o JEIGU bomba nebuvo išminuota? Čia dabar ir galima gynčitis, jis atgetino žmogų, pažeidė iškeltas taisykles, tas žmogus galėjo būti grobimo laimėjimo priežastimi, kaip sakant "svarbu ne kiekybė, o kokybė" + tu sakai, jog jis atgetino, o Juozas neigia ir sako ,jog išlindo iš /dpzu, nors vakar šią situaciją išaiškinau ir parašiau viską, jog tai negalėjo būti /dpzu ir kaip keista, tas žmogus kuris greičiausiai dabar atcituos mano pranešimą - užtilo. Sv Juozka.

Žinant situacija - Jonas atlieka daugiau darbo nei Tazas ir manau, jei Tazas paliks savo pareigas, jas perims Jonas, bet va kame esmė - jis neturi tik forume rango, o daro lygiai tą patį darbą ką ir daro Tazas.

 

Dovydas buvo nušalintas už WH kurį naudojo ne saviems tikslams, o pagauti žaidėją/-us nusižengiančius taisyklėm ir už tai buvo nušalintas. Lol? Gerai. Gabis - tarkim jo nenušalino, nes video turėjo abejonių, buvo žiūrimas net freimais - pačio d0nto, bet sprendimas buvo priimtas mano ir d0nto, o ne Monstr, žinoma todėl, nes d0nt savininkas, o aš čyt skilties prižiūrėtojas, Monstr vietoj būdamas, manau būčiau ir aš taip pasielgęs. Bet dabar kai taxi direktorius panaudojo wh, NE DĖL ŽAIDIMI PALENGVINANČIŲ TIKSLŲ, manau čia yra juokinga. Keista, jog už tai niekas nesumąstė iškelti papeikimo (arba nepamačiau dar jo lol), nu tiesiog. Reikėtu daryti išvadas, įvest naujas taisykled ar kažką. Monstro darbu nesiskundžiu, nes jei jis neegzistuoju gaujuose, mafijose, mano manymu būtų vienas iš geriausių DP rls istorijoj, bet. 

 

Sorry jei yr gramatinių klaidų, sėdžiu autike per tlf, o autiks visas dreb iksd peace, popkornu judu nusipirkt

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

7 minutes ago, The_Smecher parašė:

Neesu nei už Monstr nuvertimą, nei prieš jo nusižengimus, bet viską ką rašei pirmoj pastraipoj yra žodžių žaismas.

"Banke buvo 2 ar 3 žmonės ir atgetino Juozą" - Sw Juozai, (aš buvau /dpzu, galit tikrint logus @Ridas lmao)

"Per Dovydo eh matėsi kiek daug atvažiuoja teisėsaugos atstovų atvažiuoja į banką išminuoti padėtą bombą, nenustebčiau jeigu bomba buvo išminuota" - čia manau atsakymas būtų paprastas. Raktinis žodis yra JEIGU, o JEIGU bomba nebuvo išminuota? Čia dabar ir galima gynčitis, jis atgetino žmogų, pažeidė iškeltas taisykles, tas žmogus galėjo būti grobimo laimėjimo priežastimi, kaip sakant "svarbu ne kiekybė, o kokybė" + tu sakai, jog jis atgetino, o Juozas neigia ir sako ,jog išlindo iš /dpzu, nors vakar šią situaciją išaiškinau ir parašiau viską, jog tai negalėjo būti /dpzu ir kaip keista, tas žmogus kuris greičiausiai dabar atcituos mano pranešimą - užtilo. Sv Juozka.

Žinant situacija - Jonas atlieka daugiau darbo nei Tazas ir manau, jei Tazas paliks savo pareigas, jas perims Jonas, bet va kame esmė - jis neturi tik forume rango, o daro lygiai tą patį darbą ką ir daro Tazas.

