Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Mantas_Sviderskas

Projekto priežiūra
 • Pranešimų skaičius

  3.927
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  9

Mantas_Sviderskas paskutinis laimėjimas - Rugsėjis 28 2019

Tą dieną Mantas_Sviderskas turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

332 Gerbiamas

Apie Mantas_Sviderskas

 • Rangas
  Forumo senbuvis
 • Gimtadienis 2000.06.12

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

62.853 profilio peržiūros
 1. Pink_Nightmare pateikė temoje ne savo rašytą turinį, o Black_Kodak, už kurį pastarasis žaidėjas gavo forumo įspėjimą. Kadangi šis turinys nėra Pink_Nightmare, įspėjimas už tai nebuvo uždėtas, o pranešimas paslėptas. Tu pateikei savo kurtą įžeidžiantį turinį, todėl už tai gavai įspėjimą.
 2. Papeikimai rašomi šioje skiltyje, per vėlu kažką daryti. https://forumas.rls.lt/forum/27-administratori/
 3. Dėl stiprių kandidatų trūkumo 4 lygio administratorių atrankoje, pasiliekame teisę paskirti žaidėją į šias pareigas be atrankos, jeigu matome, jog žaidėjas turi potencialo ir yra vertas šių pareigų.

  1. Rodyti daugiau komentarų  2 more
  2. Matthew_Escobar

   Matthew_Escobar

   kai yra žaidėjų darykit tokias atrankas, o ne vasarą kai įspaudžia vos 40 žaidėju

  3. Smith_Juozas

   Smith_Juozas

   eiktuna kai sviderskas gerai dirba paaukstinkit ji pareigose pls jis vertas buti pagalbininku(stroikese 30e/diena)

  4. The_Mex

   The_Mex

   Duok man tas pareigas paimsiu :D

 4. Sveikas, Eimantai! Imigracija sėkminga. Tau buvo skirta: 7,000 serverio patirties! 20,000€ serverio valiutos! VIP galimybės 5 dienoms! Serverio komandas rasi parašęs komandą /komandos Turbūt pradžiai reikės dar daugiau pinigų ir patirties. Tad Tau siūlau šioje temoje papasakoti apie pirmus įspūdžius ir galbūt gausi dar tiek pat patirties ir valiutos!      Sėkmės!
 5. Sveikas. Puiki, jog žinai kur kreiptis bei ieškoti pagalbos, džiaugiamės jog tau buvo padėta! Tau skiriama: 5,000 serverio patirties. 16,000€ serverio valiutos
 6. Atsiprašau už sukeltus nepatogumus, tačiau įrodymuose nesimato, jog žaidėjas atsiteleportavęs šaudytų ar kitaip kenktų (paskutinėse dviejose nuotraukose žaidėjas šaudo - tačiau atsiteleportavimo ženklų nėra). Atmesta, per mažai įrodymų.
 7. Administratorius nužudydamas ar išmesdamas į orą Mad_Franklin niekam nepakenkė bei kažkokių neskalndumų nesukėlė, tad už tai įspėjimo jis nėra vertas. Jeigu situacija kartos ir žaidėjai bus žudomi (/kill) ar išmetami į orą be tam aiškios priežasties - Salvis bus įspėtas. DP narys informavo, jog tai bus narkotikų konvojus, tačiau žaidėjai nebuvo tinkamai informuoti ar tai vyks security žaidimo ar event pagrindu bei žaidėjai nebuvo supažindinti su taisyklėmis, ko pasekoje, išsivystė nesusipratimas abiejose pusėse ar tai vyko grobimo ar event taisyklėmis. Dėl to visi užblokuoti žaidėjai atblokuoti, o dėl įvykusio nesusipratimo administratorių įspėti negaliu.
 8. DP narys informavo, jog tai bus narkotikų konvojus, tačiau žaidėjai nebuvo tinkamai informuoti ar tai vyks security žaidimo ar event pagrindu bei žaidėjai nebuvo supažindinti su taisyklėmis, ko pasekoje, išsivystė nesusipratimas abiejose pusėse ar tai vyko grobimo ar event taisyklėmis. Dėl to visi užblokuoti žaidėjai atblokuoti, o dėl įvykusio nesusipratimo administratorių įspėti negaliu.
 9. Prašau, visų dabartinių 4 lygio administratorių šios savaitės (06.15 - 06.19) darbų statistikos https://imgur.com/a/wVU1eo3.. Ir trumpi komentarai apie statistikas: John_Loleris šiandien grįžo iš neaktyvumo. Lauras_Pro, Torin_Riverdale ir Pink_Nightmare priskirti vakar vėlai vakare. Iveta pražaidė beveik 25 valandas per 5 dienas bei atliko iš viso 125 darbus - išties įspūdinga savaitės statistika. Eimantas_Oho pirmadienį buvo neaktyvume bei šiuo metu yra dirbantis asmuo, tad grįžta namo tik apie 18 valandą vakare, todėl statistikoje atsispindi trijų dienų (tiksliau, vakarų) darbai. Deividas_Gti iki vakar vakaro buvo 4 lygio administratorius, tačiau vakar buvo nušalintas, todėl jo statistikos sistemoje nebėra. Palyginus Eimanto ir Ivetos pražaistą laiką bei darbų statistikas, gaunamas rezultatas, jog Iveta pražaidė 3 kartus daugiau valandų bei tuo pačiu atliko 3 kartus daugiau darbų. Būtent todėl tau ir atrodo, jog vienintelė Iveta dirba, nors palyginus pagal pražaistą laiką jie atliko labai panašų kiekį darbų.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.