Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×
Konkursas | MANO VASARA ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Simas_Rexxas

Direktorių prižiūrėtojas (-a)
 • Pranešimų skaičius

  723
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  6

Simas_Rexxas paskutinis laimėjimas - Liepa 5

Tą dieną Simas_Rexxas turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

282 Gerbiamas

Apie Simas_Rexxas

 • Rangas
  memento mori
 • Gimtadienis 2002.04.10

Kontaktai

 • Discord
  Simukas#8665

Informacija apie narį

 • Miestas
  Kėdainiai
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

14.880 profilio peržiūros
 1. Labas. Papeikimas su tikslu įrodyti realius direktoriaus pažeidimus ar noras tiesiog "įkasti"? Kam to reikia? Pradėkim nuo to, jog Vakario pateiktuose įrodymuose, matomi tavo pažeidimai atliekant teisėsaugininko darbą, sušaudytas Vakaris, pagalba žaidėjui, kuris yra nusikaltęs. Taip pat bereikšmis nekaltų (neutralių) civilių šaudymas viešoje vietoje, dėvint uniformą. Nežinau situacijos dėl to kas vyko discord'e, kadangi tuo metu ten nebuvau bei tuo pačiu nėra tą pagrindžiančių įrodymų. Dėl situacijos su Vakario aktyvumu bei bendru policijos darbu esu susipažinęs (Grobimai dažnai vykdavo vakarais, o Vakaris dėl tam tikrų veiksnių realiam gyvenime, dažnai negali žaisti tuo metu), kalbėjomės šiandien trise dėl būtent pastarojo dalyko, direktorius stengiasi darydamas atrankas bei bandydamas pritraukti žaidėjus atstovauti teisėsaugos frakcijai. Taigi, šį papeikimą atmetu, o pats užsidirbi teisėsaugos juodąjį sąrašą dėl aukščiau paminėtų pažeidimų. Geros dienos.
 2. Kariuomenės direktoriumi lieka @Black_Tomy, gavus šansą pasireikšti laikinojo direktoriaus pareigose, Gabrielius atrodė neblogai, surinko aktyvią komandą bei palaikė teisėsaugos aktyvumą.

  Sveikinimai su pirmosiomis pareigomis, sėkmės, didelio noro veikti bei kurti!

  1. Rodyti daugiau komentarų  4 more
  2. Satan_Night
  3. Black_Tomy

   Black_Tomy

   @Satan_NightYo tikrai duosiu susitarsim žinai.
   Bei ačiū kitiems už sveikinimus.

  4. Egis_Nike

   Egis_Nike

   Sweikinu juodukt romi

 3. Labas. Egidijau. Šį Vakario pažeidimą, naudojant /tp esant bėgliui mašinoje, traktavau kaip gana smulkų, kadangi darant /tp nesutaupė daug laiko (nes greičiausiai atsidūrė /tpsf, o atstumas iki artimiausio komisariato yra net gi didesnis). Taip, pilnai sutinku, kad mano sprendimas buvo nestandartinis, tačiau nematau realios naudos registruojant šį pažeidimą registre. Su Vakariu kalbėjomės, jis pats suprato bei paaiškino vietas, kuriose suklydo. Iš klaidų yra mokomasi, pilnai suprantamas bei žmogiškas dalykas, kuris bet kuriuo atveju gali pasitaikyti praktikoje. Nemanau, kad padariau didelį nusižengimą, šiais savo veiksmais, bei jokiais būdais nebandau gint Vakario bei pilnai pateisint galimai tiek jo, tiek mano padarytas klaidas.
 4. Acakysi i papeikima prisiimsi gal kalte ir wiskas? Nes jau noriu ketvirta rasyt

 5. Ahoy! Ieškome naujojo Kariuomenės vado, kuris galėtų vesti RLS.LT serverio kariuomenę tinkamu keliu! (cool)

   