 

Dovydas buvo nušalintas už WH kurį naudojo ne saviems tikslams, o pagauti žaidėją/-us nusižengiančius taisyklėm ir už tai buvo nušalintas. Lol? Gerai. Gabis - tarkim jo nenušalino, nes video turėjo abejonių, buvo žiūrimas net freimais - pačio d0nto, bet sprendimas buvo priimtas mano ir d0nto, o ne Monstr, žinoma todėl, nes d0nt savininkas, o aš čyt skilties prižiūrėtojas, Monstr vietoj būdamas, manau būčiau ir aš taip pasielgęs. Bet dabar kai taxi direktorius panaudojo wh, NE DĖL ŽAIDIMI PALENGVINANČIŲ TIKSLŲ, manau čia yra juokinga. Keista, jog už tai niekas nesumąstė iškelti papeikimo (arba nepamačiau dar jo lol), nu tiesiog. Reikėtu daryti išvadas, įvest naujas taisykled ar kažką. Monstro darbu nesiskundžiu, nes jei jis neegzistuoju gaujuose, mafijose, mano manymu būtų vienas iš geriausių DP rls istorijoj, bet. 

 

Sorry jei yr gramatinių klaidų, sėdžiu autike per tlf, o autiks visas dreb iksd peace, popkornu judu nusipirkt

Neiškreipinėk temos, aš kalbu visai ne apie tai, o jog teisės visiem lygios. Priedo, nuo kada gaudant relogerį reikalingas wh?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

55 minutes ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

Kodėl žmonės bando versti komandos narius dėl menkiausių nusižengimų? Ar jum neužtenka drąsos parašyti patiem komandos nariam į AŽ ir paaiškinti situaciją, dėl ko jūs esate nepatenkinti komandos narių daromu darbu?

Amm... Monstras už panašius dalykus jau yra gavęs papeikimų ir daug nusiskundimų, todėl jau savaime suprast turėjo, kad tai daryti negalima, todėl manau, kad tas "pašnekėjimas" su Monstr nebūtų nieko pakeitęs.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

12 minutes ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

Neiškreipinėk temos, aš kalbu visai ne apie tai, o jog teisės visiem lygios. Priedo, nuo kada gaudant relogerį reikalingas wh?

Tik diskutuoju. Jei teisės visiem lygios, manau čia ir galėtu baigtis visos dramos, kadangi visi šneka tik už monstrą, arba prieš monstrą, o jis turbūt tik skaito ir laukia sprendimo. Btw, ne relogeris gaudomas buvo. Ir šiaip, taxi direktorius naudoja wh, už tai nušalinamas, nors realiai jam jokios naudos iš to wh beveik net nėra, kai parašai /vaziuoju ir rodo kur žaidėjas yra xdd, čia labiau būtų galima admin papeikimą rašyt, o ne nuo direktoriaus šalint už tokį bullshit. Anti aimas daugiau žalos daro (net ir DP naudojamas) nei tas wh. lol

 

EDIT: uoj ftb drk, sorry mb

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 5 valandų, Invision_Power parašė:

Tad kai buvo parašytas Lukas_Monstr papeikimas, per jį aš naudojau WH, per kurį žmogus taipogi buvo "relogeris", bei filmodamas, pamačiau jog Monstr'as pats pažeidinėja savo sukurtas BMT taisykles.

 

 

2 minutes ago, The_Smecher parašė:

Tik diskutuoju. Jei teisės visiem lygios, manau čia ir galėtu baigtis visos dramos, kadangi visi šneka tik už monstrą, arba prieš monstrą, o jis turbūt tik skaito ir lauki sprendimo. Btw, ne relogeris gaudomas buvo. Ir šiaip, taxi direktorius naudoja wh, už tai nušalinamas, nors realiai jam jokios naudos iš to wh beveik net nėra, kai parašai /vaziuoju ir rodo kur žaidėjas yra xdd, čia labiau būtų galima admin papeikimą rašyt, o ne nuo direktoriaus šalint už tokį bullshit. Anti aimas daugiau žalos daro (net ir DP naudojamas) nei tas wh. lol

Koks dar taxi direktorius, jis FTB direktorius :D 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.