Jump to content
📌 09-10 įvyko serverio ekonomikos perkrovimas!! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!

Deimantas_Hip

Narys (-ė)
 • PraneÅ¡imų skaičius

  756
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  10

Deimantas_Hip paskutinis laimėjimas - Kovas 4 2022

Tą dieną Deimantas_Hip turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

201 Pritampantis

Apie Deimantas_Hip

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1996.11.12

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

20.592 profilio peržiūros
 1. Už tokius dalykus baudimo nebėra, nes tokia sistema yra panaikinta o kad rodo yra serverio bugas. Pareigūnas bus įspėtas!
 2. Atsiprašau kad komentuoju, bet prisidedu prie papeikimo aš esu pareigūnas ir mačiau kaip jis ten truputi pašaudė net mechanikų mašina nenukentėjo ir jo nebaudžiau už ginklo rodymą viešoje vietoje... Nors žinau turėjau 10 star Dar pridedu kad jie su mechanikų mašina atsitrenkė į stovinčius taksistus. Martis dar ramei sureagavo su coltu kažka ten padarė į ora viskas...
 3. Įrodymai yra tik už įžeidimus kitu įrodymu nematau. /hitreg nieko neįrodo tai pirma Antra, nematau įrodymų kad būtų šaudyti du ar daugiau civiliai arba daroma drive by Trečia. Nematau įrodymu jog jis bėgo nuo tavęs Ketvirta. Bėga uždėta neaišku kokiu atstumu kai tuo tarpu bėga galima mesti tik nuo 0.15.. Sprendimas - Dėl gauto antro grubaus papeikimo, papeikimas yra priimamas. Ir kad ir kaip būtų gaila matau jog šis pareigūnas nėra tinkamas atlikti savo tarnybą, pagrindinė priežastis neklausymas kas jam pasakyta buvo liepta dirbti su kolegomis ir mokintis BTT tačiau pareigūnas neklausė mano nurodymų. Tad šalinamas nuo pareigų ir yra įrašomas į grubių pažeidimų sąraša.
 4. Labas prisiimu atsakomybe už pareigūna, kadangi jis yra dar naujokas teisėsaugoje jam nekarta buvo sakyta jog nedirbtu vienas kol išmoks.. Tačiau nesužiūrėsi kaip nieko nėra online, visi kažkada buvome naujokai ir darėm klaidų bet išmokome, tačiau šis pareigūnas kiek matau vis nepasimoko ir neklauso kas jam yra sakoma. Laukių įrodymų @Pijus_YuyernIr žinok jeigu nebus teisingu įrodymu su teisėsauga atsisveikinsi ilgam. Sakiau tau turi laiko pateikti įrodymus iki 20:00 h.
 5. Laukiami įrodymai už ką buvo sudėti star. @Pijus_YuyernO už vežima su nuomota transporto priemone bus įspėtas. Draudžiama vežti nusikaltėlius su nuosava ar nuomota transporto priemone, viskas turi būti daroma tik su darbiniu transportu. Jei nebus įrodymu bus antras įspėjimas už free star. Prisipažino jog neturi įrodymu, tad gauna ir antra įspėjimą.
 6. Truputi papozavom viena vakara su pareigūnais Bei DP @Aivaras_Slavik CHEESE :))
 7. Kadangi sužinojau jog Romualdas yra RCON Pareigūnas nušalinamas nuo pareigų.
 8. Įrodymai gauti, bega dėti taisyklės nedraudžia kai esi prie pat (kad ir jau miršta) nebent tai būtų padaręs HP tada sutinku. Tai pirma Antra: už šaudymą mieste stars nededami jeigu yra tik užpultas pareigūnas, šaudymas mieste yra su pakeistu pavadinimu ankščiau vadinos DM (Death Match) taigi Jeff nei užpuolė du ar daugiau civilių nei darė drive by, tokiu atveju dėti stars už šaudymą mieste nebuvo galima. Tad įspėjimas skiriamas už būtent ši neteisingai uždėta įtarimą.
 9. Jeffo įrodymuose matau tapati, rodyk video ką jis padarė kad tiek prikrovei.
 10. Turi laiko pateikti įrodymus iki šios dienos vakaro 20 h, kitu atveju prasti popieriai. Iškarto galiu pasakyti kas bus. Du darbo įspėjimai už netinkamus star, plius nepriklausis atlyginimas už savaite. Tad laukiam įrodymu tavo dėl Jeff'ui pareikštu kaltinimų.
 11. 22. Bėglio statusą (/bega) teisėsaugininkai gali nustatyti norėdami pagauti bėgantį žaidėją, tačiau žaidėjui iškart sustojus. teisėsaugininkams draudžiama dėti įtarimo lygį už bėgimą nuo teisėsaugos! Taip pat /bega galima uždėti jei pradedamas gaudyti žaidėjas, kuris yra netoliese (0,15km atstumu max). Įrodymai būtini. [[[Draudžiama aptverti teleportacijų vietas kliūtimis, su tikslu atsiteleportavusiam žaidėjui nustatyti bėglio statusą ir jį surakinti.
 12. Ginklų licenciją bei visi kiti įtarimai sudėti teisingai. Tačiau yra vienas bet - Už šaudymą mieste yra uždėta neteisingai. Šis įtariamumo lygis yra dedamas tik tada kaip yra nušaunami bent du civiliai arba yra daroma drive by. Šiuo atveju buvo nušautas tik vienas civilis drive by nėra pareigūno įrodymuose tad už šį neteisingą įtariamumo lygį pareigūnas yra įspėtas. Edit: Džiaugiuosi jog mūsų pareigūnas atkreipė mano dėmesį į jo įrodymus nes vakar tikrai nepastebėjau jo video jog buvo šaudoma į du civilius, Lays taipogi yra civilė https://www.part.lt/img/26e7146fae8e7dd195c8e986a53c7852385.png taipogi ir Eimis tad skaitoma jog buvo užpulti du civiliai. Plius dar Miglei priklausė ir star už trugdymą policijos darbui. Pareigūnui įspėjimas nuimtas bei suteikta premiją už puiku darbą! https://imgur.com/a/HM462KV matosi va is kur kulkos skrenda ir nuo ko https://streamable.com/52pvrx @Romualdas_Weed@Migle_Tam
 13. Laukiami įrodymai @Tiesiog_Meskis Keletas taisyklių atminčiai kada galima atimti ginklų licenciją, Ginklų licencijos atėmimo taisyklės Ginklų licenciją atimti galima žaidėjui (nesvarbu ar civilis, ar mafijos narys), kuris šaudo į teisėsaugininką ir yra nubaustas už teisėsaugininko užpuolimą. Būtini įrodymai; Ginklų licenciją atimti galima žaidėjui (nesvarbu ar civilis, ar mafijos narys), kuris šaudo bent į du civilius (ne teisėsaugininkus) ir yra nubaustas už DM. Būtini įrodymai.

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.