Topai


Populiariausias turinys

Showing content with the highest reputation since 2018.10.15 Visose vietose

 1. 33 points
  Prie /event komandos pridėtas naujas renginio tipas "Deathmatch". Prisijungus yra duodamas parinktas ginklas ir laukiama, kol visi norintys prisijungs. Kol event prasidės ginklai kitiems žaidėjams žalos nedarys. Mirus žaidėjas atsiranda viename iš atsitiktinių "spawn" vietų. Po 5 minučių daugiausiai nužudymų surinkęs(lygiųjų atveju lyginamos mirtys) laimi prizą. Jei visi žaidėjai išeis iš event'o paskutinis likęs turėtų automatiškai laimėti. Iki sekančio atnaujinimo šis tipas prieinamas tik man ir Ridui. Pridėta komanda /leave norint palikti event'ą. Eventas bus atšauktas, jei iki skaičiavimo nesusirinks bent 2 žaidėjai. Nuo šiol prisijungus į į event'ą visi žaidėjo ginklai bus atimti ir sugrąžinti jam išėjus(/leave arba pasibaigus laikui). Nuo šiol eventai prasidės po 80s nuo paskelbimo(daugiau laiko prisijungimui). Rido atnaujinimai: Ištaisyta klaida, jog skelbimus galėjo skelbti ir užtildyti žaidėjai. Ištaisyta klaida, jog per /online nerodė prisijungusių limuzinų vairuotojų bei administratorių. Ištaisyta klaida, jog per /darbai pasirinkus vieną darbą, rodė kito būvimo vieta. Ištaisyta klaida, jog per /admin rodė blogai žaidėjo ID. (#25825, ačiū Jason_Costello) Ištaisyta klaida, jog gaisrinės, medikų, mechanikų, taksistų įsidarbinimo pickupuose rodė ne tą XP skaičių (#25826 ,ačiū Rimas_Zint) Ištaisyta gramatinė klaida /sarvai (rodė blogą kainą). Ištaisyta gramatinė klaida /bausmes. (#12898, ačiū Lukas_Svr) tpKick pranešimus administracijai rašys raudona spalva (kaip ir kitus pranešimus), jog nesimakaluotų tiek daug spalvų. VIPų chate (/vc) irgi rodys ID. Šiek tiek pakeista ir struktūra (Nebe "Vip'as Ridas_Rls vipams blabla", o "[VIP] Ridas_Rls(24): blabla) Medikai už atgaivintą žmogų nuo šiol gaus ne 15€, o 50€ Apsauga už atveštą pinigų krovinį nuo šiol gaus ne 50€, o 150€ (10 maišų = 1500€ (x3 daugiau)) Apsaugos darbo fondas už kiekvieną maišą pasipildys po 50€ (10 maišų = 500€ į dfondą). Ačiū Ray_Allen už pasiūlymą. Apsauginis paėmęs pinigų lagaminą iš banko bus informuotas ir kur tą lagaminą padėti.
 2. 31 points
  Anketa. Jūsų Vardas_Pavardė: Andrius_Crazy Kiek laiko užtrukote kurdami šį filmuką? Daugiau trukau kol surinkau medžiagą, ypač norėjau zonų karų, bet nepaėjo surinkt normalių karų, kadangi nedaug jų būna , o taip tai apie 3h Ar video/foto medžiaga yra jūsų? yup Papildomi komentarai: Kūriau pirmą kartą ever, montažo kūrimas yra next level shit, reikėjo sony vegasam saphire plugino ieškot, mokintis ir t.t., bet visai smagiai. @Lukas_Monstr @Tpaba_Akgandzia @Jack_Marozy @Samp_Dovis @Invision_Power @Msw_Lukas @Eimis_Sajanas @Renaldas_New @Tony_Cocain @Tomy_Gelvaro @Aidas_Bulota @Benas_Master @Jack_Benneton @Superinis_Dovis ( Dėkui kiekvienam buvusiam vidose (: ) sr kurių nepaminėjau (cn,tb)
 3. 24 points
  Trumpas teaser'is, apie O20BG. Labai ilgą laiką nieko nekūriau, tad toks simple iš mano pozicijos. (kaskada bus ir ne tyseris : - D ) Didžiulę pagarbą ir didžiulį ačiū tariu O20BG komandai, kadangi be jų nebūtumėm tiek pasiekę. Peace niggaz
 4. 21 points
  TRIBUTE TO THE HISTORY OF GKB Koks progresas gaujų idėjų idealizavime?
