Dovydas_Yard

Narys
 • Pranešimų skaičius

  114
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

36 Pritampantis

3 Sekėjai

Apie Dovydas_Yard

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 2002.09.29

Informacija apie narį

 • Miestas
  Tauragė
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

729 profilio peržiūros
 1. Dovydas_Yard

  Naujasis Cosa Nostra mafijos bosas!

  Sveikinu!
 2. Dovydas_Yard

  Neveikia samp

  Gali būti, kad net ne pas tavęs klaida kur nors, būna, kad sustreikuoja ir tik po kelių dienų jei ne ilgiau leidžia prisijungti. Turėjau panašų atvėją, 2 dienas laukiau kol leido prisijungti.
 3. Dovydas_Yard

  TRV ♦ Neaktyvumas

  Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Dovydas_Yard Kokiomis dienomis nebūsite?: Šiandien 2018.10.21 Dėl kokios priežasties nebūsite?: Po varžybų nervuotas, nesinori žaisti sampo.
 4. • Laimėjau Rido aš lėktuvą, • kuriame nebuvo kuro, • prisipylęs kuro, • praskridau pro jūra!
 5. Dovydas_Yard

  Dėl sampo

  Man prieš kelias dienas buvo tas pats, bet perjungiau samp'ą ir susitvarkė. Pas tavęs gal modų yra nekokybiškų? Dėl modų gali būt šitaip.
 6. Dovydas_Yard

  Tonny_Cortez

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dovydas_Yard 2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Tonny_Cortez 3. Įrodymai, jog žaidėjas čytino: 4. Kaip žaidėjas čytino: Spread 5. Papildomi komentarai(nebūtina): Užblokuotas by: Dovis_Elemo.
 7. Dovydas_Yard

  Versija 3.5.5

  Su taxi visiškai nusivažiavot, naujokas įsidarbins ir nežinos kur kokia vieta, o su GPS ilgai užtruks. Galėjot 6'000 XP palikt kai buvo.
 8. Dovydas_Yard

  Grubių pažeidimų įrodymų saugykla

  Anketa Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: Dovydas_Yard Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Lukas_Cola Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Rakinimas bazėj. Be bėgos buvau. Matosi viskas aiškiai nuotraukoje. Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK): https://imgur.com/a/yfLdppm
 9. Dovydas_Yard

  Unjail Dovydas_Yard

  Anketa Administratoriaus, kuris jus įkalino Vardas_Pavardė (arba - sistema)?: Sistema, buvau surakintas ir užcrahino. Turėjau 10 star, sėdžiu 3 valandas. Kodėl buvote įkalintas į kalejimą?: Carsh'as buvo. Įrodymai, jog buvote įkalintas į kalejimą: https://imgur.com/a/YhnJ2A4
 10. Dovydas_Yard

  Relog Nedas_Boscka

  Sorry, bet tu net bėgos neužmetei nieko, o, kad relog'a padarė, tai nieko blogo. Nei gaudei, nei bėga dėjai, nieko. P.S sorry, kad komentuoju.
 11. Dovydas_Yard

  Peikiu Dovydas_Yard

  Kad ir koks žmogus bebūtum, nemanau, kad sau rašytum ką valgai tuo lab, jog pats žinai ką valgai. Priėmiau, tai kaip įžeidimą. Nuotraukos nekelsiu, kadangi pats įkėliai, o ir gausi įspėjimą už bereikšmį papeikimą. Sėkmės valgant MĖSA! P.S bandot pakenkt žiūriu ant admino, bet kaip nepaeina taip nepaeina. Glhf
 12. Dovydas_Yard

  Peikiu Pelkiu_Vanda

  AFK, kai tai trukdo kitiems žaidėjams (pvz. stovėjimas ligoninės "spawn" vietoje, trukdymas patekti į tam tikrą vietą, stovėjimas AFK ant kelio ir pnš.)