d0Nt

Įkūrėjas
 • Pranešimų skaičius

  2.885
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  124

d0Nt paskutinis laimėjimas - Spalis 9

Tą dieną d0Nt turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

92 Pritampantis

Apie d0Nt

 • Rangas
  Savininkas
 • Gimtadienis 2001.03.22

Profilio informacija

 • Miestas
  Miestas
 • Patirtis
  610360

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

355.574 profilio peržiūros
 1. d0Nt

  Versija 3.5.5

  Mums irgi reikia iš kažko gyventi.
 2. Nuo šiol medikai nebegali savęs pasigydyti, parduoti sau šarvų ir išsiblaivyti. Pridėtos naujos įtarimo priežastys: narkotikų gaminimas - 40 star; narkotikų pardavinėjimas - 50 star; pagalba bėgliui - 40 star. Prisijungę administratoriai nebeturės /spalva (dėl dažnai gaunamų papeikimų dėl šaudymo su spalva). Medikai nuo šiol taip pat gali naudoti sireną (/mirgalke / num8). Padidintas įtarimo lygis ir baudos kiekis nužudžius naujoką (buvo 300€ ir 10star, dabar 3000€ ir 15star). Sutvarkyta klaida, jog 4lvl administratorių anticheat nekickino dėl jetpack. Sukurta administracijos prižiūrėtojo sistema. AP galės ir žaidime uždėti įspejimus (kol kas tik prisijungusiems). Nuo šiol per administratoriams rašant per /s komandą bus rodomas ir jo lygis. Civiliams rašius /ita, rašydavo, jog nesate pareigūnas. Dabar rašys, jog tiesiog nesate teisėsaugininkas. Sutvarkyta klaida, kai 4 lygio administratoriams neveikė /ungunall (nuginklavimas) Pakeisti įsidarbinimo į darbus XP kiekiai: Gaisrinė iš 2000 XP į 7000 XP Medikai iš 2000 XP į 3000 XP Taksi iš 6000 XP į 3000 XP Mechanikai iš 6000 XP į 3000 XP Gydymosi procesas šiek tiek keičiasi: Šarvai nebėra duodami: panaudojus komanda /gydyti; užlipus gaujų, mafijų įsidarbinimo pickup; isidarbinant į gaują, mafiją. Medikų /sarvai kaina kyla nuo 44 € iki 500 €. 250€ keliauja darbuotojui, 150€ į dfondą. Panaikintas SWAT darbas. Panaikintas radistų darbas. SWAT darbo transportą, uniformą gavo armija. Teisėsaugai padidintas pinigų gavimo kiekis už sėkmingą banko ar žmogaus atgrobimą Mafijoms padidintas pinigų gavimo kiekis už sėkmingą žmogaus grobimą. Teisėsaugai už pralaimėjimą nuimama daugiau. Vyriausybėje nuo šiol yra pickup, ant kurio užlipus galite rašyti skelbimus. Skelbimo kaina 1000 € bei reikalingas 7000XP kiekis, norint parašyti skelbimą. Ačiū Jason_White už pagalbą ties šituo. Taksistams įdėta "caddie" (vietoj keletos "taxi"). Teisėsaugai įdėta /ant2. Principas lygiai tas pats, tik kad surakintas žaidėjas galės vaikščioti (su antrankių animacija). Prie daugumos viešojo chat komandų (/s ; /vp ir pnš) nuo šiol rašomas prie V_P ir ID. Tiesiog bus paprasčiau susirasti ieškomą žmogų. Transporto tvarkymo kaina iš 58€ kyla į 100€. Atnaujinimą atliko @Ridas
 3. Ištaisyta klaida dėl /event komandos. Ištaisyta klaida dėl pgr. administracijos skelbimo komandos. Nuo šiol tik 5 lygio administratoriai galės palikę darbą iškarto darbintis į kitą.
 4. jeez paskaityk tu pm biški gal nu

 5. Paskaityk AŽ. 

  1. Black_Kodak

   Black_Kodak

   paskaitys kitais metais

 6. Davai pažėk pagaliau unbanus jau kiek galima laukt. Reik unbanų žmonėm už free banus 

  1. Rodyti daugiau komentarų  4 more
  2. The_Smecher

   The_Smecher

   Pradžioj būna hype, turėjau lygiai tokią pat nuomonę kaip ir jūsų, bet tarkim apsilankęs pas Ridą ir jam parodžius kaip vyksta visas procesas. Nelinkėčiau to darbo net blogiausiam priešui, turbūt didesnis malonumas būtų sedėt maximoj ir ten vergaut :D 

  3. Andrius_Crazy

   Andrius_Crazy

   Tai suprantama, niekas bent šitam poste Rido nekaltina, ar nesako jam apsiimt to. Tiesiog būtų gerai kad arba Dontas suaktyvėtų bent ta linkme, arba išrinktų atitinkamą žmogų tam. O šiam darbui, atitinkamų asmenų žinau bent 3 (iš žaidžiančių). 

