Tpaba_Akgandzia

Direktorių priežiūra
 • Pranešimų skaičius

  914
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  17

Tpaba_Akgandzia paskutinis laimėjimas - Liepa 25

Tą dieną Tpaba_Akgandzia turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

448 Gerbiamas

Apie Tpaba_Akgandzia

 • Rangas
  sw
 • Gimtadienis 1996.09.22

Kontaktai

 • Skype
  pagalba-rls

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

51.559 profilio peržiūros
 1. Tpaba_Akgandzia

  Nauja rinkimų sistema. [BETA]

  Nauja direktorių rinkimų sistema, kuri ateityje bus taikoma visiems rinkimams. Šiuo metu šią rinkimų sistemą testuoju su Cosa Nostra direktoriaus rinkimais. Kaip viskas vyks? Kiekvieni DP narių išrinkti kandidatai turės galimybę pasijusti tikra vadeiva 24-48h(Priklauso nuo kandidatų). T.y. kiekvienas kandidatas gaus direktorių, mes juos stebėsime, vertinsime ir kai visi kandidatai bus pasirodę, galutinė analizė pasirodys forume. Rinkimai šiek tiek užsitęs ilgiau nei įprastai, bei kriterijai bus taipogi griežtesni, todėl direktorių gauti nebebus taip paprasta, kaip seniau. Kodėl įvedama tokia rinkimų sistema? Ši rinkimų sistema bus įvedama todėl, nes tokiu būdu galėsim stebėti kandidatus, kaip jie tvarkosi su turimom pareigom, kaip jie elgiasi, komunikuoja ir t.t. Manau ši sistema turi potencialą ir turėtų pasitvirtint tolimesniuose rinkimuose. Taip pat bus keičiami kriterijai motyvacinio laiško atrankos tipe, viskas bus griežčiau bei sunkiau. Taip apsisaugosim nuo gytuku galiuku norinčių užimti direktoriaus pareigas. O koks kandidatų tikslas antrame rinkimų etape? Tikslas labai paprastas, rodyti iniciatyvą, daryti veiklas, darbovietės priežiūra, t.y. naujų darbuotojų ieškojimas, blogu elgesiu bei taisyklių pažeidinėjimu pasižyminčių darbuotojų išmetimas. Darbuotojų papeikimų tikrinimas, jeigu per atliekamos praktikos laiką jų yra parašoma. Adekvatus bei direktoriui priimtinas elgesys yra privaloma. Taisyklės kandidatams: Nuolat daryti atrankas, jei trūksta darbuotojų. Jeigu darbuotojas yra neaktyvus 2 dienas, jį išmesti privaloma. Stengtis palaikyti komandą aktyvią. Bausti darbuotojus už jų padarytus nusižengimus. Atrankas vykdyti, kai serveryje yra prisijungusių DP narių. T.y. atrankos bus stebimos mūsų. [SVARBU] Darbuotojų papeikimų tikrinimas. Uždirbtus pinigus praktikos pabaigoje privaloma išdalinti darbuotojams.[SVARBU] Draudžiama firmos uždirbtus pinigus iš fondo pasisavinti sau.[SVARBU] Iškilus klausimams, neaiškumams nedvejodami kreiptis į DP narius, visada atsakysime ir patarsime. Išlikti adekvačiam, t.y. rodyti tokį elgesį, kokį rodytumėt būdamas tikras firmos direktorius. Draudžiama turėti pavaduotojus. Pavaduotojus atstos DP nariai. Draudžiama priimti žmones be atrankos. Nepiktnaudžiauti turimomis privilegijomis, jas naudoti atsakingai. Darytis aktyvumo įrodymus bei veiklų įrodymus.[SVARBU]
 2. Tpaba_Akgandzia

  Dėl nusikalstamų vadeivų rinkimų.

