Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Jackas_Dark

Narys (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  13
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

-5 Nepritampantis

Apie Jackas_Dark

 • Rangas
  Naujas narys forume
 • Gimtadienis 1991.08.06

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

1.125 profilio peržiūros
 1. Sveiki, parodysiu kaip patiems nesunkiai ir greitai pasikeisti IP Pradedam: - Pirmiausia einam START>RUN ten įrašome cmd.exe ir spaudžiame OK - Atsiranda juodas langas ir ten įrašome "ipconfig /release" be kabučių spaudžiame ENTER ir išjungiame NESIJAUDINKITE,KAD DABAR DINGO INTERNETAS! TAIP IR TURI BŪTI! - Tada einame Control Panel> Network Connections ir susirandame savo interneto kompiuterius [su geltonu šauktuku!] - Atsidarome ir spauskite Properties> susiraskite Internet Protocol (TCP/IP) pažymėkite ir spauskite Properties - Nustatykite tokius [use the following IP adress]nustatymus IP skaičius galite daryti bet kokius, o Subnet mask pats nustatys skaičius Spauskite OK ir tada uždarykite langus.... - Tada vėl atidarykite langus - Vėl atidarom monitorius [dabar jau be šauktuko] Properties> tada Internet Protocol (TCP/IP)> Properties ir nustatome "Obtain an IP adress automatically" spaudžiame OK... Ir viską uždarome... Pss... Pamoka buvo nukopijuota puslapio nerašysių . Jei kažam nepatinka von iš temos.
 2. Neapsimoka visų mašinų siūstis nes pradės belenkaip črašhint tikriausiai.
 3. Sveikas . Čia sena foto šjp yra. Sakau rašyk į až atsiūsių kitokių jei reikia.
 4. Bl aš tau siūlyčiau ne prie pc noifint . O geriau eik lietuvių kalba pasimokink nors iš moksi nrml rašyt . Nes bbž ką tu čia veli vpš ..
 5. Prabilo vaikas *keiksmai* ... Gerai mes bybius dročinam o tu stpdv bybius čiulpi .
 6. Nelabai tikių kad tau 18 m . Nes su rašysena blogai žiūrių sekas . Sportuoji ? Ir rukai ? Graudus tu man vpš esi .
 7. 1.Vardas? Giedrius . 2.Pravardė?(Nebūtina) 3.Amžius? 22m . 4.Zodiako ženklas? Liūtas . 5.Kur gyveni? Klaipeda . 6.Kuo domiesi, gal kokius būrelius lankai? Lankau - Boksa . 7.Ką veiki laisvalaikiu? Būnų su draugais , važinėjų dviračiais , sportuoju , vaikštau prie turnikų . 8.Kiek laiko žaidi serveryje? Nežinau . 9.Ar ilgai žaidi SAMP? 6m . 10.Kokius filmus mėgsti? Siaubo , komedija . 11.Kokios muzikos klausai? Lietuviško rep'o 12.Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Neturių . 13.Turi brolių, seserų? Sesė . 14.Koks tavo gyvenimo tikslas? Nežinau . 15.Kokie tavo privalumai? Draugiškas , bendraujantis t.t . 16.Kokie tavo trūkumai? Greitai užsivedu . 17.Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Aš per viduri . Pss... Jeigu reikia daugiau foto į až rašykit .

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.