Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Aidas_Mafiz

Peikiu Tpaba_Akgandzia

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Tpaba_Akgandzia
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: DP
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Atvaziavau prie jo norejau pasisveikint su juo  ir mane apšaude iš oro... Pažeidžia taisykle.
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: 

https://imgur.com/a/eHVk3ki

  • Cha Cha 2
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Ahoy, vyko banko grobimas, norėjau vykti į veiklą, tačiau pasisveikint tu tikrai nenorėjai, nes daužei mane su mašina, aišku galėjau panaudoti /kill komandą, bet nenorėjau, kad atsidurtum ligoninėje ir tektų keliaut tolimą atstumą iki bazės, todėl, kaip perspėjimą, apšaudžiau, mašinos nesusprogdinau, tad žalos tau visiškai čia neįžvelgiu. 

 

Nuotrauka, jog vyko banko grobimas - https://imgur.com/a/foDua8b

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Pradedant viską nuo pradžių tai aš važinėjau gatvėmis ir pamačiau mūsų visų,, mylimą '' baba. Privažiavus prie jo masina dar riedėjo prileciau jo transporto priemonė ir jis mane iškarto apšaudė... Mielas dp negalėjai tsg parašyti kad pasitraukciau nuo kelio? Reikia šaudyti žaloti žaidėją.. Čia jūs taip rodote pavyzdi žaidėjams?... Na jeigu taip tai neturiu žodžių daugiau... 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Aidas_Mafiz parašė:

Pradedant viską nuo pradžių tai aš važinėjau gatvėmis ir pamačiau mūsų visų,, mylimą '' baba. Privažiavus prie jo masina dar riedėjo prileciau jo transporto priemonė ir jis mane iškarto apšaudė... Mielas dp negalėjai tsg parašyti kad pasitraukciau nuo kelio? Reikia šaudyti žaloti žaidėją.. Čia jūs taip rodote pavyzdi žaidėjams?... Na jeigu taip tai neturiu žodžių daugiau... 

Ūūūū, na matau tikrai likai sužalotas bei stipriai įsižeidei, gal kompensuoti žalą už transporto pataisymą? Nu baik seniuk meluot xd, su tokiais nevykusiais vertimais tai juokinga, "masina dar riedejo", tik kažkaip mano motociklas atsidūrė prie pat sienos xddd nebent riedėjai 150km/h

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.