Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Turbo_Butch

Narys (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  5.049
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  36

Turbo_Butch paskutinis laimėjimas - Liepa 14 2021

Tą dieną Turbo_Butch turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

660 Forumo siela

Apie Turbo_Butch

 • Rangas
  Sub terra
 • Gimtadienis 2001.10.10

Kontaktai

 • Discord
  redrum#6464

Informacija apie narį

 • Miestas
  Afghanistan
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

56.236 profilio peržiūros
 1. As sakiau, reik kad skirma su kaspiuxu melyna spalva turetu, nes tvarkos visiskai ner
 2. noreciau kaspiuxa ir skirma pamatyt su melyna spalva, tada tai butu tvarka
 3. Be pedo slaidint ismok siuksliau
 4. Geras video tag bratuhom @Ray_Allen@Jerry_Clark@Ned_Nike@Selas_Sesisimtai@Kentuks_Papajuks@Lauris_Game @Eva_Moon@Bws_Nivalit @Mark_Bellarus @Josh_Hokage @Mafioz_Elpatrone@Fixas_Hyper@Montana_Elegy
 5. Rokas tai akivaizdžiai macros pajungęs, laukiamas blokavimas O dėl Turbo, iš arti šaudosi, atstumas nėra didelis, pataikyt nėra sunku, tad nemanau, jog turėčiau patvirtint tokius įrodymus.
 6. O tu dar žaidi šita srw?

   

  1. Moon_Demon
  2. Bws_Nivalit

   Bws_Nivalit

   Neadekvatus elgesys yra kištis ne į savo reikalus : - D

  3. Ray_Allen

   Ray_Allen

   vo tai tau tokios ir tokeles

 7. Yra toks motoroleris faggio su isskirtiniais vardiniais mongols numeriais kurio serve dar niekas neaplenke uz 200k
 8. Pranešimo anketa Jūsų atstovaujamos pareigos: pp Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Dovis_Cold Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: cyt Įrodymai (FOTO, VIDEO, LINK): https://streamable.com/5ty9ag
 9. "aim uzlockino ant savo" - Iš asmeninės patirties kalbant, kad ir exit'o teritorijoj bėgiojant tarp kelių žmonių, buvę ir man pačiam, jog per išsiblaškymą pradedu šaudyt į savus, tikėtina, jog čia irgi tokia pati situacija. "tada sove man kreivu" - Ilgai svarsčiau, tariausi, koki galimi variantai, mano atsakymas būtų toks: Daugeliui žinoma, jog The_Dude žaidžia su pastoviu 110 - 140 ping'o, nemanau, jog išskirtinis atvėjis buvo ir čia, o ping'as įtakoja tiek kulkų skriejimo kampą, tiek animacijas. Tuo labiau, Antonio šaudant į Dudę, Dudei žala gaunama ne iškarto, žalos gavimui yra delay'us (puikiai matosi susilėtinus vaizdo įrašą). Šiuo metu, kadangi nei hitreg'o nėra, nei TAB lentelėje matomo ping'o, Žaidėjas užblokuotas nebus. Sekantį kartą tokioj situacijoj norėčiau matyt TAB lentelę, kurioje puikiai matytųsi ping'as, nereiktų tiek delsti dėl sprendimo ir viskas vyktų daug sklandžiau.
 10. Dėl pirmo vaizdo įrašo, nelabai turiu prie ko prisikabint, už vieną kreivą kulką negaliu taikyt bausmės, nes trūksta įrodymų, ypač žinant, kai rls'as nėra toks optimizuotas, kad fiksuotų kiekvieną animaciją, ypač šaudant su tab'u, ar atsilockinus fps'us. Antras videkas kiek įdomesnis, kilo didelis įtarimas dėl spread'o, per tokį atstumą Šarui šaudant atsistojus, recoilas turėtų gan daug išsiplėst ir į vieną vietą taip nekibtų, tačiau pažiūrėjus ir į Alleno įrodymus, situacija labai panaši, o Allenui pavyko įrodyt, jog jis už švarų žaidimą, už tai, jog kiekvienas gali užsiugdyti tiek šaudymo sugebėjimus, tiek vartojimo, neabėjoju, kiekvienas tai gali padaryti. Antro videko antroj daly, šaudantis tt bazėj, atstumas nėra didelis ir pataikyt nėra labai sunku, juo labiau, kulkos nėra labai kreivos, į ką labai atkreipiau dėmesį. Mano sprendimu, žaidėjas užblokuotas nebus.
 11. Žaidėjas užblokuotas nebus. Pirmoj videko daly į tave šaudo šone tupintis Ray'us, dešinėje King'as. Tiek vienas, tiek kitas padarė daug daugiau žalos, nei rodo tavo damage informeris. Hitreg'as rodo, jog Allenas pataikė 11 kulkų, King'as 3. Kitų žalos įrašų nesimato. Suprasčiau, judėtum pastoviai į šonus, pataikytų taip, kaip dabar, tas sukeltų abėjonių, tačiau slaidinant pajudi vos vos ir toliau šaudai, o iš šono tai nelabai jaučias, šaudant su ak, nereikia pelytės vedžiot į visas puses, užtenka vos vos patraukt tau pajudėjus ir trajektorija kulkų vistiek eis į tave. Antroj videko dalyje vėlgi bėgioji netoli Alleno, jam tupint ant stogo, atstumas nėra labai didelis, 20-27 metrai, bei šaudo ne vien Allenas į tave, o ir Pablo, kulkų trajektorijos nelabai matosi, o dėl efektų, matosi, kaip recoil'as sukasi ir aplink tave, kulkom einant į žemę. Allenas pateikė iš savo pusės videką, nors ir ne iš tos vietos, kur filmavai tu, tačiau matosi jo pačio šaudymo su ak įgūdžiai.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.