Jump to content
📌 Renkami direktoriai!🧑🏻‍💼 Patikrink, galbūt vyksta rinkimai į Tavo mylimą darbą! ×
📢 Kreditų pirkimas SMS žinute naujas telefono numeris 1679! 📱 ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Deimantas_Hip

Narys (-ė)
 • PraneÅ¡imų skaičius

  755
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  10

Deimantas_Hip paskutinis laimėjimas - Kovas 4 2022

Tą dieną Deimantas_Hip turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

201 Pritampantis

Apie Deimantas_Hip

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1996.11.12

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

19.727 profilio peržiūros
 1. Už tokius dalykus baudimo nebėra, nes tokia sistema yra panaikinta o kad rodo yra serverio bugas. Pareigūnas bus įspėtas!
 2. Atsiprašau kad komentuoju, bet prisidedu prie papeikimo aš esu pareigūnas ir mačiau kaip jis ten truputi pašaudė net mechanikų mašina nenukentėjo ir jo nebaudžiau už ginklo rodymą viešoje vietoje... Nors žinau turėjau 10 star Dar pridedu kad jie su mechanikų mašina atsitrenkė į stovinčius taksistus. Martis dar ramei sureagavo su coltu kažka ten padarė į ora viskas...
 3. Pranešimo anketa Jūsų atstovaujamos pareigos: Policijos Departamento Gen. Komisaras Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Pijus_Yuyern Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Pastovus free star, nesugebėjimas būti teisėsaugininkų. Pareigūno vardo teršimas. Įrodymai (FOTO, VIDEO, LINK): https://forumas.rls.lt/topic/86570-ppk-pijus/ https://forumas.rls.lt/topic/86586-peikiu-pijus_yuyern/
 4. Įrodymai yra tik už įžeidimus kitu įrodymu nematau. /hitreg nieko neįrodo tai pirma Antra, nematau įrodymų kad būtų šaudyti du ar daugiau civiliai arba daroma drive by Trečia. Nematau įrodymu jog jis bėgo nuo tavęs Ketvirta. Bėga uždėta neaišku kokiu atstumu kai tuo tarpu bėga galima mesti tik nuo 0.15.. Sprendimas - Dėl gauto antro grubaus papeikimo, papeikimas yra priimamas. Ir kad ir kaip būtų gaila matau jog šis pareigūnas nėra tinkamas atlikti savo tarnybą, pagrindinė priežastis neklausymas kas jam pasakyta buvo liepta dirbti su kolegomis ir mokintis BTT tačiau pareigūnas neklausė mano nurodymų. Tad šalinamas nuo pareigų ir yra įrašomas į grubių pažeidimų sąraša.
 5. Labas prisiimu atsakomybe už pareigūna, kadangi jis yra dar naujokas teisėsaugoje jam nekarta buvo sakyta jog nedirbtu vienas kol išmoks.. Tačiau nesužiūrėsi kaip nieko nėra online, visi kažkada buvome naujokai ir darėm klaidų bet išmokome, tačiau šis pareigūnas kiek matau vis nepasimoko ir neklauso kas jam yra sakoma. Laukių įrodymų @Pijus_YuyernIr žinok jeigu nebus teisingu įrodymu su teisėsauga atsisveikinsi ilgam. Sakiau tau turi laiko pateikti įrodymus iki 20:00 h.
 6. Laukiami įrodymai už ką buvo sudėti star. @Pijus_YuyernO už vežima su nuomota transporto priemone bus įspėtas. Draudžiama vežti nusikaltėlius su nuosava ar nuomota transporto priemone, viskas turi būti daroma tik su darbiniu transportu. Jei nebus įrodymu bus antras įspėjimas už free star. Prisipažino jog neturi įrodymu, tad gauna ir antra įspėjimą.
 7. Truputi papozavom viena vakara su pareigūnais Bei DP @Aivaras_Slavik CHEESE :))
 8. Pranešimo anketa Jūsų atstovaujamos pareigos:Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Dona_Tas Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Totalus nesąmonių darymas esant teisėsaugininkų bei būnant laikinų pavaduotojų. Įrodymai (FOTO, VIDEO, LINK): https://imgur.com/a/U7SJeMP
 9. Pranešimo anketa Jūsų atstovaujamos pareigos: Policijos Departamento Gen. Komisaras Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Ervis_Juracka Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Sumesti free star. Įrodymai (FOTO, VIDEO, LINK): https://imgur.com/a/dk5gFb2
 10. Kadangi sužinojau jog Romualdas yra RCON Pareigūnas nušalinamas nuo pareigų.
 11. Įrodymai gauti, bega dėti taisyklės nedraudžia kai esi prie pat (kad ir jau miršta) nebent tai būtų padaręs HP tada sutinku. Tai pirma Antra: už šaudymą mieste stars nededami jeigu yra tik užpultas pareigūnas, šaudymas mieste yra su pakeistu pavadinimu ankščiau vadinos DM (Death Match) taigi Jeff nei užpuolė du ar daugiau civilių nei darė drive by, tokiu atveju dėti stars už šaudymą mieste nebuvo galima. Tad įspėjimas skiriamas už būtent ši neteisingai uždėta įtarimą.
 12. Jeffo įrodymuose matau tapati, rodyk video ką jis padarė kad tiek prikrovei.
 13. Turi laiko pateikti įrodymus iki šios dienos vakaro 20 h, kitu atveju prasti popieriai. Iškarto galiu pasakyti kas bus. Du darbo įspėjimai už netinkamus star, plius nepriklausis atlyginimas už savaite. Tad laukiam įrodymu tavo dėl Jeff'ui pareikštu kaltinimų.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.