Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Topai


Populiariausias turinys

Showing content with the highest reputation on 2018.12.29 Visose vietose

 1. 9 points
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Stan'S 2. Ką sukūrėte, apibūdinkite kūrinį: San Fierro F.T.B 3. Kiek laiko kūrėte: 4-5h 4. Vaizdo įrašas arba nuotraukos: https://imgur.com/a/iNfczBK (daugiau nuotraukų) Pirmiausia noriu padėkoti Lukui_Svr, už tai kad uždėjo (4 įsp ir 2 dienas negalėjau nieko forume rašyt. Ne ne, juokauju Lukuti xdd). Daugumą rašėt, jog nemoku ar negražus mano mapp darbai, vien dėl to, kad yra senesnio stiliaus(didelės tvoros, dideli vartai ir pnš), tad sumapp'inau dabar populiariu stiliumi. Į šį mapp darbą įdėta tikrai daug pastangų, galbūt drįsčiau teigti jog tai yra vienas iš geresnių mano mapp darbų per pusę metų. Prie to pačio sumapp'inau kaip pavyzdį ir boxo salę. Objektų skaičius 312. ištrintų objektų skaičius 19. Tai po gi esu sumapp'ines ir San Fierro Policijos dep., tai jeigu parodysit jog jums įdomu būtų jį pamatyt, tai įkelsiu. Lauksiu jūsų like/pastabų ir pnš.
 2. 4 points
  . Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Stan'S 2. Ką sukūrėte, apibūdinkite kūrinį: San Fierro PD , parkas, kebabai. 3. Kiek laiko kūrėte: 5h 4. Vaizdo įrašas arba nuotraukos: https://imgur.com/a/2VeD04q (daugiau nuotraukų) Šiaip turėjau labai gera idėja, bet labai gaila, neišėjo jos realizuoti dėl didelio remove(38) ir objektų skaičiaus(470).. Pirmiausia, pati bazė yra labai erdvi, labai daug vietos tiek išorėje, tiek darbuotojams skirtame garaže. Virš garažo yra jammi kebai, mini parkas(dėl objektų skaičiaus, bandžiau kuo kompaktiškiau viską padaryt), tada apačioje garažas darbuotojų transportui ir mini int. Interj. galime rasti didele ginklų saugyklą, kompiuterius(atkreipkit demesį į jų ekranus :DD, vienas pc skirtas amžinam teisėsaugos pareigūnui Mantui xdd). Pastatas, aplinka: https://imgur.com/a/2VeD04q Parkas, kebai. Ofisas mini, garažas, ginklų saugyklą. Ir žinoma kompiuteris kuris skirtas mano draugui iš teisėsaugos - Mantui xdd.
 3. 4 points
  https://imgur.com/a/66PjJIS https://imgur.com/a/ewcbYpo Baddd_Karma blokavimas - tokia pati situacija. Nuimtas administratorius.
 4. 4 points
  buvo fun x3 dp, ate visiem
 5. 3 points
  Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Lauris_Game Pažeidimo aprašymas: Masiniai free banai. Pažeidimo įrodymai (foto/video): 24d. Free užbanino mano Edvinas_Neon acc. Įrodymų nieko nepateikė, todėl sistema auto atblokavo. Vakar 27d. užblokavo kita mano paskyrą King_Vegeta įrd taip pat nepateikė, todėl sistema mane atblokavo. Kreditų turi kaip šieno, todėl ir leidžia sau free baninti, nes vos tik gauną įsp jį išsiperka. Pats gyrėsi, kad jau išsipirko 10įsp ir jam yra pajibat.. Įrd už abu banus https://imgur.com/a/kVtZZ2b VVP įrd, kad atblokuotas buvau sistemos 24d https://imgur.com/a/z1uzcKs ir 27d. keliu iš ragelio, nes kompas parėjo.http://i.talpix.lt/Ei3fv.PNG. Prie to paties. Susisiekiau su žaidėju Aim_Bek, kurį taip pat buvai užbanines. Į papeikimą atsakinėjai, kad įrd pateiksi, bet kaip supratau iš jo jis buvo taip pat ablokuotas sistemos nes nieko nepateikiai. Jeigu bus galimybė bus įmesta ir iš vvp įrd http://i.talpix.lt/MQU0C.PNGTai kaip su ta laiko stoka?