  1. Rodyti daugiau komentarų  8 more
  2. Moon_Demon
  3. Bws_Nivalit

   Bws_Nivalit

   Koks atlyginimas

  4. Martynas_Zzm

   Martynas_Zzm

   O tarnybiniai šunys pašerti kol nera direktorius? Reksas gražus šuo, jei nudves bus nemalonumu

 6. Sveiki! Direktorių priežiūra sugrįžo po šiokių tokių atostogų bei tęsia darbus, šie rinkimai sulaukė įprasto susidomėjimo būdingo neutralių darbų sričiai. Galime pasidžiaugti, jog galime rinktis žaidėjus, kurie yra įrodę savo kompetencijas bei geba demonstruoti aukštą darbo kokybės lygį. Labai norėjome išvysti naujus vėjus bei esminius pokyčius medikų darbe, būtent tai galime įžvelgti šiuose rinkimuose. Sven_Macoy - Tavo aprašyta darbo sistema yra labai banali bei dažnai naudojama neutraliuose darbuose, nenorime matyti medikų toje pačioje rutinoje visą laiką. Paprastos bei neefektyvios darbo efektyvumo didinimo idėjos, kurios nepakelia medikų kartelės, nėra koncentruotas nei į darbuotojus, nei į patį darbo prestižą, kam to reikia? Pasistenk, įsigilink į tai ko tikimasi iš kandidatų, generuok idėjas bei tinkamai ruoškis rinkimams. Mode_Weeed - Vertinu tavo išreikštą norą, kandidatuojant, tačiau Alan'as yra visa galva aukščiau, tiek su darbo sistemomis, tiek patirtimi. Turėtum detaliau ieškoti būdų kaip įgyvendinti sistemas bei pasiekti tinkamą darbo kokybę. Pradžia yra, tačiau tai ne viskas ir tai šiuo metu negali būti kandidatūra, kuri turėtų laimėti šiuos rinkimus. Stenkis toliau, ieškok būdų bei idėjų, kurios gali būti naudingos bei efektyvios, tai turėtų atnešti sėkmę tau. Alan_Paradox - Stipriausias kandidatas šiuose rinkimuose, turintis aiškią viziją, darbo sistemas bei priemones tam pasiekti. Esi žmogus, kuris turi aukštą kompetencijos lygį. bei geba kurti efektyvias darbo sistemas, kurios atneša daug naujovių atitinkamai sričiai. Tikiu tavo galimybėmis veikti bei tikiuosi jog medikai taps darbu, kuriame vyraus naujos sistemos bei didelis darbo našumas. Linkiu motyvacijos bei sėkmingo darbo!
 7. Draugiškiausias serverio žaidėjas - @Lee_Pri@Klaudijus_Klaudijuz Draugiškiausias komandos narys - @Džioraldas_Golden@Rls_Admin
 8. @Eltruko_Legendnušalinamas nuo TRV įmonės direktoriaus pareigų dėl mokesčių apeidinėjimo. Liūdna kai tokie atvejai dažniausiai pasitaiko būtent šios frakcijos darbo valdžioje, tačiau viskas turi tęstis. Laikinai firmai vadovaus @Ernis_Akmenrah , o šiuo metu nusimato retai vykstantys tolimųjų reisų vairuotojų direktoriaus rinkimai. (theft)

   

  1. Rodyti daugiau komentarų  2 more
  2. Matas_Matt
  3. Andrius_Crazy

   Andrius_Crazy

   kodel trinat pranesimus, as palaikau simo kova su savimi, psichologine pergale pries visus zmones kurie ji kviecia prie kojos, manau nereikia slepti tokiu dalyku tik aukstinti.

  4. Egis_Nike

   Egis_Nike

   Neteisingas sprendimas

 9. Tomas_Toreno nušalinamas nuo savo pareigų dėl daugybinių, pasikartojančių taisyklių pažeidimų. Nauji rinkimai bus paskelbti jau netrukus.