 5. 21 points
  Tai va... enjoy tikiuosi juozas su rapu nesupyks kad buvo panaudot video
 6. 21 points
  galima ir man rep uz darba???
 7. 20 points
  Ištaisyta klaida, dėl kurios event pabaigoje finišavusio žaidėjo vietą rodydavo nuo 0. Ištaisyta klaida, dėl kurios mirus kalėjime žaidėjas kartais atsirasdavo netinkamoje vietoje. Nuo šiol dalyvaujant evente neturėtų būti būtina ginklų licensija. Prisijungus į event ir atsijungus iš jo bus grąžinama tiek hp/armour, kiek buvo prieš prisijungiant į eventą. Evente nebeis naudoti tazerio. Žaidėjui palikus eventą nebeturėtų rodyti, kad jis naudoja "teleport". Pasirinkus greitą gydymą, kai ligoninėje liko trumpiau nei 30s, žaidėjas nepasiliks ligoninėje. Nuo šiol žaidėjui palikus darbą arba gavus 3 įspėjimus jis iš /visidarbuotojai dings iškarto. Ištaisyta klaida, dėl kurios kartais teleportacijos buvo nemokamos. Taksi direktoriui įdėta komanda /kmkaina. Komanda leis nustatyti kilometro kainos daugiklį(4€ * daugiklis). Maksimalus daugiklis yra 10. Minimalus daugiklis 1. Kol kas po serverio persikrovimo reikšmė atsistatys į pradinę(4). @Ridas Klaidų taisymai, pranešti VVP sistemoje Padaryta, jog /vip formatas būtų toks pat kaip ir /vc. 4 lygio administratoriai neturės išimties darbų limituose ir bus skaičiuojami kaip įprasti darbuotojai. Administratoriams įdėta komanda /adminchat. Su ja galima išjungti/įjungti pokalbių rodymą /c ; /admin chatuose. Padidinti piniginiai prizai už kasdieninius prisijungimus. Panaikintas VIP zonos Monster A transportas, kadangi buvo nenaudojamas. Vietoj jo VIPai gavo Sandkingą. Banko grobimo metu būnant banko zonoje, nebeveiks šios komandos: /vgydyti, /gydyti, /ginklai, /to, /get, /back, /tp, /pzu. Pakeistas narkotikų poveikis: Žolė duoda nebe 50hp, o duos 70hp, bet nuims 10 šarvų Kokainas duoda nebe 100/100hp, o 70/70hp. Heroinas duos nebe 60 šarvų, o 70 šarvų. Informacija atnaujinta žaidime, /narkotikai GUI lentelėje. Pakeistas darbas gaujose: Įsidarbinimas į gaują nuo šiol yra nuo 60'000 XP (buvo 35k) AK47 nuo šiol galima pasiimt nuo 50k gaujų/mafijų XP (buvo 70k) UZI nuo šiol galima pasiimti nuo 20k gaujų/mafijų XP (buvo 30k) Nuo šiol ginklus bus galima pasiimti šiek tiek paprasčiau, tuo pačiu pats įsidarbinimas į gaują sunkesnis.
 8. 16 points
  Trumpai ir aiškiai viskas išdėstyta kaip reikia tinkamai vartoti. Jei kažkam kyla klausimų, drąsiai galit kreiptis asmenine žinute, susisiekti žaidime, o savo darbuotojams pravesiu ir vartojimo pamoką { koksą suteiksiu savo }.
