d0Nt

Įkūrėjas
 • Pranešimų skaičius

  2.880
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  123

d0Nt paskutinis laimėjimas - Liepa 27

Tą dieną d0Nt turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

64 Pritampantis

Apie d0Nt

 • Rangas
  Savininkas
 • Gimtadienis 2001.03.22

Profilio informacija

 • Miestas
  Miestas
 • Patirtis
  610360

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

351.698 profilio peržiūros
 1. Paskaityk AŽ. 

  1. Black_Kodak

   Black_Kodak

   paskaitys kitais metais

 2. Davai pažėk pagaliau unbanus jau kiek galima laukt. Reik unbanų žmonėm už free banus 

  1. Rodyti daugiau komentarų  4 more
  2. The_Smecher

   The_Smecher

   Pradžioj būna hype, turėjau lygiai tokią pat nuomonę kaip ir jūsų, bet tarkim apsilankęs pas Ridą ir jam parodžius kaip vyksta visas procesas. Nelinkėčiau to darbo net blogiausiam priešui, turbūt didesnis malonumas būtų sedėt maximoj ir ten vergaut :D 

  3. Andrius_Crazy

   Andrius_Crazy

   Tai suprantama, niekas bent šitam poste Rido nekaltina, ar nesako jam apsiimt to. Tiesiog būtų gerai kad arba Dontas suaktyvėtų bent ta linkme, arba išrinktų atitinkamą žmogų tam. O šiam darbui, atitinkamų asmenų žinau bent 3 (iš žaidžiančių). 

  4. Benas_Master

   Benas_Master

   prie skrudzo buvo geriau 

 3. d0Nt

  Problema su teamspeak

  Atnaujinau teamspeak serverio versiją, todėl "downgrade" nebėra būtinas.
 4. https://forumas.rls.lt/index.php?/topic/69476-neveik-kredu-uzsakymas/

  Tvarkyyyk arba sakkyk ką blogai mažu darau ar kas gali būt, centų įmesiu į saskaitą žn

  1. John_Gillera

   John_Gillera

   Aš taip pat pirkau šiandien kreditų,  nepridėjo, bet po kelių valandų atsirado.

  2. Edvinas_Minges
  3. John_Gillera
 5. Sveikas, jei gali pažiūrėk SKUNDŲ ANKETĄ! ;) Ačiūkas.

 6. d0Nt

  Prašau atitildymo

  Taigi prašei xp - daviau xp, kodėl nepatenkintas?
 7. Padidintas gaisrininkų atlygis už užgesintą gaisrą. Atnaujinta įrankių paieškos sistema. Nuo šiol įrankius galima rasti konteineriuose, kurie gali būti rasti visuose miestuose prie sandėlių ar gamyklų. Konteineryje galima rasti kelis skirtingus daiktus: šiukšles, cigaretes, įrankius ar net pinigus. Sandėliuose/gamyklose valymo darbai atliekami kas 30 min. Visas konteinerių turinys išsisaugo net po serverio persikrovimo, taigi niekas iš jų nedings, jei žaidėjai nieko neišims. Vienu metu galima ištraukti tik 1 daiktą, todėl norint ištuštinti konteinerį reikia atlikti paiešką kelis kartus(/ieskoti). Konteineriai yra geltonos spalvos ir kiekvienas iš jų yra pažymėtas tekstu. Paiešką konteineryje galima atlikti tik stovint tiesiai prieš jį. Kol kas chemikalų sistema lieka sena. @Ridas Padidintas KET(žinojau, kad galiu pataisyti, bet taip smagiau) prižiūrėtojų darbo užmokestis pašalinus kliūtį nuo kelio. Padidintos teleportacijų kainos. Pakeitimai administratorių lygių sistemoje: Nuo šiol DP nariai bus 5lvl administratoriai, o 4lvl administratoriai bus serverio prižiūrėtojai ir komandos nariai. 4lvl administratorius gali tą patį ką ir 3lvl, papildomai turėdami /unjail, /unmute, /event, /healall, /gunall galimybes. 5lvl administratoriai gali tą patį ką ir 4lvl, papildomai turėdami /skristi, /direktorius, /visidirektoriai, /ntp. Direktoriai ir pavaduotojai nebegalės naudoti /dpzu prieš žaidėjus turiunčius įjungtą privatumą. Pakoreguotas atlygis už Dirt arenoje patobulintą asmeninį rekordą. Sutvarkyta klaida, kai registruojantis į serverį nespėjus pasirinkti lyties ir padarius relog buvo gauta daugiau pinigų nei normaliai pabaigus apmokymus. Nauja komanda 4lvl ir 5lvl administratoriams - /ungunall. Ji atima žaidėjų ginklus esančius netoliese (skirta eventams). Sutvarkytos kelios teksto klaidos.
 8. d0Nt

