Jump to content
Kviečiame dalyvauti antrajame vasaros nominacijų rinkimų etape!! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Topai


Populiariausias turinys

Showing content with the highest reputation on 2019.06.12 Visose vietose

 1. 7 points
  Sveiki, buvo renkamas naujasis Medikų vadovas. Sulaukėme trijų motyvacinių laiškų, iš kurių vienas buvo atmestas už taisyklių pažeidimus. Keliaukime prie analizės! ------------------- Laimis_Boy - Pažymėkite anketą kaip redaguotą per 5min. nuo jos parašymo! Mantis_Deziel - Sveikas, Mantai. Pradėkime nuo to, kad savo laiške rašai, kad tavo aktyvumas labai mažas, o padidėtų tik gavus direktoriaus pareigas. Jeigu tikrai nori pasiekti direktoriaus postą, būk aktyvus ir įrodyk, kad nori direktoriaus pareigų. Šiuo metu reikia gero ir aktyvaus direktoriaus, nes Medikai išgyveno tikrai nelengvus laikus. Atsimink, kad atsižvelgiame ne tik į anketą, bet ir į aktyvumą. Tavo idėjos yra labai banalios ir naudotos kitų direktorių n kartų, todėl ši vieta irgi labai kerta per šansus gauti direktorių. Deja, atsirado žymiai stipresnė kandidatė, sėkmės. Pink_Nightmare - Labas, Karina. Pirmiausiai norėčiau pagirti, kad nesiblaškai po įvairiausius postus. Pavyzdys: mechanikų pavaduotoja 46 dienos. Esi serveryje draugiška ir paslaugi, todėl visiškai nekyla abejonių paskirti tave šioms pareigoms. Akivaizdu, kad sulaukei ir didelio serverio palaikymo, o tai irgi didelis pliusas tau šiuose rinkimuose, nes turėti gera reputaciją serveryje yra labai svarbus dalykas direktoriaujant. Peržiūrėjau tavo forumo paskyrą, ten radau nemažai pranešimų, o tai duoda suprasti, kad esi aktyvi ne tik žaidime, bet ir aktyviai dalyvauji forumo diskusijose. Asmeniškai labai patiko idėja - SNK. Šaunu, kad sukursi temą, kuri leis susigrąžinti pinigus specialiems nariams už medicinos paslaugas. Džiugu ir tai, kad pildysi aktyviai fotoalbumą. Linkime didžiausios sėkmės! Direktorių Priežiūros komanda
 2. 5 points
  Kas yra medikai ir ką jie atlieka serveryje? Tai asmenys, kurie suteikia serverio žaidėjams medicininę pagalbą [t.y juos pagydo, suteikia šarvus, gaivina bei leidžia vaistus]. Ko reikia norint tapti mediku? Turėti pakankamą kiekį patirties taškų [3000XP]; Turėti tr. Priemonės teises; Turėti Teamspeak3 programėlę [mikrofonas nėra būtinas]; Nebūti juodąjame sąraše; Kokių taisyklių reikia laikytis dirbant šį darbą? Niekad nepamiršk, kad darbo laiku medikas su apranga ar be jos išlieka mediku; Darbe būtina pradirbti 5 dienas ir bent 40 minučių į dieną; Prisijungus nepamiršti patikrinti /dzinute; Svarbu yra gerbti valdžia bei visą kolektyvą; Aktyviai dalyvauti valdžios rengiamose veiklose; Nevogti iškvietimų iš savo kolegų; Nešaudyti žaidėjų su darbo apranga [be aprangos galima, bet tik ne darbo metu]; Nenaudoti žaidimą palengvinančių programų [t.y čytų]; Pagarbiai elgtis su žaidėju atvykus į iškvietimą; Neprašinėti valdžios aukštesnio rango, veiklų bei kito; Neteršti darbo racijos [t.y joje kalbėti mandagiai, be įžeidimų ir įvairiausių keiksmų]; Baigus darbą nepamiršti sunaikinti tr. Priemonę [/sunaikinti]; Banko