Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Minde_Orinskis

Peikiu Skirmantas_Pro

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Skirmantas_Pro
  2. Pažeidimo aprašymas: Neatlieka admin pareigu -  gaudziau Deshawn jis turejo /bega uzdeta, virs 40 staru. Deshawn prie ligonines kazkokiu budu prarado /bega ir uzejo i ligonine, kita akimirka jis jau buvi A51 zonoje, (Mafijos narys), Skirmantas sake jog jam "padet" reikejo, nors iprastai adminai tp daro pas zaideja, o ne getina. Kad ir kokia jam pagalba buvo suteikta, Deshan ir toliau vaiksciojo po A51 zona. palaukiau pora min jis is jos nesisalino ir jokios komunikacijos tarp Skirmanto ir Deshan nebebuvo. Tad as surakinau Deshan ir norejau vezti i jail. Deshan pradejo izeidineti, o Skirmantas visa tai matydamas neskyre nei mute nei ka. Skirmantas apsaude mano masina iki sprogimo, nueme /ant Deshanui ir su jie kartu su kazkokios gaujos masina isvaziavo bala zino kur. 
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video):
  4. a165f9a71772323f0a581faee22a5350938.png
  5. fc1af36b39bfd080421b29a0b46b9b50359.png

Praejus 20 minuciu, Skirmantas vis dar neskyre /mute zaidejui. Laiko jau buvo daugiau nei uztenkama sureaguoti i pazeidima.

 

99f767294dd0ba9e7560534cac02dffe463.png

  • Cha Cha 4
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

LABA DIENAS PONAS MINDE. Taigi @Deshawn_Wilson paprašė atgetinti, nes jam reikėjo kažkokios pagalbos, mes pasikalbėjom, suteikiau jam pagalbą. Turėjau žalą todėl negalėjau išsitelinti ir išgetinti iš a51 zonos,. Kodėl nemutinau? nu čia rmt tu? /ita > pareigūno įžeidinėjimai, keiktis gali - gaujos narys. Tai va, dar gal ką @Deshawn_Wilson pasakys. 

 

:-DD

 

e pl kur as saudziau? nematau saves ;-D

Redaguota . Redagavo Skirmantas_Pro
  • Liūdnas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Skirmantas_Pro parašė:

LABA DIENAS PONAS MINDE. Taigi @Deshawn_Wilson paprašė atgetinti, nes jam reikėjo kažkokios pagalbos, mes pasikalbėjom, suteikiau jam pagalbą. Turėjau žalą todėl negalėjau išsitelinti ir išgetinti iš a51 zonos,. Kodėl nemutinau? nu čia rmt tu? /ita > pareigūno įžeidinėjimai, keiktis gali - mafijos narys. Tai va, dar gal ką @Deshawn_Wilson pasakys. 

 

:-DD

Zala dvi minutes netrunka. Taipogi mano masina susprogdinti ne pasiteisinimas zala irgi yra. Koks imanomas /ita jeigu du kartus man ji surakinus, tu ji paleidai abu kartus? :) 

 

P.S. Atgetinti paprase nes jam reikejo pagalbos? O kad as i bendra chat rasiau kad jis su /bega reiskia kazka? Ar prioritetas yra /admin chat ne /rt ?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Minde_Orinskis parašė:

Zala dvi minutes netrunka. Taipogi mano masina susprogdinti ne pasiteisinimas zala irgi yra. Koks imanomas /ita jeigu du kartus man ji surakinus, tu ji paleidai abu kartus? :) 

 

P.S. Atgetinti paprase nes jam reikejo pagalbos? O kad as i bendra chat rasiau kad jis su /bega reiskia kazka? Ar prioritetas yra /admin chat ne /rt ?

Nėra bėgos, todėl ir paprašė jau prieš bėga prašė, bet sakiau, kad tu su bėga. Aš tavo mašiną susprogdinau? :DD pateik įrodymus kaip aš į ją šaudau. Tau atvažiavus į a51 zoną tu jį iškart surakinai, aš jam teikiau pagalbą, todėl ir atrakinau, nes tu jį norėjai iškarto į jailą vežt.

