Jump to content
📢 Kreditų pirkimas SMS žinute naujas telefono numeris 1679! 📱 ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Topai


Populiariausias turinys

Showing content with the highest reputation on 2022.01.31 Visose vietose

 1. 4 points
  koks banginis sveria dvirati jeigu kentukas vaflis?
 2. 2 points
  Anketa: Vardas_Pavardė serveryje: josh hokage Pasiūlymo aprašymas: padaryt, kad per laimes walanda duotu 2x darbo xp Pasiūlymo nauda serveriui: nemazai kas kaitintu ypac per laimes walanda ir butu sjp idomu Vaizdinė medžiaga arba nuotrauka(/os): - o cia is seniau buwo siulyta
 3. 2 points
  ilgai dariau daug pastangu idejau tikiuos sulaukt daug like
 4. 2 points
 5. 1 point
  Papeikimas priimtas. Kadangi dėti įtarimą už važiavimą apsvaigus galima tik tada, jei žaidėjas turi daugiau nei 0.25 promilės, šiuo atveju pareigūnas uždėjo įtarimus neteisingai. Darbuotojas bus atitinkamai nubaustas.
 6. 1 point
  Kiek domėjaus dc dabar, tai sakė carfix faila iškelt reikia, dar nemėginau pats, bet gal tau padės jei rasi kažką panašaus iš failų.
 7. 1 point
  Truputėlis nuotraukų iš 2022.01.30 treniruotės Sužinojus, jog OMNICRON atmaina greitai plinta lietuvoje, medikai pradeda ruošti naujas vakcinas, ketvirtajai dozei. Padėtis tampa vis labiau įtempta, todėl išnaudojama kiekviena sekundė, nesvarbu kiek tai mums kainuotu, bėgsim, griūsim, bet medikai atlaikys bet kokią pandemija. Bet svarbiausia, KOKYBĖ, tad kiekvienas žingsnis yra stebimas, tikrinamas, jog nebūtų klaidų. Tam netgi buvo iškviestas 5lygio administratorius @Aivaras_Slavik, patikra praėjo sklandžiai. Į kokybę atsižvelgiame labai rimtai, todėl nei vienas darbuotojas neliks nepatikrintas Viskas einasi pagal planą, skiepai supakuoti, patikras praėjo, gabenam siuntas tolimųjų reisų vairuotojams! Tolimųjų reisų vairuotojai atvyko. Vakcinos išlydėtos, kurios greitai pasieks skiepijimo punktus! ---------------------------------------------------------------------------------------- San Fierro miestelio medikai visiems linki saugių bei ištvermingų 2022! Liekam dėkingi mediku komandai, kad išlieka kiek įmanoma aktyvi bei dalyvauja valdžios organizuojamose veiklose. Direktorius: @Ernis_Hard Bendradarbiai: @Alexander_DiabloLil_Dauzalas @Carl_LtuAstron_Kolbey @Guoda_JanDwayne_Lawrence Didelis DĖKUI TRV direktorei @Ineta_Tiesiog už laiką skirta nuotraukai, bei fotografui @Mode_Weeed
 8. 1 point
  Kodėl forume viršuj dar yra ts rls statistika?
 9. 1 point
  Sveikas buvo ir man taipat persirašiau wnds kadangi neturejau ka prarasti ir susitvarke, ieškojau yt bet kaip sutvarkyti surasti nepavyko.
 10. 1 point
 11. 1 point
 12. 1 point
 13. 1 point
  Normalei cia pajudejei bet yoa krc
 14. 0 points
  dar bent blogas zodis apie blatata ir servas i ora isnestas bus
 15. -1 points
This leaderboard is set to Vilnius/GMT+03:00

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.