Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Saras_Paras

Narys
 • Pranešimų skaičius

  96
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

-2 Nepritampantis

3 Sekėjai

Apie Saras_Paras

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 1999.02.16

Kontaktai

 • Skype
  sarunas254
 • Discord
  #0068 Sarunas254

Informacija apie narį

 • Miestas
  Klaipėdos r.
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

2.889 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Saras_Paras Kokias užduotis atlikote: Sunaikintas darbo tr. (10t.); pražistas/pradirbtas laikai (12t.); nutempimas (4t.); iškvietimai (4t.); akumuliatoriaus pakrovimas (4t.) Kiek taškų turite gauti: 34t. Nuotraukos įrodančios jūsų atliktus darbus: https://imgur.com/a/st8a056 (10t.); https://imgur.com/a/PYUvwN1 (12t.); https://imgur.com/a/alFnPUV (4t.); https://imgur.com/a/LVgv6UV (4t.); https://imgur.com/a/vFfpbig (4t.).
 2. Jūsų Vardas_Pavardė: Saras_Paras Kokias užduotis atlikote: Akumuliatoriaus pakrovimas (10t.); iškvietimai (16t); sunaikintas darbo tr. (14.5t.); kuras (2t.); kvalifikacija (10t.); nutemptos mašinos (3t.); pražaistas ir pradirbtas laikas (16t.). Kiek taškų turite gauti: Jei gerai paskaičiavau tai 71.5 t. Nuotraukos įrodančios jūsų atliktus darbus: https://imgur.com/a/gm2yFC3 (10t.); https://imgur.com/a/lQW8Sx4 (16t.); https://imgur.com/a/A1XLWgz (14.5t); https://imgur.com/a/Fzq1tmx (2t.); https://imgur.com/a/1R7u4tT (10t.); https://imgur.com/a/KM7krbf (3t.); https://imgur.com/a/uRKttfh (16t.).
 3. Mano numeris būtų 73. Norėčiau bent sykį turėti retą mašiną .
 4. Grupės registracijos anketa: 1. Grupės pavadinimas - Anonymouse'WarriorS 2. Komandos narių slapyvardžiai serveryje ir jų rangai - Mantas_Mkvilnius(GN3), Augis_Nezvarbu(GNM), Saras_Paras (GN3) 3. Komandos kapitono slapyvardis serveryje - Mantas_Mkvilnius
 5.  

   Jau 6 dieną laukiu iš tavęs kokio atsakymo ir tu nei kiek nereaguoji, bent perskaityk mano skundą man neina nei į žaidimą ir nei į vvp prisijungti. Detaliau eik į šį skundą.

 6. Saras_Paras

  Crash

  Paleidžiu SAMP, paspaudžiu ant serverio, laukiu kol užkraus, keletą sekundžių pakrovė ir opa crash. Tai gal galit kas padėt? P.S. Samp jau persirašiau 2 kartus, o modifikacijų aš neturiu, o jei daryčiau pačio GTA reinstall tai abejoju ar padės.
 7. Pažiūrėk AŽ dėl prisijungimo

 8. Situacija tokia: Ateinu į serva, rašau slaptažodį (rašiau net po vieną raidę kad tik teisingai parašyčiau), slaptažodis netinka, bandau visus kitus slaptažodžius irgi netinka su vvp.rls.lt tas pats. Mėginau pasikeisti slaptažodį, rašau savo nick'ą ir paštą viską vėl teisingai surašiau, atsakymas: "žaidėjas su tokiu el. pašto ir vardu nerastas" . O forume prisijungti eina, nes kitas slaptažodis yra uždėtas negu einant į servą ar į vvp.rls.lt. Gal turit kas kokių pasiūlymų kaip reikia išspręsti mano problemą?
 9. Jūsų Vardas_Pavardė: Turbo_Butch Geriausias laikraščių kūrėjas: Ahlreos_Toxic Geriausios frazės savininkas: Tazas_Romero Geriausias blog'eris: Tazas_Romero Geriausias administratorius: Karolina_Anderson Geriausias serverio prižiūrėtojas: Lukas_Zip Geriausias VIP'as: Justas_Bennasi Geriausias moderatorius (forume): Cooler_Master Geriausias direktorius: The_Guz Geriausias pavaduotojas: Karolina_Anderson Geriausias GFX'eris: Adomaz_Gfx Geriausias map'eris: Intoxas_Samp Geriausias drift'eris: Frank_Nortena Geriausias event'ų rengėjas: Ievukz_Miau Dosniausias žaidėjas: Cooler_Master Paslaugiausias žaidėjas: Lukas_Zip Gerbiamiausias žaidėjas: Gabka_Kybai Patikimiausias žaidėjas: Lukas_Zip Protingiausias žaidėjas: Cooler_Master Turtingiausias žaidėjas: Jaosn_Costello Blogiausias Administratorius: Monika_Miau Blogiausias Direktorius: Erla_Blue Gobšiausias žaidėjas: The_Guz Nepatikimiausias žaidėjas: Tonny_Corleone Neturtingiausias žaidėjas: Well_Done Kalbiausias žaidėjas: Wiggle_Dream Naras: Black_Devil Cheat'eris: Ass_Hole Alkoholikas: Deimantas_Hip Gražiausia panelė: Karolina_Anderson Nusikaltėlis: Gabka_Kybai
 10. Žaidėjo kurį norite pagirti Vardas_Pavardė: Lukas_Zip Už ką jį norėtumėte pagirti: Tikrai padeda mldc prižiūretojas, paprašiau 5.000eur davė. Vaizdinė medžiaga (nebūtina):
 11. Tik iš salono nusipirkau Sabre, o ką radau bagažinėj, net apšalau http://imgur.com/zCSEKN3

  1. Ervis'Deagle
  2. Donatas_Vait

   Donatas_Vait

   Mana buves sabres jaučiu čia, grynai tokspat bagažas buvo :D

  3. The_Dude

   The_Dude

   bug, arba kažkas sumetė :D

 12. 1.Jūsų V_P(Žaidime): Saras_Paras 2.Ar sutinkate su taisyklėmis?: Žinoma 3. Ar turėsite porininką?: greičiausiai nea 4.Jei taip koks V_P(Nebūtina, bet vis tiek geriau, nes žinosit, kad užimti): ----
 13. 1.Jūsų vardas pavardė serveryje? Saras_Paras 2.Jūsų vairuojama mašina event metu? Elegy 3.Ar nors kiek paremsite piniginį prizą? Pažiūrėsiu

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.