Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Eimantas_Oho

Projekto prižiūrėtojas (-a)
 • Pranešimų skaičius

  799
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  6

Eimantas_Oho paskutinis laimėjimas - Rugpjūtis 5 2020

Tą dieną Eimantas_Oho turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

332 Gerbiamas

Apie Eimantas_Oho

 • Rangas
  Čyterių darbo pavaduotojas
 • Gimtadienis 2002.06.01

Informacija apie narį

 • Miestas
  Kažkur pasauly
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  IV lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Fūristas

Profilio peržiūros

7.319 profilio peržiūros
 1. Administratoriui skiriamas žodinis įspėjimas ir tikimes jog tokie dalykai daugiau nepasikartos.
 2. Sveikas, smagu jog prisiminei mane, kad esu komandoje. Pripažįstu pareigas tikrai buvau apleidęs, bet tam tikrai buvo priežastis ir dėl to esu tik pats kaltas, kad apleidau šias pareigas. Papeikimas buvo peržiūrėtas seniau, bet kadangi buvau išvykęs to pamatyti nebuvo galima, kadangi žiūrėjau per telefoną kur nesu prisijungęs prie forumo. Dabar visiškai viską susitvarkiau ir aktyvumas tvarkosi.
 3. 6. Papeikimo nerašykite, jei buvote UŽBLOKUOTAS SERVERYJE. Tiek /ban, tiek /lban blokavimai tikrinami VVP, įspėjimus uždeda projekto prižiūrėtojai.
 4. Ciorny_Delphinam - neteisingas užtildymas 1 įspėjimas https://imgur.com/a/mK1O6jY
 5. Administratorius įspėtas, remiantis šią taisyklę. Keiksmažodžiai ir kita necenzūrinė leksika - 3600 s. (60 min); Žaidėjų įžeidinėjimas - į kitą žaidėją nukreipti įžeidžiantys žodžiai, kurie skatina konfliktą, o ne pavienės replikos (jeigu teisėsaugininkas įžeidžiamas bendrajame pokalbių lange (netaikoma kalėjime), šis negali bausti žaidėjo šia bausme (pasirenkama bausmė /ita lentelėje)) - 3600 s (60 min); Pastovus (flood) tos pačios informacijos rašymas (x3 toks pat pranešimas per 10 s) - 1800 s. (30 min); Grasinimai žaidėjui (bausmė gali būti taikoma, kai grasinimus yra realu išpildyti, pavyzdžiui, parašyti papeikimą ar nužudyti) - 1800 s. (30 min); Užtildymo bausmė už viršuje paminėtus pažeidimus negali būti taikoma, jeigu šie užfiksuoti esant administratoriaus ar direktoriaus/pavaduotojo darbuotojų stebėjimo rėžimuose (/pzu, /dpzu). Išimtis taikoma serverio prižiūrėtojams ir projekto komandos nariams, jeigu gautas /padmins arba /sms pranešimas su prašymu stebėti žaidėją dėl galimai atliekamo taisyklės pažeidimo.
 6. Kuriant temą privaloma laikytis pateiktais šablonais, draudžiama keisti juos:
 7. Helovyno IRL nuotraukų antrojo etapo nebus, informacija apie prizus bus pranešta artimiausiu metu.

 8. IRL helovyno nuotraukų konkursas Konkurso informacija ir taisyklės Nuotraukos tematika – helovynas. Įkelti galite daugiausiai VIENĄ nuotrauką. Nuotrauka turi būti IRL (in real life) ir įsitikinimui, jog tai jūsų pačių nuotrauka – kažkoks RLS simbolis. Nesukčiauti, nevogti nuotraukų iš kitų. Nuotraukoje negali būti keiksmažodžių ar kitų įžeidžiančių žodžių. Konkursas vyks dviem etapais: iš pirmo į antrą turą išeinantys dalyviai ir ten vykstantis žaidėjų balsavimas. Konkurso trukmė Pirmas etapas vyks nuo 10-28 iki 11-03. Antrasis etapas vyks nuo 11-03 iki 11-06. Konkurso prizai 1 vieta – transporto priemonė BF Injection 2 vieta – 700 kreditų Taip pat skiriami ir paguodos prizai kitiems dalyviams. Anketos šablonas Jūsų nuotrauka: Komentaras apie nuotrauką:

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.