Edvinas_Neon

Narys
 • Pranešimų skaičius

  451
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

-9 Nepritampantis

4 Sekėjai

Apie Edvinas_Neon

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2000.08.14

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  II lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Kareivis

Profilio peržiūros

1.581 profilio peržiūros
 1. Bet kaip įdomiai tau užsibugino xdd Kai aš ateinu į hp tau užsibuginą ir atsiduri lauke. Kai aš išeinu į lauką tau ir vėl užsibuginą ir patenki į ligoninę iki tol kol aš pas tave vėl ateinu xd
 2. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Aras_Dieselt Pažeidimo aprašymas: Radau įdomią taisyklę, kad už čytinimą ir serverio klaidų išnaudojimą administratoriai taip pat yra baudžiami. Aras turi 3 lvl adminą ir bugino hp duris, kad išvengti jailo. Čytinimas, serverio klaidų naudojimasis – 3įsp. Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Edvinas_Neon2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Aras_Dieselt4. Kaip buvo čytinama: Bugino hp duris5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 4. Jeigu filmavai, kaip uždedi jam /bėga ir kai gaudai jis atsijungia, tai kelk į čyt skiltį ir gaus 24h baną už relogą.
 5. Prie to paties @Mantas_Sviderskas @Marozas_Legalus
 6. Šaunuolis!! Buvo smagu ir malonu su tavimi pabendrauti ts. Pašnekėti ne tik apie samp, bet ir apie realų gyvenimą. Sėkmės!
 7. Sveikinu palinkėsiu sėkmės, kurios tau tikrai prireiks
 8. Tu sakei, kad ryte pažiūrėjai xdd ryte jau ban buvo patvirtintas.. Unbaną jinai gavo apie 14:00 kuomet aš parašiau komandos nariams, kad įsivėlė klaida.Meluoti negražu.. Šitoje vietoje turėtum priimti savo kaltę, o ne toliau mazintis. @Mantas_Sviderskas ar pridera serverio prižiūrėtojui meluoti? Čia ss kada ji unban gavo
 9. Gerais norais ir pragaras grįstas. Tai čia tipo oki, kad Smecheris per klaidą patvirtino baną.. Kartais ne tu turėjai rašyti tam pačiam Smecheriui, kad banas blogas ir sakyti, kad įsivėlė klaida ir ją reikia atblokuoti? Turėjai tu, bet tu to nedariai, tai padariau aš, ko pasekoje atlikau tavo darbą ir nekalta žaidėja buvo atblokuota. Ačiū už tavo darbą, bet prižiūrėtojo pareigos ne tau.
 10. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Marozas_Legalus Pažeidimo aprašymas: Free banas 9999. Pažeidimo įrodymai Čia ji kapoja nuo 2014 http://i.talpix.lt/vxrxv.jpg čia įrd, kad banas buvo atmestas. http://i.talpix.lt/R1ME0.jpg Čia jau jo 2 free banas, nesuprantu ką tu sau galvoji duodamas tokias pareigas, tokiems žmonėms. Paprasti adminai baudžiami 2/3 įsp už free banus, manau, kad serverio prižiūrėtojas neišimtis.
 11. Prisidedu prie papeikimo!!! Sausio 19d uždėjau /mute Diz_Notz už tai, kad mane pavadino "naru" Jis man parašė papeikimą, bet jis buvo atmestas, nes Mantas žodį "naras" traktavo kaip įžeidimą. . Papeikimo įrodymai
 12. Jūsų Vardas_Pavarde: Tom_Wild Padaręs pažeidimą asmuo (Pažymėti su @): @Ivodka_Gabija Padaryto pažeidimo apibūdinimas: Pasinaudojusi tarnybinę padėti, bandė padėti savo kolegai išsisukti nuo atsakomybės, jį atrakindama. Įrodymai: Video pradžioje matosi, kad jinai kimarina prie apsaugos. Kai jos kolega buvo nušautas, ji atlėkė į hp ir jį atrakino. Papildomi komentarai [NEBŪTINA]: Laikas kuomet matosi 1:28 prie apsaugos ir 2:47 kada atlekia ir atrakiną. Nekarpiau video viskas aiškiai matosi. Laukiam tų dviejų įsp.
 13. Prisidedu ir aš, tikrai šaunios administratorės. Karina puikiai tvarkosi su pareigomis. Ieva taip pat, matomai, pasimokė iš savo klaidų ir darbą atlieka puikiai.Smagu ją ir vėl matyti administratorės pareigose!!
 14. LT: Demiko, trečia lentyna, 1k, laisvės TV. Amerikoniškas: The Ellen show. Jei supranti anglų pračekink, pažvengsi gerai.