Kloun_Joker

Apsaugos direktorius
 • Pranešimų skaičius

  810
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  5

Kloun_Joker paskutinis laimėjimas - Kovas 4 2016

Tą dieną Kloun_Joker turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

46 Pritampantis

Apie Kloun_Joker

 • Rangas
  Ką yr?
 • Gimtadienis 2001.04.12

Kontaktai

 • Skype
  Vakaris.Teip
 • Discord
  NeManoReikalas

Informacija apie narį

 • Miestas
  Dusetos
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  I lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Apsauginis

Profilio peržiūros

3.922 profilio peržiūros
 1. Kloun_Joker

  "G4S" Tarnybos // Kvalifikacija

  Rangas uždėtas
 2. Kloun_Joker

  "G4S" Tarnybos // Kvalifikacija

  Rangas uždėtas
 3. Kloun_Joker

  Nuolatinis apsaugos albumas

  Dvylika "G4S" darbuotojų žigiuoja parade(Nune 12 o tik 8, kiti prižiuri tvarką) Po parado susirinkom į baze, bendrai nuotraukai. Buvo išdalinta 1'400'000€[1'000'000€(DP) ir 400'000€("G4S" Valdžios)]. Visi gavo apie 120'000€.
 4. Kloun_Joker

  "G4S" Tarnybos // Kvalifikacija

  Rangai uždėti
 5. Kloun_Joker

  Nuolatinis apsaugos albumas

  Kaip tik pradedam kažką saugot, visi atvažiuoja pažiurėt Kaip visą laiką apsaugą aktyvi.
 6. Kloun_Joker

  Nuolatinis apsaugos albumas

  Puikus teisėsaugininko @Lukas_Hadan darbas, šaudo į tave, turi įrodymus, bet visitek jis nieko nedaro, mldc taip ir toliau. +rep https://imgur.com/a/skQvuRt
 7. Kloun_Joker

  "G4S" Tarnybos // Kvalifikacija

  Rangas uždėtas.
 8. "G4S" Kvalifikacija - Tai užduotys, per kurias darbuotojas galės pasikelti į aukštesnį rangą. Per dieną galima praeiti tik vieną kvalifikacija ir pasikelti tik į vieną rangą. Taisyklės: ● Nepapirkinėti kvalifikatoriaus ● ● Klausyti kvalifikatoriaus ● ● Už vieną kvalifikaciją, turite sumokėti 5‘000€ kvalifikatoriui. [Iš viso 15'000€ už visas] ● ● Duodant pinigus PRIVALOMA tūrėti įrodymus ● ● Laikant kvalifikacija būtina būti TeamSpeak3 ● Kvalifikatoriai privalo: ● Atidžiai atlikti savo pareigas ● ● Privalo klausyti Vyr. Kvalifikatoriaus/darbo valdžios ● ● Nedaryti lengvatų darbuotojams ● ● Reguliariai pravesti kvalifikacijas ● ● Pravedus kvalifikaciją pusę pinigų atiduodi darbo valdžiai ● ● Pravedus kvalifikaciją būtina užpildyti šią temą ● Užduotys: 1. Bėgimas - Įveikti trasą per "1 min", galimi trys bandymai. Įveikia pirmą kvalifikacijos užduotį pasikelsit iš pirmo rango į antrą rangą. 2. Vairavimas - Turėsite per "2 min" nusileisti nuo /tpkalno su "95.0%", galimi trys bandymai. Įveikia antrą kvalifikacijos užduotį pasikelsite iš antro rango į trečią rangą. 3. Parašiuto šokimas - Turėsite tris bandymus nusileisti į kvalifikatoriaus nurodytą vietą. Ir įveikia paskutinę trečiąja kvalifikacijos užduotį pasikelsite iš trečio rango į ketvirtą rangą. Kvalifikatoriai – Tai asmenys atsakingi už darbuotojo šių užduočių vykdymą, jis prisiima atsakomybę. Vyr. Kvalifikatorius renka darbo valdžia. Pagalbininkus Vyr. Kvalifikatorius rankasi savo nuožiura. Vyr. kvalifikatorius - Samperis_Dry Pagalbininkas Kvalifikatorius - Renkamas Kvalifikatorius - Renkamas Anketa: 1. Kvalifikatoriaus Vardas_Pavardė: 2. Laikančiojo Vardas_Pavardė: 3. Išlaikė/Neišlaikė: 4. Įrodymai jog padavė pinigus: 5. Kelinta rangą turėtų gauti?: 6. Kokiame kvalifikacijos lygyje jis dabar yra?: "G4S" Tarnybos direktorius - Kloun_Joker "G4S" Tarnybos pavaduotojas - Hero_Master "G4S" Tarnybos pavaduotojas - Vincente_Delboske "G4S" Tarnybos Vyr. Kvalifikatorius - Samperis_Dry Dėkui už dalį infomacijos @Klaudijus_Klaudijuz Kvalifikacija isigalios nuo 2019.01.13 dienos.
 9. Kloun_Joker

  Nuolatinis apsaugos albumas

  Pildom bankomatus. Renkamės treniruotei. Pasišaudom 1v1 Žaidžiam žaidimą ["Komandos" - Tūptis, Stotis, Bėgti, Šaudyti]. Laviname reakciją Visi darbuotojai gavo po 80'000€ Dar viena treniruotė prieš parada.
 10. Kloun_Joker

  Nuolatinis apsaugos albumas

  Lenkiam visus savo aktyvumu Saugom naują savivaldybe
 11. Kloun_Joker

  Nuolatinis apsaugos albumas

  Nuosavas "G4S" valdžios vairuotojas Renkamės bazėn, vyksim saugoti svivaldybės. Biškį on mūsų yra Treniruojemės paradui
 12. Kloun_Joker

  Nuolatinis apsaugos albumas

  Spaudžiam sūrį Dėkui Ridai už naują darbinę mašiną Saugau TAXI Direktorių
 13. Kloun_Joker

  "G4S" Tarnybos // Darbuotojų skundai

  Įspėtas už keiksmus /r ir /ant komandos naudojimą.