Topai


Populiariausias turinys

Showing content with the highest reputation since 2018.11.06 Visose vietose

 1. 13 points
 2. 12 points
  ♦ Turėti 3000 bendrosios patirties taškų; ♦ Turėti ir mokėti naudotis TeamSpeak3 programa; ♦ Nebūti juodajame darbų, bei medikų sąrašuose; ♦ Turėti B kategorijos vairavimo teises; ♦ Turėti bent šiek tiek proto.. 1. Per dieną pražaisti bent vieną valandą. 2. Gerbti medikų valdžią, kolektyvą. 3. Darbe pradirbti bent 5 dienas. 4. Prisijungus patikrinti paliktą /dzinute. 5. Nesiūlyti paslaugų įkyriai. 6. Nešaudyti komandos narių, kolegų. 7. Su darbine apranga - užsiimti tik darbine veikla. 8. Klausyti firmos valdžios, aukštesnio pažymėjimo darbuotojų. 9. Nevogti iškvietimų iš kolegų. 10. Griežtai nedalyvauti jokiuose grobimuose. 11. Laikytis medikų darbo laiko. 12. Dalyvauti valdžios rengiamoje veikloje, akcijose. 13. Neteršti darbo racijos, neįžeidinėti kolegų. 14. Bendraujant su klientu visada išlikti maloniam. 15. Niekad neprašyti valdžios pavaduotojo, algų, premijų, rango. 16. Išlipus iš transporto priemonės ir jos nebenaudojant, ją reikia sunaikinti. 17. Transportą (išskyrus dviračius) būtina laikyti Medikų garažo aikštelėje. 18. Nenaudoti žaidimą lengvinančių programų. 19. Per dieną naudojant maršruto sistemą dirbti bent 20 minučių! /kviecia - sužinosite, ar yra iškvietimų. Jei taip, kas juos kvietė. /vaziuoju - priimsite iškvietimą. /gaivinti - atgaivinsite mirštantį žaidėją. /pagydyti - pagydysite žaidėją. /bendradarbiai - prisijungę jūsų bendradarbiai. /suleisti - suleisite žaidėjui vaistų nuo priklausomybės. /sarvai - parduosite žaidėjui šarvus. /blaivyti - išblaivysite žaidėją. /r - parašysite į darbo raciją. /sunaikinti - sunaikinsite darbinį transportą. /islaipinti - išlaipinsite žaidėją iš transporto priemonės. /rangai - sužinosite dabartinius išsilavinimo pažymėjimus. Pagydymas - nemokamai; Šarvai - 500€; Išblaivymas - 500€; Vaistai nuo priklausomybės - 579€. Pirmadienis - penktadienis: 11:00 - 21:00 (Pertrauka: 16:00 - 17:00) Šeštadienis: 10:00 - 22:00 (Pertrauka: 16:00 - 17:00) Sekmadienis: 11:00 - 22:00 (Pertrauka: 16:00 - 17:00) Pastaba: Ne darbo metu galima nesilaikyti rangų, ar visai nedirbti. Už darbą ne darbo metu vėliau bus mokama papildoma alga.
 3. 11 points
  Jūsų Vardas_Pavardė: Ray_Allen Kokio darbo direktorius buvote?: Apsaugai Atsistatydinimo data: 11-09 Atsistatydinimo priežastis(detalus paaiškinimas): Taigi, teisėsauga padarė savo. Bet dristu sakyti, kad apsauga buvo tikrai šauni firma, bet šiek tiek nepasisekė. Taigi sėkmės naujam direktoriui. begalinis ačiū @Rytis_Gun @Tpaba_Akgandzia Bei pavaduotojams @Nedas_Black @Tomy_Gelvaro @Matas_Matt @Shigeharu_Shirai @Velnio_Fanas @Domce_Ggg kad ir priviret šiek tiek man, košės, bet buvot labai šaunūs. Beto ačiū visiems savo darbuotojams, kurie palaikė mane, buvo tikrai daug linksmų akimirkų.
