Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Matas_Matt

čhyt Matas_Pazaiskim

Recommended Posts

Pranešimo apie čyterį anketa:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Matas_Matt
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Matas_Pazaiskim
4. Kaip buvo čytinama: Air brk
5. Įrodymai (būtina):


6. Papildomi komentarai (nebūtina):

  • Patinka 1
  • Cha Cha 1
  • Pasimetęs (-usi) 1
  • Nepatinka 6

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

 

 

 Prikabinu savo video, nežinau ar jis kažką gali įrodyti žodžiu bus matyt. Tuo metu kai išėjau iš ligoninės man dar nebuvo pilnai užkrauti objektai ir pradėjau judėti. Kai man galutinai užkrovė objektus pastebėjau, kad esu surakintas. Jeigu vstk bus patvirtintas tada nežinau..... nesvarbu kad Matas_Matt video matosi kaip aš NE BĖGU O SLYSTU ŽEME IR PO KIEK LAIKO SUSTOJU (NES MAN UŽKRAUNA OBJEKTUS).

 

 

 

P.S video yra sukarpytas nes TOS VIETOS KAI IŠĖJAU IŠ HP NEFILMAVAU NES NET NEMANIAU, KAD MANĘS KAS LAUKS. Video sukarpiau, kad būtų matyt kaip mane nužudė ir atsiradau hp.

Redaguota . Redagavo Matas_Pazaiskim
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Matas_Pazaiskim parašė:

 

 

 Prikabinu savo video, nežinau ar jis kažką gali įrodyti žodžiu bus matyt. Tuo metu kai išėjau iš ligoninės man dar nebuvo pilnai užkrauti objektai ir pradėjau judėti. Kai man galutinai užkrovė objektus pastebėjau, kad esu surakintas. Jeigu vstk bus patvirtintas tada nežinau..... nesvarbu kad Matas_Matt video matosi kaip aš NE BĖGU O SLYSTU ŽEME IR PO KIEK LAIKO SUSTOJU (NES MAN UŽKRAUNA OBJEKTUS).

 

 

 

P.S video yra sukarpytas nes TOS VIETOS KAI IŠĖJAU IŠ HP NEFILMAVAU NES NET NEMANIAU, KAD MANĘS KAS LAUKS. Video sukarpiau, kad būtų matyt kaip mane nužudė ir atsiradau hp.

Spręs Smechas. Jau ta paty man pasakojai. Dw.

  • Nepatinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Matas_Pazaiskim parašė:

Tu pasižiūrėk kaip tau lagina btw

JO. Koks skirtumas, kad man lagina? tu galvoji per tiek laiko nubėgsi tenais? ir surakinau tave kai buvai prie pat hp durų, kaip galėjai surakytas nubėgti tenais? nesimazyk. Viską spręs Smecs

Redaguota . Redagavo Matas_Matt
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

6 minutes ago, Matas_Matt parašė:

JO. Koks skirtumas, kad man lagina? tu galvoji per tiek laiko nubėgsi tenais? ir surakinau tave kai buvai prie pat hp durų, kaip galėjai surakytas nubėgti tenais? nesimazyk. Viską spręs Smecs

DIDELIS SKIRTUMAS, KAD TAU LAGINA. Jeigu naudočiau air break aš NE slsyčiau kaip matosi tavo video(tai tik patvirtina, kad man galutinai nebuvo užkrauti objektai), o bėgčiau LABAI greitai

Redaguota . Redagavo Matas_Pazaiskim
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Matas_Matt parašė:

Pasižiūrėk, aš jį surakinau prie hp durų, kaip jis galėjo atsidurti prie armijos mašinos?:DDD

Pasižiūrėk kaip atrodo tikras Air Breakas...

 

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Neivis_Extra parašė:

Nezinai kaip veikia air brk.

tai kaip jis tada prie armijos mašinos atsidūrė? :D kai jis išėjo iš hp, praėjo 2s ir jis prie armijos mašinos, kai išėjo tą pačia sekundę jį surakinau, kaip jis ten tada ATSIRADO? XDDD

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Įrodymai atmesti dėl 2 priežasčių. Asmuo naudojantis "palengvinančias programas" t.y. "airbreak" (kabutėse viskas) nepakenkė teisėsaugos atstovams atlikti savo pareigų. T.y. leidosi būti surakintas, nubaustas bei buvo išvežamas į kalėjimą. 2. Video medžiaga yra su trigdžiai - lagais, kurie galėjo prie visos tos painiavos prisidėti. Bet kaip ir sakiau. Niekas nuo to nenukentėjo. Per mažai įrodymų, jog Matas_Pažaiskim būtų užblokuotas. Tema rakinama.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    The_Dude  Vierch_Rajon  The_Baras 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.