Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Matas_Rap

Peikiu Džioraldas_Golden

Recommended Posts

Anketa

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Dzioraldas_Golden
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: Wiki prižiūrėtojas ir Emigracijų
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Uždėjo antrankius ir mane iškickino. Aš jam aiškinau, leisk man rr, nes nekrauna nieko, bet jis mane iškickino, geriau ir dbr kiek jaile turiu būt, per jį.
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: https://imgur.com/a/1VDPZ3x      Va video, kad man lagino : 
  • Patinka 3
  • Nepatinka 5

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Ką žinau.. nėra čia ką aiškint.. jeigu tau nekrauna ir pnš tai darai rr ir viskas, ne mano problemos dėl to. Tpaba dar patvirtino, kad galiu kickint, tai ir kickinau. Nematau problemos. Tuo labiau kai dar afk būni kai surakinam.

Redaguota . Redagavo Dzioraldas_Golden
  • Patinka 1
  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 6 valandų, Dzioraldas_Golden parašė:

Ką žinau.. nėra čia ką aiškint.. jeigu tau nekrauna ir pnš tai darai rr ir viskas, ne mano problemos dėl to. Tpaba dar patvirtino, kad galiu kickint, tai ir kickinau. Nematau problemos. Tuo labiau kai dar afk būni kai surakinam.

Sorry kad komentuoju, tačiau pateik ird jeigu jis buvo afk, nes jo video ir ss to nematau, o tu teigi, kad buvo afk 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

I have a question for you, Matai.

 

Kodėl rašai, jog einamos pareigos - emigracijų priž, wiki priž, kai video krypsta ties TPV? :D Vertimai back to RLS?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

8 minutes ago, The_Smecher parašė:

I have a question for you, Matai.

 

Kodėl rašai, jog einamos pareigos - emigracijų priž, wiki priž, kai video krypsta ties TPV? :D Vertimai back to RLS?

Administratoriaus komandomis naudojosi, o administratorių gavo būdamas šiose pareigose, o ne pats jį pirkęs, tad ir rašiau jo einamas pareigas :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Reikėjo tiesiog rr daryt ir rašyt unjail anketą. Žora ar kiti teisėsaugininkai nėra kokie nors ekstrasensai ir negali matyti kam krauna, kam nekrauna objektų ir kas nemeluoja. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.