  1. Moon_Demon
  2. Vakaris_Ninja
  3. Igoris_Mafijoznik

   Igoris_Mafijoznik

   bahuras vistiek parode ka gali deikngi bent uz tiek mldc

 10. Šie rinkimai sulaukė kiek didesnio dėmesio dėl kurioziškos situacijos, kuri pasitaikė šiuose rinkimuose, tačiau nepaisant visų nesėkmių, mums pavyko rasti naująjį The Triads mafijos bosą. Black_Tomy - Labas, Gabrieliau. Anketa trumpa, neinformatyvi, negalėjau susikurti pirminio vaizdo kaip atrodys tavo valdoma mafija, trūksta daugiau informatyvumo bei bendro vaizdo kaip turėtų atrodyti tavo atstovaujama frakcija. Didžiausias tavo pliusas yra tavo aktyvumas, kuris tikrai maloniai stebina. Siūlyčiau pradėti nuo kiek paprastesnių pareigų - pavaduotojo, apsiprasti darbo rutinoje, išmokti pagrindus vadovaujant frakcijai. Pablo_Cloud (2) - Labas, anketa nėra išsami, paskaitęs nesužinau kažko naujo bei įdomaus. Pokalbio metu discord'e pasirodei neblogai, tačiau tikėjausi kiek daugiau išgirsti iš tavęs, rekomenduočiau pasimėginti save pavaduotojo pareigose dar kiek ilgesnį laiko tarpą nei pastarąjį kartą. Su tinkamą kompetencija gali būti realus variantas ateityje, sėkmės tobulėjant! San_Aivaras (1) - Labas, Aivarai. Smagu jog nusprendei imtis boso pareigų, anketa gan patiko, aprašei viską išsamiau nei kiti kandidatai šiuose rinkimuose. Pokalbio metu kalbėjai užtikrintai, kėlei diskusiją bei rodei savo norą, motyvaciją tapti bosu, kuri šį kartą tau padėjo, būtent šiuose rinkimuose. Sveikinimai tapus naujuoju The Triads mafijos bosu bei sėkmės! Aivaro nesėkmės atveju per 14 dienų, direktoriaus pareigos atiteks Pablo_Cloud!
 11. Labas, Egidijau, pasistengsiu kuo informatyviau ir argumentuotai atsakyti į tavo papeikimą man. Kaip serverio senbuvis, buvęs projekto komandos narys turėtum žinoti savo atsakomybes ir "neprikolint" tokiais dalykais kaip rinkimai, tikėjausi jog bent tiek sugebi suprast pats savo galva, bet pasirodo nelabai, kalti visi kiti tik ne tu. Taip, aiškiai mačiau tavo anketoje, kad mažai kalbi apie samp'ą, tačiau prisiminkime ir praėjusius pavyzdžius kaip pavyzdžiui outlaw's ar gkb gang'ai, kurie buvo sugalvoti paprasčiausiose mafijose, tai laikiau kaip tavo interpretaciją ir planą keisti nusistovėjusią mafijos rutiną bei įvesti šiek tiek naujų vėjų serveryje. (gaila, kad laikymas tave protingu - nepasiteisino). Taip pat turėtum suprasti jog ne anketa viską nulemia rinkimuose, šiam atvejui yra aiškiai apibrėžtas punktas kiekvienuose rinkimuose - Būsimas bosas renkamas ne tik pagal anketą. Apžvelgiama jo praeitis projekte, elgesys forume, gautos nuobaudas. pasiekti pasiekimai. Kaip ir aiškinau pačiam Pablo discord'e taip ir paaiškinsiu tau čia, kad mano šį pasirinkimą lėmė ne anketa (nes abi nebuvo geros), o sugebėjimas valdyti bei žmogaus praeitis serveryje, pats turėtum suprasti jog šiame aspekte esi daug kartų geresnis už kitą buvusį kandidatą. Deja, bet tu ne mano vietoje ir niekada joje nebūsi, bet ponaiti už ką aš jums turėjau duot tą įspėjimą, kai jūs nepažeidėt taisyklių savo kandidatūroje. (Temoje komentuoja tik kandidatai į boso pareigas. Pašaliniai komentarai lygūs forumo įspėjimams arba kitoms bausmėms.). Turėtum suprast, kad pateikdamas savo kandidatūra privalai turėti atsakomybės jausmą bei suprasti viską kiek rimčiau nei pats supratai. O ir pats žinai kaip atrodo blogos kandidatūros, aiškint tau nereikia. Grubių pažeidėjų sąrašai buvo redaguoti tikrai ne dėl tavęs, nesijaudink. Tai buvo padaryta dėl Vakario ir prieš rinkimų analizės paskelbimą, jo prašymas išbraukti iš grubių pažeidėjų sąrašo buvo patvirtintas, tiesiog dėl laiko stokos nepavyko to padaryti prieš tai. Sėkmės linkėt gali visai savo chebrai, kurios akyse bandai atrodyt "autoritetu", būdamas neatsakingu ir nesuprasdamas savo padarytų veiksmų, už kuriuos atsakysi. O savo didelę meilę perduok savo neišsivysčiusioms smegenų ląstelėms, kurios tau nulėmė tai jog rašydamas šį papeikimą nesupranti tikrosios savo kaltės ir bandai atrodyt protingu bei dergt direktorių priežiūros darbą. Juokingai pasielgei šioje situacijoje, na bet ko nepadarysi dėl to jog visiems įrodyti savo "tikrąją" vertę bei brain cells trūkumą. Geros dienos, amigos.
 12. Šie rinkimai nesulaukė didelio dėmesio ir daug kandidatuojančių. Svarbu, jog turime žmogų, kuriam galime patikėti Policijos Departamento direktoriaus pareigas bei tikimės jog šis žmogus po visų praeitų nesėkmingų bandymų pagaliau atsities ir sieks įrodyti tikrąją savo vertę. Sven_Macoy (2) - Labas, visų pirma anketoje yra nemažai gramatinių ir faktinių klaidų, tačiau šie aspektai nėra svarbiausi renkant naująjį direktorių. Aprašytos darbo sistemos yra labai banalios ir naudojamos kiekviename darbe, nesvarbu ar tai neutralūs darbai ar teisėsauga. Norisi daugiau dalykų nukreiptų į darbo efektyvumą ir sistemos pilnavertį išnaudojimą, kurio šiuo metu nematau. Sėkmės tobulėjant, pradėk nuo pavaduotojo pareigų, tai leis įsitvirtinti ir pajusti atsakomybę už visą frakciją. Vakaris_Ninja (1) - Anketa išsami, patiko kelios tavo aprašytos idėjos, ypač su naujokais. Norėčiau jog dėmesį skirtum ne tik grobimams, bet ir kelių priežiūrai, radarų statymui įvairiuose miesto vietose bei bendros tvarkos palaikymu mieste. Tikiuosi, jog neteks tavęs nušalinti po kelių dienų ar savaičių, o sugebėsi įrodyti, kad pasitaisei po visų praeitų nesėkmingų kartų. Linkiu sėkmės, užsidegimo bei noro veikti! Sveikinimai! Vakariui neišbuvus dviejų savaičių direktoriaus pareigose, darbas direktoriaus pareigose atiteks Sven'ui.
 13. Ieškomi nauji PD ir The Triads direktoriai, puiki proga išbandyti save!

   

 14. KURIS TAVO MEGSTAMIAUSIAS?

  1. Andrius_Crazy

   Andrius_Crazy

   bet ar zinai kad jam nebesvarbu jau kai prie kojos ji kvieti

  2. Egis_Nike

   Egis_Nike

   Isdreseruotas jau

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.