Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Topai


Populiariausias turinys

Showing content with the highest reputation on 2018.09.14 Visose vietose

 1. 8 points
  [TS3] Laba diena visiem. Norėčiau informuoti apie ateinančius, esamus pakeitimus TS3 komandoje, kode, sistemoje. Po to, kai sutikau tęsti TS savininko pareigas, supratau, kad man reikia pakeisti komandos darbą, kad ji galėtu pati spręsti savo problemas, įgautu daugiau galios. Aš tikiu, kad metus laiko daryt tą patį yra tikrai nuobodu, todėl tikiuosiu iš visos širdies, kad mano buvę pakeitimai, ir dabartiniai, bent kiek padarys labiau "fun" eiti tas TS3 pareigas, kuriose ir esate. Pridėta nauja komandos grupė - Vyresnysis Administratorius. Jo galias ir pareigas rasite čia. Pridėta nauja komandos grupė - Vadovaujantis Administratorius. Jo galias ir pareigas rasite čia. Išimta komandos grupė - Moderatorius. Perkurtos senos temos, perrašyta visa informacija (nebuvo redaguota nuo 2017 metų lol) Kiekvienai komandos grupei pridėtos naujos pareigos, galimybės (vieniem daugiau, kitiem mažiau) Atsirado nauja grupė "RLS Komanda", kurią gaus komandos nariai (išskyrus svr nes alkoholikas yra nesąmonių pridarysXDDD) Nebebus tokio dalyko, kaip 3/3, todėl reikia laukti, kol kas nors kris, kad gaut paaukštinimą. Manau tie, kurie rodo didelį norą, ir turi gauti aukštesnes privilegijas, o ne laukti, kol kas kris iš komandos. Komandos sistema bus laiptukinė, tai yra: Prižiūrėtojai atsakingi už B. Priž. Admin už Priž. Vyr. Admin už Admin. Tas pats galioja su bėdomis, klausimais. Tik svarbiausi, sunkiausi ir kėbliausi klausimai turi ateiti iki komandos valdžios. (pasimokinkime patys tapti lyderiais kitiems). Poros dienų bėgyje bus atnaujintos visos TS Iconos. (Ačiū savo bičiuliui @Lukas_Cola) Nusimato pasikeitimų ir komandoje: paaukštinimai, nušalinimai, rinkimai naujų žmonių. Nu bet čia jau pati komanda matys ir spręs kaip kas. I hope you enjoy. Keep it fun. White.
 2. 5 points
 3. 5 points
  tai gal panominuokite ir mane šį kart kažkur
 4. 4 points
  kas čia per prikols?https://imgur.com/a/oVK8DwP buvo 580 ar kiek kodel dbr -58?
 5. 4 points
 6. 3 points
  Bausmių sąrašas Pašalinis asmuo kanale - 1 kick, BAN 30min. Netinkamas Vardas_Pavardė(turi būtinai būti kaip žaidime) - 1 kick, BAN 30min. Flood/Spam į chat'ą - BAN 30min. Pastovus vaikščiojimas per kanalus (nemažiau 3 kartų) - BAN 30min. Trukdymas prižiūrėti kanalą - Ban 30min. Trollinimas - Ban nuo 30min iki PERM. Rašinėjimas AFK kanale - BAN 1h Pašaliniai garsai (šnabždesys, muzika), scare scream'ai - BAN 2h. Privilegijų prašymas - Ban 2val. + BList. Už žaidimų kanalų taisyklių pažeidimus - BAN nuo 2h iki PERM. Įžeidimai - BAN 3h.(Away priežastyje - BAN 3h.) Valdžios įžeidimai(Vyr/Vad) - BAN 24h - PERMA LABAI GRUBUS KEIKSMAŽODŽIŲ NAUDOJIMAS - BAN 3h.