grobimuose gali dalyvauti tik tam paskirti asmenys [t.y Karo Medikai; IŠIMTIS: Priimtas iškvietimas žaidėjo, kuris yra grobime]; Negalima žaidėjui ištisai siūlyti nusipirkti tam tikras medikų paslaugas; Kokios yra darbo komandos ir kokias paskirtis jos atlieka? /pagydyti [ID] – komanda skirta pagydyti žaidėją; /duotip [ID] – komanda skirta suteikti žaidėjui sveikatos pažymėjimą; /sarvai [ID] – komanda skirta parduoti žaidėjui šarvus; /blaivyti [ID] – komanda skirta išblaivyti žaidėją; /gaivinti [ID] – komanda skirta atgaivinti mirštantį žaidėją; /suleisti [ID] – komanda skirta suleisti žaidėjui vaistus nuo priklausomybės; /vaziuoju [ID] – komanda skirta važiuoti į iškvietimą; /kviecia – komanda skirta sužinoti kas kviečia medikus; /bendradarbiai – komanda skirta pažiūrėti firmoje dirbančius bendradarbius; /islaipinti [ID] – komanda skirta priverstinai išlaipinti žaidėja iš tr. Priemonės; /mirgalke arba NUM8 – komanda skirta uždėti įspėjamuosius švyturėlius; Koks yra medikų darbo laikas? Pirmadienį-Penktadienį: 09.00 – 21.00 [PERTRAUKOS: 12.00 – 13.00]; Šeštadienį: 11.00 – 21.00 [PERTRAUKOS: 15.00 – 16.00]; Sekmadienį: 12.00 – 19.00 [PERTRAUKOS: nėra]; Kaip įmanoma atpažinti medikus gatvėse? Uniformos: 274ID: 275ID: 276ID: 91ID: Transporto priemonės: Ambulance: Merit: Maverick:
 3. 3 points
  1) Forumo taisyklėse parašyta, kad žaidimo V_P turėtų sutapti su forumo V_P. Tad papeikimas vien dėl to turėtų būt atmestas; 2) Situacija buvo tokia: padėjau žaidėjui su pasiekimu 100k ir 1mln rankose, tu atvykęs į banką su savo draugais, neturėdamas ką veikt pradėjai šaudyti į mane, trukdydamas administratoriaus darbui, prie to pačio nušovei ir žmogų, kuriam aš padėjau. Visiškai pilnų įrodymų neturiu, tačiau turiu video įrašą, kuriame tu nušauni mane, taip trukdydamas man atlikti savo darbą. Galbūt mano kaltė, kad nespėjau nufilmuot, kai tryse šaudėt ir į žaidėją, kuriam padėjau su pasiekimu, bet bent turiu kai nušauni ir mane. PRIDEDU: Pačioje pradžioje matosi, kaip guli žmogaus lavonas kuriam aš padėjau.
 4. 2 points
  Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Pink_Nightmare Pažeidimo aprašymas: Prisijungiau į serveri su draugais atvažiave aš viena karta nušoviau ja, ji man dėjo už masini Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/Lb1u5vf
 5. 2 points
  Ką reiškia SNK ir kas tai per tema? SNK - Specialių Narių Klubas. Šioje temoje bus surašyti žmonės, kurie matomai padėjo iškėlti Medikų firmą į aukštumas. Kokios yra privilegijos būnant šiame sąraše? Gauna nuolaidą bet kokiam medicininiam gydymui [Pinigus galite susigrąžinti šioje temoje]; Turi valdžios pasitikėjimą ir gali lengviau patekti į darbą; Už ką galima būti įrašytas? Paaukoti bent 100‘000 į darbo fondą; Ilgai išdirbti medikų firmoje ir per tą laiką sugebėti pasireikšti; Prisidėti prie medikų firmos gerinimo būnant Pagalbininku ar Pavaduotoju; Žmonės esantys šiame sąraše:
 6. 2 points
  nz, nebera nervu dabaiginet visiskai, pora transitionu bus, kazka bandziau, kodakas geresni tures ai jo dariuk paskaityk descriptiona, myl tave. aciu kas padejot.