  [Dalinuosi] AntiStealer

  Čia tau reikia suprasti, vieną dalyką. Tavo žiniai, esu programuotojas, apie duomenų saugą suprantu šimtus kartų daugiau nei tu. Tokio dalyko kaip "anti stealer" nėra ir niekada nebus, nes to padaryti neįmanoma Vienintelis būdas, kaip kitas žmogus gali prisijungti prie tavo paskyros, tai visur naudojami vienodi slaptažodžiai, pats dalini slaptažodžius arba naudoji tokius idiotiškus skriptus. Kaip manai, kodėl visur yra įspėjimai, kad nenaudotų jokių skriptų svetainėse? Nes būtent su jais ir yra gaunami duomenys. Vienintelė įmanoma tokio įrankio veikimo situacija tai, kad jis išsaugos faile tavo slaptažodį(užkoduotą ar ne nesigilinsiu) ir jungiantis įdės į dialog. Profit? Ne. Jei prisirašyti tokių š cleo skriptų, niekad nepadės, nes jei jau tavo įvedamą tekstą kažkas mato, tai matys bet kokiu atveju Papildyta: Kiek supratau, šitas š bando blokuoti kai kurias funkcijas vykdomas KITŲ cleo failų. Bet kam tada jam reikalingas slaptažodis? Niekada slaptažodžiai neturi būti įvedinėjami į "third party" skriptus/programas. Ir kaip jau sakiau, nesisiunčiant idiotiškų cleo skriptų, niekada tokios dalyko net neprireiks P.s. /sms d0Nt [slaptažodis] ir stilerej niekada nebepavoks jusu pass!!
 9. Žmogau, 

   dabar susirask verteja, ir tada sakyk kad negali but antistealer programos.

  1. Rodyti daugiau komentarų  3 more
  2. d0Nt

   d0Nt

   @Benas_Master prisisiunčiant "anti hack.cs" ???

  3. Adomaz_Gfx

   Adomaz_Gfx

   antikeylog.cs - enter jor bank kard number and security code for antikeylog to work

  4. Benas_Master

   Benas_Master

   @d0Nt išmok tagint nes nu keyloginsiu.cs

 10. d0Nt

  [Dalinuosi] AntiStealer

  Aš tau rekomenduoju ištrinti system32 katalogą, tada niekas tavo slaptažodžių nebepavogs!
 11. Mielas kalėdų seneli, gal galėtumėt į vvp aukcioną įmest verslą? Taip pat JEI NESUNKU pažiūrėt a.ž. 

 12. d0Nt

  Kaista gpu

  Tada srautai blogi korpuse, arba korpuso ventiliatoriai blogai vėdina arba jie blogai sudėti.
 13. d0Nt

  Kaista gpu

  Neklaidink žmonių. CPU termo pasta ir GPU termo pasta visiškai skirtingi dalykai. GPU termo pastos teoriškai niekada neturėtum keisti(greičiau gpu pakeisi, nei reiks keist), nebent buvai ardęs ją. Tuo labiau, kad nuo 1050 išleidimo nėra dar praėję nei 2 metai.