 9. 16 points
  cia jums ne churortas *keiksmai* Crips and bloods 4 life
 10. 13 points
 11. 12 points
  ♦ Turėti 3000 bendrosios patirties taškų; ♦ Turėti ir mokėti naudotis TeamSpeak3 programa; ♦ Nebūti juodajame darbų, bei medikų sąrašuose; ♦ Turėti B kategorijos vairavimo teises; ♦ Turėti bent šiek tiek proto.. 1. Per dieną pražaisti bent vieną valandą. 2. Gerbti medikų valdžią, kolektyvą. 3. Darbe pradirbti bent 5 dienas. 4. Prisijungus patikrinti paliktą /dzinute. 5. Nesiūlyti paslaugų įkyriai. 6. Nešaudyti komandos narių, kolegų. 7. Su darbine apranga - užsiimti tik darbine veikla. 8. Klausyti firmos valdžios, aukštesnio pažymėjimo darbuotojų. 9. Nevogti iškvietimų iš kolegų. 10. Griežtai nedalyvauti jokiuose grobimuose. 11. Laikytis medikų darbo laiko. 12. Dalyvauti valdžios rengiamoje veikloje, akcijose. 13. Neteršti darbo racijos, neįžeidinėti kolegų. 14. Bendraujant su klientu visada išlikti maloniam. 15. Niekad neprašyti valdžios pavaduotojo, algų, premijų, rango. 16. Išlipus iš transporto priemonės ir jos nebenaudojant, ją reikia sunaikinti. 17. Transportą (išskyrus dviračius) būtina laikyti Medikų garažo aikštelėje. 18. Nenaudoti žaidimą lengvinančių programų. 19. Per dieną naudojant maršruto sistemą dirbti bent 20 minučių! /kviecia - sužinosite, ar yra iškvietimų. Jei taip, kas juos kvietė. /vaziuoju - priimsite iškvietimą. /gaivinti - atgaivinsite mirštantį žaidėją. /pagydyti - pagydysite žaidėją. /bendradarbiai - prisijungę jūsų bendradarbiai. /suleisti - suleisite žaidėjui vaistų nuo priklausomybės. /sarvai - parduosite žaidėjui šarvus. /blaivyti - išblaivysite žaidėją. /r - parašysite į darbo raciją. /sunaikinti - sunaikinsite darbinį transportą. /islaipinti - išlaipinsite žaidėją iš transporto priemonės. /rangai - sužinosite dabartinius išsilavinimo pažymėjimus. Pagydymas - nemokamai; Šarvai - 500€; Išblaivymas - 500€; Vaistai nuo priklausomybės - 579€. Pirmadienis - penktadienis: 11:00 - 21:00 (Pertrauka: 16:00 - 17:00) Šeštadienis: 10:00 - 22:00 (Pertrauka: 16:00 - 17:00) Sekmadienis: 11:00 - 22:00 (Pertrauka: 16:00 - 17:00) Pastaba: Ne darbo metu galima nesilaikyti rangų, ar visai nedirbti. Už darbą ne darbo metu vėliau bus mokama papildoma alga.
 12. 11 points
  „Crips“ `n „Bloods“ sacrament Tai yra abejų gaujų pasirašytos taisyklės kurių privalo laikytis abi gaujos. Gaujos narys kuris buvo užblokuotas už "čytinimą", nebegali įsidarbinti į abi gaujas. {su jokia paskyra} Mirus už zonos ribų ir norint išvengti 12h blokavimo, galima parašyti gaujos bosui, jog jis jus atiteleportuotu ir jūs privalote leisti save nušauti. {be pasipriešinimo} Gaujos bosas, pavaduotojai ar gaujos nariai, turi teisę išsiteleportuoti iš zonos į bazę ir sugetinti kitus. {išsiteleportuoti galima tik tada ,kai nėra nei vieno priešo gaujos zonoje // dauguma dirbančių neturi vipų} Idėjos autorius - The_Smecher Tema bus redaguojama
 13. 10 points
  akimirkos iš 2018-11-11 teisėsaugos bendros treniruotės. Šį video susukau ganėtinai greitai, nedėjau special efektų šis susimontavo bei susižiūrėjo puikiai. Tikiuosi jums patiko kaip ir man. Vertinkit. 1080
 14. 10 points
  pasiswecevom pas biciulius hood'e, nieko neradom pora afk ciuveliu ir sandkinga susprogdinta, bet siaip gera patrepsenke, parketas uzkurtas opa let's go (i izeidinejimus nekreipkit demesio, turim pora du*eliu : - D )
 15. 10 points
  „OBG“ - Outlaw 20's blood gang, viena stipriausių gaujų serveryje „Ballas“ rolėje. Outlaw's pasižymi itin grubiais nusikalstamais aktais, narkotikų prekyba jų gaminimu. Mus dažniausiai atpažinsite iš raudonos arba bordo spalvos rubų priedų, t.y. skarelių, kepurių arba drabužių. Pagrindinis gaujos tikslas sudrebinti serverį bei nugalėti dabartinę „Crips“ gaują zonų atžvilgiu. Pagrindiniai gaujos nuostatai: Nenaudoti žaidimą palengvinančių programų. Mokėti vartoti narkotikus saikingai bei protingai. Kruopštus AK-47 valdymas bei jo panaudojimas zonų karuose. Pagarba šeimai bei pagarba varžovui. Ištikimybė bei nusiteikimas atsiduoti visu 120% „OBG“ gaujai. Revival of DEAD END BALLAS? Pagarbiai Outlaw 20's blood gang.
