Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

The_Guz

Narys (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  3.687
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  6

The_Guz paskutinis laimėjimas - Rugsėjis 19 2018

Tą dieną The_Guz turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

89 Pritampantis

Apie The_Guz

 • Rangas
  BMW <3
 • Gimtadienis Balandis 25

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

20.924 profilio peržiūros
 1. Kodėl namus ir automobilius galėtų plėšt tik mafijos? Visą veiksmą sudėjus būtent jiems neutraliuose darbuose dirbantiems liktų vėl tik kaitinimas, o ką kalbėt apie bedarbius. Apskritai bankomatų plėšimą galėjo leisti visiems serverio žaidėjams, kai būna tam tikras tssg skaičius on. Galimybes su pasiekimais vienareikšmiškai reikia grąžinti, bet jie turi apimti visus serverio žaidėjus, kad kaip ir buvo anksčiau. Nepriklausomai nuo xp skaičiaus, ar dirbamo darbo. Reikia dar konkretumo apie pačius plėšimus, sakai reikia, kad būtų apsauga online. Tokiu atveju būtų galima plėšt atsijungusių žaidėjų namus, nes kitu atveju vėl viską atsunkintų, lauki kol savininkas bus on, lauki kol apsauga ar tssg susijungs, plėši, o tada pyst kažkas atsijungia. Nereikia visko dar labiau apsunkint, grąžinti panašią sistemą, kuri buvo anksčiau su kažkiek patobulinimų.
 2. 1. Jūsų /tinfo nuotrauka: https://imgur.com/a/WuU1yNV 2. Ar laimėjimo atveju sutinkate būti patikrinamas dėl sukčiavimo: drąsiai
 3. Vardas_Pavardė serveryje: T_G Pasiūlymo aprašymas: Ne vieną kartą diskutuota tema, bet vis neįvyko jokių pokyčių. Per šią savaitę pastebėjau, kad naujokams vis nepavyksta išlaikyti vairavimo praktikos, visus gautus pinigus užsiregistravus išleidžia, bet taip ir nepavyksta išlaikyt, youtube pamoka sako irgi nepadeda. Žinau, kad serveryje yra begalybė svarbesnių prioritetų, kurie turėtų įeiti į ateinantį update, tad siūlau neperdaryti visos naujos sistemos ar kažką iš esmės keisti, SIŪLAU TIK PADIDINTI GALIMŲ KLAIDŲ SKAIČIŲ IKI KOKIŲ 5-6. Nemanau, kad ką tik atėjusiam naujokui į serverį reikia duoti iššūkį išlaikant vairavimo pažymėjimą. Serverio žaidėjams ne vienerius metus žaidžiantiems projekte iškyla sunkumų laikant praktinį važiavimą, o ką kalbėti apie naujoką, kuris gal tik pradėjo samp'o karjerą. Pasiūlymo nauda serveriui: Mažiau problemų tiek naujokams, tiek visiems žaidėjams su praktiniu važiavimu. Vaizdinė medžiaga arba nuotrauka(/os):
 4. Jooo, pirma visus bugus vieną kartą reik sutvarkyt, tada Allen'o įdėją įgyventint ir padaryt, kad pats žaidėjas pasirinktų norimą spalvą, o mechams tik perdažyt reiktų, nes *keiksmai* su spalvų parinkimu ir visais atspalviais
 5. Jūsų Vardas_Pavardė: The_Guz Dominanti apranga (nebūtina): KURT COBAIN 101 ID Galima pirkimo kaina: siūlom, kažką sutarsim Papildomi komentarai:
 6. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: The_Guz Kurios dienos užduotį atlikote: Sekmadienio Atliktos užduoties įrodymai: https://imgur.com/a/JXJJgqy Kokį prizą turėtumėte gauti: 30 kreditų ir 14,000e.
 7. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: The_Guz Kurios dienos užduotį atlikote: Penktadienio Atliktos užduoties įrodymai: https://imgur.com/a/c78U2hJ Kokį prizą turėtumėte gauti: 35 kreditai ir 12,000e
 8. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: The_Guz Kurios dienos užduotį atlikote: Trečiadienio Atliktos užduoties įrodymai: https://imgur.com/a/ABRFa7P Kokį prizą turėtumėte gauti: 30 kreditų ir 12,000e.
 9. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: The_Guz Kurios dienos užduotį atlikote: Pirmadienio Atliktos užduoties įrodymai: https://imgur.com/a/0RygRhb Kokį prizą turėtumėte gauti: 25 kreditai ir 10,000e.
 10. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: The_Guz Kurios dienos užduotį atlikote: Sekmadienio Atliktos užduoties įrodymai: https://imgur.com/a/GKssjPe Kokį prizą turėtumėte gauti: 30 kreditų ir 14,000e.
 11. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: The_Guz Kurios dienos užduotį atlikote: Šeštadienio Atliktos užduoties įrodymai: https://imgur.com/a/Xwo2NEK Kokį prizą turėtumėte gauti: 50 kreditų ir 13,000e.
 12. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: The_Guz Kurios dienos užduotį atlikote: Penktadienio Atliktos užduoties įrodymai: https://imgur.com/a/FodJfh1 Kokį prizą turėtumėte gauti: 35 kreditai ir 12,000e
 13. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: The_Guz Kurios dienos užduotį atlikote: Ketvirdienio Atliktos užduoties įrodymai: https://imgur.com/a/24uubr9 Kokį prizą turėtumėte gauti: 35 kreditai ir 12,000e

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.