Edvinas_Neon

Narys
 • Pranešimų skaičius

  126
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

5 Neutralus

1 Sekėjas

Apie Edvinas_Neon

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio peržiūros

978 profilio peržiūros
 1. Edvinas_Neon

  Policija \\ Pareigūnų papeikimai.

  Sveikas ird galioja 30min, tu buvai sugautas is anksciau, bet tu gavai kicka uz carwarpa, taigi, kad negaudyt man taves uzmeciau bega ir atvaziaves sudejau tau priklausanti itarima. Dar karta kartoju ird galioja 30min ir visai nesvarbu, kad ta bega tau pasibaige po 15min, as turiu dar 15min laiko uzdeti /ita tau. Nefreepostinam jeigu nori ird redaguok savo ppk ir darasyk ar reikia emst ir ird ar ne.
 2. Edvinas_Neon

  [KAREIVIS] Neaktyvumas.

  Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime; Edvinas_Neon 2. Nuo kada ir iki kada būsite neaktyvus? pvz [nuo 2018.10.30 iki 20.11.01] grubiai pasiimi tas 3d t.y nuo 2018.11.07 iki 2018.11.10 3. Priežastis; Ntc nukirtau kompo pakrovejo laida, tai reiks nauja rast pirkt 4. Papildomi komentrai [nebūtina]
 3. Edvinas_Neon

  [KAREIVIS] Darbuotojų papeikimai.

  lolol pasiziurek mano video kai tau bega uzdedu ir pasiziurek savo ss kai virs taves su hydra skraidau ir paskaiciuok.
 4. Edvinas_Neon

  [KAREIVIS] Darbuotojų papeikimai.

  Hydra naudojau paskirtį, tačiau man jos net nereikėjo panaudoti sugaunant tave. Taigi šnekant apie hydra. Hydra galima naudoti kai žaidėjas /bėga 10min, tu tai ir darei, tavo ss puikiai tai įrodo. Kaip ir sakiau su hydra tau žalos nebuvo padaryta, nes jo nlb moku skristi, tačiau tave nušovė ir tu atsiradai ligoninėje, kur ir sudėjau tau /ita dėl tavo padarytų pažeidimų. Dėl paleidimo, tai kas čia per nusižengimas? Kol su tavimi terliojausi, man prasidėjo grobimas į kurį turėjau, skubėti, todėl tave paleidau su star, kad įrd laikas nesibaigtųų. ird ziurekit nuo 2min, nes ten matos pazeidimas, o galimybes iskarpyti video neturiu.
 5. Edvinas_Neon

  Perku nama

  @Baddd_Karma turiu 5int nama labai arti hp, paraasyk man sms
 6. Edvinas_Neon

  [KAREIVIS] Darbuotojų papeikimai.

  Tai žinoma, kad galėjau padaryti to į baze ir pasiimti automobolį, bet kaip matau gerbiamas TPV jūs matote tik taisykle ir nieko daugiau. Visu pirma per ta laika kol aš vežiau nusilaltėlį NEIVIENAS TSSG DARBUOTOJAS NEATSILIEPĖ Į MANO PAGALBOS PRAŠYMA. JUO LABIAU KAI MAPPE JIE PUIKIAI MATĖ, KAD YRA BĖGLYS 2. Jisai yra cn mafijos narys ir kol jį iškrapščiau iš cn bazės uztrukau, nes jį gynė mafijimiai(yra įrd manau). Toliau šnekant apie transporta taip galėjau pasiimti, tačiau ar manote, kad jisai ilgai būtu užsibuves surakintas? Drįsčiau suabejoti, nes kol pasiimsiu mašin ir nuvažiuosiu iki jo jis gali būti ir vėl nukilintas, o su nauja sistema iš hp galima išeiti po 30s sec. 3 apsketas šioje situacija tas, kad mano prioritetas buvo nubausti bėglį, kuris šaudė į mane, mano video labai aiškiai matosi, kad stengiuosi elgtis taip, kaip to reikalauja BTT, bet turint tokia tssg, kur kiekvienas žiūri saves tai padaryti yra gan sudėtinga, bei šnekant apie NON RP, mano video galite aiškiai matyti, kad bandžiau naudoti komanda /mirgalkė, tačiau nesėkmingai. Jeigu pagal jus gerbiamas TPV tssg darbuotoja reikia bausti už tai, kad jis tik dirbo savo darba ir stengėsi elgtis pagal taisykles, tai atsiprašau nemanau, kad ta TPV kėdė tau. IR DAD KARTA PASIKARTOSIU PERŽIŪRĖK NORMALIAI VIDEO IR TADA SUPRASI, KAD TURĖJAU DVI IŠEITIS. VIENA IŠ JU ELGTIS IDELIAI KAIP REIKIA IR GALIMAI PRARASTI BĖGLĮ AR IEŠKOTI SPRENDIMO IR TIK PASKUI IMTIS VEIKSMU, KAIP SUPRANTI PASIRINKAU ANTRA VARIANTA. Labai gaila, kad tpv sunku tai suprasti.. @Justas_Kba tikrai nenusipelniau būti už tai, nes elgiausi, kai nebuvo kitos išeities. Perskaityk mano šita atsakyma ir tik tada daryk išavada, nes jis mato tik tai ta ka nori matyti.
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Edvinas_Neon2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Ernis_Hard5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina): Padarė pažeidimą ir kaip eilinis mafijinis išsiteleportavo, kiek žinau už tai irgi yra baudžiama.
 8. Edvinas_Neon