  Aš manau, ne tai, kad pavaduotojai, tačiau labiau linkstama prie darbuotojų pusės, kadangi to pasekoje bus didesnis susitelkimas į progresavimą ir didesnę iniciatyvą. Darbuotojai taipogi turės didesnę galimybę tapti vadeivom, nes yra tikrai tokių žmonių, kurie nėra labai geri anketų rašymo atžvilgiu, tačiau vadovavime turi itin gerų įgūdžių, kaip pavyzdį paimsiu Juozuką(Smith_Juozas), anketos nebuvo itin įspūdingos, kitų kandidatų buvo tikrai geresnės, tačiau viską lėmė jo vadovavimo įgūdžiai. Labai aš čia išsiplėtojau ir daug nereikalingo šūdo prirašiau, bet man phjeikitnx D ; -dd
 3. Tpaba_Akgandzia

  Dėl nusikalstamų vadeivų rinkimų.

  Dėl to, kaip ir minėjau, DP pasilieka teisę vadeivą išrinkti savo nuožiūra
 4. Sukūriau balsavimą, norėčiau išgirst argumentų bei pasiūlymų.

   

  1. Gabis_Plaipa

   Gabis_Plaipa

   sako ne kam man to balsavimo 

 5. Tpaba_Akgandzia

  Dėl nusikalstamų vadeivų rinkimų.

  Sveiki, ką manot, jeigu nusikalstamųjų frakcijų rinkimų visiškai nebūtų, o priešingai, pareigas galėtų tik perleisti, kaip ir realiam gyvenime, sostą perima parankinis. Taipogi, jeigu parankinis būtų tikrai nekoks, tokiu atveju DP išrinktų dirbantį žmogų nusikalstamose ir jį priskirtų, kaip naująjį vadeivą. Thoughts? Čia tik šiandien išmislinau tokį dalyką, nežadu jo įtvirtint, įdomi jūsų nuomonė, gal kažkiek įdomiau būtų, nemanot? Tikrai norėčiau išgirsti argumentų, galbūt net ir pasiūlymų ar idėjos patobulinimų.
 6. Sveiki, ką manot, jeigu nusikalstamųjų frakcijų rinkimų visiškai nebūtų, o priešingai, pareigas galėtų tik perleisti, kaip ir realiam gyvenime, sostą perima parankinis. Taipogi, jeigu parankinis būtų tikrai nekoks, tokiu atveju DP išrinktų dirbantį žmogų nusikalstamose ir jį priskirtų, kaip naująjį vadeivą. Thoughts? Čia tik šiandien išmislinau tokį dalyką, nežadu jo įtvirtint, įdomi jūsų nuomonė, gal kažkiek įdomiau būtų, nemanot?

  1. Rodyti daugiau komentarų  5 more
  2. Andrius_Crazy
  3. Vilius_Unsafe

   Vilius_Unsafe

   Mažiau jums darbo ir pareigas gautų kuris jums būtų matomas, kurį išsirinktų mafijozai jūsų paklausus. Nes dabar manau vis tiek kam nors pra*isus drk, nusikalstamų frakcijų messengerio grupėse būna:( imk tu). Manau supratai mano nuomonę.

  4. Linux_Kill

   Linux_Kill

   Pasiima vienas vadeiva ir jo pakalikai ištisai su ta pačia sąjunga. Jokių pokyčių. Jeigu ateina iš kitos "monarchijos", jis negaus to drk, nes niekas nenorės ardyt sąjungos...Na turiu omeny, kad jeigu bus 1x3 nusikalstamos frakcijos, taip ir nusistovės. Tai 1 frakcijai bus ir kokso stoka, nes nebus papildomų šaltinių - tik pirkimas ir rinkimas. Manau supratai ką turiu omeny xD

