Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Edvis_Tam

Peikiu Lukas_Monstr

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Lukas_Monstr
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: DP
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Šaudymas su spalva.
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?:  
  • Patinka 2
  • Cha Cha 8
  • Liūdnas (-a) 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 2 valandų, Scar_Lxrd parašė:

kajp ten plaipa mirė man įdomu XD 

su silent aimu nusizudziau

Redaguota . Redagavo Gabis_Plaipa
  • Patinka 1
  • Dėkingas (-a) 1
  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 6 valandų, Lukas_Monstr parašė:

esi bandęs daryt iq testą? 

Klausimas, o tu irgi esi bandęs? Nes turbūt iki šiol tau neina suprast, jog tavo "/ntp" draudžia pusę dalykų jums daryti. Tai dėtį bėga ir pnš. Prieš pasiūlydamas kitiems jį padaryt, pradžioje reikėtu tau jį išsispręst, nes turbūt nematai su ko susiduriame kai neina uždėti tau bėgos. Paprašius tavęs jog nusiimtum "/ntp" rašai, o kam reikia? O tam, jog būtų sąžiningai atliekamas teisėsaugos darbas, kurį mes ir privalome atlikti. :) Tad yea, gl

  • Patinka 3
  • Dėkingas (-a) 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

15 minutes ago, Invision_Power parašė:

Klausimas, o tu irgi esi bandęs? Nes turbūt iki šiol tau neina suprast, jog tavo "/ntp" draudžia pusę dalykų jums daryti. Tai dėtį bėga ir pnš. Prieš pasiūlydamas kitiems jį padaryt, pradžioje reikėtu tau jį išsispręst, nes turbūt nematai su ko susiduriame kai neina uždėti tau bėgos. Paprašius tavęs jog nusiimtum "/ntp" rašai, o kam reikia? O tam, jog būtų sąžiningai atliekamas teisėsaugos darbas, kurį mes ir privalome atlikti. :) Tad yea, gl

Nežinau, bent jau kai aš paprašau nusiimti privatumą, tai niekuomet nesulaukiu NEIGIAMO atsakymo.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Dovis_Elemo parašė:

Nežinau, bent jau kai aš paprašau nusiimti privatumą, tai niekuomet nesulaukiu NEIGIAMO atsakymo.

Tai turbūt tau yra vienam taip. Kiek kartų prašęs, visados sulaukiu neigiamą atsakymą išskyrus Tpaba.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

10 minutes ago, Invision_Power parašė:

Klausimas, o tu irgi esi bandęs? Nes turbūt iki šiol tau neina suprast, jog tavo "/ntp" draudžia pusę dalykų jums daryti. Tai dėtį bėga ir pnš. Prieš pasiūlydamas kitiems jį padaryt, pradžioje reikėtu tau jį išsispręst, nes turbūt nematai su ko susiduriame kai neina uždėti tau bėgos. Paprašius tavęs jog nusiimtum "/ntp" rašai, o kam reikia? O tam, jog būtų sąžiningai atliekamas teisėsaugos darbas, kurį mes ir privalome atlikti. :) Tad yea, gl

 

Brooks Laich GIF

  • Cha Cha 14
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Monstras serverio neliečiamasis. :D Dar tokio fakin dpkt šitas servas neturėjo turbūt. Nepagaunu iš vis ar dp turi kažkokias taisykles ar jie šiaip daro ką nori? Kokią teisę jie turi tokiose situacijose padėt mafijoms, jeigu jų pačių vis tiek teisėsauga gaudyt negali ir vežt į jailą? Nesusiriša logika man. Kai grįžau į serverį, ir net nežinojau, kad jis dp, surakinau, pradėjau vežt į jailą, pradėjo darbo įspėjimus mėtyt. Tai kiek suprantu teisėsauga prie jo lyst negali, nes jis "DP", o jis teisėsauga tokiose situacijose šaudyt gali ir padėt mafijos nariams pabėgt nuo teisėsaugos... Tai čia DP vis dėlto suteikia tokias teises ar ne? Nes kažkaip logikos tai nulis. :) Jeigu pačio rakint ir į jailą sodint negalima, tai tegul būna malonus ir nesikiša apskritai į tokias situacijas ir mafijos narių "gelbėjimus". Teisėsauga sunkiai išgaudo tuos mafijozus, o čia kažkoks pimpis atsiprašant ateina, visus iššaudo, ir jo nieks užtai baust negali, o teisėsauga turi gaudyt iš naujo.. Žodžiu...

