Topai


Populiariausias turinys

Showing content with the highest reputation on 2018.03.21 Visose vietose

 1. 1 point
  RLS.LT IRL #3 EVENTAS STARTUOJA Taisyklės kaip ir visada, labai paprastos. Realiame gyvenime kažką sukūriat, pamatot ar sugalvojat kas susiję su mūsų serveriu, tai užfiksuojate ir siunčiate man į AŽ. Savaites gale visas foto įkeliu į forumą kur vyks antras etapas, ir būtent žaidėjai rinks geriausias foto. Galite kelti vieną foto. Foto turi turėt bent kažkiek kokybės. Siunčiate į AŽ su pavadinimu RLS IRL. Antras etapas vyks kitą savaitę, forume. PRIZAI 1 vieta 700 kreditų + Dune mašina 2 vieta 500 kreditų + 5 interjero namas 3 vieta 300 kreditų + 400'000$ ------------------------------------------- DALYVIAI Ray_Allen Silent_Bang Mantas_Sviderskas John_Cenaa Gintare_Smk Tadas_Quattro The_Vodkius Simas_Pinokis Rytis_Gun Simas_Rexxas
 2. 1 point
  Ajo pamiršau paminėti savo bloge vieną dalyką. Linkiu sėkmės sekančiam emigracijos prižiūrėtojui( arba prižiūrėtojams) pareigose ir ypač linkiu tvirtų nervų su tokiais žmonėmis, kurie neturi kantrybės ir rašo į AŽ kad emigruotum, nors jiems visiškai nesvarbu, kad turi kitų svarbesnių dalykų, nei tikrinti emigracijas. JUK CIA TAWO DARBAS EMIGRUOTI PER 24H. TAI YRA NETOLERUOJAMA JEI EMIGRUOJI MANE PER DVI DIENAS. BLOGA TAVO DARBO METODIKA.
 3. 1 point
  Po šeštadienį pasirodusio laikraščio atsirado daug žmonių, norinčių, kad laikraščio kūryba būtų tęsiama, tad štai šiandien Jūsų teismui duodu antrąjį laikraščio numerį. Šiek tiek patobulintą, šiek tiek didesnį, šiek tiek pakeistą. Horoskopų šiame numeryje nėra, tačiau atsirado nauja išskirta naujienų tema „Sportas“, taip pat interviu. Surinkus 10 LIKE kursiu ir toliau, kadangi jei net tiek nesusirinks, tai kam kurti tuos laikraščius ir gaišti laiką, jei mažai kam jie patinka.
 4. 1 point
  cia atsisiuntimas - http://www17.zippyshare.com/v/RqVwW52C/file.html ir kelk gta sa folderi i anim
This leaderboard is set to Vilnius/GMT+03:00