  [KAREIVIS] Darbuotojų papeikimai.

  Sveikas, COSA NOSTRA MAFIJOS NARĮ, gaila, kad dėl tokių menkniekių rašai papeikimus, bet ką yra kaip yra. Paaiškinimas: Taigi, kuomet aš tave užmušiau cn bazėje tu atsiradai hp ir aš tada padariau /tpd prie ligoninės, kad tave surakinti ir transporto žinoma neturėjau. Prašiau pagalbos per /rt, tačiau, niekas neatsiliepė, o pats mašinos darbinės negalėjau paimti, nes negalėjau palikti taves vieno, taigi pasėimiau nuomotą transportą ir pristačiau tave į jailą. ĮRD, kaip prašau pagalbos ir niekas neatsiliepė.
 9. Edvinas_Neon

  [KAREIVIS] Darbuotojų papeikimai.

  kaip tu dar dristi rasyt ppk ziureti pacia pradzia iki 1min 30s
 10. Edvinas_Neon

  Peikiu Agne_Tavo

  Sveikas. Atsakysiu už ją, nes mano prašymu tu buvai užmutintas. Realiai aš jos prašiau tave /mute 6300s už /vp ir keiksmus/ižd per /vp, tačiau jinai nesuprato ir užmutino už ižd, kaS yra gerai, nes tu mane pasiuntei n..... taip mane įžeisdamas, manau Mantai administratorės neverta bausti, nes ji taip ir padarė, tik jam priklausė didesnė, bausmė, bet gavo tokia ir manau viskas oki. P.S iš visų 12on adminų, tik ji viena susiprotėjo, kad reikia imtis veiksmų, o prižiūrėtojai ,,akli,, ir nemato. Įrd https://imgur.com/a/qGeoidr
 11. Edvinas_Neon

  Unjail Bri_Sius

  Sveiki taip. Taigi situacija tokia kuomet as ji surakinau jisai nuėjo afk ir atsijungė ,,prarastas ryšys,, tuomet prisijungė ir aš pamaniau, kad jisai taip padarė speceliai, bet tuomet kai vežiau jį į jailą, jisai vėl prarado ryšį. ŽAIDĖJAS TURI BŪTI PILNAI IŠLAISVINTAS. ĮRD ČIA https://youtu.be/1LuNtOk3xAY
 12. Edvinas_Neon

  Rimas_Boom cytas

  @Msw_Lukas tu priziuretojas tai gali gal ikelt i cytus?
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Edvinas_Neon2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Renettas_Gta4. Kaip buvo čytinama: Taigi pirmiausiai, kai as ji isodindavau i sraigta/ masina jisai is jos islipodavo surakintas Taip pat bugino ligonine.5. Įrodymai (būtina): Kaip surakintas islipa is sraigto https://youtu.be/49-NFFopqI8 ziureti nuo pradzios iki 2min. buginimas https://youtu.be/M8D2ATTHGrA Bugas yra toks kai papuoli i hp ir paspaudi ant gydymo greiciau tam tikra sekunde laikas susibugina ir gali iseit pro kita gala6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 14. Edvinas_Neon

  Rimas_Boom cytas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Edvinas_Neon2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Rimas_Boom4. Kaip buvo čytinama: F3 ar kaip jis ten5. Įrodymai (būtina): Taip pat noriu, kad zaidejas butu irasytas i grubius!!!!!!!!!!
 15. Edvinas_Neon

  ll FTB ll Darbuotojų papeikimai

  Pasikartosiu, taip pati pradzia taip 1min veluociau, bet nebereikalo ikeliau toki ilga video, paciam gale nuo 3min mane saudai ir ten matosi begimas i pradzia nera ko zirueti nes nesimato begimo @Aurimas_Peciulatis ziurek nuo 3min