Redaguota . Redagavo Simas_Nisco
  • Patinka 5
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 2 valandų, Simas_Nisco parašė:

Monstras serverio neliečiamasis. :D Dar tokio fakin dpkt šitas servas neturėjo turbūt. Nepagaunu iš vis ar dp turi kažkokias taisykles ar jie šiaip daro ką nori? Kokią teisę jie turi tokiose situacijose padėt mafijoms, jeigu jų pačių vis tiek teisėsauga gaudyt negali ir vežt į jailą? Nesusiriša logika man. Kai grįžau į serverį, ir net nežinojau, kad jis dp, surakinau, pradėjau vežt į jailą, pradėjo darbo įspėjimus mėtyt. Tai kiek suprantu teisėsauga prie jo lyst negali, nes jis "DP", o jis teisėsauga tokiose situacijose šaudyt gali ir padėt mafijos nariams pabėgt nuo teisėsaugos... Tai čia DP vis dėlto suteikia tokias teises ar ne? Nes kažkaip logikos tai nulis. :) Jeigu pačio rakint ir į jailą sodint negalima, tai tegul būna malonus ir nesikiša apskritai į tokias situacijas ir mafijos narių "gelbėjimus". Teisėsauga sunkiai išgaudo tuos mafijozus, o čia kažkoks pimpis atsiprašant ateina, visus iššaudo, ir jo nieks užtai baust negali, o teisėsauga turi gaudyt iš naujo.. Žodžiu...

Kiek kartu aš tuos dp surkaines buvau ir staru primetes i jaila nuvezes nei karto neivienas nieko nedare, pazvenge ir vsks, o tu cia gydai kad darbo isp mete? XDdd

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 4 valandų, Simas_Nisco parašė:

Monstras serverio neliečiamasis. :D Dar tokio fakin dpkt šitas servas neturėjo turbūt. Nepagaunu iš vis ar dp turi kažkokias taisykles ar jie šiaip daro ką nori? Kokią teisę jie turi tokiose situacijose padėt mafijoms, jeigu jų pačių vis tiek teisėsauga gaudyt negali ir vežt į jailą? Nesusiriša logika man. Kai grįžau į serverį, ir net nežinojau, kad jis dp, surakinau, pradėjau vežt į jailą, pradėjo darbo įspėjimus mėtyt. Tai kiek suprantu teisėsauga prie jo lyst negali, nes jis "DP", o jis teisėsauga tokiose situacijose šaudyt gali ir padėt mafijos nariams pabėgt nuo teisėsaugos... Tai čia DP vis dėlto suteikia tokias teises ar ne? Nes kažkaip logikos tai nulis. :) Jeigu pačio rakint ir į jailą sodint negalima, tai tegul būna malonus ir nesikiša apskritai į tokias situacijas ir mafijos narių "gelbėjimus". Teisėsauga sunkiai išgaudo tuos mafijozus, o čia kažkoks pimpis atsiprašant ateina, visus iššaudo, ir jo nieks užtai baust negali, o teisėsauga turi gaudyt iš naujo.. Žodžiu...

 

Ne į temą tavo pranešimas, bet paaiškinsiu. Visų pirma, "Kokią teisę jie turi tokiose situacijose padėt mafijoms, jeigu jų pačių vis tiek teisėsauga gaudyt negali ir vežt į jailą?". Kokią teisę aš turiu padėt tokiose situacijose? Na nežinau, ar aš negaliu mėgautis šio žaidimo malonumais? Na šiaip tai jo, tu teisus, negaliu. Atsiprašau, kad kišausi. Cituoju DP taisykles: "Turint šias pareigas, žaidimo malonumai turėtų rūpėti mažiausiai;". Žinoma, teisėsauga gali mane gaudyti ir vežti į jail'ą jeigu aš atlieku nusikalstamą veiklą, kenkiu jiems ar kitaip trugdau. Tačiau situacijoje su tavimi kurią minėjai, jokiais būdais nekenkiau nei tau, nei kitiems teisėsaugininkams, prašiau išteisint, nežinojai, kad aš DP, o ir netikėjai kai tai sakiau, tai uždėjau įspėjimą, kad tai įrodyt(Kuris vėliau buvo nuimtas). Sutinku, kad logikos nulis jeigu betkokioje situacijoje teisėsaugininkus mesčiau iš darbo už vežimą į kalėjimą, bet to nedarau. Nepamiršk, kad turim pareigas kurias privalom atlikt serveryje. Pavyzdžiui grubių pažeidėjų sąrašai. Žmogus negali išsipirkt, jeigu sėdžiu kalėjime, o 40+ įtarimo susirinkt visiškai nesunku. Atsiprašau dar kartą, nesipykime. Nenorėjau niekam pakenkti. 

