Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Topai


Populiariausias turinys

Showing content with the highest reputation on 2020.10.12 Visose vietose

 1. 9 points
  Kas myli mane?? + rep uzdekit : D
 2. 8 points
  Brangūs broliai ir seserys, Tikėjimo išpažinime kartojame žodžius: „Kaip Šventajame Rašte išpranašauta, trečiąją dieną prisikėlė iš numirusių.“ Mes kaip tik ir švenčiame šį įvykį: Jėzaus prisikėlimą, svarbiausią krikščionybės naujieną. Šv. Paulius rašo Korinto krikščionims: „Pirmiausia aš jums perdaviau, ką esu gavęs, būtent: Kristus numirė už mūsų nuodėmes, kaip skelbė Raštai; jis buvo palaidotas ir buvo prikeltas trečiąją dieną, kaip skelbė Raštai; jis pasirodė Kefui, paskui Dvylikai.“ (1 Kor 15, 3–5) Šis trumpas tikėjimo išpažinimas skelbia būtent Velykų slėpinį ir prisikėlusio Kristaus pirmąjį pasirodymą Petrui ir Dvylikai: Jėzaus mirtis ir prisikėlimas yra mūsų vilties šerdis. Be tikėjimo Jėzaus mirtimi ir prisikėlimu mūsų viltis bus silpna, tai net nebus viltis; būtent Jėzaus mirtis ir prisikėlimas yra mūsų vilties šerdis. Apaštalas sako: „Jei Kristus nebuvo prikeltas, tai jūsų tikėjimas tuščias.“ (1 Kor 15, 17) Deja, dažnai būdavo bandoma silpninti tikėjimą Jėzaus prisikėlimu, tarp tikinčiųjų taip pat kildavo abejonių. Tai, kaip sakoma, „nerimtas“ tikėjimas, jis nėra tvirtas; taip yra dėl paviršutiniškumo, kartais dėl abejingumo, nes žmonės užsiėmę tūkstančiais kitų dalykų, kuriuos laiko svarbesniais už tikėjimą, taip pat dėl išskirtinai horizontalaus požiūrio į gyvenimą. Tačiau būtent prisikėlimas atveria mus didesnei vilčiai, nes atveria mūsų ir pasaulio gyvenimą amžinajai Dievo ateičiai, pilnutinei laimei, tikrumui, kad blogis, nuodėmė, mirtis gali būti nugalėti. Tai leidžia su didesniu pasitikėjimu išgyventi kasdienius dalykus, imtis jų drąsiai ir įsipareigojant. Kristaus prisikėlimas nauja šviesa nušviečia tuos kasdienius dalykus. Kristaus prisikėlimas yra mūsų stiprybė!
 3. 6 points
  Naujasis taxi direktorius - @Nedas_Black, Mechanikų - @Markas_Nerd, Policijos - @Pitbull_Terjeras
 4. 4 points
  Nu blyn, vaizdzialis tikrai neblogas Bronaza seima rinkimuose paiimta, tikrai džiugina rezultatai. Dabar as Briuselį sedėsiu kojas ant sudėjes ant stalo ir mascysiu apie Lietuva ir jas žmones, kaip alga padidinci, o selas mus linksmins sava kancertais ir muzika. PS man nipatika olega prikolas su asilu, tikrai žemas lygis galiu pasakyci tyciotis iš parcijas po šitokių kovų. Ir trupucis gumoro iš asmeninia albuma: Не мы такие, жизнь такая Jūsų Viktoras!
 5. 1 point
  Jėzaus mirtis ir prisikėlimas – mūsų vilties šerdis
 6. 1 point
  Jūsų Vardas_Pavardė: Markas_Nerd. Ką reikia pridėti/pataisyti/ištrinti?: Pridėti 1x Mechanikų pavaduotojas. Papildoma informacija/prašymai: ne
 7. 1 point
This leaderboard is set to Vilnius/GMT+02:00

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.