 

ps džaukis, kad nedaviau bano už piknaudžiavimą teisėsaugininko komandomis

Redaguota . Redagavo Skirmantas_Pro

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Skirmantas_Pro parašė:

Nėra bėgos, todėl ir paprašė jau prieš bėga prašė, bet sakiau, kad tu su bėga. Aš tavo mašiną susprogdinau? :DD pateik įrodymus kaip aš į ją šaudau. Tau atvažiavus į a51 zoną tu jį iškart surakinai, aš jam teikiau pagalbą, todėl ir atrakinau, nes tu jį norėjai iškarto į jailą vežt.

 

Kad tu saudei irodymu neturiu, del to baust taves ir negali, tik ant savo sirdies laikysi kasneli kartu, nes zinai, kad tu saudei. Kadangi viskas chat vyko iskart po banko /rt chat dar buvo floodinamas, tarp jo iejimo i ligonine ir mano zinutes parasymo, kad jis su bega buvo 2 sekundziu intervalas. As tuo metu nesuspejau atkrepit demesio, kad bega jam kazkas nueme. O ir pagal laika puikiai matosi, jog as palaukiau 3 minutes pries vezant i jail. Nes TPA51 jis atsirado iskart uzejes i ligonine :) 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Minde_Orinskis parašė:

 

Kad tu saudei irodymu neturiu, del to baust taves ir negali, tik ant savo sirdies laikysi kasneli kartu, nes zinai, kad tu saudei. Kadangi viskas chat vyko iskart po banko /rt chat dar buvo floodinamas, tarp jo iejimo i ligonine ir mano zinutes parasymo, kad jis su bega buvo 2 sekundziu intervalas. As tuo metu nesuspejau atkrepit demesio, kad bega jam kazkas nueme. O ir pagal laika puikiai matosi, jog as palaukiau 3 minutes pries vezant i jail. Nes TPA51 jis atsirado iskart uzejes i ligonine :) 

zmogau, ką tu nori iš manęs? ĮŽEIDINĖJO - ITA, KEIKTIS GALI - GAUJINIS

 

neberasyk aciu, palauksim Rido sprendimo, nu da gal desra papaisys kazka

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

6 minutes ago, Skirmantas_Pro parašė:

zmogau, ką tu nori iš manęs? ĮŽEIDINĖJO - ITA, KEIKTIS GALI - GAUJINIS

 

neberasyk aciu, palauksim Rido sprendimo, nu da gal desra papaisys kazka

Tu pats sau priestarauji. 

 

Izeidinejo - ITA. Taciau jei as noriu det ITA tai tu ji atrakini ir leidi jam begti nuo manes :) as nesuprantu gal tau 3 kalbom isversti, kad suprastum? 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nedėkit įsp, bet noriu pasisakyti dėl šitos situacijos. Man uždėjai bėga iš oro ir nušovei, nors nieko nedariau bei nevairavau. Laukei prie HP kito įėjimo manes. Tačiau neilgai trukus nuėmei man bėga, tai va ir aš išsiteleportavau o po kelių akimirkų paprašiau pas Skirmantas_Pro, kad mane nuginkluotu, o jis netyčia mane atgetino, o tu puolei rakinti mane, nors man buvo prasidėjus zona, tai pagal taisyklės nelabai ir galėjai mane įsisodinti ur vežti į jailą, soo... :) dar minėjau tau kad man zona

Redaguota . Redagavo Deshawn_Wilson

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 2 valandų, Deshawn_Wilson parašė:

Nedėkit įsp, bet noriu pasisakyti dėl šitos situacijos. Man uždėjai bėga iš oro ir nušovei, nors nieko nedariau bei nevairavau. Laukei prie HP kito įėjimo manes. Tačiau neilgai trukus nuėmei man bėga, tai va ir aš išsiteleportavau o po kelių akimirkų paprašiau pas Skirmantas_Pro, kad mane nuginkluotu, o jis netyčia mane atgetino, o tu puolei rakinti mane, nors man buvo prasidėjus zona, tai pagal taisyklės nelabai ir galėjai mane įsisodinti ur vežti į jailą, soo... :) dar minėjau tau kad man zona

bega as tau uzdejau ir jo TIKRAI nenuemiau (kitaip nebuciau cia skelbimu keles) puikiai matosi /rt mano zinute (ir kad as not aware), kad tavo /bega kazkas nueme. Also tu man ne zodzio nesakei del zonos ir taip pat nevienas direktorius nebuvo paskelbes apie zonas :) Tuo metu beje tu isvis dar buvai CN ar RM narys ir po to jau isidarbinti isvarei (nes tau pasiule pavaduotoja) maziau melu, mama pamacius ka cia rasai neduos nei koses, nei pieno ciulpt neleis, kad uz zbitkes padarytas pasimokytum

