Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Linas_Killer

Narys
 • Pranešimų skaičius

  910
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  10

Linas_Killer paskutinis laimėjimas - Gruodis 1 2016

Tą dieną Linas_Killer turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

-11 Nemėgstamas

Apie Linas_Killer

 • Rangas
  2014 - 2016
 • Gimtadienis 1999.12.04

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

17.836 profilio peržiūros
 1. opa lynce zdr ir sveikinu su gimshe (thx)

 2. Sveikinu lynce, linkiu mokslų gerai, pažymių gerai, nes aštuoniolika būna vieną kartą aaaa...

 3. gz tėvai, gal pradėsi legaliai vairuotxd

  1. Linas_Killer

   Linas_Killer

   dėkui, jau yra teisės :D 

 4. Dėkui už klaidas. Sveikinu Simą, sėkmės Tau !
 5. Direktoriai - pildom. 

   

 6. Sveiki, šiandien rinkau apsaugos direktorių. Daug kandidatų tiesiog buvo atmesti, nes pažeidė taisykles, ar net nepabaigė savo pradėto darbo anketoje. Analizė apačioje, gero skaitymo. Domantas_Browse - šriftas, galybė klaidų, neturi reikiamo xp kiekio darbe. Jason_Costello - anketoje neišvardinti visi reikiami kriterijai. Irmantas_Carva - Anketa neredaguota. Modestas_Mixas - Augi tiesiog dienom. Grazvys_Nfs - Nepakankamas xp kiekis darbe. Matas_Rap - esi žiauriai neaktyvus, net tada, kai užpildei į direktoriaus postą, ir tu turi pasirodyti gan aktyviai, tu vos įstengi pražaisti valandą, ir dingsti iš serverio. Klausiau CN direktoriaus, apie tavo aktyvumą, sakė, jog labai sunkiai pražaidi. Didink aktyvumą, jei nori, jog pastangos virstu realybe. Dainius_Raketa - Sakai, kad buvai "išprovokuotas" naudot neleistinas programas. WTF? Nenori, nenaudoji, kaip gali tau kilt mintis dar apskritai bandyt naudot tai, kai tu esi valdžioje, ir ant tavo pečių krinta visa darbo atsakomybė. Negerai, kadangi aš nesu garantuotas, jog ir dabar taip nebus. Pasigedau trumpiai ir aiškiai tariant aprašytų veiksmų, kaip palaikysi aktyvią komandą. Rodos pradedi apie tai rašyt, bet staiga nuo to nuklysti. Pataisęs šitas klaidas, tavoji šita anketa būtų 10/10, šįkart - esi antrasis kandidatas. Nenusimink, ir nesielk kaip anksčiau, negavęs direktoriaus. Sėkmės. Briusas_Pro - Anketa gera, vietose kableliai ne tose vietose, tačiau anketos negadina. Žmogus aktyvus, su patirtimi, puikiai tave pažįstu, manau su pareigomis susitvarkysi. Tikrai norėčiau, jog pavaduotojo poste išvysčiau Dainių, tačiau apart visko rinktis turi tu, aš galiu tik rekomenduoti. Sėkmės tau direktoriaujant! Naujasis apsaugos direktorius - Briusas_Pro. antrasis kandidatas - Dainius_Raketa.
 7. Cosa Nostra mafijos bosas perleidžiamas antrajam kandidatui - Airidas_Freaky

 8. Sveiki, šiandien rinkau naująjį FTB direktorių. Vertinau griežtai, dėl menkiausių padarytų pažeidimų kandidatas buvo atmestas. Anketa trumpa, apibendrinau kas svarbiausia. Dainius_Raketa - "Tą pačią anketą naudoti galima nedaugiau dviejų kartų." Modestas_Mixas - Nepažymėtas redagavimas. Danusis_Blacks - "Draudžiama keisti teksto spalvą ir šriftą." Pitbull_Terjeras - "Draudžiama keisti teksto spalvą ir šriftą." Rls_Auris - Anketoje tikrai daug klaidų. "Mūsų darbas yra palaikyti tvarką mieste, kaip ir daugumos teisėsaugų.." Stop. Visų pirmą teisėsauga yra viena, ne kelios. Kelios yra tik išskirstytos darbo šakos, tačiau visų jų principas tas pats. Be to, ne dauguma iš teisėsaugininkų prižiūri miestą, tačiau VISI tai privalo daryti. Toliau, žodis "mes" rašomas ne su "ę", o su "e". Visų kitų klaidų nė neverta komentuot, kadangi jų ne pora. Tofixas_Bingo - " Serveryje buvau per tą laiką buvau pasiekęs tikrai daug ". Daug klaidų, logikos neturintys sakiniai, "treniruotęs". Trečdalį anketos užima direktorių taisyklės, kurias paprasčiausiai galėjai surašyti skaičiukais. Rašai, kad turi daug patirties "direktoriavime", tačiau dar nė karto nesi buvęs juo. Sėkmės taisant klaidas. Lai_Vas - Anketa nebloga, tačiau pasigedau kriterijaus, kuris yra naujas. Tai įrodo, jog tu nė neperskaitai rinkimų temos, ir iškart puoli įklijuot savo anketą. Taip pat, negavai direktoriaus, kadangi ne per seniausiai palikai CN postą, su priežastimi, jog trūksta laiko, kolkas būsi be postų, gal vėliau išvysime, o čia va jau vėl pildai. Apsispręsk, o tada žiūrėsim. p.s. "veikščiau", turėtų būt "veikčiau". Titas_Dasbliudas - Tik palikai postą, ir vėl pildai į kitą. Tai nėra gerai. Anketa nėra bloga, tampi antru kandidatu, jei kas nutiktų naujajam direktoriui. Matas_Rap - Klaidos, klaidos, klaidos. Jei mane kada užmatysi - jas aptarsime. Kol kas esi trečias kandidatas. Eimantas_Bryant - Anketa nėra prasta, patirties vadovavime turi. Labai neišsiplėsiu, klaidelių buvo, tačiau kelios, kurias kada galėsim aptarti TS. FTB direktoriaus postą paliko stiprus žaidėjas, tad reikia, kad lygiai toks pat asmuo, darbą paliktų ten, kur jis buvo direktoriaujant Kučei, o gal net ir dar aukščiau. Sėkmės tau! Naujasis FTB direktorius - Eimantas_Bryant Tačiau, jei Eimantas nuvils, direktorius bus perleidžiamas antram kandidatui - Titui.
 9. Sveikas, Linai. Kodel as esu teisesaugos bliste 90d., nors as net nedirbau teisesaugoje, ir parasiau grubu ant Valis_Muys ir Fhilas_Clock. As gi net nedirbau teisesaugoje ir jie man sudejo free starsus. Ivyko nesusipratimas tikriausiai, nezinau del ko esu tam sarase..

  1. Armis_Txx
  2. Mantas_Sviderskas

   Mantas_Sviderskas

   Nėra tavęs tam sąraše

  3. Martini_Gold

   Martini_Gold

   Viskas susitvarkė, buvau pašalintas iš ten. :)

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.