Tom_White

TeamSpeak priežiūra
 • Pranešimų skaičius

  2.850
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  82

Tom_White paskutinis laimėjimas - Rugsėjis 7

Tą dieną Tom_White turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

525 Forumo siela

Apie Tom_White

 • Rangas
  GKB
 • Gimtadienis 1998.03.08

Profilio informacija

 • Miestas
  Jasnopolis

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

122.041 profilio peržiūros
 1. Tom_White

  kačialka.

  Sportuoju 3 metus, iš pradžių pakeldavau vos vos 0,5, nu priklausydavo nuo apšylimo, zagatofkes, ar žinai ten baltymų įpisęs, o dabar jau drąsiai 0,7 imu, o ant pabaigos dar užfinishinu workautą su 2 pintom kalnapilio. Mityba tai gerinu, jau iš lm parėjau ant winstono, tai iškarto jaučiasi progresas, taip net energijos daugiau atsiranda. Stengiuos mažiausiai 9 kartus į dieną maitintis, tik kad brangu žinai šiais laikais sportininku būt, vis dėlto 3.60€ ;////
 2. [TS3]

   

  Kaip ir buvo žadėta, Teamspeak'as gavo naujas komandos iconas, thanks to my boy @Lukas_Cola.

   

  https://i.imgur.com/pCPDwfD.png

   

  Kiekvieno iš jų pareigas ir atsakomybes galite rasti čia.

   

  Jos gali kažkiek keistis, jeigu gausim kokį naują iconų "paketą", bet šiuo metu bus tokios.

   

  Nenaudojamas privačias iconas turbūt trinsiu, arba (dar neapsisprendžiau) jas pardavinėsim aukciono tipo metu.

  Tai būtų gan cool nes:

  Icona būtų žymiai pigesnė, kadangi jau yra jai išrinktas paveiksliukas, užrašas.

  Tai nebūtų labai cool nes:

  Negalėsit pasirinkti savo norimo užrašo, iconos, pavadinimo būvimo prieš/po nicku.

   

  Dar neapsisprendžiau kaip daryt, turbūt nuspręsime kartu su komanda. (visada galit siūlyt savo variantus, ir btw, kaip jums iconos?)

  1. Rodyti daugiau komentarų  13 more
  2. Pijus_Dasch

   Pijus_Dasch

   Užtat aš galiu pasigirt kad man popiežius pamojavo :))) @Ridas

  3. Ridas

   Ridas

   Kai tau Tom Waitas pamojuos, td pasakyk. Popiežius visiems mojuoja, Tom Waitas tik išrinktiesiems.

  4. Saška_Finazonik

   Saška_Finazonik

   EZ. Kokie ten išskirtiniai? Tu jam plbm valgyt nešiai tai mojavo ne savo rankom, kad pastebėtum :DD

    

 3. Tom_White

  Shigeharu

  Paaiškinsiu: cv: Civiliai (trumpinys), o šiame kontekste tai yra paminėta kaip Civilių (daugiskaitos kilmininko linksnis). zudymas: Taisyklingiau būtų rašoma "Žudymas", bet čia nėra panaudotos Lietuviškos raidės. Žudyti tai yra atimti kitam gyvybę, bet kadangi čia yra samp, tai ne gyvybę, o gyvybės taškus. Kontekste paminėtas žodis "žudymas" asocijuojasi su tuo, kad buvo daugiau nei vienam (daugiskaita) asmeniui atimta gyvybė naudojant fizinį smurtą ar šaunamuosius ginklus. : P : yra internetinis jaustukas (angl. emoji), naudojamas apibūdinti dabartinę savo nuotaiką, reakciją į tam tikrą veiksmų seką. Dabar buvo panaudotas vienas paprastųjų jaustukų, tai yra iškištas liežuviukas. Jis reiškia, kad jis arba yra šuo, arba išleido savo liežuvį pakvėpuoti grynu oru. Į tai dėmesio kreipti nereikia, kadangi jaustukai neturi kažkokios teorinės žinutės savo siuntėjui.
 4. [TS3] Laba diena visiem. Norėčiau informuoti apie ateinančius, esamus pakeitimus TS3 komandoje, kode, sistemoje. Po to, kai sutikau tęsti TS savininko pareigas, supratau, kad man reikia pakeisti komandos darbą, kad ji galėtu pati spręsti savo problemas, įgautu daugiau galios. Aš tikiu, kad metus laiko daryt tą patį yra tikrai nuobodu, todėl tikiuosiu iš visos širdies, kad mano buvę pakeitimai, ir dabartiniai, bent kiek padarys labiau "fun" eiti tas TS3 pareigas, kuriose ir esate.

