Edvinas_Neon

Narys
 • Pranešimų skaičius

  333
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

-9 Nepritampantis

1 Sekėjas

Apie Edvinas_Neon

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  II lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Kareivis

Profilio peržiūros

1.233 profilio peržiūros
 1. Edvinas_Neon

  Peikiu Edvinas_Neon

  Tai palauk tu katik sakei, kad tai niekam nebuvo skirta, dabar tai jau buvo skirta Tomiui? Nustok čia verkšlenti kaip mažas vaikas iš kurio buvo atimta soskė.. Užmūtinimas yra teisingas, nes pažeidimą padarei už kurį aš tave ir nubaudžiau. Neturiu kada žaisti detektyvo. Pamačiau /vc chate kaip šneki ir užmūtinau. Jeigu ateityje nenori tokių nesklandumų žinok, kad tam yra /sms, o ne viešas chatas.
 2. Edvinas_Neon

  Peikiu Edvinas_Neon

  Pasikartosiu. Pamačiau, kad yra daromas pažeidimas ir nubaudžiau.. Kas negerai? Norit pasimėtyt savo gražiu žodynu? Tam yra /sms man atrodo, o ne viešas chatas. Išvis kaip serverio prižiūrėtojai nelabai rodot gerą pvz. Jūs ale keiktis/įžeidinėt viešai vienas kitą galit, o jau kai kiti nusikeikia į /vc ar ten ant bajerio pasivadina mūtinat.
 3. Edvinas_Neon

  Peikiu Edvinas_Neon

  Nedaryk čia iš musės dramblio.. Pamačiau bendram chate, kad naudoji necenzūrinę leksiką tai nubaudžiau. Ot suka man labiau eina kaip kreipinys į žmogų, o jeigu, kaip sakei, kad tai nebuvo skirta žaidėjui ir nesikreipiai į nieką, tai tas pats kaip keiksmai. Baumės laikas tas pats tik reasonas kitas, bet esmė ta pati, kad pažeidimas iš tavo pusės yra padaryas. https://imgur.com/a/lz6PSIE
 4. Edvinas_Neon

  Mode_Rator

  Prie to paties įkelkite į grubius sąrašus.
 5. Edvinas_Neon

  Mode_Rator

  Biciuli ka tu spangsti xddd as tuo metu jiems begas deliojau xdddd ir sitas rove po zeme xdddd
 6. Edvinas_Neon

  Mode_Rator

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Edvinas_Neon2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Mode_Rator4. Kaip buvo čytinama: Dėliojau bėgas ir visai atsitiktinai bičiulis papuolė į kadrą. Kiek teko konsultuotis sob ar kažkas.5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina): 1 ir 2 sec jeigu norit geresnio vaizdo video susilėtinkit jisai antram plane.
 7. Edvinas_Neon

  Policija \\ Pareigūnų papeikimai.

  Pateiksiu rytoj įrd už kačelke kadangi filmavau gaudynes.
 8. Ane? Labai sąžinigą ane šaudyt tssg, o galiausiai, kad praslyst nuo to paimt banką? Niekas jūsų ir nerakina. Prieš banką sulesiai, gavai bėga ir paėmiai banką. Po banko surakintas buvai. Kas negerai? Gi ne free rakinom, o tam kad nubaustume.
 9. Edvinas_Neon

  F.T.B - Darbuotojų papeikimai

  Oj blmb tik dabar pamačiau.. Sušimaišiau baisiai, tikrai mano klaidą, kai parašiau you norėjau užmesti bėga You_Dead, bet tau užsimetė, tai aš taip ir užsifiksavau, kad tu ten ir tau sudėjau jo starus. Atsiprašau dar kartą, žmogiška klaida. Susisiek su manimi per game atlyginsiu žalą. Jeigu, žinoma, tau tinka.
 10. Edvinas_Neon

  F.T.B - Darbuotojų papeikimai

  Sveikas. Nemanau, kad man reikia kažką ir komentuoti, nes įrd viskas labai aiškiai matosi.
 11. Edvinas_Neon

  F.T.B - Darbuotojų papeikimai

  Ne pirmą kartą teisingus star sudedu ar kaip?????? Daugiau komentarų neturiu.
 12. Edvinas_Neon

  TS problema

  aj ve rmt xdddddd prisijungiau xdd ale žioplys aš xdd ateik į game duosiu 50k rakinkit temą xdddddddddddddddddddddddddddddd
 13. Edvinas_Neon

  TS problema

  Kompe geras laikas 2019.01.12 15:29
 14. Edvinas_Neon

  MK - Modifikacijų krautuvėlė

  Jūsų Vardas_Pavardė Edvinas_Neon Kokios modifikacijos reikia?: Kraujas, sniperio taikinukas, minimapp Modifikacijos vaizdinė medžiaga(Nebūtina): neturiu Apibūdinkite savo modifikacija: Tai kraujas, kad tipo kai šauną jo daug daugiau rodo, sniperio normalaus to taikinuko ir minimapp geriausiai būtų tas kvadratinis. Ar paspaudėte Patinka ant temos?: aha Ar reikės parodyti kaip įsirašyti?: taip
 15. Edvinas_Neon

  TS problema

  <14:07:24> Trying to resolve hostname ts.rls.lt <14:07:26> Trying to connect to server on ts.rls.lt <14:07:27> Disconnected from server (the time difference between server and client is too large) Ale jungiuos į ts bet niekaip neprisijungiu, ką daryt? Padėjusiam 50k serverio valiutos.