Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

d0Nt

Įkūrėjas
 • Pranešimų skaičius

  2.970
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  132

Visas forumo dalyvio d0Nt turinys

 1. Tiems, kam įdomu, pateiksiu šiek tiek informacijos apie šiandienos "downtime". Kokie darbai bus atliekami? Operacinės sistemos atnaujinimas; Papildomų saugos sistemų diegimas. Kodėl to reikia? Dabartinė operacinė sistema serveryje yra pasenusi ir jai nebėra kuriami saugos atnaujinimai. Todėl atsiradus saugumo spragoms, jos nebėra "užlopomos" ir atsiranda rizika, kad kažkas jomis pasinaudos. Be šitos problemos, jau kyla problemų su kai kurių pluginų naujų versijų palaikymu, dėl jiems reikalingų papildinių trūkumo senai operacinei sistemai. Ką tai reiškia paprastiems žaidėjams? Nieko pastebimo nepamatysit. Vienintelis matomas dalykas bus laikinas serverio neveikimas. Kiek laiko neveiks serveris? Jei viskas vyks pagal planą, serveris turėtų būti vėl įjungtas iki 18 valandos. Kodėl tiek ilgai? Per tiek metų buvo įrašyta nemažai dalykų, o dabar juos visus vėl reikia įrašyti ir sukonfiguruoti, o tai užtrunka. Bandžiau šiek tiek pasiruošti iš anksto, kad sumažinčiau serverio išjungimo laiką, bet jis vis tiek bus. Jei turit kokių klausimų, galit klausti temoje. O kitiems linkiu geros naujųjų metų dienos!
 2. Nežinau, kodėl niekas dar nepranešė, bet rytoj planuojamas serverio ir vvp išjungimas. Planuojamas laikas nuo 10 iki 18(stengsiuosi pajungti kuo greičiau).

  1. Rodyti daugiau komentarų  2 more
  2. Mark_Bellarus

   Mark_Bellarus

   kaip man prasisiust reiks?

  3. Ridas

   Ridas

   KAS LOLE MANO PACERINTUMET PER TA LAIKA PM..........

  4. Mark_Bellarus

   Mark_Bellarus

   Uz unrcon atsisiunciu lola ir cytu jame

 3. Kodėl visi galvoja, kad jei afk iškart kick? Galima tiesiog padaryti, kad neužskaitytų žaidėjo zonoje, jei jis afk. Nebus naudos išeiti afk - nebus tokių atvejų.
 4. Lygiai taip pat, sms siuntėjas, gali neapmokėti sąskaitos ir po kažkiek laiko(gali ir po kelių mėnesių) ateina pranešimas, kad iš tavo gautų pinigų buvo išskaičiuota. Paypal refund bent jau būtų įvykdomi artimiausiu metu.. Be to, nelabai yra tikslo tai daryti, nes viską eina atsekti..
 5. Mokėjimų sistemos atnaujinimas Atnaujintas kreditų pirkimo puslapio dizainas. Pridėta galimybė atsiskaityti PayPal sistema.
 6. Iš interneto .dll failiukų geriau nesisiųsti, geriau paieškoti info, iš kokio "papildinio" jie yra ir įsirašyti tą "papildinį".
 7. Nelabai suprantu, kas kitiems čia gražu. Šiokią tokią idėją turėjai(realiai daugumus rp serverių prisijungimo langas), bet išpildymas nekažka. Tekstas toks blankus, kad net skauda akis, bandant įžiūrėti. Spalvos teksto daug kur ne į temą ir atrodo baisiai.
 8. Matau net nesupranti api ką kalbu, tai tiek to..
 9. Fps daugiau? : D Tai kodėl video surenderintas 30fps, vaizdą sukioji su pele, kai norint išgauti normalų vaizdą PRIVALOMA sukinėti su numpad arba išvis naudoti joystick. Apie driftą net nekalbu, tiesiog važiuoji su nitro ir vos vos užmetus galą iškart tiesini arba nesuvaldai ir pradedi mėtytis.. Geras "drift" video...
 10. Ne tik 20fps, bet dar ir pelė lagina, kaip salvis..
 11. Po šiek tiek laiko VVP gavo šiokių tokių atnaujinimų Topai Nuo šiol VVP rodomi dienos ir mėnesio pražaidusių žaidėjų topai. Prisijungę žaidėjai serveryje Rodomas ir prisijungusių žaidėjų serveryje sąrašas. Viešas profilis Paspaudus tiek topuose, tiek prisijungusių žaidėjų sąraše ant vardo, būsite nukreipta į viešą to žaidėjo profilį(kas supranta daugiau, galės peržiūrėti ir kitus). Blokavimų sąrašas Užblokuotų žaidėjų sąraše dabar paieška veikia ir pagal blokuotoją. 2FA atnaujinimas Nuo šiol kaip 2FA gali būti naudojamos "Google authentification", "Authy" ar panašios programėlės. Veikimas labai paprastas: parsisiunčiama programėlė, kuri bus naudojama, jos pagalba nuskaitomas QR kodas. Galiausiai programėlė pradės rodyti kodus, kurių pagalba bus galima prisijungti prie VVP vietoj el. pašto apsaugos. Jei su telefono kamera nepavyktų nuskaityti QR yra ir atsarginis variantas, ranka galite suvesti mėlyname fone esantį susiejimo kodą. Susiejimo kodo neturėtumėt rodyti kitiems, nes pagal jį bus generuojami prisijungimo kodai! Šį autentifikacijos būdą galėsite išjungti, kaip ir el. pašto apsaugą. Jei bus įjungtas šis autentifikacijos metodas, jis bus naudojamas kaip pagrindinis, tiesa el. pašto apsauga ir toliau lieka veikti, bet ji bus antrinė, jei nenorite/negalite užsidėti "Google autentifikacijos". Kiti atnaujinimai buvo atlikti administratoriaus pultui, tai jų neaprašinėsiu. Viskas bus įkelta artimiausiu laiku.
 12. Protingi, jei ant tokių pasigaunat. Kai veikimas labai specifinis būtent šiam serveriui UZRAKTO SKRIPT RADAU INTERNETE 2K20 NAUJEUSES NO VIRUS
 13. Parduodu Steam 10USD giftus po 7€, jei kam reikia AŽ arba parašykit discorde. Tik banku.

 14. Tada update ilgai nebus, funkcijų tai daug..
 15. Pirmam per mažai spalvų, antram per daug

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.