 6. 1 point
  Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Joris_Boom Pažeidimo aprašymas: kick hp kai buvau surakintas, net neatrakines iskart kickina Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/DCFlAwT
 7. 1 point
 8. 1 point
  Sveiki mačiau daug kas ieškojo iš kur siustis samp'ą androidui(galima žaisti kartu su PC žaidėjais) Atsiuntimas: https://www.moddb.com/mods/san-andreas-multiplayer/downloads/sa-mp-android-open-beta-stage Kaip isikelti šį modą?: http://gtamodstar.blogspot.com/2017/02/gta-san-andreas-mobile-multiplayer-samp.htm Čia galite stebėti developeriu vk(yra video iš naujų SAMP android versijų) (tarp video yra ir kaip žaidžia vienas žaidėjas per telefoną kitas per kompiuteri) https://vk.com/android.samp Kaip įsirašyti, jeigu kažkas nesigauna: Svarbu: Žaidimas užima apie 2,7 GB atminties, tad prieš tai reikia įsitikinti, kad įrenginį yra apie 3 GB laisvos atminties. 1. Pirmiausia reikia atsisiųsti žaidimo „GTA SanAndreas“ failus, su jais bus ir .obb. plėtiniai, kurie bus reikalingi. Atsisiuntimas: „ Google“ diskas / Parsisiųsti .torrent failą 2. GTA SanAndreas failai (du. * Obb failai) turi būti perkelti į aplanką „Android / obb / com.rockstargames.gtasa“, jei tokio aplanko nėra, reikia jį sukurt. 3. Įdiegus žaidimą, reikia atsisiųst patį SA:MP'ą. 4. SA:MP failus reikia bet kur išpakuot. Tada perkelt SAMP ir texdb aplankus į aplanką „ Android / data / com.rockstargames.gtasa / files“, jei tokio aplanko nėra, reikia jį sukurti. 5. Iš aplanko reikia įdiegti Client.apk ir paleisti žaidimą. Dėmesio. • Paleidus programą, reikia pasirinkt OFFLINE režimą ir meniu spustelti „Multiplayer“. • Jei žaidimas dažnai genda ar yra kažkokios kitos problemos, reikia išjungti „Shadows“ grafikos nustatymuose. Pamoka iš Vikarijus_Finger
 9. 1 point
  Įspėtas dviem įspėjimais.
 10. 1 point
  PRAKEIKTI SERIALAS 2019 ! JAU GREITAI PER TV3
 11. 1 point
  ,,Nuostabus atnaujinimai" dar mėnesi palauksim kol sutvarkysi A51 :))))))
 12. 1 point
 13. 0 points
  Cosa Nostra boso pareigos perleidžiamos Saulius_Frontez. Sėkmės!
 14. 0 points
  Sveikas aš repuoju, noriu kazka gaut uz tai, ačiū tau
 15. 0 points
  Atmesta. "Tyčinis žaidimo išjungimas surakinus teisėsaugininkui (kai nėra uždėtas įtarimas) - 24h." Pasigauni ir dedi įtarimą už relog. IR GERSIU IR KĄ TU MAN???
 16. 0 points
  You You You, Repas sugrįžta!!! Simas_Geras - pasikeitęs; normalus; repuojantis. Šiandien repuosiu, tik reikia TS unban gauti, prašau gal kas galite? Tada repuosiu bus fainai, ačiū labai, Sekmės jums AŠ REPUOJU!!!
 17. 0 points
  Labai gražu. @d0Nt gal pasamdyk kad padarytu keleta naujų baziu?
 18. 0 points
  Pamirsau pateikti irodymus ir dabar kolkas 2 savaites isvaziavau i anglija. Tai nelabai yra kada laiko pateikti man irodymu.. Ir 2 gavau ispejimas.. Ir gavai unbanus..
 19. 0 points
  Džiugu matyt,jog dirbame komandiškai
 20. 0 points
 21. 0 points
 22. 0 points
 23. 0 points
  kai turi 40star ir labai nori baudos
 24. -5 points
  cool, ikurtuves ateisiu parepuot
This leaderboard is set to Vilnius/GMT+02:00

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.