 4. 10 points
  „OBG“ - Outlaw 20's blood gang, viena stipriausių gaujų serveryje „Ballas“ rolėje. Outlaw's pasižymi itin grubiais nusikalstamais aktais, narkotikų prekyba jų gaminimu. Mus dažniausiai atpažinsite iš raudonos arba bordo spalvos rubų priedų, t.y. skarelių, kepurių arba drabužių. Pagrindinis gaujos tikslas sudrebinti serverį bei nugalėti dabartinę „Crips“ gaują zonų atžvilgiu. Pagrindiniai gaujos nuostatai: Nenaudoti žaidimą palengvinančių programų. Mokėti vartoti narkotikus saikingai bei protingai. Kruopštus AK-47 valdymas bei jo panaudojimas zonų karuose. Pagarba šeimai bei pagarba varžovui. Ištikimybė bei nusiteikimas atsiduoti visu 120% „OBG“ gaujai. Revival of DEAD END BALLAS? Pagarbiai Outlaw 20's blood gang.
 5. 8 points
 6. 5 points
  visi kartu nusprendeme sisioti ant prieso
 7. 5 points
  „Solntsevskaya Bratva“ istorija „Solntsevskaya Bratva“ yra nusikalstamoji grupuotė , susidariusi vėlyvai dvidešimto amžiaus devintame dešimtmetyje asmens Sergei Mikhailov, tai yra pats galingiausias ir didžiausias rusų mafijos sindikatas. Į grupuotę būdavo priimami bedarbiai , bei jauni agresyvus asmenys. Pagrindinė grupuotės veikla yra susijusi su reketais , narkotikų prekyba , apiplėšimais , pinigų plovimu bei sukčiavimu. Kaip prisijungti prie „Solntsevskaya Bratva“ grupuotės? Prie grupuotės galima prisijungti susisiekus su vienu iš valdžios atstovų. Kokių nors reikalavimų per daug nėra, svarbiausia , jog būtumėte ištikimi mafijai, pasiruošę kovai prieš teisėsaugos sritis bei pasiryžę kovoti iki paskutinio atodūsio. „Solntsevskaya Bratva“ grupuotės kodeksas Dalyvauti grupuotės valdžios rengiamoje veikloje kuo dažniau. Nekelti kivirču su grupuotės atstovais. Visada padėti vienas kitam. Klausyti grupuotės boso bei jo išsirinktų parankinių. Mūsų sąjungininkių priešas – mūsų priešas. Niekada nebendradarbiaukite su teisėsaugininkais. Nenaudokite neleistinu programų , jeigu jas naudojate mūsų grupuotėje jums vietos nėra. Visada mokėti pripažinti tiek pergalę tiek pralaimėjimą. Nekelkite susišaudymų su civiliais , nebent jie tai pirmi pradeda daryti. Atėjus į mafiją jos nepalikti. Išdavikai nelaukiami. Dėl negalėjimo dalyvauti grupuotės veikloje visada pranešti bosui. Laikytis kiekvieno punkto , kuris čia buvo parašytas. Jeigu apie tai nėra parašyta nereiškia kad tai daryti galima. „Solntsevskaya Bratva“ grupuotės lyderis bei idėjos įkūrėjas – Svarkė. TEMA GALI BŪTI REDAGUOJAMA.