 7. 1 point
  Šito per visa Gta san andreas Lietuvos Samp serverio projektų turbūt dar nebuvo ir ateina pas mus į kiemą šį šventė jau šį penktadienį! Dėl dalyvavimo registruotis po apačia: Į NasCar Lenktynės kurios vyks šeštadienį nuo 13h Dalyvių automobiliai: Inferno, Bullet, Sultan, Elegy Vieta: Lv Oro uostas. 28ratai. dalyvių skaičius: 10 Turėti po mechaniką Vardas_Pavardė: Automobilis: Mechanikas: Amžius: Į Bazarų kovas: Vaikų Bazarų kovos Amžius: 12-15 Šeštadienis: 16h, Renginių kanalas Jei nesusirinktu tai: Nuo 16-19 Dalyvių skaičius: 4 Vardas_Pavardė: Amžius: į Anekdotų vakarą: Šeštadienį: 18h Dalyvių skaičius: 5 Vardas_Pavardė: Amžius: Gražiausių automobilių konkursas vieta: lV Oro uostas Į Estefečių vakarą: 16h Estefečių dalyvių neribotas, bet komandą turi sudaryti 3 dalyviai. Vardas_Pavardė: Amžius: Vyks gražiausių automobilių konkursas: 1vieta: 50k 2vieta: 20k 3vieta: 10k Registracija į automobilių konkurą: Vardas_Pavardė: Automobilis: Sekmadienis: Festivalio uždarymas, bus renkami geriausi firmų direktoriai. Bei uždarymas koncertu. Estefečių užduotis:
 8. 1 point
  Į Bazarų kovas: Vaikų Bazarų kovos Amžius: 12-15 Vardas_Pavardė: Dankė Amžius: 22 metai
 9. 1 point
  Gerbiama Karina 1. Mano irodymose matosi /hitreg , kad šaudžiau tik tave. https://imgur.com/a/V2mdqFU 2. Reikėjo patikrinti Micheal arba Justas_Tylek /hitreg nes jie nušove ta žaidėja. 3. Jau paskleista po visa foruma, kad gavau bana su Vycka forumu tai rašau per ši. 4. Irodymai aiškus pateikti mano tai kad UNJAILINAM Jokiu pykčiu.
 10. 1 point
  Susitvarkiau, dėkoju jums už pagalbą ir patarimus!
 11. 1 point
  Kas tai per tema? Šioje temoje galėsite pamatyti Medikų firmos rangus, bei šiek tiek juos labiau pažinti: Pirmasis rangas turi leidimą nešioti 274ID ir 91ID skinus; Turi leidimą važinėti su Ambulance darbo transportu; Pasikelti jį galite rango pasikėlimo temoje; Klausyti aukštesnio rango darbuotojų; Privalo laikytis bendrų darbo taisyklių. Darbuotojai esantys šiame range: Antrasis rangas, kaip ir pirmasis turi leidimą nešioti 274ID ir 91ID skinus; Turi leidimą važinėti su Ambulance ir Merit [tik su valdžios leidimu, arba leidimo nusipirkimu rango pasikėlimo sistemoje]; Pasikelti jį galite rango pasikėlimo temoje; Klausyti aukštesnio rango darbuotojų; Privalo laikytis bendrų darbo taisyklių; Darbuotojai esantys šiame range: Trečiasis rangas turi leidimą nešioti 274 ID, 275ID ir 91ID skinus; Važinėti su Ambulance, Merit, gali skraidyti su Maverick [jei turi piloto licenciją]; Pasikelti jį galite rango pasikėlimo temoje; Klausyti aukštesnio rango darbuotojų; Privalo laikytis bendrų darbo taisyklių; Darbuotojai esantys šiame range: Ketvirtasis rangas turi leidimą nešioti 274ID, 275ID ir 91ID skinus; Važinėti su Ambulance, Merit ir skraidyti su Maverick; Pasikelti jį galite rango pasikėlimo temoje; Klausyti aukštesnio rango darbuotojų Būtina turėti išlaikius Piloto licenciją - be jos neįmanoma gauti šio rango; Privalo laikytis bendrų darbo taisyklių; Darbuotojai esantys šiame range: Penktasis rangas turi leidimą nešioti visus Medikų firmoje galimus darbo skinus; Gali važinėti su visom transporto priemonėm, į juos įtraukiama ir nuosava tr. Priemonė; Šio rango pasikelti neįmanoma, juos skiria pati valdžia savo nuožiūra; Turi padėti valdžiai; Dirba savo norimu laiku; Plačiau apie juos – pagalbininkų temoje; Šeštasis rangas, taisykles ir privilegijas nusistato pats. GFX - @Black_Kodak
 12. 1 point
  Kas tai per tema? Šioje temoje SNK esantys asmenys galės susigrąžinti pusę jiems priklausomos sumos nuo sumokėtos medicininės pagalbos. Kokių taisyklių reikia laikytis šioje temoje? Pinigus susigrąžinti galima tik per 12 valandų; Būtina pildyti pagal anketos šabloną; Būtina turėti sumokėtų paslaugų įrodymus; Pildyti gali tik SNK esantys asmenys; Pašaliniai komentarai bus lygūs forumo ispėjimams; Papildoma informacija Temą tikrina tik Medikų firmos valdžia; Pinigai bus nusiųsti jums į banką; Anketa Jūsų Vardas_Pavarde žaidime?: Įrodymai, kuriuose nusipirkote paslaugą:
 13. 1 point
 14. 1 point
  kaip tik dar sis asmuo, padejo man svkn.
