Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Tas_Mantas

Peikiu King_Vegeta

Recommended Posts

1:Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė); @King_Vegeta

 

2;Pažeidimo aprašymas; Išejau tyk parukyt palikau šalia kelio mašina ir aš joje sedejau dėl viso pikto palikau filmuot vaizda ant bairio.

 Ir mane nustume vidurin kelio ir dar iškikino ar taip galima ? XDDDD

 

3;Pažeidimo įrodymai (foto/video);Free kick

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

34 minutes ago, Tas_Mantas parašė:

1:Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė); @King_Vegeta

 

2;Pažeidimo aprašymas; Išejau tyk parukyt palikau šalia kelio mašina ir aš joje sedejau dėl viso pikto palikau filmuot vaizda ant bairio.

 Ir mane nustume vidurin kelio ir dar iškikino ar taip galima ? XDDDD

 

3;Pažeidimo įrodymai (foto/video);Free kick

Aš perskaičiau tavo papeikimą, nuėjau pasidaryt arbatos ir pagalvojau, koks gyvenimas yra neteisingas vieniems žomonėms. Žinai turiu drauga, kuris yra 21m ir jisai jau studijuoja, neseniai pasipiršo savo merginai, tuoj vestuvės, o tu būdamas 20m žaidi žaidima ir eidamas afk viską filmuoji (ant kiek ligonis? :DDDDDDD) ir verki dėl kicko :DDDD liūdna ištikro kai pagalvoji, bet ką padarysi toks gyvenimas ir čia nieko nebepakeisi, belieka susitaikyti, kad tokių žmonių yra..

Bet jeigu rimtai, tai tu čia rmt? :DDDDDD važiavau numušiau (netyčia) ir kad nedrybsotum ant kelio daviau kick xd. Nu bet kaip ir anksčiau patariau, pasidaryk iq testą :)

Redaguota . Redagavo King_Vegeta
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Visu pirma nei tu nei aš taves megstu lol o ka čia rašai tai man kas. aš išejau parukyt kol tu ten kitoj pusej statet barikadas ir šaudet,  o kam pastumt ir iškikint ? ir ko išvis taip maloniai nustumei ant kelio ir Kick kažkoks nesveikas. 

 

Redaguota . Redagavo Tas_Mantas

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Tas_Mantas parašė:

Visu pirma nei tu nei aš taves megstu lol o ka čia rašai tai man kas. aš išejau parukyt kol tu ten kitoj pusej statet barikadas ir šaudet,  o kam pastumt ir iškikint ? ir ko išvis taip maloniai nustumei ant kelio ir Kick kažkoks nesveikas. 

 

Kur maloniai? :DDDDD Ligoni, gi matos tam video kad atvaziuoju ir isuki i kelia, bet ne iskarto i tave, o del greicio atsimusu i siena ir toliau vaziuoju xddd, bet ask tau tik verkt daugiau nieko. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Jei jau eini nuo kompiuterio, tai būk mielas ir palik AFK žaidėją ten, kur niekam neužliūtum, Kickas teisingas, nes prieš kicką buvai ne vietoj,net jei King tave būtų ir tyčia nustumęs.  Atmesta.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Tas_Mantas 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.