 7. Tpaba_Akgandzia

  Relog Pelkiu_Vanda

  užblokuotas
 8. Tpaba_Akgandzia

  Perlai perliukai

  Visos V serijos V1 V2 V3
 9. SW V3 JAU CIA TAG DRAUGUS SHARE SUBSCRIBE = ` D Šiaip labai ilgai kaupiau perliukus, todėl labai daug čia jų vienoj vietoj. Buvo mintis padaryti 2 versijas, tačiau pasilikau prie vienos versijos.

  cf7CaU6.png

 10. Tpaba_Akgandzia

  relog Mafijozas_Helix

  užblokuotas
 11. Tpaba_Akgandzia

  Unjail Psycho_Path

  Ištrauktas ir pasodintas.
 12. Linuxoera baigėsi, tad familijai reikalingas naujas vedlys. Rinkimų informacija ir taisyklės Rinkimai vyksta iki 2018.10.15 18.00h. Po nurodytos datos ši tema automatiškai yra užrakinama ir kandidatuoti į direktoriaus pareigas nebegalima. Temoje komentuoja tik kandidatai į firmos vadovo pareigas. Pašaliniai komentarai lygūs grubiam pažeidimui. Kandidatuoti į šio darbo direktorių galima visiems, nesantiems grubiuose sąrašuose. Kandidatų forumo slapyvardis privalo sutapti su žaidimo. Nuo paskutinio gauto forumo įspejimo privalo praeiti bent savaitė, priešingu atvėju kandidatūra atmetama. Direktorius turi turėti visas galimybes žaisti be problemų (t.y. jokių interneto bėdų, medinių kompiuterių), kurios galėtų sutrugdyti direktoriauti. Kandidatas negali dalyvauti kitų SAMP projektų veikloje. Kandidatai turi pateikti motyvacinį laišką pagal apačioje išvardintus kriterijus. Teksto spalva, šriftas ir pnš. nėra ribojami. Pildykite tokį motyvacinį laišką, kaip atrodytų jūsų forumo temos. Būsimas direktorius renkamas ne tik pagal anketą. Žiūrima į jo praeitį projekte, elgesį forume, gautas nuobaudas ir kitus pasiekimus. Netusčiažodžiaukite ir nerašykite to, kas ir taip aišku. Pildydami motyvacinį laišką negaiškite nei savo, nei mano laiko ir rašykite tik tai, kas yra aktualu ir naudinga. Pildant į direktoriaus pareigas, privaloma turėti bent 20'000 patirties taškų daugiau nei reikalauja darbas ir bent 5'000 to darbo patirties taškų. Pažymėkite anketą kaip redaguotą per 5min. nuo jos parašymo! Kriterijai, kuriuos rekomenduojama (nebūtina) paminėti rinkimuose Trumpas jūsų prisistatymas, jūsų istorija SAMPe ir RLSe, pasiekimai jame. Darbo aprašymas. Ką atlieka ši firma projekte, kodėl ji reikalinga? Unikalios darbo sistemos, kurias taikysite būdamas direktorius ir visos kitos idėjos, jūsų tikslas būnant firmos direktoriumi. Jūsų firmos „darbo diena“. Kaip ji atrodys? Kokią veiklą renksite darbuotojams? Kaip juos skatinsite dirbti ir nepalikti darbo? Pavaduotojas. Kaip jį rinksite? Galbūt jau turite tokį išsirinkę? Kokius darbus jam duosite? Ar stengsitės sudaryti sąjungą su kita mafija, gaujomis? Kodėl? Jūsų veikla projekte šiuo metu, /info ir /xp lentelės Direktorių Priežiūros komanda.
 13. Tpaba_Akgandzia

  Spread/Aim Gintas Chuwak

  užblokuotas
 14. Tpaba_Akgandzia

  Konkursas darbuotojams.

  Filmukas privalo būti sukurtas po šios temos paskelbimo.
 15. Tpaba_Akgandzia

  Tpaba_Akgandzia

  sweikas iswykes esu siuo metu grisiu tik po 48h srrr @Mantas_Sviderskas gal palauksi kol grisiu????????!??????