The_Vodkius

Russian mafia | Rls.lt

Recommended Posts

31 minutes ago, Barrio_Guerilla parašė:

nžn, nžn, ar verta tokius klipus iš vis kurt, tokių klipų pora šimtų, ir visi vienodi, koks tikslas.

nebent sugalvokit kažkokių kitokių idėjų tame klipe, o čia dabar tas pats per tą patį.

Jei yra kuriami, vadinas verta jiems, o ne tokiam kaip tau. Tokių klipų pora šimtų? O jam gal pirmas kartas? Pabandė padaryt ir padarė, smagu buvo jam, nori gal tobulėt, todėl reikia tiek kritikos tiek pagyrimų, todėl yra įkelta. Nemanai, kad čia kone pagrindinis pradedančiūjų kūrimo stilius? Vieni prideda, kiti atima tam tikrų efekts. nu jeigu sakysi, kad čia tavo kritika, tai man kažkaip neatrodo, kad pasakei kažką susijusį su pačio klipo editinimu.
Vodkiau šaunuolis, tik asmeniškai man buvo nemažai neatitikimų ant bass'o, kur patamsini klipą, bet all in all, neblogai tikrai. Peace.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
prieš 1 valandą, Edvinas_Minges parašė:

Jei yra kuriami, vadinas verta jiems, o ne tokiam kaip tau. Tokių klipų pora šimtų? O jam gal pirmas kartas? Pabandė padaryt ir padarė, smagu buvo jam, nori gal tobulėt, todėl reikia tiek kritikos tiek pagyrimų, todėl yra įkelta. Nemanai, kad čia kone pagrindinis pradedančiūjų kūrimo stilius? Vieni prideda, kiti atima tam tikrų efekts. nu jeigu sakysi, kad čia tavo kritika, tai man kažkaip neatrodo, kad pasakei kažką susijusį su pačio klipo editinimu.
Vodkiau šaunuolis, tik asmeniškai man buvo nemažai neatitikimų ant bass'o, kur patamsini klipą, bet all in all, neblogai tikrai. Peace.

Ką tu nusišneki ? Ką reiškia ''O GAL''? gi jei komentuoju tai ir žinau. Jo čia ne pirmas klipas, koks dar pradedančiųjų kūrimo stilius, dafaq?  

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 3 valandų, Barrio_Guerilla parašė:

nžn, nžn, ar verta tokius klipus iš vis kurt, tokių klipų pora šimtų, ir visi vienodi, koks tikslas.

nebent sugalvokit kažkokių kitokių idėjų tame klipe, o čia dabar tas pats per tą patį.

Ačiū už kritiką, bet būtų smagiau jei plačiau kiek aprašytum. Kaip jau buvau rašęs ir galėjai suprasti, tai yra Rusų mafijos prisistatymas, rutina, net nežinau kaip kitaip būtų galima perteikti frakcijos veiklą :D

prieš 2 valandų, Edvinas_Minges parašė:

Ačiū už komentarą! Jo, žinau, kiek neatitaikiau kaikuriose vietose, ne mano nervam tokius darbus daryt :D

prieš 1 valandą, Andrius_Crazy parašė:

visai zjbs, šiaip kitą kart tokią daugiau veiksmo muziką paimk, kuri įtrauktų, šita bšk ant relaxo vos ne :D.

Ty. Jei darysiu dar kada, tai būtinai bandysiu surast kažkokią kaip tu sakai labiau įtraukiančią, bet šįkart būtent pagal šitą norėjau padaryt :D 

prieš 1 valandą, Benas_Offensive parašė:

ilgesnį tą savo kill montažą padaryk

Čia prisistatymas tam konkursui, ir taip 30s užtęsiau, 1min buvo leidžiama :D

prieš 1 valandą, Barrio_Guerilla parašė:

Ką tu nusišneki ? Ką reiškia ''O GAL''? gi jei komentuoju tai ir žinau. Jo čia ne pirmas klipas, koks dar pradedančiųjų kūrimo stilius, dafaq?  

Ir šiaip čia mano 2 video, o tas pirmas buvo tiesiog sony vegaso pagrindai - klipų sujungimai, muzikos uždėjimas, nothing else. Tavo video Barrio manęs irgi nei kiek nestebina, aš parašiau patyrusių editerių patarimų (coffee)

Redaguota . Redagavo The_Vodkius
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Vodkis gerus klipus štampuoja, šitas gal ir nėra jo vienas geriausių, bet ,kad sugeba tai tiksliai (klipas iš armijos veixmų bv osom)

Manau dar bus geresnis variantas su laiku.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
2 minutes ago, Smith_Juozas parašė:

Vodkis gerus klipus štampuoja, šitas gal ir nėra jo vienas geriausių, bet ,kad sugeba tai tiksliai (klipas iš armijos veixmų bv osom)

Manau dar bus geresnis variantas su laiku.

Dėkui šefe

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 18 valandų, James_Rowling parašė:

videkas geras, tik muzika kazkokia kita galejai parinkt o sjp viskas zjbs

prieš 3 valandų, Vincente_Delboske parašė:

Videkas zjbs, turėtumėt imt konkursą manau, bet muzika ne į tema nu gi žn RUSSIAN MAFIA

dq dq 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Susikurkite forumo paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Privalote būti forumo narys, jei norite komentuoti

Susikurti paskyrą

Registruokitės ir tapkite RLS projekto dalimi!

Kurti naują forumo paskyrą

Prisijungti

Jau turite forumo paskyrą? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Dabar skaito   0 nariai

Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri