Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Topai

 1. Pro_Mode

  Pro_Mode

  Policijos departamento direktorius (-ė)


  • Reputacijos taškai

   52

  • Pranešimų skaičius

   559


 2. Aivaras_Slavik

  Aivaras_Slavik

  Direktorių prižiūrėtojas (-a)


  • Reputacijos taškai

   28

  • Pranešimų skaičius

   374


 3. Toyo_Yello

  Toyo_Yello

  Narys (-ė)


  • Reputacijos taškai

   10

  • Pranešimų skaičius

   976


 4. Eisvy_Das

  Eisvy_Das

  Mechanikų įmonės direktorius (-ė)


  • Reputacijos taškai

   10

  • Pranešimų skaičius

   339Populiariausias turinys

Showing content with the highest reputation since 2022.09.24 Visose vietose

 1. 20 points
  VISI DIRBANTYS TURI IŠMOKTI!!!!!!!!!!!!
 2. 16 points
  https://voca.ro/18NG7UfZUESB tingejau rasyt tai va atsakymas tau.
 3. 7 points
  Labas vakaras, pagaliau galime bandyti atstatyti tvarką mūsų direktorių virtuvėje, taigi, pradėkime nuo medikų direktoriaus analizės. Arnas_Toreno - kad ir kaip mane tenkintų tavo kandidatūros oficialumas ir rimtumas, Miglė man teikia daugiau vilčių. Palyginus tave su Migle, išvada yra tokia: Tavo žaidimas mūsų projekte nėra pastovus ir atrodo, kad ateini tik dėl pareigų, nes asmenų galinčių užimti pareigas jau yra likę vienetai. Tikrai vertinu tavo darbą, visą rimtą požiūrį į medikų valdžios postą. Atrankų formatas gal kiek per griežtas, juk ateiname žaisti žaidimą, o ne studijuoti medicinos bakalauro laipsniui įgyti. Migle_Tam - kandidatūra nenustebino ir įspūdžio nekėlė lyginant ją su Arno, tačiau aukščiau minėjau, kad tavyje matau daugiau vilties, kad išliksi šiose pareigose. Nemanau, kad klysiu sakydamas, kad tu pastoviai žaidi projekte, net kai jam būna sunku. Esi turėjusi pavaduotojos pareigų, tačiau jų neišnaudojai visu šimtu procentų. Štai tau rimtesnės pareigos, o kaip su jomis elgtis - spręsk pati. Ar tu esi nusiteikusi dirbti efektyviai parodys tik laikas. Miglei_Tam neišbuvus pareigose 14d. jos atiteks Arnas_Toreno.
 4. 7 points
  Antrieji šio vakaro rinkimai, kur susitinka trys skirtingos, bet to pačio tikslo siekiančios asmenybės. Analizė apačioje. Martis_Beleka - žinau, kad esi labai aktyvus žaidėjas, bet taip pat žinau, kad tavo savitvarda menka, ne retai užsidegi ir elgiesi brutaliai. Su kandidatavimu į postus taip pat leidi suprasti, kad nori tik valdžios, o ne joje kažką nuveikti. Sutinku, aktyvumas pakiltų, bet ar darbuotojai tavo darbo struktūra būtų patenkinti - nemanau. Prie kandidatūros net nesistengei. Grazvys_Nfs - mes ir vėl susitinkame. Kandidatūroje daug medžiagos, daug žodžių, tačiau nieko kas trauktų akį ar išsiskirtų nėra. Aktyvumas projekte taip pat manęs netenkina, ar bent žinai kokia šio darbo situacija šiuo metu ir kam tu ryžtiesi? Kalbant apie idėjas, iš aprašymo leidai suprasti, kad jei darbuotojas pas tave įsidarbintų, jis paslaugas turėtų teikti basom kojom (t.y. be transporto priemonės), būkim biedni, bet teisingi, ne visada tokie dalykai ,,tik įsidarbinęs" būna taikomi ir dažniausiai tenka laukti po kelias valandas ar dienas, kad įgautum kažką tokio, kas buvo pažadėta ,,tik įsidarbinus". Eisvy_Das - labai džiaugiuosi matydamas tavo kandidatūrą. Tvarkinga, protinga, pilna minčių. Nenustoji manęs stebinęs. Puikiai išvardinai idėjas ir suradai joms alternatyvas, nepabijai pasinaudoti buvusio direktoriaus sistemomis ir planuoji jas naudoti savo veiklai. Taip pat džiaugiuosi, kad medikų direktoriaus pareigos vaidina svarbų vaidmenį tavo dabartiniame kandidatavime, pasiteisinusias idėjas - panaudojam! Esi daug žadantis asmuo, linkiu tau sėkmės!
 5. 6 points
  Vardas_Pavardė serveryje: Rayjans Alens Pasiūlymo aprašymas: apacioj Pasiūlymo nauda serveriui: zodziu siaip toks Vaizdinė medžiaga arba nuotrauka(/os): vakar sugedo mano dune, kvieciu mech, afk viens Klaudizas negal priimt iskvietima negal sutvarkyt masinas tai as kaip normalus pilietis nuvariau palikau dune pas mechu ir parasiau Klaudizui kad sutvarkytu mano dune. Pasirodo reik sutarti pasirasyt is pradziu tai man reikejo vistiek pas ji nusigaut tai biski lievai. Tai mana pasiulyms toksa kad jei tau reik tvarkyt maske ir afk mechai ar tiesiog isleke nuvarai maske pas mechu(padaryt gal pridet nedidele salia salia aikstele tom maskem) ten koki pickup padaryt kad uzlipus pasirasai sutarti iskart kad reik tvarkyt, o mechai gauna pranesima kad reik tvarkyt ir pee komanda kaip /kviecia matytu ka reik tvarkyt ten pvz Ray_Allen tr.priemone Dune. Ir mechai kai turi laiko sutvarka maske o kai sutvarka gauni pranesima kad sutvarkyta maske tada nuvara i ta pacia aikstele ir darbas baigtas. Toks gal visai cool dalykas, toks tiesiog kad dodi zvanoka mechui reik kaladeles pakeist, ans pakeit tau vel zvanoka atvarai pasiemi. Arba sutarti padaryt isviso tik tada kai nori pasiimt maske jei nori pasiimt butinai susimoki kad butu kaip su atstatymu mzdg tokia lentele, kitaip nevaziuosi, ir krc palieki uzrakinta maske mechu bazej bet mechai vstk gali ilipt taip padaryt nu kazka tokio per rageli rasau sori nera kabliu nes vienintelis kablys yra tai tik kai @Toyo_Yello pagaun savaitgali
 6. 5 points
  Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Lee_Pri Peikiamo komandos nario pareigos?: priziuretoja cj nzn Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Viskas prasidejo nuo papeikimo man, kurio irodymu net nespejau ikelti Zodziu bahuras izeidinejo, bego, saude, uz viska buvo nubaustas ir pasodintas, parase papeikima iskart atsisedes. Praejo 10min lee_pri sumaste ji unjailint, nes pagal jos logika cia buvo free starai [21:33:54] {D56565}[UNJAIL] Administratorius Lee_Pri ištraukė Martis_Beleka iš kalėjimo už [free]. [21:34:01] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~| {FF0000}SMS išsiųstas{FFCC00} |~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [21:34:01] [Gytiz_Kweb >> Lee_Pri[24]: [21:34:01] {FFCC00}ahuel? :DD Zodziu toliau ejo nuo jos mutes, zyzimai ir saskos apsauginio bobelos gynimas. Negaliu paaiskint kodel unjailino, sake px rasyk papeikima, o as vietinis ozys tikrai ipisiu, lai aiskinas bobelka.
 7. 5 points
  Nesuprantu, čia pagyrimas ar papeikimas? ,,MENTAS" - peiki direktorių, nes kreipinį ,,Mentas" jis naudoja darbe kuriam vadovauja JIS. O kaip ,,Talibano" kariai (su visa pagarba Juliui) ar kiti pavadinimai kurie taip pat atrodo nepriimtini? Išmetimas iš darbo ,,be priežasties" - Kiekvienam savo išrinktam direktoriui suteikiu šią teisę, tuo labiau žinant, kad Policijos Departamente situacija su darbuotojais buvo tragiška, tokią teisę suteikti buvo logiška. ,,Mažas aktyvumas" - na, nežinau ką tu laikai ,,mažu aktyvumu", kai šiam direktoriui gavus pareigas serveris sulaukia daugiau veiksmo ir aktyvumo iš teisėsaugos pusės nei jo buvo per visą vasarą. Su direktoriaus aktyvumu aš kol kas problemų nematau. ,,Anketų kopijavimas" - apie šią dalį tau viską atsakė pats Paulius (0:47 jo garso įraše). Ko ne visi direktoriai iš ten viską kopijuoja ir remiasi RLS wikipedijos svetainėmis kurdami savo darbo skilties temas. Galima sakyti, kad taip ir reikia daryti, nes jei kiekvienas direktorius pradės įvardinti savo darbo funkciją vis kitaip, pradės galvoti naujas bausmes, naujas/nepriimtas/nelogiškas darbo taisykles, kas iš to bus? Papeikimas/pagyrimas atmestas. Direktorius įspėtas nebus.
 8. 5 points
  1. Gabrielius_Tiesiog VISAM GYVENIMUI UZ KENKIMA POLICIJOS DARBUI
 9. 5 points
  Kaip bebūtų gaila, The Triads boso rinkimai nesulaukė nė vieno kandidato, tačiau džiaugiuosi, kad @William_Hard nusprendė vėl sėsti už aktyviųjų frakcijų vairo. Per jo laikiną vadovavimą turėjome daugiau veiksmo nei per visą vasarą, o tas mane labai džiugina. Pranešu, kad naujuoju The Triads mafijos bosu tampa William_Hard!
 10. 4 points
 11. 4 points
  Dėl kurio grubaus sąrašo rašote šį prašymą?: wisu darbu juodasis Kada buvote įrašytas?: 2022.04.04 Kodėl bausmė turėtų būti sušvelninta?: Pasitaisiau esu dabar pavyzdingas noriu grizti ir parodyti kaip reikia teisingai elgtis.
 12. 4 points
 13. 3 points
 14. 3 points
  Policijos Departamentas - institucija viešajai tvarkai prižiūrėti. Policijoje dirba vieni geriausių ir atsakingiausių serverio žaidėjų, todėl darbas visuomet atliekamas greitai, kokybiškai bei nepriekaištingai. Policija prižiūri tvarką miestuose bei už jų ribų, dalyvauja grobimuose, reaguoja į iškvietimus, gaudo nusikaltėlius, tramdo streikus ir atlieka kitus svarbius darbus serverio tvarkai palaikyti. O Federalinis Tyrimų Biuras užsiima nelegalių medžiagų paieškomis bei organizuoja šturmus. Policijos Departamento struktūra Vyriausiasis departamentas - pagrindinė srities būstinė. Čia yra ofisas, kuriame galima išsipirkti įtariamumą, įsidarbinti. Taip pat čia laikomi sraigtasparniai. Būstinė įsikūrusi prie miesto bažnyčios esančiame plote, pagrindinės gatvės gale. Pirmasis departamentas - vienas iš vietinių policijos padalinių, kuriame teisėsaugininkai gali nuvežti nusikaltėlius, pasiimti ginklų. Taip pat čia laikomos mėlynos spalvos transporto priemonės. Padalinys įsikūręs prie kranto, netoli nenaudojamos automobilių parduotuvės, Kazino. Antrasis departamentas - vienas iš vietinių policijos padalinių, kuriame teisėsaugininkai gali nuvežti nusikaltėlius, pasiimti ginklų. Taip pat čia laikomos transporto priemonės. Padalinys įsikūręs prie raudonojo auksinių vartų tilto. Federalinis Tyrimų Biuras - specialus policijos padalinys, kuriame srities agentai dirba ties nelegalių medžiagų paieškomis, šturmais, ieškomų asmenų paieškomis. Padalinyje laikomos transporto priemonės Bullet, FBI rancher ir LVPD. Biuras įsikūręs senoje Apsaugos bazėje, prie ligoninės. Įsidarbinimo reikalavimai Turėti sukaupus bent 16'000 patirties taškų; Turėti vairuotojo pažymėjimą; Turėti ginklų licenciją; Žinoti Kelių Eismo Taisykles; Gebėti dirbti komandoje, būti disciplinuotam; Reikalingas Darbo valdžios pakvietimas; Turėti Discord(DC) programėlė (mikrofonas dažnai būna būtinas); Nebūti įrašytam juodajame sąraše; Mokėti Bendrąsias Teisėsaugos Taisykles (BTT) Spausti čia; Darbo taisyklės Laikytis bendrųjų teisėsaugos taisyklių; Dalyvauti visuose grobimuose ir kitose veiklose; Skatinti komandinį darbą; Gerbti darbo valdžią ir kitus darbuotojus; Darbo racijoje bendrauti tvarkingai; Per dieną privaloma pražaisti 60 minučių; Privaloma išdirbti kontrakte nurodytą laiką; Draudžiama šaudyti į civilius be priežasties; Nesipykti su kolegomis ir juos gerbti bei padėti; Dirbti galima tik su darbine uniforma; Išlipus iš darbinės transporto priemonės arba baigus darbą būtina sunaikinti mašiną (/sunaikinti); Visuomet privaloma perskaityti /dzinute; Darbo apranga, transportas Darbo apranga Transportas Darbo komandos Bendrosios komandos: /persirengti - aprangos pasikeitimas /ant - žaidėjo surakinimas /ant2 - žaidėjo surakinimas jam leidžiant judėti /taz - gaunate tazerį /bauda - baudos siūlymas nusikaltusiam žaidėjui /ita - itarimas žaidėjui /r - darbo racija /rt - teisėsaugos racija /ieskomi - ieškomų žaidėjų sąrašas /gaudomi - gaudomų žaidėjų sąrašas /atimtiginklus - atima žaidėjo ginklus ir ginklų licenziją /isodinti - nusikaltėlio įsodinimas į mašiną /ist - žaidėjo išteisinimas /tikrinti - patikrina žaidėją /skydas /skydasoff - uždeda skydą /nuimtiskyda - nuimą skydą /begliai - pažymėti begliai /bendradarbiai - jūsų bendradarbiai /tei - atimti žaidėjo B kategorijos vairuotojo pažymėjimą /kliutis - pastato kliūtį NUM8 - uždeda švyturėlį /sunaikinti - sunaikinti darbinį transportą /islaipinti - priverstinai išlaipina žaidėją iš transporto priemonės /rangai - darbo rangai /atzymejo - rodo kas nuimė bėglio statusą /gatidaryti - pradeda išlaisvinti žmogų /nark - apieško žaidėja (dėl narkotinių medžiagų) /gisminuoti - išminuoja sprogmenį /sekti - komanda sekti nusikaltėlį Grobimų metu naudojamos komandos: Banko grobimo metu: /skydas (užsidedami šarvai), /kliutis(draudžiama naudoti tik banko viduje), /gisminuoti (išminuoti bombą) Įkaito išlaisvinimo metu: /skydas (užsidedami šarvai), /kliutis(padedama kliūtis), /gatidaryti (atidaromas narvas), Šturmų metu: skydas (užsidedami šarvai), /kliutis (padedama kliūtis), /taz (naudojamas tazeris vietoje ginklų), /ant (bėglių ir pašalinių surakinimui skirta komanda) Paspaudus klaviatūroje "H", žaidėjai bus įspėti pranešimu - "POLICIJA: Pasitraukite į šalikelę!" Paspaudus klaviatūroje "NUM8", ant transporto priemonės užsidės švyturėliai. Įvedus komandas gausite instrukcijas kaip jas naudoti Įtariamumo lentelė Remiantis Bendrosiomis Teisėsaugos taisyklės (BTT), įrodymai dedant "starus" privalomi VISADA!! Pažeidimų ir įtarimo lygio sąrašas NON RP - 20 įtarimo lygių DM - 80 įtarimo lygių Tyčinis ESC - 80 įtarimo lygių Bėgimas - 40 įtarimo lygių Relog - 200 įtarimo lygių Pareigūno įžeidimas, užpuolimas, neklausymas - 30 įtarimo lygių Avarijos sukėlimas - 20 įtarimo lygių Civilio užpuolimas - 20 įtarimo lygių Ginklo demonstravimas viešoje vietoje - 10 įtarimo lygių Važinėjimas be šviesų - 5 įtarimo lygių Stulpų daužymas(daugiau nei 1) - 5 įtarimo lygių Kyšio siūlymas - 10 įtarimo lygių Mašinos daužymas - 15 įtarimo lygių Trukdymas policijos darbui - 5 įtarimo lygių Važiavimas be vairuotojo pažymėjimo - 15 įtarimo lygių Vairavimas apsvaigus - 20 įtarimo lygių Važiavimas neregistruota transporto priemone - 30 įtarimo lygių Vagystė - 15 įtarimo lygių Važiavimas be technikinės - 10 įtarimo lygių Važiavimas be diržo - 5 įtarimo lygių Namo apiplėšimas - 50 įtarimo lygių Narkotikų pardavinėjimas - 50 įtarimo lygių Narkotikų gaminimas - 40 įtarimo lygių
 15. 3 points
  Priskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Gytiz_Kweb Kokio darbo pavaduotoju skiriamas?: PD Priskyrimo data: 2022/09/27 Argumentuokite savo pasirinkimą: Ziauriai geras zmogus, realybei dirba policijos pareigunu yra daves man itarima uz masina bloga. ACIU TAU Direktoriaus priskyrimo anketa Kokio darbo direktoriumi esate paskirtas?: PD Priskyrimo data: 09 27
 16. 3 points
  Labai ilgai trukę rinkimai atnešė šiokių tokių vaisių. Daug patirties turintis asmuo nusprendė dar kartą pasirodyti aktyviosios frakcijos vadovo poste. Po diskusijų ir ilgų pamąstymų skelbiu, kad naujuoju Policijos Departamento vadovu tampa @Pro_Mode Taip pat vis dar vyksta rinkimai į Armijos direktoriaus postą!
 17. 3 points
  Priskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: @Lays_Chips Kokio darbo pavaduotoju skiriamas?: Mediku Priskyrimo data: 09-26 Argumentuokite savo pasirinkimą: Pasitikiu, tikiuosi nenuvils padruška!
 18. 2 points
  Ieškomas žmogus kuris galėtu padaryti pora GFX darbų nominacijom, kreipkitės į dc/forumą, atsilyginsim.
 19. 2 points
  Garbės Sąraše bus paminėti žmonės kurie paaukojo bent 50.000e į Medikų darbo fondą, ar kaip kitaip paliko žymų pėdsaką mūsų firmoje. ﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌ Garbės Sąraše esantys žaidėjai: ﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌ 1. @Ineta_TiesiogPaaukojo 50.000e į Medikų darbo fondą. 2. @Deividosas_Galaxy Paaukojo 50.000e į Medikų darbo fondą. 3. @Alio_BistreyPaaukojo 150.000e į Medikų darbo fondą. 4. @Martis_Beleka Paaukojo 100.000e į Medikų darbo fondą.
 20. 2 points
  Kokio darbo direktorius buvote?: The Triads Atsistatydinimo data: Kuomet bus išrinktas tinkamas žmogus į boso pareigas. Atsistatydinimo priežastis (detalus paaiškinimas): Naaa, tiesiog dingo motyvacija ir visas tas noras kažką daryti, tiesiog "išblėsau". Pats tinkamas laikas duoti kitiems asmenims pasireikšti ir parodyti ką jie gali, pats visų savo tikslų neįvykdžiau, bet ką jau padarysi. Tiesiog noriu tarti didelį ačiū Aivarui ir savo draugams, komandai, kolegoms kurie su manimi buvo šiame kelyje. Iki!
 21. 2 points
  KANDIDATĖ KORNELIJA VERCETTI Sveiki. Esu 20 metų studentė, mano vardas yra Indrė. Esu ryžtinga, komunikabili, tiksliai žinanti savo tikslus ir vietą, siekiu savo svajonių. Mano charakterio savybės mane stumia tik į priekį ir neleidžia pasiduoti. Gyvenime noriu eiti į priekį, noriu tobulėti ir siekti savo užsibrėžtų tikslų. Tikiu, kad turiu savybę būdingą gerai Policijos Departamento vadovei, kuri ryžtingai bei šaltais nervais viską darytų. Turiu savotišką humoro jausmą, kurį kartais ne visi supranta. Mėgstu stebėti krepšinį, vakarais mėgstu atsipalaiduoti ir pasinerti į žaidimų pasaulį. Kaip ir sakiau studijuoju, esu 2 kurso studentė, kuri studijuoja apskaitą ir finansus ( skaičiukai tiesiog tobulas reikalas mano gyvenime, jie man patinka ). Mėgstu būti neutrali, nelabai mėgstu veltis į problemas, bet kartais tenka. Kaip minėjau pradžioje esu komunikabli asmenybė, bet prie to pačio ir atsakinga ir siekianti tikslų, viską stengiuos daryti apgalvojus į priekį. Patinka mašinos ( na taip, taip panelei patinka mašinos ) nežinau kodėl, bet krapštytis tvarkantis savo mašiną tiesiog tobulas dalykas. Manau nesiplėskime ir eikime prie kito turinio. Kodėl? Dabartinė situacija Policijos gretose? : Manau serveryje yra pakankamai patyrusių Policijos darbo asmenybių, kurie įgalėtų ir stipriau sugebėtų valdyti šią frakciją. Bet nors ir esu serverio naujokė visgi turiu patirties ir iš kitų projektų valdyti šios frakcijos veiklą. Policijos darbas šiame serveryje tiesiai šviesiai pasakysiu yra nusiritęs ir susiteršęs savo tikrąjį teisėsaugos vardą. Kodėl? O gi todėl nes kiek teko matyti dauguma teisėsaugos vadovų aplaidžiai žiūro į einamas pareigas. ĮVYKUS kokiam nors grubiam taisyklių pažeidimo aktui visados iš vadovo būna išgirsta : ,,Dabar serveriui sunkūs laikai, mažai žaidėjų. Negalim išmesti darbuotojo" esmė yra tame jog dauguma projekto naujų žaidėjų išeina iš serverio vien del to nes būna iš jų tyčiojamasi ( dedami star, teisėsaugos šaudomi ir t.t. ) aišku ne visi teisėsaugos darbuotojai taip daro - bet taip, aš tai pati patyriau ir galiu pasakyti tik vieną dalyką. Taip negali vykti nors ir mažai žaidėjų bet geriau turėti 2 tikrus pareigūnus kurie dirbs normaliai, negu turėt 5 darbuotojus ir iš jų 3 darys nesąmones. Kodėl noriu šių pareigų? Noriu įrodyti daugumai jog ir panelės gali vadovauti ne tik Mechanikų ar Taksistų įmonėms. Esu motyvuota šiam darbui ir turiu daug idėjų kurių metu manau tikrai Policijos darbas ne tik pagyvėtų bet ir tuo pačiu atsgautų ir dirbtų savo darbą o ne kažkuo kitu užsiimtų. Dauguma sakys jog esu naujokė, nesusitvarkysiu su pareigom, yra daugiau patyrusių ir t.t. Galiu paprieštarauti dauguma pareigas ima ne del to jog yra motyvuoti, norintys pareigų o tiesiog del serverio statuso ,,Direktorius" bet reziume tokia jog pareigos yra nepilnai atliekamos, nepilnai skiriamas dėmesys darbuotojams ir t.t. Galiu teigti tai jog esu pilnai motyvuota, noriu suburti tikrą Policijos komandą ir padaryti serverio miesto gatves APSAUGOTAS nuo nusikalstamos veikos padalinių. Kiek praleidžiu per dieną serveryje? : Kadangi esu 2 kurso studentė ir būna studijos, taip pat esu dirbanti tai dažniausiai prisijungiu į vakarą. Kai kada būnu laisva ir darbo dienom todėl galimybės prisijungti būna ir dienomis. Per dieną stengiuosi praleisti serveryje bent 4-6 valandas. Noriu pasakyti tai, jog mano aktyvumas labai įvairus. Vieną dieną galiu pražaisti 9 valandas, o kitą dieną jau tik 1-2 valandas. Grubiai imant galiu pasakyti jog praleidimas serveryje yra nuo 2 iki 7 valandų. Ko trūksta Policijos frakcijoje? : Policijos darbe trūksta mano atžvilgiu daug ko. Nuo motyvuotos vadovybės iki pat smulkmenų. Mano akimis Policijos darbe trūksta stipriai motyvuojančios vadovybės, kuri motyvuotų savo darbuotojus, jeis rūpintūsi, rodytų jiems pavyzdį. Policijos darbas yra stipriai nervingas todėl vadovybė turi motyvuoti darbuotojus, jiems padėti įsigilinti į esmę ir padėti Jiems dirbti. Nuo atėjimo į serverį mačiau Policijos darbo vadovą apgailestauju bet nesimatė Jame motyvacijos - darbuotojas darydavo ką nori. Grynas pavyzdys : buvau serverio pradininkė dirbau TAXI įmonėje atvykau į budėjimo vietą buvau apšaudyta, buvau įžeidinėjama, buvo taprsnis kaip trugdė dirbti bugindamas serverį ir mane išmetant iš mašinos ir serveris kickindavo iš žaidimo. Taip tikras pareigūnas nedarytų. Policijos darbe trūksta stiprios motyvacijos, gerų Policijos darbuotojų apmokinimo, gerors komunikacijos su darbuotojais ir jų palaikymo. Kiekvienas vadovas turi komunikuoti su darbuotojais klausti kas blogai darbe, kas netinka, kokių turi idėjų, ką galima pakeisti ir padaryti kitaip, ką daro vadovas blogai, ką jam reiktų daryti kitaip. Ir kiekvienas vadovas negali užpykti už tiesą jis ją turi priimti ir mokintis iš klaidų. Pavaduotojo rinkimai? Darbovietės vizija? Darbuotojų skatinimas? : Apibendrinus visą šį klausimyną galiu pasakyti tai jog prieš renkant pavaduotoją reikia stipriai galvoti, reikia išsirinkti puikų asistenta. Bet man tai yra nebūdinga - nemėgstu kaip yra du vadovai ( tiesiog sunku vadovauti ) ir komanda nesupranta ko iš jos norima. Vienas nori vieno o visgi kitas nori kito. Pavaduotojo šalia savęs nematau. Vadovaučiau savo komanda viena ( bent jau stengčiausi vadovauti viena ) kaip likimas padarytų niekas nežinom manau jeigu žinotumėm būtų labai gerai. Darbovietės vizija? Manau stengčiausi padaryti puikų Policijos kolektyvą. Prieš įdarbinant naują pareigūną jį apmokinti, parodyti esminius dalykus jog būtų geras ir rimtas pareigūnas o ne šiaip koks ( poxuista* ) šio darbo pareigos yra ypač nervingos todėl stengčiausi padaryti šaltų nervų ir gerai apmokintą pareigūną. Darbuotojų skatinimas? Turiu idėjų su šia sritimi. Pas mane rangų nebus rangų - pas mane bus Policijos Akademija kurios metu bus paskirstyti darbuotojai Ekipažais, bus sukurtas Policijos Mokykla į ją reikės vykti 2 kartus per savaitę ir bus vedamos paskaitos, paskaitų metu bus įvairios užduotys nuo kurių bus mokamos savaitinės algos. Nelabai noriu plėstis daugiau bus galima apibendrinti voice chat metu jeigu būsiu atrinkta. Kontaktiniai duomenys? : Serveryje / Forume @Kornelija_Vercettio discorde : Kornelija#5591 /info ir /xp lentelės? : https://imgur.com/a/4VnweiU Pagarbiai kandidatė į Policijos Departamento vadovės pareigas : Kornelija_Vercetti. Tegul laimi geriausias, nes nuo jo priklausys RLS serverio SanFierro miesto likimas. Atsiprašau už rašybos klaida.
 22. 1 point
  kai as patagintas, man daugiau nereikia, uz
 23. 1 point
  o tu zinai ka reiskia pataikyt i aki as uz, zjbs ideja vicyyyy
 24. 1 point
 25. 1 point
  Labutis ;ppp ETAPAS NUMERIS VIENAS Ramiai budžiu, kai gaunu sms, kad PD išsidirbinėja ir mėto free starus, bei pasodino į jailą už visiškai nieką. Paprastai atrašiau, kad rašytų darbuotojo papeikimą ir direktorius viską išspręs, kai atsakys ir bus patvirtintas free jailas - unjailinsiu. Kiek vėliau paaiškėjo, kad ''free star ir free jail'' BAUDĖJAI ir yra PD valdžia.. Gražiai parašiau, kad norėčiau gauti įrodymus už ką buvo sudėti starai (nes žaidėjas prašė unjail) , man buvo atsakyta ''ARBA KAS'', kiek vėliau ir atsakymai kaip ''aš pavaduotojas ir man įrodymų darytis nereikia, https://imgur.com/a/W4kJqIx kai labai aiškiai BTT (bendrosiose teisėsaugos taisyklėse) yra nurodyta, kad DIREKTORIUS neprivalo darytis įrodymų IKI 40 įtarimo lygio, kas labai aiškiai žaidėjo pateiktuose įrodymuose esančiuose PD skilties papeikimuose https://imgur.com/D6v6Gtd matosi, kad starai buvo sudėti tikrai daug didesnio lygio nei 40. Nesulaukus jokių įrodymų iš PD pusės (o tik daugybę ''žvengaliukų'' ir pasityčiojimų, kad ''AŠ PAVAS AŠ NIEKO NEPRIVALAU DARYT'', ''ARBA KAS'') ir turint tik nukentėjusiojo žaidėjo įrodymus - unjailinau žaidėją. Po unjailinimo pasipylė begalinė viena už kitą juokingesnių žinučių lavina, o vos po kelių sekundžių priešais mano būdėjimo vietą ir ta pati... PD valdžia! Ot grožis tada prasidėjo, mirgu margu keiksmų, įžeidimų, grasinimų, kad ''ir vėl pagausiu aš jį ir vėl starų prip*siu'' ... ETAPAS NUMERIS DU Kaip ir minėjau.. VIS DAR stoviu toj pačioj budėjimo vietoj.. Po unjail vos po kelių sekundžių - gražuolis policijos pareigūnų (NEginti, NEsaugoti, NEpadėti - bet į jailą free kišti!) automobilis. ''AŠ SAKYSIU VISUS ŽODŽIUS (jei pagaunat apie koki video kalbu) Tokių pravardžių prisiskaičiau,tiek grasinimų.. Na atitinkamai, už tai - 60minučių tylos.. Nepatiko matyt PD direktoriui jo pavaduotojo tylėjimas, todėl nusprendė pakerštaut ir atgal mutę užmest.. už.. ..... ŠUNĮ? o kur čia šuo? hmm.. Tiek to.. Bet.. Jei manot, kad neatitinkamai mute buvo gautas, tai va, prašom - https://imgur.com/a/tyIPncw P.S. SASKOS "APSAUGINIO" NEI VIENOS ŽINUTĖS NEMATAU.. GAL PASIDALINSI? P.P.S. Nelabai paėjo tavo tas kerštas, kaip bebūtų gaila.. sorry, kita kart pasistengsiu tikrai įžeist! https://imgur.com/a/TrZcfPe ETAPAS NUMERIS TRYS - APIBENDRINIMAS Vienu žodžiu - nėra žodžių. Nei direktorius nei pavaduotojas nežino BTT, išsidirbinėja iš serverio žaidėjų (mėto free star ir free sodina į jailą), įrodymų neturi (dėl BTT žinių trūkumo), įžeidinėja, o gražiai paprašius įrodymų - išsityčioja, Nežinau, ką,berniukai, norėjot šituo ppk pasiekt, kai turit tik ''įžeidimą'' dėl šuns (kurio tarp kitko irgi nėra...), bet.. Aj ir tarp kitko.. Buvo ir prieš tai apie jūsų ''išdaigas'' paskūsta - https://imgur.com/a/oBjSDUY Gerai, baigiu, nustokit rašinėt ''EIK ATSAKYK Į PPK'' GERO VAKARIUKO!
 26. 1 point
  Darbo rėmėjai - remiami atgal! Žaidėjas paaukuojęs 100k+ į mechanikų fondą automatiškai įtraukiamas į garbės sąrašą. Kodėl verta aukuoti mechanikam? - Žaidėjams įtrauktiems į garbės sąrašą yra suteikiama 30% nuolaidai mechanikų paslaugoms. {išskyrus variklio patobulinimai} Taip pat kitų darbų direktoriai gali savo darbuotojam sutekti tas pačias privilegijas paaukuodami 500'000e į mechanikų fondą. Darbo valdžiai norint prisidėti prie mechanikų fondo kviečiami susisiekti su direktorių asmeniškai. Garbės sąrašas:
 27. 1 point
  Kainoraštis: Transporto priemonės gedimo sutvarkymas - 4000€ [2800€] Sudaužytos transporto priemonės tvarkymas - 300€ [270€] Transporto priemonės išbuginimas - 500€ [350€] Kuro pildymas - 800€ [550€] Akumuliatoriaus pakrovimas - 1'500€ [1050€] Variklio kuro keitimas iš dyzelinio į benzininį - 10'000€ [7000€] Variklio kuro keitimas iš benzininio į dyzelinį - 10'000€ [7000€] Pavarų dėžės keitimas iš mechaninės į automatinę - 10'000€ [7000€] Pavarų dėžės keitimas iš automatinės į mechaninę - 10'000€ [7000€] Dujų sistemos įdėjimas - 15'000€ [10,500€] Variklio patobulinimas į 1 lygį - 40'000€ [Akcija netaikoma] Variklio patobulinimas į 2 lygį - 60'000€ [Akcija netaikoma] Variklio patobulinimas į 3 lygį - 100'000€ [Akcija netaikoma] Variklio patobulinimas į 4 lygį - 200'000€ [Akcija netaikoma] Nitro 2x įdėjimas - 3'000€ [2100€] Nitro 5x įdėjimas - 6'000€ [4200€] Nitro 10x įdėjimas - 10'000€ [7000€] Nitro išmontavimas - 3'000€ [2100€] Priekinių padangų keitimas - 3'500€ [2450€] Galinių padangų keitimas - 4'000€ [2800€] Ratlankių keitimas - 2'500€ [1750€] Hidraulinės sistemos įdėjimas - 10'000€ [7000€] Hidraulinės sistemos išėmimas - 3'000€ [2100€] Transporto priemonės perdažymas - 3'000€ [2100€] Ratlankiai, bei spalvos: IMPORT ATOMIC AHAB VIRTUAL ACCESS MEGA GROVE SHADOW TWIST WIRES CLASSIC DOLLAR TRANCE CUTTER RIMSHINE SWITCH Spalvų pasirinkimas: Spalvos gali skirtis, dėl grafikos modų, monitoriaus ryškumo nustatymų bei kitų faktorių.
 28. 1 point
  Darbo informacija, reikalavimai, taisyklės, atrankos. Mechanikai - Vienas atsakingiausių darbų esančių serveryje. Mechanikai rūpinasi serverio transporto priemonių tvarka, tempia nelegaliai pastatytas transporto priemones, ardo apleistas transporto priemones, bei teikia paslaugas serverio žaidėjams. Reikalavimai norint įsidarbinti mechanikų įmonėje. Turėti bent 6'000 patirties taškų. Turėti vairuotojo pažymėjimą. Turėti galiojančią sveikatos pažymą. Turėti Discord programėlę bei mokėti ja naudotis Mokėti darbo informaciją, rangus bei kainoraštį. Nebūti įtrauktam į mechanikų juodąjį sąrašą. Mechanikų darbo taisyklės Klausyti darbo valdžios, bei ją gerbti. Per dieną pražaisti, bent 60min. Laikytis valdžios nustatytų rangų. Neteršti darbo racijos. Nevogti iškvietimų iš bendradarbių. Laikytis kainoraščio. Maloniai bendrauti su klientais. Nešaudyti su darbo apranga. Neprašyti valdžios rangų pakelimo. Neįkyrėti valdžios pastoviais premijų, atrankų ar kitokiais prašymais Gavus pranešimą į raciją apie apleistą transporto priemonė, norint ją paimti pirmiausia reikia parašyti į raciją "+" arba "imu". (Iškvietimą priima, tas kuris pirmas parašo). Nevogti apleistų transporto priemonių iš bendradarbių. Pradirbti, bent 5 dienas darbe, kitu atveju būsite įrašytas į mechanikų juodąjį sąrašą. Netempti transporto priemonių iš aikštelių. Dirbti tik su transporto priemone ir darbine apranga. Prisijungus į serverį patikrinti /dzinute. Nenaudoti neleistinų programų. Draudžiama trugdyti kolegoms dirbti. Sudarant sutartį privaloma rašyti, tokią sumą, kokia yra nurodyta kainoraštyję. Baigus darbą visada nuleisti keltuvą. Baigus darbą visada sunaikinti darbinė transporto priemonę Nutempus nuosava mašiną į KMA darbuotojas privalo įrodymus įkelti į mechanikų discord { prieš nutempimą bei po nutempimo} Darbo komandos /darbas Atrankos Visos atrankos vyksta in-game žaidėjai yra kviečiami kreiptis į darbo valdžia žaidime, forume, discorde dėl galimybės įsidarbinti.
 29. 1 point
  Direktoriaus priskyrimo anketa Kokio darbo direktoriumi esate paskirtas?: Mechanikai Priskyrimo data: 09 26
 30. 1 point
  Kokio darbo direktoriumi esate paskirtas?: Medikų Priskyrimo data: 09-26
 31. 1 point
 32. 1 point
 33. 1 point
 34. 1 point
 35. 1 point
  Jūsų atstovaujamas darbas/frakcija ir pareigos: Cosa Nostra bosas Atliktų bendrųjų užduočių sąrašas ir įrodymai: 2Bazes ir 3sandėliai, ir darbuotojai. https://imgur.com/a/uPH0fXT Atliktų specializuotų užduočių sąrašas ir įrodymai: Bendras sukauptų taškų skaičius: 7taškai
 36. 1 point
  Žinant tave, kad tu darai per diena 50 kartu atranka, tai čia nieko keisto, bet esmė yra tame, kad tu buvai ne bazėje, norėjai man pakenkti tai yra darbui, todėl buvai tinkamai nubaustas. O jei palikai bazę, ir bandei padėt draugeliui Martiui tai reiškiasi, kad atranka jau nebevyko, nes būtum buvęs bazėje, kaip visi kiti direktoriai.
 37. 1 point
  tikrai uz, sito labai reikia musu serveriui
 38. 1 point
 39. 1 point
  Sveiki ar butu galima tapt projekto pagalbininku aciu
 40. 1 point
  duokit drk uzkursiu pirti muhahahahaha
 41. 1 point
  Trumpai apie projekto komandos pasikeitimus. Nuspręsta nebetęsti darbo su asmenimis, kurie nerodo didesnės motyvacijos ar noro dalintis nuomonėmis, prisidėti prie plėtros ar atlikti daugiau, negu absoliutus minimumas. Aš, kaip projekto administratorius, noriu turėti stiprią komandą kurioje būtų asmenybės ir su kuriomis galėčiau toliau siekti rezultatų. Nuo šiandienos, iš projekto komandos pašalinami Lukas_Monstr, Siaip_Sau bei Fixas_Hyper. Visi trys asmenys savu laiku tikrai turėjo ženklu indėlį savose srityse, tačiau privalome judėti toliau, o ne stovėti vietoje. Tikiuosi, kad atnaujinus sudėtį išsikeltus tikslus pavyks pasiekti greičiau bei efektyviau. Dėkoju visiems trims asmenims už darbą, laiką, pastangas bei atneštus rezultatus.