 8. 4 points
  Atsinaujinam bsk TS'e! Tai va, praejo darbingoji savaite nuo TS3 pasikeitimu apklausos. Rasysiu paprastai be jokiu lt raidziu (berastis gi xD). Apsitarem su komanda ir nusprendem, random nickai yra skelbiami kiekviena savaitgali [Isigalioja nuo penktadienio 21:00 iki sekmadienio 23:59 ar tipo pirmadienio 00:00 ane], bei sventem. Taciau, su sia salyga yra bet, kiekvienas privales isirasyt savo tikraji V_P i description. (Permissionai bus duoti visiem tuo metu). Random nickai isigalioja nuo siandien! Taisyklios still galioja. [Izeidziantys t.t - BAN] Antroji dalis. Legalizuoti (teoriškai, tai tiesiog pridėti kaip taisyklę), kad šalia nicko būtų galima, ir (jeigu direktorius aišku to reikalaus) prisidėti šalia nicko savo darbo tag'ą. Tai būtų [Armija] Justas_Kba, ar [GKB] Tom_White, [Crips] The_Smecher. Tai būtų nebūtina žinoma. Realiai žiūrint į teisėsaugą, tai TPV žymiai lengviau visus sumovint, kai mato, kas yra su teisėsaugos tagu, ir kas ne. Čia šitas dalykas nėra uždraustas, bet ir nėra teoriškai leistinas ;d Nu man asmeniškai netrukdo, bet norėčiau išgirsti visų nuomonę šia tema. Galbūt kokie TRV norėtu prisidėt [Fūrikės] tagą, ir tai būtų jų "inside" išsiskyrimas TS'e. Taigi, ar leisti TS'e naudoti darbo tagus, ar tai uždrausti? ((jų naudojimas priklausytu nuo drk. Reikalauja jie to ar ne)) Legalizuota, ir isigalioja nuo siandien! 2018.11.09 Pagarbiai RLS TS Komanda
 9. 4 points
  Go suck dat peepee : - P @Msw_Lukas @Lukas_Monstr ?? dURKINAM DURKA ; ASDDDDDDD SW @Don_Alvarezz ?? katupasakej kai cripsai neprisijunge ir nedoda zonu : - ( (hešteg "po veiksmo neacijunk lmao") @Rimas_Zint @Edvin_Brown @Turbo_Butch @Andrius_Crazy @Kaspiux_Meow peintas pamazhino raiska srr jei zonoj mirsti pirmas, tenka issipirkt savo kaltes siek tiek kitaip haha ce kazkada nepamenu
 10. 4 points
  Heya, esu žmogytis vardu Karina, serveryje mano slapyvardis Rožinis Košmaras [Pink_Nightmare]. Man yra nei daug nei mažai, 14 metų. Trumpai kalbant apie mane esu draugiška, bendraujanti, mėgstanti padėt kitiem, siekianti užsibrėžtų tikslų ir gan lengva rast bendrą kalbą. Nors ir moku dirbti komandoje, bet taip pat sugebu spręst problemas be kitų pagalbos ir visad viską apgalvoju. Serveryje buvau užėmusi tik TRV pavaduotojos postą, kuriame išbuvau mėnesį. Kartais padarydavau menkų klaidų, bet kaip sakoma, iš klaidų mokomės. Tad manau galiu sakyt, kad sekėsi tikrai neblogai. Stengiausi būt aktyvi, kaip kada griežta, na ir svarbiausia stengiausi rodyt gerą pavyzdį kitiem. Kadangi jau gana ilgą laiką esu dirbusi mechanikuose, galėčiau pasakyti, jog mechanikų pagrindinė veikla serveryje yra reagavimas į žaidėjų iškvietimus, jų transporto sutaisymas, akumuliatoriaus pakrovimas, kuro užpilimas, mašinų tempimas į kma.. Mano manymu mechanikai yra tikrai ne pats įdomiausias ir daug veiklos turintis darbas serveryje, tad stengčiausi įnešti į šį darbą kuo daugiau įdomesnės veiklos, mini konkursų ir kitų dalykėlių kurie praverstų mechanikų darbuotojams bei leistų jiems papildomai užsidirbti. Nesenai dirbau mechanikuose ir pastebėjau, kad šiek tiek trūksta kolegų pagalbos ir tiesiog malonaus bendravimo. Manau, reikėtų dažniau daryti kokias nors grupines veiklas, kurios leis vieniem su kitais susibendraut. Taip pat, gan lengva pasiekti aukštą rangą, mano manymu reikėtų padaryt taškų sistemą ar kažką tokio [Pvz, taškus galima būtų gaut už aktyvumą, priimtą ir nuvažiuotą iškvietimą, kuro užpilimą, kma sutvarkymą ir t.t, ir už tam tikrą taškų kiekį juos galima būtų pasikeist į aukštesnį rangą. Taip pat taškus būtų galima pirkt už serverio valiutą, galbūt taip padidės dfondas].. Atrankos bus visai panašios kaip ir kitų darbų, bus paskelbta per /d, susirinkę žaidėjai ar žaidėjas, turės laiko persiskaityti pagrindinę informaciją apie mechanikus, iš kurios bus apklaustas. Kalbant apie aktyvumą, jis nėra labai pastovus, kartais turiu daugiau laisvo laiko kurį galiu skirt žaidimui, kartais išvis jo nėra, bet vistiek stengiuosi bent jau valandą per dieną pražaist.