 15. 1 point
  Tu gal negerk ka aciu dar karta sveikinu karka
 16. 1 point
  @Pink_Nightmare sveikinimai!
 17. 1 point
  Asmeniškai labai norėčiau padėkoti tiems žaidėjams, kurie galima sakyt padrąsino mane pildyt į pareigas ir tiesiog palaikė. Tikiuosi nenuvilsiu jūsų per pirmą direktoriavimą:D
 18. 1 point
  Sergu vėžiu permetam aukai po 10k
 19. 1 point
  kiek mokėjau tiek paeditinau, buvo labai daug idėjų, tačiau jei visas jas būčiau įgyvendines būtų nebe filmukas, o visas filmas sony vegasu naudojuosi antra kartą savo gyvenime, tad profesionalaus edito nesitikėkit, viskas paprastai ir for fun, gero žiūrėjimo be to, labai norėčiau padėkoti žmonėms, kurie padėjo viską nufilmuoti ir dalyvavo daugumoje kadrų. labai jums dėkoju
 20. 1 point
 21. 1 point
  https://imgur.com/a/CasQagk (is sito acc nes Vycka_Collins forume banas)
 22. 1 point
  2019-05-13 Štai porą kadrų iš vykusios veiklos medikams - Didelis ačiū už nuotraukas (tikiuosi įkelsi) - @Klaudijus_Klaudijuz Už tvarkos priežiūrą - @Taska_Kent ir @Absolut_Jokse
 23. 1 point
  sv, jo žinau, kėliau į būseną šnd įkeltą savo edit'ą, prašydamas nuomonės, sad thing is, that pagrindiniam puslapį forumo, jau nebesimato mano tas atnaujinimas, so sunkiai dabar pastebės tai. Tad siekdamas išspausti iš jūsų nuomonę, keliu čia, nesiekiu +repų, all i need is your honest opinion.
 24. 1 point
 25. 0 points
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Vycka_Collins2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Deima_Deima4. Kaip buvo čytinama: s0bas5. Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/dKBs3iF6. Papildomi komentarai (nebūtina): Sulindo į siena su Smooth Camera kad nupyst mane ir mano manymu jis cia tikrai nepasibugino nes masina stovėjo priparkuota tai (Cheatas, Bugu isnaudojimas)
 26. 0 points
  Administratoriaus, kuris jus įkalino Vardas_Pavardė (arba - sistema)?: Nepamenu,prieš pusę metų įkalino Kodėl buvote įkalintas į kalejimą?: Nepamenu Įrodymai, jog buvote įkalintas į kalejimą: https://www.part.lt/perziura/93f863b0f45ecc049157ab402ce3476c168.png
 27. 0 points
  O pas tave plati fantazija
 28. 0 points
 29. 0 points
  Ir? Vistiek skaitosi, kad (BUGINIMAS, SERVERIO KLAIDU IŠNAUDOJIMAS) nes bandei mane šaudyt ten įlindęs
 30. 0 points
 31. 0 points
  Gal neturėčiau rašyt bet prisidedu prie ppk jis tikrai s0bas + aimas visi medikai skusdavos
 32. 0 points
 33. 0 points
  Galiu Nauja Sukurti nes dabar gerese nuotaika @Tom_White
 34. 0 points
 35. 0 points
This leaderboard is set to Vilnius/GMT+03:00

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.