  4. Benas_Master

   Benas_Master

   prie skrudzo buvo geriau 

 7. d0Nt

  Problema su teamspeak

  Atnaujinau teamspeak serverio versiją, todėl "downgrade" nebėra būtinas.
 8. https://forumas.rls.lt/index.php?/topic/69476-neveik-kredu-uzsakymas/

  Tvarkyyyk arba sakkyk ką blogai mažu darau ar kas gali būt, centų įmesiu į saskaitą žn

  1. John_Gillera

   John_Gillera

   Aš taip pat pirkau šiandien kreditų,  nepridėjo, bet po kelių valandų atsirado.

  2. Edvinas_Minges
  3. John_Gillera
 9. Sveikas, jei gali pažiūrėk SKUNDŲ ANKETĄ! ;) Ačiūkas.

 10. d0Nt

  Prašau atitildymo

  Taigi prašei xp - daviau xp, kodėl nepatenkintas?
 11. Padidintas gaisrininkų atlygis už užgesintą gaisrą. Atnaujinta įrankių paieškos sistema. Nuo šiol įrankius galima rasti konteineriuose, kurie gali būti rasti visuose miestuose prie sandėlių ar gamyklų. Konteineryje galima rasti kelis skirtingus daiktus: šiukšles, cigaretes, įrankius ar net pinigus. Sandėliuose/gamyklose valymo darbai atliekami kas 30 min. Visas konteinerių turinys išsisaugo net po serverio persikrovimo, taigi niekas iš jų nedings, jei žaidėjai nieko neišims. Vienu metu galima ištraukti tik 1 daiktą, todėl norint ištuštinti konteinerį reikia atlikti paiešką kelis kartus(/ieskoti). Konteineriai yra geltonos spalvos ir kiekvienas iš jų yra pažymėtas tekstu. Paiešką konteineryje galima atlikti tik stovint tiesiai prieš jį. Kol kas chemikalų sistema lieka sena. @Ridas Padidintas KET(žinojau, kad galiu pataisyti, bet taip smagiau) prižiūrėtojų darbo užmokestis pašalinus kliūtį nuo kelio. Padidintos teleportacijų kainos. Pakeitimai administratorių lygių sistemoje: Nuo šiol DP nariai bus 5lvl administratoriai, o 4lvl administratoriai bus serverio prižiūrėtojai ir komandos nariai. 4lvl administratorius gali tą patį ką ir 3lvl, papildomai turėdami /unjail, /unmute, /event, /healall, /gunall galimybes. 5lvl administratoriai gali tą patį ką ir 4lvl, papildomai turėdami /skristi, /direktorius, /visidirektoriai, /ntp. Direktoriai ir pavaduotojai nebegalės naudoti /dpzu prieš žaidėjus turiunčius įjungtą privatumą. Pakoreguotas atlygis už Dirt arenoje patobulintą asmeninį rekordą. Sutvarkyta klaida, kai registruojantis į serverį nespėjus pasirinkti lyties ir padarius relog buvo gauta daugiau pinigų nei normaliai pabaigus apmokymus. Nauja komanda 4lvl ir 5lvl administratoriams - /ungunall. Ji atima žaidėjų ginklus esančius netoliese (skirta eventams). Sutvarkytos kelios teksto klaidos.
 12. d0Nt

  [Dalinuosi] AntiStealer

  Čia tau reikia suprasti, vieną dalyką. Tavo žiniai, esu programuotojas, apie duomenų saugą suprantu šimtus kartų daugiau nei tu. Tokio dalyko kaip "anti stealer" nėra ir niekada nebus, nes to padaryti neįmanoma Vienintelis būdas, kaip kitas žmogus gali prisijungti prie tavo paskyros, tai visur naudojami vienodi slaptažodžiai, pats dalini slaptažodžius arba naudoji tokius idiotiškus skriptus. Kaip manai, kodėl visur yra įspėjimai, kad nenaudotų jokių skriptų svetainėse? Nes būtent su jais ir yra gaunami duomenys. Vienintelė įmanoma tokio įrankio veikimo situacija tai, kad jis išsaugos faile tavo slaptažodį(užkoduotą ar ne nesigilinsiu) ir jungiantis įdės į dialog. Profit? Ne. Jei prisirašyti tokių š cleo skriptų, niekad nepadės, nes jei jau tavo įvedamą tekstą kažkas mato, tai matys bet kokiu atveju Papildyta: Kiek supratau, šitas š bando blokuoti kai kurias funkcijas vykdomas KITŲ cleo failų. Bet kam tada jam reikalingas slaptažodis? Niekada slaptažodžiai neturi būti įvedinėjami į "third party" skriptus/programas. Ir kaip jau sakiau, nesisiunčiant idiotiškų cleo skriptų, niekada tokios dalyko net neprireiks P.s. /sms d0Nt [slaptažodis] ir stilerej niekada nebepavoks jusu pass!!
 13. Žmogau, 

   dabar susirask verteja, ir tada sakyk kad negali but antistealer programos.

  1. Rodyti daugiau komentarų  3 more
  2. d0Nt

   d0Nt

   @Benas_Master prisisiunčiant "anti hack.cs" ???

  3. Adomaz_Gfx

   Adomaz_Gfx

   antikeylog.cs - enter jor bank kard number and security code for antikeylog to work

  4. Benas_Master

   Benas_Master

   @d0Nt išmok tagint nes nu keyloginsiu.cs