 16. 10 points
  Sveiki, čia žadu kelti savo pakoreguotus { pagražintus } avatarus, parašus ar kt. https://imgur.com/a/uJQdQxq https://imgur.com/a/w1f8Ezk
 17. 9 points
 18. 8 points
  [PRIZAI] [FONDE 1'700'000 ir 4000 KREDITAI ! ] 1VT - SERVERIO 1'500'000 EURU VALIOTOS + 1000 KRD 2VT - 200'000 EURU ir 1500 KREDITU 3VT - 1000 KREDITU 4VT - 500 KREDITU [INFO] Žaidimo pradžia - 2018/11/17 16:00 Registracijos iki - 2018/11/16 20:00. Žaidimo tipas yra 1vs1 iki pirmo killo arba 100 minion arba iki tower nugriovimo. Žemėlapis yra ARAM , čhampu negalėsit pasirinkti ! Champion random sistema bus , dėl kurios bus tik įdomiau . Jai žaidėjas neturės EUNE arba EUW acc bus suteiktas. Registracijos mokestis 25'000 EURU (Jai žaidėjas apsigalvoja registracijos mokestis nėra grąžinamas) Anketą 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : 2. Jūsų slapyvardis League of legends žaidime : 3. Jūsų RANKAS : 4. Jūsų regionas : (Jai neturit ACC praleiskit 2/3/4 klausima ir parašykit neturiu acc) Užsiregisrave : [N] Samp Vardas_Pavardė /REGIONAS / NICK LOL 1. Ridas / EUNE / RIDASLTU 2. Smith_Juozas / EUNE / juozasvardas 3. The_Smecher / EUW / Kaimyns 4. Aurimas_Peciulatis / ABU / Weste: PrakiuresKiausas. Eune: Tavo007Tevas007 5. Eimas_Good - f/ ABU / VACdimir 6. Nedas_Black / EUW / o411s 7. Thee_Drugs / EUNE / AuGaS1 8. Titas_Accetturo / EUNE, EUW / Makstis - EUNE , BalloonLTU - EUW 9. Aimo_Brolis / EUW / KietasVaikis 10. Aivaras_Russia / EUW / Skibion 11. Simas_Pinokis / EUNE / KefyroKepsnys 12. Tautvis_Don / EUW / Nicromis 13. Domce_Ggg / EUNE / Slimmm Shadyyyy 14. The_Vodkius / ABU / AkatunoriSvirply (EUW) Lethal Lee SKRRA (EUNE) 15. Mantas_Blogietis / EUWEST / Ltseimuras 16.Lukas_Thugg / eune / Bot paulius 17.Mafijozas_Helix/ EUW / DeloLT 18.Invision_Power / EUW / Dovyzzz 19.Dofka_Neiko / EUNE / SILVER 20. Vincent_Soldat / EUW / KlIe55 21. Malvinas_Mafija / EIW / liuxasxd 22.Skanus_Varsketis/ EUNE / Snim14 23Heroin_Life / eune / euw / mumijaLTU / b3stKibinas 24.Neivis_Extra / EUNE,EUW, / EUW- TUNAP, EUNE- Radziozirgas69 25. Lukas_Zarulj / EUW / ? 26.Dovis_Elemo / EUNE / WEST / ApsistumesBeleka Dėl registracijos mokesčio susisiefkit žinute žaidime ! Prisidėjo prie fondo augimo !! @Ridas 500'000 EUR ir 2000 KRD @Aurimas_Peciulatis 500'000 EUR Kam nesunku +
 19. 8 points
This leaderboard is set to Vilnius/GMT+02:00