Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dovydas_Iverson

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.130
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Dovydas_Iverson paskutinis laimėjimas - Vasaris 19 2016

Tą dieną Dovydas_Iverson turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

-33 Nemėgstamas

Apie Dovydas_Iverson

 • Rangas
  Nuolatinis dalyvis
 • Gimtadienis 1999.04.23

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

2.861 profilio peržiūros
 1. Eik panardyk daugiau. Aš stumt nieko nenoriu, tiesiog čia niekas į gerą pusę nejuda.
 2. Sveiki visi, šiandien norėčiau pakalbėti apie RLS serveryje vykstančius dalykus. RLS Kenkėjai Manau daugelis žino apie tai,kad Matas (Cooler_Master) išbanino ten gal 10 žmonių, kur "kenkė" serveriui. Asmeniškai atrodo belenkaip durnai. Banus žaidėjai gavo be jokios logiškos priežasties. Kalbant apie Coolerį, jis protingas, žmogus, bet tuo pačiu ir kvailas. Idėjų turėjo gan nemažai ir viską darė teisingai, tik pabaigoj save "kėlė" aukščiau visų už prieštaravimus tiesiog skaityk nebeturėdavai galimybės tapt direktoriumi. Neturiu supratimo, kodėl tie visi žaidėjai nėra atblokuojami, šitas visas reikalas buvo tiesiog debiliškas Coolerio sumastymas. Žaidėjai gavo banus už tai jog įžeidė Coolerį, čia yra kvaila ir juokinga, o kiek pats spėjau suprast ir dėl šito kenkėjų reikalo tai D0ntui su Skrudžu visiškai poxuj. Man asmeniškai šitas visas reikalas atrodo juokingai. Savininkai Iš tiesų, Skrudžas gal po kokių 9 mėnesių prisikėlė ir net serveryje apsireiškia, smagu. Tačiau, ne daug kas keičiasi, gal tik tai,kad skundai ir administratorių papeikimai yra tikrinami sparčiau. D0ntas atnaujinimus įmeta kartas nuo karto, tačiau vistiek, pareigas atlieka manau labai silpnai. Skrudžas, na teoriškai jo naudos serveriui išvis nematau. Nenoriu nieko įžeisti, tačiau Skrudžui ir D0ntui yra akivaizdžiai poxuj ant serverio ir kas čia vyksta, bent jau aš taip manau. Nežaidžiu kituose serveriuose, tačiau kiek teko girdėtis kituose serveriuose kur bent po +100 laksto, atnaujinimai yra dažnesni ir jaučiasi savininkų "egzistavimas". Pamenu, teko laukti apie 2-3 mėnesius kol skundą patikrins, o kol blogą man sukurs laukiau apie pusė metų, na ta prasme rašiau abiem savininkams ne po kartą ir ne po du. Šiame serveryje galima daug ką padaryt geriau ir jį išplėst, tačiau savininkai neturi noro kažką daryt ir tai yra akivaizdu. Visi savininkų darbai apart forumo tikrinimo yra apkraunami DPKT. Teoriškai, galėtų projektą parduot žmonėms kurie turėtų noro kažką keisti ir judėti į priekį. Žaidėjai Man gan keista, kaip dar čia žaidžia palyginus nemažas kiekis žaidėjų, savininkams poxuj ant viso serverio. Kažkaip man asmeniškai pabodo čia žaisti kai niekas nevyksta, o pats serveris juda tik į dugną. Žaidžiu šiame serveryje vien dėl to,kad gaujose dar šiek tiek įdomu, tačiau kiek žinau, gaujos tuoj bus "šaldomos", tad mane serveryje retai matysite. Senbuvių vis mažiau matosi serveryje nes jiems pabodo tas pats šūdas, manau serveris jei taip toliau ir nieko nevyks žlugs. Ačiū kas skaitėte, tai buvo mano asmeninė nuomonė. Nieko nenorėjau įžeisti. P.S rašykit į komentarus kas blogai, patarimus.
 3. Progama yra, ten random išrink ir psio x)
 4. Šaunu Džioraldai, patiko ir labai teisingi žodžiai. Keep going!
 5. Prisidedu ir čia ne dėl to, kad pa freepostint.
 6. Įdomus faktas, gal 6 mėnesius noriu blogą sukurt, bet jokios naudos nes su jumis neįmanoma niekur susisiekt.
 7. Ė gal patikrinsi AŽ aš laukiu kol man sutvarkysi savo sistemos bugus jau 4 mėnesis, gal možna tempą paspartint? nes rimtai atsibodo.
 8. Gal ir poxuj. Kas toje kitoje versijoje bus kitaip?
 9. Jūsų Vardas_Pavardė: Geriausias laikraščių kūrėjas: Ahlreos_Toxic Geriausios frazės savininkas: Ahlreos_Toxic Geriausias blog'eris: Tazas_Romero Geriausias administratorius: Lukis_Parlament Geriausias serverio prižiūrėtojas: Svaika_Badboy Geriausias VIP'as: Geriausias moderatorius (forume): Cooler_Master Geriausias direktorius: Vilius_Unsafe Geriausias pavaduotojas: Tonny_Corleone Geriausias GFX'eris: Adomaz_Gfx Geriausias map'eris: - Geriausias drift'eris: Pamiršau V_P Geriausias event'ų rengėjas: Dovydas_Skrudžas Dosniausias žaidėjas: Jason_Costello (nieko tox) Paslaugiausias žaidėjas: - Gerbiamiausias žaidėjas: - Patikimiausias žaidėjas: - Protingiausias žaidėjas: Cooler_Master Turtingiausias žaidėjas: Jason_Costello (su tuo savo verslu) Blogiausias Administratorius: Pauleis_Reperis Blogiausias Direktorius: Alce_Zuko Gobšiausias žaidėjas: - Nepatikimiausias žaidėjas: Alce_Zuko Neturtingiausias žaidėjas: Pijakas_Ltu Kalbiausias žaidėjas: Wiggle_Dream Naras: Turbo_Butch Cheat'eris: Edga_Kill iks de Alkoholikas: Tony_Vercetti Gražiausia panelė: Manau,kad aš Nusikaltėlis: -

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.