Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Donatas_Vait

Narys (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  2.798
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Donatas_Vait paskutinis laimėjimas - Rugsėjis 2 2014

Tą dieną Donatas_Vait turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

146 Pritampantis

Apie Donatas_Vait

 • Rangas
  Tievuks
 • Gimtadienis 2014.03.30

Informacija apie narį

 • Miestas
  Šiauliai
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  Nenustatyta
 • VIP narys
  Taip

Profilio peržiūros

17.576 profilio peržiūros
 1. Nice job, tik bazė šiek tiek ankštoka atrodo palyginus su buvusia.
 2. Šiaip pats ieškau atnaujinimų dažnai, bet kai tiek pilna šūdinų dainų tai nieko ir nesigauna realiai, kai ant tiek jau nebėra ką klausyt tai pasijungi radiją mašinoj ir pyst paleidžia kokį OG... Nu nhui tada nors imk ir nuvažiuok nuo kele ? Naujai pradėtas playlistas rinkiti so do not mad https://www.youtube.com/playlist?list=PL_2HlyCz9y7E6a0xnTMX-2N7J_k8ptWi3
 3. Jo, gera mergaičioki ana yr, visaduos padedava, prisidedu.
 4. https://autogidas.lt/skelbimai/automobiliai/?f_41=1999&f_42=2002&f_3[2]=Hečbekas&s=1141041586&f_1[0]=Volkswagen&f_model_14[0]=Golf Kainas visada galima paderint prie vietos, kartais ir telefonu.
 5. Na nežinau, aš manyčiau kad čia nėra kam vertinti tuos darbus, motyvacijas jūsų, nes čia per daug jauna liaudis susirinkus (paskutiniu metu), kad kažką galėtų vertint, sueina visokie maximum iki 12-13 metų "vierchai" ir čia ateina tik papizdielint ir pasirodyt kokie jie kieti (nes jie mokykloje kovoja su patyčiomis if you know what I mean) su savo "magijom" (čytais), taip ir supiso visą servą, community su savo N dydžio IQ, nespėdavot fixint servo bugų, o atnaujinimuose pastoviai vos ne 90% buvo ne atnaujinimai (bent jau senesneis laikais čia), o labiau sufixinimai kokių nors bugų, Su laiku atėjo ir restratas serverio, kas daug žaidėjų irgi atgrasė pasilikti serveryje, tada po kurio laiko vos ne visi senbūviai dingo iš serverio (apart MAFĄ - tas amžinas rls žaidėjas, čj servą uždarytų jis vistiek forume vienas sėdėtų, čj ans gyvena rls'u), tada suėjo jaunų ir laikinų žaidėjų or sandbox'eriu kurie neužsibūna pvz kaip tie kaip ten vadinot, ai va "lwiniai" (sory bws ir kiti normalus "lwiniai" ).. P.s. Ką norėjau pasakyt tai, serverio žaidėjai patys ir yra kalti, jog servo būklė tokia, nebestumkit jūs ant to ridkos, pirmiausia pažiūrėkit ką patys darėt naudingo jog servas nebemerdėtų. Patys pastoviai mušat per motyvaciją valdžiai kuri stengiasi.
 6. Perduok linkėjimus Vaidžiukuj ???

 7. Kažkas patiko ar kažką pasiemei? Užmesk tą "emoji/reakciją". Dėkoju. +rep
 8. Aprangos pardavimo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Donatas_Vait Parduodamos aprangos ID: 21, 207, 176, 47, 51, 186, 254 (x2), 237, 120, 223, 226, 273. Kaina: Siūlykit kainas. Nuotraukos (/persirengti): Papildomi komentarai: ko da?

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.