  • Patinka 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 2 valandų, Lukas_Monstr parašė:

Ne į temą tavo pranešimas, bet paaiškinsiu. Visų pirma, "Kokią teisę jie turi tokiose situacijose padėt mafijoms, jeigu jų pačių vis tiek teisėsauga gaudyt negali ir vežt į jailą?". Kokią teisę aš turiu padėt tokiose situacijose? Na nežinau, ar aš negaliu mėgautis šio žaidimo malonumais? Na šiaip tai jo, tu teisus, negaliu. Atsiprašau, kad kišausi. Cituoju DP taisykles: "Turint šias pareigas, žaidimo malonumai turėtų rūpėti mažiausiai;". Žinoma, teisėsauga gali mane gaudyti ir vežti į jail'ą jeigu aš atlieku nusikalstamą veiklą, kenkiu jiems ar kitaip trugdau. Tačiau situacijoje su tavimi kurią minėjai, jokiais būdais nekenkiau nei tau, nei kitiems teisėsaugininkams, prašiau išteisint, nežinojai, kad aš DP, o ir netikėjai kai tai sakiau, tai uždėjau įspėjimą, kad tai įrodyt(Kuris vėliau buvo nuimtas). Sutinku, kad logikos nulis jeigu betkokioje situacijoje teisėsaugininkus mesčiau iš darbo už vežimą į kalėjimą, bet to nedarau. Nepamiršk, kad turim pareigas kurias privalom atlikt serveryje. Pavyzdžiui grubių pažeidėjų sąrašai. Žmogus negali išsipirkt, jeigu sėdžiu kalėjime, o 40+ įtarimo susirinkt visiškai nesunku. Atsiprašau dar kartą, nesipykime. Nenorėjau niekam pakenkti. 

Hmm, nu jau tavo vieno šito posto logika man ir nebesueina. :) Pradžioj posto sakai "teisėsauga gali mane gaudyti ir vežti į jail'ą, jeigu aš atlieku nusikalstamą veiklą, kenkiu jiems ar kitaip trukdau" , gale posto jau rašai, kad tu iš esmės negali sėdėt jail'e, nes tau reikia surinkinėt pinigus dėl blist'ų išsipirkimų. 

Nemanai kad turi nusistatyt savo žaidimo niuansus? Arba žaidi kaip pilnavertis mafijos narys, šaudai į teisėsauga kada ir kur nori ir atsėdi savo kalėjimo laikus be jokių išteisinimų, (kažkaip abejoju kad ten tuos blistus kas 20min. išsipirkinėt visi nori, taip, kad kokį kartą, gali žmogus ir palaukt) arba jeigu jau tu kalėjime sėdėt negali, tai ir nesikiši į tokius dalykus, ir nevažiuoji šaudyt teisėsaugos, kai paprašo surakintas mafijos narys..

 

P.S. aš tave surakinau tada su 200+ stars, jeigu tai nesiskaitė nusikalstama veikla, tai ką žinau. Nes stars iš oro neatsiranda, o būtent ir atsirado iš tokių situacijų, kaip yra parašytas papeikimas. :) Čia tas pats, kas, kad kaip ir šitoj situacijoj, tavęs niekas nesurakina, nes tu iššaudai visus, bet už kampo aš tave pagaunu ir vežu į jail'ą.

 

P.S.S. žinau, kad tu DP, tave čia visi myli ir pagatavi sulįsti į užpakalį, ir kad 80% besmegenių šiaip tave užstoja, net nesigilindami į problemas, todėl bendraminčių ir užstojimo čia nesitikiu. Žinau tik tiek, kad į direktoriaus post'ą tavo rinkimuose galiu nebepildyt, nes tau daug ką reiškia draugas/ar ne. Kaip kad sugebi išrinkt direktorių kuris neturi 10k darbo xp, ir sugeba Mechanikų rangą padaryt "Santechnikas". Bet čia jau kita tema... Tiesiog man atrodo nėra serveris tobulas ir vis dar yra spragų, kurių nelabai kas nori pripažint. :) O ypač tokie kaip tu, kurie servery to dėka gali jaustis dievais ir išsikalinėt iš eilinių serverio žaidėjų.

 

P.S.S.S. aš tikrai čia ir netraktuoju to kaip pykčio. ;) Peace

 

Ir nesityčiok iš žmonių dėl jų IQ, galim eit 1x1 praspręst jei nori, kažkaip abejoju ar jau toks protingas, kaip dediesi. (čia irgi tikrai nepiktybiškai)

Redaguota . Redagavo Simas_Nisco
  • Patinka 11

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

"Pavyzdžiui grubių pažeidėjų sąrašai. Žmogus negali išsipirkt, jeigu sėdžiu kalėjime, o 40+ įtarimo susirinkt visiškai nesunku" Tai pl, su kawhiu irgi zonas padedi, gal tuo momentu kažkas blist norės išsipirkt, nemanai?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Visi savo point of view pasakėt, palaikau ir Simą, ir Tonny nuomonę. Bet dar pašaliniai komentarai būs baudžiami.

  • Patinka 2
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.