(Away priežastyje - BAN 3h.) (Keiktis yra leidžiama, bet neperlenkiant lazdos.) Riksmai - Ban nuo 5val. iki 5d. Privilegijuotų asmenų pakišinėjimas/vertimas - BAN nuo 6h iki PERM. Valdžios provokavimas - BAN 6h Asmeniniai įžeidimai - BAN 6h. Neteisėtas (Free) BAN / KICK - BAN 6h. (galioja visiems naudotojams) Įžeidžiantys kanalo pavadinimai - BAN 6h ir Premium(jeigu turi)/nuosavo kanalo praradimas(jeigu turi). Landžiojimas į privačius kanalus be kanalo "valdžios" leidimo - BAN 6h+premium isp RECORD be savininko leidimo - BAN 12h. Voice changer (Balsą keičiančių programų naudojimas)- BAN 12h Grasinimai - BAN 1d. Klaidingos informacijos pateikimas - Ban 4d. Asmeninės informacijos viešinimas - BAN 7d. Reklama - BAN visam laikui. Kenkimas projektui - BAN - PERMA Apsimetinėjimas kitais asmenimis - BAN visam laikui. Kanalų darkymas - BAN visam laikui. Neleistinų ir/ar kenksmingų programų platinimas - BAN visam laikui. IP pasikeitimas su tikslu, kad būtų apeitas gautas banas - BAN visam laikui. DDoS grasnimai/DDoS'inimas - BAN visam laikui. TeamSpeak3 komanda.
 7. 2 points
  Bendros FTB - Armijos treniruotės akimirkos (Direktorius Aurimas_Peciulatis, 2018-09-14) https://imgur.com/a/HG7Ij32
 8. 2 points
  Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: Samp_Dovis Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Lietuvos_Fanas Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Čytinimas. Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK):
 9. 2 points
  Visi metasi tuos tenteišionus, scrimus ant rls profilio kai stpdvj net nežino kas jie tokie ar net negirdėjo nei vienos jų dainos
 10. 1 point
 11. 1 point
  Deja, bet tai jog tu teisėsaugininkas, reiškia, kad negali mutint žaidėjo, kuris tave įžeidė bendram chate. Žaidėjų įžeidinėjimas (jei teisėsaugininkas įžeidžiamas bendrajame pokalbių lange, bausti draudžiama, kadangi tam skirtasįtarimo uždėjimas (/ita)) - 2700 sek. Įspėtas.
 12. 1 point
 13. 1 point
 14. 1 point
  https://i.imgur.com/K5BTX24.png https://i.imgur.com/MjlPnIA.png https://i.imgur.com/IlflElf.png https://i.imgur.com/vB7dxxJ.png https://i.imgur.com/yjCpozi.png https://i.imgur.com/4fY7lPk.png https://i.imgur.com/6k38F7z.png https://i.imgur.com/tal0KGJ.png https://i.imgur.com/sHa1Hwg.png https://i.imgur.com/KHynaaT.png https://i.imgur.com/ynycjz6.png https://i.imgur.com/0TIgZ7Z.png https://i.imgur.com/SeXbWna.png https://i.imgur.com/2XirOTx.png
 15. 1 point
  Sveiki, kas turi vw / skoda dyzelinius auto parasykit i az, yra viens klausimuks
 16. 1 point
 17. 0 points
  Geras papeikimas, dirbu administratoriaus darbą, jai esu pareigūnas, tai nereiškia, kad negaliu naudotis admin komandomis, jog nubausčiau. https://imgur.com/a/Po2P5ge
 18. 0 points
  Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: Ray_Allen, laikinas apsaugos drk Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Armandas_Karabasas Detalus taisyklių pažeidimo(- ų)/situacijos paaiškinimas:visiškas proto netekinas,daro visiškas nesąmones, tazina, rakina žmones for free, bazėje taip pat šaudė. Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK): p.s jo aš laikinas, bet jis turi būti nubaustas.
 19. -1 points
  Nuo šiol (įsigalioja 2018-09-10) serveryje yra uždraustas CBUG ir CWALK naudojimas (į tai įeina ir betkoks animacijų nutraukinėjimas šaudant). Už šių bugų naudojimą yra skiriama neterminuoto blokavimo bausmė.
This leaderboard is set to Vilnius/GMT+03:00

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.