  • Pridėta nauja komandos grupė - Vyresnysis Administratorius. Jo galias ir pareigas rasite čia.
  • Pridėta nauja komandos grupė - Vadovaujantis Administratorius. Jo galias ir pareigas rasite čia.
  • Išimta komandos grupė - Moderatorius.
  • Perkurtos senos temos, perrašyta visa informacija (nebuvo redaguota nuo 2017 metų lol)
  • Kiekvienai komandos grupei pridėtos naujos pareigos, galimybės (vieniem daugiau, kitiem mažiau)
  • Atsirado nauja grupė "RLS Komanda", kurią gaus komandos nariai (išskyrus svr nes alkoholikas yra nesąmonių pridarysXDDD)
  • Nebebus tokio dalyko, kaip 3/3, todėl reikia laukti, kol kas nors kris, kad gaut paaukštinimą. Manau tie, kurie rodo didelį norą, ir turi gauti aukštesnes privilegijas, o ne laukti, kol kas kris iš komandos.
  • Komandos sistema bus laiptukinė, tai yra: Prižiūrėtojai atsakingi už B. Priž. Admin už Priž. Vyr. Admin už Admin. Tas pats galioja su bėdomis, klausimais. Tik svarbiausi, sunkiausi ir kėbliausi klausimai turi ateiti iki komandos valdžios. (pasimokinkime patys tapti lyderiais kitiems).
  • Poros dienų bėgyje bus atnaujintos visos TS Iconos. (Ačiū savo bičiuliui @Lukas_Cola)

  Nusimato pasikeitimų ir komandoje: paaukštinimai, nušalinimai, rinkimai naujų žmonių. Nu bet čia jau pati komanda matys ir spręs kaip kas. I hope you enjoy.

   

   

  Keep it fun.

   

  White.

  1. Rodyti daugiau komentarų  4 more
  2. John_Loleris

   John_Loleris

   Neblogi atnaujinimai, kažkaip prie TS labiau dirbama, nei prie srw :D

  3. Gregor_Ulinshy
  4. Dovis_Elemo
 5. Tom_White

  TeamSpeak3 bausmių sąrašas

  Bausmių sąrašas Netinkamas Vardas_Pavardė(turi būtinai būti kaip žaidime) - 2 kick, BAN 30min. Įžeidimai - BAN 3h. (Away priežastyje - BAN 3h.) LABAI GRUBUS KEIKSMAŽODŽIŲ NAUDOJIMAS - BAN 3h.(Away priežastyje - BAN 3h.) (Keiktis yra leidžiama, bet neperlenkiant lazdos.) Asmeniniai įžeidimai - BAN 6h. Flood/Spam į chat'ą - BAN 30min. Pašaliniai garsai (šnabždesys, muzika), voice changer, scare scream'ai - BAN 2h. Neteisėtas (Free) BAN / KICK - BAN 6h. (galioja visiems naudotojams) Valdžios įžeidinėjimai, jos pakišinėjimas - BAN nuo 2h iki PERM. Reklama - BAN visam laikui. RECORD be savininko leidimo - BAN 12h. Apsimetinėjimas kitais asmenimis - BAN visam laikui. Kanalų darkymas - BAN visam laikui. Pastovus vaikščiojimas per kanalus (nemažiau 3 kartų) - BAN 30min. Neleistinų ir/ar kenksmingų programų platinimas - BAN visam laikui. Įžeidžiantys kanalo pavadinimai - BAN 6h ir VIP(jeigu turi)/nuosavo kanalo praradimas(jeigu turi). IP pasikeitimas su tikslu, kad būtų apeitas gautas banas - BAN visam laikui. Privilegijų prašymas - Ban 2val. + BList. Trukdymas prižiūrėti kanalą - Ban 30min. Klaidingos informacijos pateikimas - Ban 4d. Už žaidimų kanalų taisyklių pažeidimus - BAN nuo 2h iki PERM. Riksmai - Ban nuo 5val. iki 5d. Privilegijuotų asmenų pakišinėjimas/vertimas - BAN nuo 6h iki PERM. Pašalinis asmuo kanale - 2 kick, BAN 15min. Trollinimas - Ban nuo 30min iki PERM. TeamSpeak3 komanda.
 6. Tom_White