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

7 minutes ago, Minde_Orinskis parašė:

bega as tau uzdejau ir jo TIKRAI nenuemiau (kitaip nebuciau cia skelbimu keles) puikiai matosi /rt mano zinute (ir kad as not aware), kad tavo /bega kazkas nueme. Also tu man ne zodzio nesakei del zonos ir taip pat nevienas direktorius nebuvo paskelbes apie zonas :) Tuo metu beje tu isvis dar buvai CN ar RM narys ir po to jau isidarbinti isvarei (nes tau pasiule pavaduotoja) maziau melu, mama pamacius ka cia rasai neduos nei koses, nei pieno ciulpt neleis, kad uz zbitkes padarytas pasimokytum

kad zona vyksta nieks niekur neskelbia :-Dd 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

19 minutes ago, Minde_Orinskis parašė:

bega as tau uzdejau ir jo TIKRAI nenuemiau (kitaip nebuciau cia skelbimu keles) puikiai matosi /rt mano zinute (ir kad as not aware), kad tavo /bega kazkas nueme. Also tu man ne zodzio nesakei del zonos ir taip pat nevienas direktorius nebuvo paskelbes apie zonas :) Tuo metu beje tu isvis dar buvai CN ar RM narys ir po to jau isidarbinti isvarei (nes tau pasiule pavaduotoja) maziau melu, mama pamacius ka cia rasai neduos nei koses, nei pieno ciulpt neleis, kad uz zbitkes padarytas pasimokytum

:D:D /info lentele pats imetei, manau del tb ar rm ner ko gincytis cia. Antras dalykas, zonu metu direktoriai nieko neskelbia /d. Trecias dalykas, man pajibat kas neume bega tu ar petras, esme tame kad bega nuimta, o tai reiskia, kad esu laisvas kaip paukstis. Zonai prasidejus reikejo nusiginkluoti man, o tu iskart puolei rakinti mane. O kas negaus pienuko arba koses nuspres Ridas ;) sekmes

Beje, kas neume bega galima suzinoti parasius kazkokia komanda, kurios nepamenu :D

Redaguota . Redagavo Deshawn_Wilson

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Skirmantas_Pro parašė:

kad zona vyksta nieks niekur neskelbia :-Dd 

Nieks neskelbia vadinas meluoja, kad zona. As kai guajoje busiu nusausiu 5 PD ir kai jie jau bus praktiskai pagave mane pasakysiu sorry zona

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Minde_Orinskis parašė:

Nieks neskelbia vadinas meluoja, kad zona. As kai guajoje busiu nusausiu 5 PD ir kai jie jau bus praktiskai pagave mane pasakysiu sorry zona

mape reikėjo pasižiūrėt:dd

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Minde_Orinskis parašė:

Tai nekeicia fakto, kad jis tuo metu buvo mafijos narys, o ne gaujos

ar ne? Numesk fotkę kur matosi, kad jis MAFIJOS NARYS O NE GAUJOS

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 2 valandų, Skirmantas_Pro parašė:

ar ne? Numesk fotkę kur matosi, kad jis MAFIJOS NARYS O NE GAUJOS

Nzn ar ten vienas is skinu mafijos kur jis masinoje sedi, jei ne tai tavo sazine zino puikiai kur jis buvo :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

9 minutes ago, Minde_Orinskis parašė:

Nzn ar ten vienas is skinu mafijos kur jis masinoje sedi, jei ne tai tavo sazine zino puikiai kur jis buvo :)

Tu konkrecius irodymus pateik, tada rasyk ppk. Bye

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Desha buvo mafijozas, nėra čia ko įrodinėt savo tiesų ir prašinėt kažkokių tai įrodymų.

 

Dėl Skirmanto - netenka prižiūrėtojo pareigų. Prižiūrėtojui nedera bendrauti su žaidėjais taip, kaip tamsta tą daro ir vadinti juos taip kaip nori. O ir be visokių kr*, b* neapsieinama. Nuvylei Skirma.

  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.