 11. 3 points
  [PRIZAI] [FONDE 1'700'000 ir 4000 KREDITAI ! ] 1VT - SERVERIO 1'500'000 EURU VALIOTOS + 1000 KRD 2VT - 200'000 EURU ir 1500 KREDITU 3VT - 1000 KREDITU 4VT - 500 KREDITU [INFO] Žaidimo pradžia - 2018/11/17 16:00 Registracijos iki - 2018/11/16 20:00. Žaidimo tipas yra 1vs1 iki pirmo killo arba 100 minion arba iki tower nugriovimo. Žemėlapis yra ARAM , čhampu negalėsit pasirinkti ! Champion random sistema bus , dėl kurios bus tik įdomiau . Jai žaidėjas neturės EUNE arba EUW acc bus suteiktas. Registracijos mokestis 25'000 EURU (Jai žaidėjas apsigalvoja registracijos mokestis nėra grąžinamas) Anketą 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : 2. Jūsų slapyvardis League of legends žaidime : 3. Jūsų RANKAS : 4. Jūsų regionas : (Jai neturit ACC praleiskit 2/3/4 klausima ir parašykit neturiu acc) Užsiregisrave : [N] Samp Vardas_Pavardė /REGIONAS / NICK LOL 1. Ridas / EUNE / RIDASLTU 2. Smith_Juozas / EUNE / juozasvardas 3. The_Smecher / EUW / Kaimyns 4. Aurimas_Peciulatis / ABU / Weste: PrakiuresKiausas. Eune: Tavo007Tevas007 5. Eimas_Good - f/ ABU / VACdimir 6. Nedas_Black / EUW / o411s 7. Thee_Drugs / EUNE / AuGaS1 8. Titas_Accetturo / EUNE, EUW / Makstis - EUNE , BalloonLTU - EUW 9. Aimo_Brolis / EUW / KietasVaikis 10. Aivaras_Russia / EUW / Skibion 11. Simas_Pinokis / EUNE / KefyroKepsnys 12. Tautvis_Don / EUW / Nicromis 13. Domce_Ggg / EUNE / Slimmm Shadyyyy 14. The_Vodkius / ABU / AkatunoriSvirply (EUW) Lethal Lee SKRRA (EUNE) 15. Mantas_Blogietis / EUWEST / Ltseimuras 16.Lukas_Thugg / eune / Bot paulius 17.Mafijozas_Helix/ EUW / DeloLT 18.Invision_Power / EUW / Dovyzzz 19.Dofka_Neiko / EUNE / SILVER 20. Vincent_Soldat / EUW / KlIe55 21. Malvinas_Mafija / EIW / liuxasxd 22.Skanus_Varsketis/ EUNE / Snim14 23Heroin_Life / eune / euw / mumijaLTU / b3stKibinas 24.Neivis_Extra / EUNE,EUW, / EUW- TUNAP, EUNE- Radziozirgas69 25. Lukas_Zarulj / EUW / ? 26.Dovis_Elemo / EUNE / WEST / ApsistumesBeleka Dėl registracijos mokesčio susisiefkit žinute žaidime ! Prisidėjo prie fondo augimo !! @Ridas 500'000 EUR ir 2000 KRD @Aurimas_Peciulatis 500'000 EUR Kam nesunku +
 12. 3 points
 13. 3 points
  Galit pagaliau abu nustot savo gaidžių peštynes forume? Geriau parodykit ką sugebat būdami savo pareigose. Nei iš TPV, nei iš apsaugos nematau kažko įspūdingo. Ne tai, jog parodytumėt kuris kietesnis, sugebėdami savo pareigomis tą parodyt, bet pešatės papeikimais Gėda man už jus abu.. Atmesta.