  "VIP" Privilegijos

  TeamSpeak3 "VIP" privilegijos Galimybės: Matyti užslaptintus kanalus, tokius kaip Savininiko, Ballas, Grove Street ir t.t. Pasikeisti savo aprašymą. (description) Užsidėti, pasikeisti, nusiimti savo avatarą. Susikurti nuosavą laikiną kanalą, kuris bus TS apačioje. Kickinti iš serverio. Kickinti iš kanalo. Užblokuoti 1 valandai. (tik pagal taisykles) Gauti medalio iconą šalia savo V_P. Taisyklės: Blokuojant privaloma turėti įrodymus. Draudžiama piktnaudžiauti VIP privilegijomis. Draudžiama blokuoti ką nors su tikslu atkeršyti ar pakenkti. Privaloma blokuoti tik pagal taisykles. Už šių ir kitų taisyklių pažeidimus VIP gali būti nuimtas BE PERSPĖJIMO. TeamSpeak3 komanda.
 7. numeskit muzikeliu i masina kad subas turetu ka veikt

   

  ir va dar

   

   

 8. Tom_White

  Ieškau

  As usual. Dėl skinų, turiu rusų modpacką visą, tik reiktu biškį pasiknist kompe kol rast XD Jei nieko nerasi rašyk, atsiųsiu. (fotkes yra albume)
 9. Tom_White

  Išlaisvinti Pijus_Dasch

  Sumažinau per pusę (3000sec). Imgur mirė, negaliu ss numest. Lock pls. @Darius_Blogizzz
 10. Tom_White

  Čytas Smith_Juozas

  Jeez, a tu bent skaitai kas tau rašoma -.- Taip atrodo, kad nei video žiūrėjai, nei skaitai ką surašiau. Visam pranešime kartoji tą patį dalyką, kad grobime nenaudoji nieko, nors 2/3 vidosai ir yra grobimo metas. Jeigu jau tikrai nieko nenaudojai, yra čia yra fully legit žaidimas, kuris neturi jokio pranašumo prieš kitus, tai gerbk Smečerį, ir tiesiog lauk jo sprendimo. Savo argumentus išvardinau, tavųjų nemačiau, neskaitant random caps lock, ir kartojimo tą patį per tą patį, neskaitant kad tai labai kertasi su įrodymais temoje.
 11. Tom_White

  Čytas Smith_Juozas

  Pora fun fact: 1. Iškarto mazini CJ run'ą, pasiruošęs? 2. Jeigu tu čia su CJ runu, tai kodėl jį turi pastoviai grobimuose (kaip yra nufilmuota), ir šiaip, bėgant nuo teisėsaugos? (mano video) 3. Susibugini specialiai, kad turėtum pranašumą prieš kitus? Už buginimą taip pat skiriamas ban'as, mindblowingfacts. 4. Alleno vidose tiesiog skrieji kalnu, CJ run taip bėgtu nebent dar su gamespeed'u. 5. Nori unban, nes viskas legit, bet net aklas pastebėtu, kad bėgi x2 greičiau už visus kitus, turėdamas kaip tu sakai "CJ" bugą. Still buginimas, už kurio naudojimąsi, kad turėtum pranašumą prieš kitus, vis tiek yra skiriamas ban. win:win 6. Nesi nufilmuotas vieną kartą, kad pasakytum "sr aš aklas nuo savo dieviško ego, kad nepadariau rr, pamatęs CJ skiną, o tą bugą abusinau ir dar tuo didžiuojuos", bet visus 3 kartus, todėl net pirmakursis šaltkalvystės studentas pamatytų per savo didelį šalmą, kad aiškiai tai naudojai puikiai žinodamas ką darai, ir kokios pasekmės laukia. 7. Kodėl "susibuginus" (nors tas bugas jau retai kam pasitaiko), nedarei tiesiog RR? Ir kodėl tas bugas pastoviai "magiškai" tau atsiranda grobimuose arba bėgant nuo teisėsaugos? Mano vidosas, kaip norėdamas pabėgt nuo mentų taip pat naudojai B3 or (kaip jau prisipažinai) abusinai CJ run bugą.
 12. Tom_White

  Čytas Smith_Juozas

  CJ run ir b3 skiriasi, už valandos numesiu dar savo vidosą