Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Karolis_Streetas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  142
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

20 Pritampantis

2 Sekėjai

Apie Karolis_Streetas

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 1997.06.29

Kontaktai

 • Skype
  karolis.zukas123

Informacija apie narį

 • Miestas
  Šilutė
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  II lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Cosa Nostra

Profilio peržiūros

1.954 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Karolis_Streetas Reikalavimai: čj reiktu normalios vilos, be nuvalkioto cj int, kažko geresnio Galima pirkimo kaina: kad ir milas, jūsų prekė, jūsų kaina. Papildomi komentarai: bus atsižvelgta į kainos ir kokybės aplinkybes, šaunam į provatą arba čia rodot ką turit.
 2. Bent kažkas paslinko ppk rašyt. Prisidedu, pamėgink dar trv fanams rašyt, kad užbanintų cheaterį dėl čytu, nes prie hp dažniausiai fakekillina, tai dar gausi mute už flooda, respectas prižiūrėtojai O dėl Mančio, tai ir kituose darbuose dirbdamas nereaguoja
 3. Runneri pasiimk 180cc su 49 reg ir galvos nesuk, pilna tokių. O kiti išvardinti, kriokliai ir tiek, jei setupo nebus ir nevalins
 4. Jūs gal biški nebesvaikit, manau galima atleist pilnai už tokį dalyka, nelegalus, bet nuo to niekam blogo nepadarė, gal net padėjo ne kart gaudant cheaterius ir kita. Vikarijus vienas geriausių prižiūrėtoju rls'e, klaida būtų nušalint.
 5. Masinis (bent 2 žaidėjų) šaudymas į žaidėjus Jei šaudoma į mašiną, kurioje yra bent du žaidėjai, bausti taip pat galima. Taip pat galima įkalinti, jeigu tas pats žaidėjas sušaudomas bent 2 kartus iš eilės - 60 min.
 6. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Nieko_asmenisko Pažeidimo aprašymas: /to ir sušaudo, ne pirmas kartas. (Baigėsi atmintis, nespėjau nufilmuot kaip iššaudė, bet gal to užteks), matosi timestamp, kad /to Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 7. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Baila_Lameo Pažeidimo aprašymas: Mute esant /pzu (Nemanau išvis, kad tai keiksmas) Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/rCTZBAp
 8. Masinis (bent 2 žaidėjų) šaudymas į žaidėjus Jei šaudoma į mašiną, kurioje yra bent du žaidėjai, bausti taip pat galima. Taip pat galima įkalinti, jeigu tas pats žaidėjas sušaudomas bent 2 kartus iš eilės - 60 min.
 9. Jūsų Vardas_Pavardė: Karolis_Streetas Namo numeris: 7 Aprašymas, privalumai: Geroje vietoje, netoli ligonines, atstatymo, puikus kiemas, baseinas. Kaina: Nuotraukos (išorės, vidaus, spintos, skinų (jei parduodate kartu su namu)): https://imgur.com/a/ltu4QdX Papildomi komentarai: Pasilieku galimybę neparduoti, jeigu kaina man bus nedeakvati.
 10. Grįžau nepraėjus pusvalandžiui @Ridas taisyklės pasikeitė po pažeidimo, tai reiškia, jog bano negaliu gaut, taip?
 11. 6. Blokuoti už relog'ą galima tik tada, kai surakintam žmogui dar nebuvo sudėtas įtarimo lygis. (jeigu atsijungė sudėjus star - blokuoti negalima, tam yra /ita > relog). Relogeriu laikomas žmogus, kuris atsijungė surakintas neturėdamas įtarimo lygio ( be staru ), ir taip tikėdamasis išvenkti bausmės. @Pink_Nightmare?????
 12. A N K E T O S Š A B L O N A S 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Karolis_Streetas 2. Ar paspaudėte patinka mygtuką ant temos?: Taip. 3. Kokios modifikacijos ieškote?: Hood'o, svarbu ne gta v, kad viską rodytu kaip org. t.y tuose pačiuose vietose, laikas pinigai ir t.t. Gun sound'u, nežinau kaip dar pasakyt, kad bent kiek į cs būtų panašūs ar bent kiek realistiški. Svarbiausia ak, sniper. Gali būt ir autoinstall. 4. Ar reikės kartu patarti kur ir ką dėti?: Ne.
 13. Prisidedu. Vienas normaliausių ADMIN, DP. Visada padeda visokiais klausimais, išaiškins viską nuo a iki ž. Ir šiaip savotiškai prikolnas žmogus., nors ir senai teko bendraut.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.