 42. 1 point
  Ačiū @Alan_Paradoxbei @Džioraldas_Goldenuž visą ši laiką komandoje, buvo smagu, patirties tikrai įgavau, bet yra kaip yra. Reik judėti toliau Metai išbūti komandoje
 43. 1 point
  Labas rytas (kad ir ankstyvas). Po labai ilgo laiko, pasileidome į TRV direktoriaus paieškas. Sulaukėme 3 - jų kandidatų. Analizė apačioje. --- Oreo_Orka - kandidatūra labai konstruktyvi ir aiškiai skaitosi, idėjų turi, motyvacijos taip pat, tačiau, drįsčiau sakyti, kad tu savo motyvaciją išnaudoji ne ten kur jos reikia. Tavo idėjos tikrai džiugina, tačiau per daug komplikuotai į visą tai žiūri, pamiršti banalius dalykus. Taip pat, kai sistemiškai dingo visi kroviniai ir juos reikėjo vežti iš naujo, daugiausia nerimo mačiau iš tavęs, kodėl dingo, ką darysit, ir kt., tavo konkurentų akyse tokio nerimo nemačiau. (Norėjau pasakyti, kad retkarčiais gali stigti ryžto). Žinau, kad turi noro, gali tobulėti, tačiau šį kartą turiu tau tarti ne. Klaudijus_Klaudijuz - patiko kandidatūra, viskas vaizdžiai aprašyta, tačiau skaitant ją, susidaro įspūdis, kad kandidatūra teikiama ne į TRV direktoriaus postą, o į miškininkų (nenoriu įžeisti, tačiau šis idėjos pavadinimas ,,Ąžuoliukai" ir pats jos veikimo principas man labai krito į akis). Taip pat, TRV turi tris darbo transporto rūšis, kaip ketini jas skirstyti, kokiu būdų vienas darbuotojas gaus vieną, o kitas kitą transporto priemonę? (O kaip kroviniai?) Žinau, kad pasižymi itin dideliu noru ir galėtum šias pareigas atlikti gerai, tačiau šį kartą ne. Feat_Thompson - palyginus su tavo konkurentais, tavo anketa atrodo blogiausiai, tačiau nespręskime apie knygą iš jos viršelio. Ypač patiko, kad laisvai atvirauji apie TRV situaciją prie ko ne kiekvieno direktoriaus (kad didelę įtaką tavo darbui, kaip darbuotojui, daro serverio valiuta), džiugu, kad nori suteikti vienodas sąlygas kiekvienam darbuotojui. Taip pat labai džiugino tavo idėjos ir ketinimai įtraukti kitas frakcijas į savo darbo rutiną (šiuo atveju - teisėsaugą). Šiuo metu eidamas TAXI direktoriaus pavaduotojo pareigas demonstruoji puikius rezultatus, viliuosi, kad tokius demonstruosi ir čia. Nepaisant visko, esu pastebėjęs tavo asmeninį patobulėjimą bendravime ir savęs kontroliavime, manau, neklysiu sakydamas, kad esi pasikeitęs (į gerąją pusę), asmeninis tobulėjimas yra svarbus aspektas bet kokiose pareigose. Feat_Thompson neišbuvus pareigose 14d., jos atiteks Klaudijus_Klaudijuz.
 44. 1 point
  Jūsų vardas realybėje: Alanas Jūsų slapyvardis žaidime: Alan_Paradox Jūsų pravardė(nebūtina): — Gyvenamasis miestas: Kaunas Amžius, gimimo data: 20; 2000.01.31 Pagrindiniai charakterio bruožai: Kiek laiko žaidžiate samp?: Grubiai nuo 2011-2013 metų. Net neatsimenu tiksliai jau.. Kada pradėjote žaisti RLS projekte bei kaip jį atradote?: Atradau pagalbininko atrankos pagalba, kai pora pažįstamų SA-MP erdvėje mane nukreipė čia ir pasiūle išbandyti jėgas. Užsukau, apsidairiau, atrodė visai faina bendruomenė, išbandžiau, na, o gavos taip, kaip gavos ir Ridas pasiūle kitaip prisijungti prie komandos. Jūsų pomėgiai, gal kažkuo domitės, sportuojate?: Vairavimas, čiuožinėjimas pačiūžomis, maisto gaminimas. Ką veikiate laisvalaikiu?: Sėdžiu namie, karantinas... Apart to, mėgstu leisti laiką prie kompiuterio, su draugais bare ar kažkur išvažiuoti, road trip'ą pasidaryti. Kokius filmus mėgstate?: Beveik nežiūriu filmų, bet šiaip, komedijos. Kokios muzikos klausote?: Tą, ką YouTube rekomenduoja. Neturiu vieno fiksuoto skonio, galiu klausyt beveik bet ko. Ar turite brolių, seserų, ar gerai sutariate su jais?: Turiu vieną trijų metų brolį, artimiausiu metu turėtų dar vienas padariukas išlįst, su kuriuo tektų dalintis palikimu. Ar auginate kokį nors augintinį?: Trys katės. Gal turite kokių nors išskirtinių bruožų kuriais galėtumėt pasigirti? Kokie jie?: Neužmušamas. Kai mane pėsčią, užmiesty partrenkė krovininis sunkvežimis, užsirūkiau cigaretę, atsisėdau ramiai, išsikviečiau greitąją pagalbą, už poros valandų susiųtas išvažiavau namo nuo ligoninės su CityBee be jokios ilgalaikės žalos. Kokie dabartinio jūsų gyvenimo tikslai, ką turite išsikėlė į viršų bei ko siekiate?: Karjeros bei šeimos. Papildomas laukelis jūsų prisistatymui(jame galite ką nors pridurti kas nebuvo paminėta)[nebūtina]: Hope we get along Jūsų nuotrauka[privaloma]: https://imgur.com/a/JnSs7H7
This leaderboard is set to Vilnius/GMT+03:00

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.