 14. 3 points
 15. 3 points
 16. 3 points
  Pareiškimai - tai dalykas kuriuo remiantis mūsų San Fierro mieste bus dar didesnė tvarka ir atsakingesnis požiūris į gyventojus, taip bus palengvinamas teisėsaugininkų darbas ir miestas bus žymiai saugesnis, nes niekados negali žinoti, kas tave stebi. Čia galėsite išreikšti savo pareiškimus SERVERIO ŽAIDĖJAMS, kurie nusikalto, pažeidė vairavimo taisykles, ar į jus šaudė ir panašiai. Taisyklės; Aiškūs įrodymai. Pareiškimas turi būti įkeltas per 30 minučių nuo padaryto "nusikaltimo" Įrodymai galioja 24 valandas. Aiškiai atsakyti anketos šablaono klausimai. Nuotraukos negali būti padarytos, turi būti aiškiai matomas laikas, data, pažeidimas. PAREIŠKIMAI RAŠOMI CIVILIAMS/MAFIJOMS PAŠALINIAI KOMENTARAI YRA DRAUDŽIAMI, už juos yra baudžiama. Minimalus paaiškinimas; Jūs pamatote žmogų kuris šaudo į teisėsauga. Galimai jo nepamatė teisėsaugininkas ir jo nenubaudė, nes jis buvo kažkur aukštai ant stogo, ar jis buvo labai toli. Jūs jį nufotkinate, užpildote pareiškimą, užpildote anketą per 30 minučių nuo nusikaltimo įvykdymo ir laukiate ar jūsų pareiškimas yra patvirtintas. Jeigu jis bus patvirtintas, teisėsaugininkas turi teisę jūsų anketą pacituoti, patvirtinti/atmesti. Už ką galiu rašyti pareiškimą? [keletas pavyzdžių] 1. Asmuo nesilaikė K.E.T 2. Asmuo į jus šaudė 3. Asmuo demonstravo savo ginklą 4. Asmuo jums pasiūlė narkotinių medžiagų 5. Asmuo jus įžeidė, ar kitaip užgauliojo 6. Asmens mašina yra be technikinės/registracijos 7. Asmuo yra girtas ir jūs tai puikiai matote Anketa; 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime; 2. Nusikaltusio asmens Vardas Pavardė/pareigos žaidime; 3. Kuo nusikalto asmuo? 4. Įrodymai; 5. Kada viskas įvyko? 6. Kokius pažeidimus asmuo įvykdė? @Kba
 17. 3 points
  Tai va... enjoy tikiuosi juozas su rapu nesupyks kad buvo panaudot video
 18. 3 points
  Laikinas direktorius - tai žaidėjas, kuris tam tikros frakcijos direktoriaus rinkimų laikotarpių prižiūri firmą ir palaiko jos funkcionavimą. Nors laikini direktoriai gyvuoja jau pakankamai ilgą laiko tarpą apie juos temos oficialiai dar nėra. Kaip tapti laikinu direktoriumi? Nuo šiol norint tapti laikinu direktoriumi reikia pateikti prašymą forume DP nariui į až. Tapimas laikinu direktoriumi, bei jų taisyklės: Neutraliuose darbuose pirmenybė bus taikomą naujokams, tie kurie dar nėra turėję direktoriaus posto, bet nori išbandyti jame save. Teisėsaugoje, mafijose arba gaujose pirmenybė bus taikoma senbuviams, kurie turi patirties vadovavime. Taip pat pirmenybę visada turėsite, jei pildote į tos firmos direktoriaus postą. Jei kandidatuojant į laikino direktoriaus postą dar nesate buvęs direktoriumi apie tai turite būtinai pranešti. Prašymus galima pateikti tada, kai firmos direktorius atsisako savo pareigų arba yra pašalinamas rinkimai į pasirinktą firmą. Laikinas direktorius gali prisiskirti sau vieną pavaduotoją. Laikinas direktorius gali pasiimti savo direktoriavimo metu uždirbtą fondą. Laikinam direktoriui nėra nustatytas aktyvumo minimumas ir nereikia pildyti neaktyvumo anketų. Laikini direktoriai gali tikrinti savo darbo papeikimų skiltis ir atitinkamai bausti darbuotojus. Visos kitos taisyklės yra tokios pačios, kaip paprastiems direktoriams, tai reiškia, kad jas pažeidus lygiai taip pat galite būti įrašomi į atitinkamus grubių sąrašus. Anketa (Siūsti į až): Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Firmos pavadinimas: Keletas sakinių kodėl norite tapti direktoriumi: Laikinų direktorių sąrašas: V_P | Firma Direktorių Priežiūros komanda
 19. 2 points
  Truputis pakeitimų , eikit pasižiūrėti liaudis.
 20. 2 points
 21. 2 points
 22. 2 points
  Sveiki šiandien buvo renkamas medikų direktorius. Anketų sulaukiau daug ir pakankamai stiprių, todėl džiaugiuosi, kad šie rinkimai pritraukė tiek dėmesio! Anketų: 6 Atmesta už taisyklių pažeidimus: 1 Kandidatų: 4 (4)Feat_Thompson – Sveikas, Mindaugai. Pirmiausia norėčiau pagirti už tavo puikius tikslus bei apsisprendimus, kad visada žinai ko tu nori ir pildai tik į tau malonias, patinkančias direktoriaus pareigas. Prie idėjų tikrai galėjai pasukti galvą, nes kiti trys kandidatai vien dėl idėjų tave akimirksniu nurungė. Kad ir ne tokios idėjos kaip kitų, kitą kartą pasistenk jas kuo detaliau aprašyti. Dar manau labai kliūva idėjų panašumas, nes tavo beveik visos idėjos sukasi apie pinigus, o medikai yra naujokų darbas, kuriame darbuotojams reikia visais įmanomais būdais kelti motyvaciją bei parodyti kuo geresnį pavyzdį, kad jie neišsilakstytų. Tikrai matau, kad stengiesi bei tobulėji ties kiekvienais medikų rinkimais, bet šį kartą tiesiog nepasisekė su varžovais. Sėkmės, Mindaugai, tikiuosi nedings noras toliau siekti medikų firmos direktoriaus! (3)Gražvys_Nfs – Sveikas, Mindaugai. Labai nustebino, kad taip aiškiai ir išplėtotai aprašei savo tikslus, kuriuos išsikeltum tapęs direktoriumi. Tikslai tikrai svarbus dalykas, o taviškiai - įdėjus pastangų galėtų būti įgyvendinti. Galėjai plačiau aprašyti „Specialios užduotys“ idėją, parašyti užduoties pavyzdį. Parašyti „stengsiuosi įvesti naują rangų sistemą“ kandidatuojant į direktoriaus postą neužtenka. Jeigu jau planuoji, pasidaryk gerai apgalvotą planą ir jį aprašyk anketoje. Gerai, kad mąstai „Medikų darbo olimpiadą“ išplėsti ir daryti su kitais serverio darbais, bet patikėk, tai yra labai slidus dalykas, nes tau kristų visas darbas ant pečių. Surengt galėtum, bet suorganizuot su kitais direktoriai, kad jie ir jų darbuotojai būtų prisijungę vienu metu yra tikrai sunku. Apie pavaduotojo demokratišką rinkimą drįsčiau suabejoti. Kodėl? Nes balsavimo metu, kaip ir Rusijos prezidento rinkimuose, visada atsiranda korupcija, o ji priveda prie nepasitenkinimo valdžia, kuria būtum tu. Šiaip labai smagu, kad bandai daryti kažką išskirtinio. Matosi, kad prie anketos praleidai ne 10 minučių, bet pasižiūrėjus į tave serveryje, pasidaro liūdna. Tu tai dingsti, tai grįžti. Toks nepastovumas kelia daug klausimų DP komandai. Vien dėl tavo nepastovumo, tavo kandidatūra nublėsta prieš VARDAS_PAVARDĖ, tad linkiu ištaisyti visas mano paminėtas klaidas kitiems rinkimams ir pakeisti mūsų nuomonę apie tave. Šaunuolis, sėkmės! (2)Karolis_Ispanas – Sveikas, Karoli. Smagu vėl tave matyti kandidatuojant į direktoriaus pareigas. Iš kart pereisiu prie idėjų. Labai gerai, kad idėjas taip puikiai aprašei. Skaitydamas tavo idėjas, galėjau net pats įsivaizduoti kaip, kas bus, o tai yra tikrai pagirtina. Ketvirtoji tavo idėja, kaip ir rašei, labai tinka naujokams. Labai šaunu, kad kiekviena tavo idėja skatintų naujokus susidaryti tikslus bei jų siekti. Aišku, abu žinom, kad ne kiekvienam naujokui lengva atrasti motyvacijos aktyviai dirbti, bet su tavo idėjomis daugumai jų tikrai pasidarytų lengviau. Bendradarbiavimo treniruotė manau ne tik medikams, bet ir kitiems darbams bei teisėsaugos sritims yra TOBULAS pasirinkimas. Viskas pas tave aprašyta tiksliai ir aiškiai, kas tau duoda didelį pliusą. Taip pat labai gerai, kad nori pavaduotojo poste duoti pasireikšti ir kitiems. Man labai gaila, bet šį kartą, kas yra labai keista, atsirado dar stipresnis varžovas medikų direktoriaus rinkimuose, bet siūlau nenusivilti, likti medikuose ir (jeigu tik pats nori) įgyvendinti savo idėjas su medikų direktoriumi. Sėkmės, Karoli! (1)Vikarijus_Finger – Sveikas, Vikarijau. Net nežinau kaip tau pasakyt, nes nebeturiu žodžių paskaitęs tavo anketą, bet ji, mano nuomonę, yra pats geriausias pavyzdys visiems pildantiems į direktoriaus pareigas. Šiuose rinkimuose visi kandidatai yra stiprūs, bet tu su savo anketa nerealiai nustębinai. Idėjos tobulos, kiekviena iš jų vis kitokia. Jų aprašymas tiesiog idealus. Viską tiksliai, aiškiai, išplėtotai bei įdomiai aprašei. Tikiuosi, kad visas šias savo idėjas išpildyti būdamas direktoriumi ir įtikinsi tiek mus, tiek medikų darbuotojus, kad su savo idėjomis gali palaikyti pastovius darbuotojus medikuose. Siūlau duoti pavaduotojaus postą Karoliui. Jeigu abejoji, pasiskaityk analizę apie jį arba tiesiog visa jo anketą. Sveikinu ir sėkmės! P.S. Vikarijui neprabuvus 14 dienų, jo vietą užims Karolis. P.S.S. Analizė pilnai rašyta kandidato į DP postą.
 23. 2 points
  galima ir man rep uz darba???
 24. 2 points
  Sveiki, čia žadu kelti savo pakoreguotus { pagražintus } avatarus, parašus ar kt. https://imgur.com/a/uJQdQxq https://imgur.com/a/w1f8Ezk
 25. 2 points
  Sukurk ketureilį, laimėk lėktuvą! Rengiamas greitas konkursas laimėti lėktuvą! Jūsų užduotis: Sukurti keturių eilučių eilėraštį Tema: RLS ir LĖKTUVAI Laimėtojas bus renkamas pagrindinės administracijos Tema rakinama 2018.10.12 14.00h Nedalyviams komentuoti nereikia
This leaderboard is set to Vilnius/GMT+02:00